PDA

View Full Version : възможно ли е ? ;х



ninaa12
08-02-2012, 16:07
Така .. моля ви някой да помогне освен че аз съм объркана знам че и той е объркан и както ми каза една приятелка или го оставяш или се опитваш да му помогнеш,досега опитвах но без успех.Дано някой го прочете и ... ми покаже къде греша. НА 18 е аз на 15 ако има значение. . След няколко дена ще станат 10 месеца. Писала съм много теми винаги съм си казвала добре край окончателно вече и никога не съм го оставяла. Доверие никакво в нашата връзка и въпреки това знам ... не знам как просто ... всичко което прави за мен не би го направил човек който не ме обича.Оная вечер му звъннах и се бях сетила за едно нещо за което бях сигурна че преди 4 месеца някъде ме излъга ;д да звучи смешно но след като ми изгуби доверието всяко нещо което ми казваше и аз се съмнявах ми се запечатваше в съзнанието и викам я да го пробвам. Викам така и така излъга ли ме и той "да излъгах" обесних му че не искам точно за такива неща да ме лъже ( беше написал стихотворение за аверката на един негов приятел хаха смятайте колко хубаво пък и е на нея да не го е писал приятеля и а моя приятел както и да е и той ми каза че бил го написал за мен? толкова сладък и мил жест и да разбера че ме е излъгал така, определено страшно тъпо ми стана и мисля че на всяко момиче би му станало) И не следваха караници напротив даже се зарадвах и му казах колко много си го обичам. Било е преди нали така? не е имало такива сериозни разговори относно това да не се лъжем. И преди 1 месец идва пред вкъщи с нагласата да ми каже истината и ми вика " не ме интересува искаш да знаеш всичко за връзката ми с това момиче - бившата му тъй като постянно ми говореше някакви лъжи а исках да бъда наясно с всичко съвсем приятелски той се интересуваше от мойте връзки и аз от неговите и така де всичко му разказах така както беше без лъжи и обеснения ... той постоянно като станеше въпрос за нея се изнервяше и разберете караше ме да се чувствам така сякаш има нещо огромно което крие от мен. И това ме накара направо да се побъркам само заради нея се карахме ( да да знам огромна грешка но като знам че има нещо това мира не ми даваше разберете) дойде той и ми обеснява как щял да ми каже истината дори и да го зарежа осъзнал колко ни пречели всички тези лъжи... викам добре. Значи... НИКОГА АМА НИКОГА не съм се чувствала така и НИКОГА не ме е боляло толкова 1 час и половина стоях и слушах за перфектната му връзка как се познавал със семситвото и ( с мойто не се познава има си причини) ходел на вечери в тях ( при нас сега това няма как да стане) излизали до късно тъй като живеят един до друг ( при мен също няма как да стане защото живеем много далече) как тя му вярвала на всяка една дума ( а аз не) да не говорим пък на нея как и е изневярявал... както и да е и снощи ми каза че всичко това ми го е казал с цел да не направя като нея защото снощи ми разказа " само майка и ме приемаще баща и не живее с тях но когато идваше винаги като ме видеше ме поздравяваше и аз мислех че знае за нас а накрая се оказа че тя казала че съм и САМО приятел баба и не го е харесвала ... ходел в тях под предтекст че или ще и оправя лаптопа или ще и обеснява нещо по някой предмет и майка и все ги наблюдавала и проверявала и НАЙ-ВАЖНОТО КОЕТО МЕ СРАЗИ ... не му било приятно да я целува смисъл такъв че в тяхната връзка имало целувки само за здрасти и чао и не целуване а целувки .. ей така и ми обясни как се чувствал задължен да го прави не защото е изпитвал някакво голямо желание а защото му била приятелка и е ТРЯБВАЛО да го прави. Как само се надявал да се разхождат а не да седнат някъде и да се налга да яцелуне. Как постянно му удряла зъбите викам добре бе човек ти си и бил първото гадже нормално в началото да е така и той това беше постоянно а теб само докато те видя и вътрешно изпитвам желание да те целуна и така. ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА ОБИЧАШ НЯКОЙ И ДА СЕ ЧУВСТВАШ СЕЕДНО ЗАДЪЛЖЕН ДА ГО ЦЕЛУНЕШ? нямала сам много гаджета .. и на мен ми е първото но такова нещо не съм чувала ... Обичаш някой и да нямаш желание да го целунеш. Беше ми казал тъй като на мен много ми тежеше факта че не мога да го запозная с наще а всички тези неща които ми ги е наговорил оная вечер са били с цел да не става както с нея. Смисъл такъв да го запозная с наще да направя всичко възможно да се виждаме вечерта което тогава ми обясни че било многооо важно за него ;о което пък ме изуми и веднага разбрах че просто е искал едва ли не като съм чула тези неща да си кажа" мале колко свобода е имал с нея а с мен няма и да направя всичко възможно да го запозная с наще и да направя всички неща които ми изброи че да съм едва ли не на "нейното" ниво" а той знаеше колко болна тема ми е това. Наще разбраха в момента се изпокарах с тях а той смее да ми каже "Видях колко си ме обичала" Значи от една седмица стоя само вкъщи никакво излизане и отново лъгане на наще а това което той направи за мен какво е ? Един малоумен татос който въпреки че е огромен жест не доказва лубовта му. Постоянно всеки божи ден се питам дали ме е излъгал за това или онова. Другите момичета сега не ме притесняват ... откакто стана това с наще всички караници спряха ... защото чак сега осъзнах че не искам да го губя .. но това момиче и всичко около нея ми е мъгла. Много пъти дотолкова съм го изнервяла молейки го да ми каже какво иска какви са му чувствата ... и сме стигали до това да ми каже как нея я е обичал повече от мен и след няколко дена получавах смс на който пише как ме излъгал и за това защото знаел че ако ми акже че обичал мен повече нямало съм да го приема. Божеее разказвайки го така имам чувстовто че ходя с някое пишлеме дето още не може да си избърши гъза сам. Казвам му ще скъсаме само крещи вика и ми се моли. Казвам му направи нещо за да спасиш тая връзка аз самта в момента имам нужда от подкрепа и човек на който да се доверя .. а какво той цяяяял ден ми играе някакви игри в тях и не се замисля даже че връзката му е на никъде. Какво да правя с тоя човек? ;х Толкова е объркан сложен че имам чувстово че само ако мога да му прочета мислите бих могла да съм с него ... РАзберете не зная във всяка една минута дали когато твърди нещо не го прави с някаква цел аз съм в постоянен стрес дали ся в момента ме мята или казва истината дали го казва имайки нещо напредвид или искайки нещо от мен. Но това за целуването нека момчетата да кажат случвало ли ви се е ? Обичал я е много това е ясно а му било неприятно да я целува? ;ххх

