PDA

View Full Version : Много странно чувство...



jason3
08-02-2012, 12:52
Здравейте, значи историята ми е следната.. преди месец някъде започнахме да си пишем с едно момиче по ФБ. В началото просто исках да си пиша с някого, но след това постепенно започнах все повече и повече да се привързвам и в момента имам чувството че съм влюбен в нея. Тук идва странната част - тя в момента не е в моят град, а е на море и ния не сме се виждали до този момент. Тя трябваше да се върне тези дни, но за съжаление ще бъде 2 седмици по късно. Понеже преди съм бил нараняван, гледам да не се доверявам толкова лесно на хората и затова сега се упитвам да не мисля за нея, но просто немога. Каквото и да правя винаги тя ми е в главата... И в момента просто незнам какво да правя. Предложих и да излезнем като дойде, тя се съгласи,но докато дойде имам чувсвото че времето е спряло.

Моля кажете какво мислите по темата..
на 18 god съм.

xXxPETYAxXx
08-02-2012, 13:15
Оффф, всички си пишете по ФБ и се влюбвате значи... Излезте като се върне, вижте се на живо - ок влюби се тогава, ама сега да ми разправяш, колко си влюбен е тъпо! А и това не значи, че и тя иска нещо повече с теб. Дали и тя е "влюбена"? В чата любов не се прави! На живо е въпроса какво ще става :)

TheBeliever
08-02-2012, 13:20
"Влюбил" си се в илюзорен образ. Изчакай да се видите очи в очи, да се поопознаете малко и тогава тръгвай да се привързваш.

dimitar_ak
08-02-2012, 13:25
Точно така. Не си изграждай образ на база твоите мечти. Вижте се и тогава преценявай момичето.

burpp
08-02-2012, 13:39
Оправи си доверието върху граматиката ти и после виж какво ще се случи! Но за всеки случай знай, че сърчицето ти ще си потупка здраво известно време.

Amore-Mio*
08-02-2012, 13:56
В кое се влюби точно?
В начина й на писане и как изглежда на снимките? 'айде, моля ти се, стига говори глупости. Не сте се виждали, а ти вече си влюбен. И каква е любовта? Компютърно-мишкова?

Излезте първо.
Вижте се.
Опознайте се.

И тогава вече решавай какво да правиш, и има ли смисъл изобщо.

scandalousLady
08-02-2012, 13:58
Излезте първо.
Вижте се.
Опознайте се.

И тогава вече решавай какво да правиш, и има ли смисъл изобщо.

Дам ! ( 10 букви )

Anichkaxxwee
08-02-2012, 21:48
"Влюбил" е доста силна дума. Не може да си се влюбил в нея само заради едното писане във фб
Даже не сте се виждали
А пък и ти все пак си на 18, не си някое 12-13 годишно лапе
Опознайте се и тогава виж накъде ще тръгнат нещата

Luidgie
08-02-2012, 21:57
Добре бре хора! Как може никога не си я виждал и да се влюбиш? Разбирам да сте се видели, да е имало нещо, да си почувствал и да си си казал "Ах искам да я опозная ще хвана да си пиша с нея!" А не "Писахме си никога не сме се виждали, но аз съм влюбен!". Човек ако се влюбваше току-тъй... Наранявали са те, имаш проблем с доверието. Ми човек, в момента се доверяваш на момиче, на което не си виждал дори очите... Очаквай ти да не те наранят. То тия неща не стават така. К'вото и да се разправя не се ли води разговора очи в очи, все едно нищо не е било.

TheBobqk
08-03-2012, 04:06
По-скоро начинът й на писане те е привлякъл. И не мисля, че си влюбен, а по-скоро привлечен. Както всички до сега ти казха-излезте, говорете и виж дали наистина си заслужава. И това, че си бил нараняван не мисля, че трябва да оказва такова влияние върху общуването ти с хората. Явно просто не си преценил добре човекът, който те е наранил преди време.

lamer4e7o
08-03-2012, 08:09
А аз се съмнявам да си на 18 годинки, авторе. Доста слаба тема от твоя страна.