PDA

View Full Version : Проблемно и упорито акне ..за жалост



pepa97
08-02-2012, 12:15
Здравейте!Казвам се Петя и съм на 15 години от Пловдив.Нова съм в този форум и се надявам да ми помогнете.Използвам всякакви продукти на Гарниер ,Нивея и тем подобни ,но няма никаква разлика в сегашния ми вид.Цялото лице ми е в пъпки и не мога да го изчистя.Ползвала съм Акне Аут,Акне стоп,Розова вода,дори и рецепта като тази -Върху хляб слагам мляко ,чакам докато се изцеди-30 мин ,след това прибавям в чашата половин сок от лимон+готовото вече мляко+белтъка на яйце +1 лъж.глицерин-тази маска е на лицето ми 30 мин,а след това я махам с хладка вода.Маската я ползвам в продължение на 2 месеца по един път на седмица.Надявам се в този форум да ми помогнете ,докато не е дошла учебната година.В ново у-ще съм ,защото кандидатствах след 8 клас.Сега ще съм 9.Благодаря предварително! :)

pepa97
08-02-2012, 12:18
П.П пробвала съм и бадемови трици ,които също не помагат ,за жалост.... :((

betty-dimitrova
08-02-2012, 12:54
Ох отиди на дерматогол. Ще види положението и ще ти предпише продукти, не такива гарниер ами истински :)

Amore-Mio*
08-02-2012, 15:51
Както казах и в предишната ти тема: отиди на дерматолог. Ще ти предпише подходящо лечение с подходящи продукти. САМОЛЕЧЕНИЕТО ИМА ВЕРОЯТНОСТ ДА ВЛОШИ НЕЩАТА. Недей рискува и прави неща на собствена глава, за да не си изпатиш.

Colombia
08-02-2012, 16:21
Душице златна,не че нещо,но така НЯМА ШАНС да се оправиш.
Като искаш да ти се оправи лицето до 15 септември още утре иди до личния си лекар и си вземи направление за дерматолог.
Иначе само ще се тормозиш,ще си даваш парите и на 1 учебен ден ще си в същото положение,както и сега.

Успех!

MaLkaTa_LaDy
08-02-2012, 17:33
Дерматолог! Имай предвид, че ако е на хормонална основа, първо трябва това да оправиш, иначе няма да ти помогнах кремчета и т.н.