horacio
08-02-2012, 16:16
Кво?

HoBaTopka
08-02-2012, 16:40
Oлеееее ... Ти си мазохистка, къв е тоя лигльо?! Отрязвай го, нека си охка и пъшка! Не те заслужава! Толкова много лъжи, оправдания и блаааа. Не си губи времето, той няма да се промени.

Amore-Mio*
08-02-2012, 16:41
Супер объркано и тъпо. О'кей. Та, не знам, имам чувството, че те върти и не му пука особено. Още повече, че във вашата връзка липсва доверието, което както виждаш играе изключително лоша шега. И ми се струва супер тъпо да се опитваш да оправяш нещата, когато той сам не полага усилия, за да го направи. В една връзка има двама, следиш ли ми мисълта? Не може все ти да си тази, която оправя нещата и прави компромиси, нужно е и той да направи нещо. Не да лъже за нещо и после да каже друго. Изключително детски разсъждава и действа, струва ми се, че изобщо не знае какво иска. Съветът ми е да седнеш и да поговориш с него сериозно за последен път. 10 месеца, а не си личи по това, което си написала. Ако реши да се оправи - супер, ако ли не - разделяте се и това е. В сравнение с него разсъждаваш много зряло, което си е много добре. И няма да е лошо да слагаш главни букви, препинателни значи и да пишеш правилно, че човек трудно би схванал нещо, честно казано.

ninaa12
08-02-2012, 17:38
Извинявам се, просто бързах като го писах. И все пак бих искала да чуя и други мнения най-вече относно това което ми каза, че се чувствал задължен да я целува след като я обича. Как е възможно?

Wednesday666
08-02-2012, 17:52
Как е възможно .. Ми не е. Ти пък защо му вярваш, не ти ли е ясно вече, че тоя човек буквално лъже, за да живее?

