PDA

View Full Version : Хораа помогнете мии.. спешно е! :(



miminka992
08-02-2012, 14:32
Значи имам втора дупка на ухото от някъде Март месец и съм си сложила една сребърна обица със силиконов винт. Тази обица с винта я сложих точно на 1 Май ( дотогава бях с медицинска обица ) и след като я сложих стоях с нея до сега. Вчера се опитах да я махна, но не стана. Силиконовия винт е станал твърд като камък и не помръдваа. :( Дупката ми постоянно набира гной и понякога тече дори кръв. Искам да си махна обицата, но не знам как. Моля ви помогнете мии.. дайте ми някакви идеи с какво да го махнаа.. :(
П.С. обицата е на една приятелка и трябва да и я върна вече. :|

someonerandom
08-02-2012, 14:36
Мен ако питаш отиди на лекар.И с кой акъл не си махаш поне за 1 минута обицата от ухото от 4 месеца?

Anichkaxxwee
08-02-2012, 15:35
Отиди по-добре на лекар

Bonbonchencetyy
08-03-2012, 10:30
Не се опитвай да си махнеш обицата сама,по-добре отиди на лекар.

Amore-Mio*
08-03-2012, 15:03
^ Съгласна съм.
Ще вземаш да дърпаш, сучиш, мучиш, и ще си разраниш ухото.

LadyTerrible
08-04-2012, 11:58
Като си си правила втора дупка,никой ли не ти е казал,че обиците (били те медицински или не) трябва да се раздвижват и промиват,за да не зарасне обицата за ухото и да не гнояса...?! На моя приятелка не й бяха разяснили и винтчето й се срасна с ухото и й го рязаха.Отиди на лекар,за да махнат обицата и да промият раната,за да не се инфектира още повече.

miminka992
08-04-2012, 15:59
Не нее. Дупката вече не ми гноясва и кърви от 10-тина дни. Нито ме боли вече нито нищо. Станала ми е съвсем нормална. Нито обицата или винта ми се е сраснал с угото. Обицата ми се мърда без проблем като на първите дупки. Винта също ми се върти. Просто проблема ми е, че не иска да се махне. Нещо се е закрепил адски много за самата обица. Това ми е проблема. Пробвам се да го дърпам, но не става и май наистина ще трябва да ходя на лекар. :(

miminka992
08-05-2012, 16:58
Йеййй.. ^_^ Успях да си махна винта. И благодаря за мнениеята ви. Темата вече може да бъде заключена. :)