PDA

View Full Version : Кой телефон ???



cwetit
08-02-2012, 12:40
Колебая се между 3 телефона.Момиче съм , използвам телефона само за звънене,снимки и фб :D
Първия е Самсунг 2ка-та : http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2203/samsung-i9100-galaxy-s-ii ; но попринцип не съм привърженик на Самсунг като цяло , знам ,че имат много дефекти , майка ми си носи нейния 4 пъти на поправка, а много го пази.
Втория е : http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2629/sony-xperia-u ; колебанието ми при него е от страна на камерата , защото е 5 МР
А третия е http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/1770/sony-ericsson-satio - от много време го искам , камерата му според мен е невероятна , но за това искам и Вашето мнение относно нея , само при този телефон ме бърка,че е от 2009 , а моя сегашния и той е от тогава :D ( Nokia 5530 )

Искам Вашето мнение за камерата на Сатио-то , и като цяло кой телефон е най-добре от тези 3та ; Благодаря :)

anggabby
08-06-2012, 13:15
Според мен земи си първия освен че изглежда по-добре от другите а и се пак е самсунг според мен самсунг е по-добра марка от сони ериксон

FuCKkK13
08-06-2012, 13:18
1 или 2

FasterBeach
08-06-2012, 13:32
За сатиото - ще си доволна само от камерата му. Експерията - немога да ти кажа нищо за нея.
А за galaxy sII - Незнам за какви дефекти говориш... Аз съм с galaxy SII откакто е излязъл и досега съм нямал нито един проблем с него. Много надежден телефон според мен. Моят е бял и преди да го купя ми казваха, че единствените проблеми, които ще имам с него са, че ще се цапа и драска лесно, но хем съм го изпускал, хем съм го изправял пред какви ли не мърсотии и няма нито една драскотина или петънце. За вътрешноста му - не съм забелязъл недостатъци. :D

Christinna
08-06-2012, 13:36
Според мен земи си първия освен че изглежда по-добре от другите а и се пак е самсунг според мен самсунг е по-добра марка от сони ериксон

Как самсунг ще е по-добра марка от Сони Ериксон???

Имала съм и Самсунг и Сони и мога да ти кажа, че съм в пъти по доволна от втория, издържа толкова време и изобщо супер добра марка е тва.. а Самсунга (поне телефоните, които аз съм имала) за нищо не става. Ако ще си взимаш телефон гледай или да е Сони Ериксон или Нокиа. :)

FasterBeach
08-06-2012, 13:38
Как самсунг ще е по-добра марка от Сони Ериксон???

Имала съм и Самсунг и Сони и мога да ти кажа, че съм в пъти по доволна от втория, издържа толкова време и изобщо супер добра марка е тва.. а Самсунга (поне телефоните, които аз съм имала) за нищо не става. Ако ще си взимаш телефон гледай или да е Сони Ериксон или Нокиа. :)
Преди време беше така, но напоследък самсунг правят по-добрите телефони :)

Imbecile!
08-06-2012, 15:07
Вземи си като моя, гарантирам че няма да се повреди !
http://redbeanmobile9.multiply.com/photos/photo/12/76 :D

xJawz
08-06-2012, 18:21
Вземи си като моя, гарантирам че няма да се повреди !
http://redbeanmobile9.multiply.com/photos/photo/12/76 :D

Те тва е ХайТек

TheGuy
08-06-2012, 19:36
Как самсунг ще е по-добра марка от Сони Ериксон???

Имала съм и Самсунг и Сони и мога да ти кажа, че съм в пъти по доволна от втория, издържа толкова време и изобщо супер добра марка е тва.. а Самсунга (поне телефоните, които аз съм имала) за нищо не става. Ако ще си взимаш телефон гледай или да е Сони Ериксон или Нокиа. :)
В никакъв случай не си взимай Nokia или телефон със Symbian.От тези три телефона съм за Samsung-a

draid
08-06-2012, 22:57
Галаксите в техническо отношение, с изключение на камерата е най-добър от 3-те. Обаче е доста голяма тухла и е бая тънък, което лично на мен не ми допада нито в SGS II, нито в SGSIII ( и двата ги ползвах известно време ) Единственото хубаво на сатиото е камерата, натам е пълено мазело телефона. Резистивен дисплей, симбиан, и изключително лоша батерия ( навремето като излезе бях бесен, че дадох 1200лв и телефона се оказа с доста проблеми за високият си клас ) Xpera U не е лошо телефонче, по-удобен е от галаксито като габарит, 2012 модел и е с не лоши характеристики. Сега ти си избираш между галаксито и сонито, според индивидуалните ти предпочитания и с двата няма да збъркаш, но сатиото го забрави. Nokia са изпята песен.

bijou
08-07-2012, 13:11
Samsung-a.

Nam3less3
08-08-2012, 03:24
Как самсунг ще е по-добра марка от Сони Ериксон???

Имала съм и Самсунг и Сони и мога да ти кажа, че съм в пъти по доволна от втория, издържа толкова време и изобщо супер добра марка е тва.. а Самсунга (поне телефоните, които аз съм имала) за нищо не става. Ако ще си взимаш телефон гледай или да е Сони Ериксон или Нокиа. :)
Ако ще си взимаш телефон за до 50 лева да, но от смартфоните самсунг са най-добрите, нокиа и сони са много зле(сони напоследък имат 1-2 добри модела от скъпите но им трябваше повече от година да изкарат нещо по-добро от галакси с 2(а самсунг пуснаха пък галакси с 3 през това време и много други), а нокиа стигнаха до фалит почти).

Иначе относно камерите, самсунга прави много по-добри видео клипове от сатиото, а това че сатио е 12 мп не значи че прави по-добри снимки, напротив колкото са повече мегапикселите толкова по-трудно е да стане качествена снимката.
А и е твърде стар, и като смартфон е ужасен, галакси с 2 даже и да нямаше камера пак е най-добрия избор, екрана, операционната система и т.н. просто е извънземен.

Между другото Sony Ericcson вече не съществуват. Иначе най-добрите устройства на пазара са Samsung Galaxy S 1/2/3 и Apple iPhone 4/4S а скоро и 5. От 2-3 години само тия телефони се конкурират за титлата най-добър смартфон.