Мен ако питаш НИКОГА не е обичал нито нея, нито теб. Просто му харесва да бъде търсен.

Той е пълен олигофрен, ама ти .. ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ ТЪРПИШ? На това обич ли му казваш? Това не е обич, това е чисто примирение. И мазохизъм.
Вземи си седни на задника и си продължи живота без тоя малоумник, защото накрая или ще се побъркаш, или ще станеш като него. А нито едно от двете не е оферта.

HoBaTopka
08-02-2012, 18:24
Извинявам се, просто бързах като го писах. И все пак бих искала да чуя и други мнения най-вече относно това което ми каза, че се чувствал задължен да я целува след като я обича. Как е възможно?

Оф какво ти пука! Ами ако те е излъгал? Кво, не е възможно ли? Или толкова я обича, или момичето е срамежливо и още не може да се отпусне докато е с него.

Още се чудя кво ти пука.

Glamour92
08-02-2012, 18:36
И това какво те засяга..?
Звучи тъпо,но наистина-защо те интересува след като няма нищо общо с теб?
Младежът просто явно идея си няма що е то "обичане" или момичето не е умеело да се целува.
Имал си е мотиви някакви,но не ми е ясно защо толкова държиш да ги знаеш.

ninaa12
08-02-2012, 18:49
Защо ме засяга? Може би защото никога нищо такова не ми е казвал нещо което по някакъв начин да ми покаже че това момиче по никакъв начин за него в момента когато е с мен не е по специално от мен. Защото досега нищо свързано с нея не ми е казвал без да лъже камоли да е правел нещо за мен с което да ми каже или покаже че съм единсвена за него. И точно това когато ми каза че ... при мен било по различно и имал желание да ме целуне всеки път когато ме видел... беше най-доближаващото се нещо до мен от което имах нужда да чуя. Знам идиотка съм и знам че може би трябва да го оставя но вече е прекалено късно... с последни сили се опитвам да оправя нещата а той само ми обещава как наистина щял да спре да мисли като "пишлеме" а щял да мисли така както приляга на едно 18 годишно момче. Негови думи от предималко. Говорим постоянно вчера сме разговаряли от 10 вечерта до 6 сутринта. Само говорим и говорим и говорим и нито на един мой въпрос като го питам нормално не отговаря. Но иначе като изключим лъжите хубавите неща в него са това че ВИНАГИ се държи много мило, ревнува ме е не прекалено но достатъчно, когато става въпрос за нещо различно от проблем с него ме разбира абсолютно винаги и във всеки един момент само да му звънна и да му кажа примерно че имам нужда да го видя веднага колкото и далече да живеем идва ако ще и с техните да се изпокара го прави. Просто притежава всичко което съм искала в едно момче. Пред него съм себе си както и той пред мен. Когато не се караме.. чак аз не мога да повярвам колко хубаво можело да ми бъде с него.Затова съм с него и искам да бъда с него ... и се опитвам наистина да оправим нещата заедно но... не се получава.

HoBaTopka
08-02-2012, 18:59
Защо вместо да питаш нас не отидеш и не го питаш защо ти е казал това, какво има предвид. Аз лично не знам, но знам, че всяко нещо си има край, а това твоето е губене на време :)
Аз не бих останала с човек, който ме лъже, който се отнася така, който ме сравнява пред очите ми с бившата. Най-малкото, защото УВАЖАВАМ себе си.

ninaa12
08-02-2012, 19:10
Твърди че е било така. Казвайки че просто неумеела да се целува но въпреки това я обичал защото целувките не били в оновата на всичко и въпреки това си я е обичал. Затова питам дали на някой от вас му се трува логично и възможно обичайки някого да не ти е приятно едва ли не ? Смисъл такъв е можело да я научи а и не са ходили 2 седмици цели 7 месеца? КАза че се е опитвал но не ставало е как така? Просто някой да ми каже мята ли ме да или не?

HoBaTopka
08-03-2012, 10:31
И приятелят ти е писал тема тук.

Amore-Mio*
08-03-2012, 13:40
Извинявам се, просто бързах като го писах. И все пак бих искала да чуя и други мнения най-вече относно това което ми каза, че се чувствал задължен да я целува след като я обича. Как е възможно?

Не ми се връзват нещата. Мисля, че когато обичаш един човек - ти изгаряш от желание да го прегръщаш и целуваш. Явно той не я е обичал.