PDA

View Full Version : Не мога да си хвана приятел



elki4ka
08-02-2012, 12:44
Здравейте,на 18 съм и нямам гадже..Малко се откъснах от познатите ми ,заради най-добрия ми приятел.С него съм навсякъде ,мога да му споделя всичко ( да спомена ,че е гей,ако има някакво значение) НО..проблема е ,че не мога да си намеря приятел( гадже) ,незнам какво става ,но не мога да се запозная с никакви хора,когато сме само 2мата,сякъш съм откъсната от света..виждам хората как се забавляват ,а ние седим само 2мата всеки ден..кажете някакви места където сте се запознали съвсем случайно с някакви готини хора :) Ще се радвам

Eskapel4o
08-02-2012, 12:47
Ако имаш приятелки излез с тях някъде на кафе говорете те сигурно имат някъкви приятели се нещо ще ти оговорят за среща с някое момче :)

TheBeliever
08-02-2012, 12:54
Ами не стойте само двамата. Излизайте с компания, разнообразете се малко. То гаджето няма да дойде да ти почука на вратата.

xXxPETYAxXx
08-02-2012, 13:08
Отговора се крие във въпроса ти! Излизай и с други хора, не само с един!!!

Lewskarche
08-02-2012, 13:22
ot koi grad si ? ako neshto pishi na ls

Amore-Mio*
08-02-2012, 13:55
Не излизай само с един човек.
Да, обръщай внимание на най - добрия си приятел, но гледай съвсем да не игнорираш останалите си познати и приятели. Покани някой да ходите на кафе или нещо от сорта.
Почни да излизаш с повечко хора и с течението на обстоятелствата нещата ще се получат. Внимавай само да не превърнеш искането на гадже за фикс-идея, че тогава вече се получава гадно. Но пък ако седиш и нищо не правиш както правиш в момента, не очаквай любовта да ти почукне на вратата и така.

Anichkaxxwee
08-02-2012, 21:46
Излизай и с други хора.
Примерно с приятелките ти отидете в някоя дискотека, по кафета. Така можеш да си намериш приятел
Не като си седиш вкъщи и да чакаш той да падне от небето

embraceme
08-02-2012, 21:59
Разнообрази си живота ,не излизай само с него,сигурен съм че имаш и други приятели.Ходете по заведения,кафета , събирайте се заедно правете си купони, измислите си нещо и си го направете ,важното е купон да става ,все ще се запознаеш с няк'ви нови хора.

banalka
08-03-2012, 08:09
именно - излизай си пак с най-добрия ти приятел, но викайте и други приятели с вас, те може да извикат техни си приятели с тях и се завърта кръгчето. ако се сприятелите с приятелите на приятелите си, те ще ви викат по събирания с други непознати, с които можеш да се запознаеш и така. не е толкова сложно, колкото ти изглежда. а от училище/курсове/спортове/квартала и т.н. нямаш ли познати?
за гаджето - наистина няма ей така да се появи пред теб и да ти се предложи, малко усилие трябва да вложиш, да правиш намеци и т.н. или може примерно да уговориш някой приятел/ка да поразпита избранника ти дали евентуално не си търси приятелка а у, ако ти е трудно да предприемеш първата крачка.