PDA

View Full Version : умирам от мъка,иска ми се да изчезна



eli_b1994
08-02-2012, 19:31
Здравейте мили дами!Много мислих и реших да разкажа за своята мъка тук!Аз съм на 18 години и преди 9 месеца срещнах момчето,което преобърна живота ми.Влюбих се безумно в него,а сега го обичам повече от всичко на света.Бяхме щастливи,той не спираше да ми повтаря колко ме обича,как никога не би искал да се разделим,как иска да има деца от мен,как не иска никога да бъда с друг...Тези негови думи ме правеха най-щастливата на Света...Наистина...Не беше перфектно,защото той не ме караше да се чувствам като принцеса,само говореше красиво.Нъпреки всичко аз го обичам и не мога без него.Винаги съм го разбирала,никога не съм му правила сцени или скандали,във всичко го подкрепях,финансово и морално...Винаги бях до него!Той е първата ми любов,и се надявах да бъде единствена.Имахме толкова планове,записах задочно заради него,за да сме заедно.Толкова мечти и сега съм на ръба да полудея.Един ден просто ми каза,че иска да е сам.Обича ме,но иска да е сам?!...Това е...Не можах да повярвам какво се случва,дори още не го вярвам.Този ден беше ужасен!Исках да умра,не можех да приема нещо,което си мислех,че никога няма да се случи.Нещо,което той хиляди пъти ми обеща,че няма да се случи...От тогава не съм на себе си.Плача постоянно,не ям,отслабнах за отрицателно време...Не съм същата,каквато бях.От мен остана развалина.Не съм добре.Не знам какво да правя и как да се преборя с проблема...Добре,че приятелите ми са до мен и ме подкрепят,защото иначе щях да полудея от мъка.Моля Ви за помощ,защото от ден на ден нещата стават по-зле,Аз ставам по-зле.Моля Ви,ако някоя от вас е преживяла същото нека ми даде съвет,защото вече не издържам така!

SisiStrange
08-02-2012, 19:40
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/526336-На-ръба-съм

DeadInside
08-02-2012, 19:50
Ти си била доста наивна.Всеки знае,че няма такова нещо като "няма никога да те оставя" "винаги ще сме заедно" "винаги ще те обичам". Всяко нещо както има начало,така има и край.
Понякога човек колкото и да обича някого има нужда да остане сам.Ти си била щастлива,а сигурна ли си той дали е бил щастлив?Доста често в любовта връзката се изчерпва.Омръзва.Това се случава при всеки нормален човек.Обичаш,чувствата охладняват,разделяте се,влюбваш се отново в друг и така се получава един кръговрат или пък други хора след всеки следващ го наричат просто "грешка".Не мисли само колко ти си била щастлива.Замисли се дали просто не му е липсвало нещо и дали не е спестил да го сподели с теб,за да не те огурчи?Има хиляди вариянти.Да има проблеми,неприятности и да иска да остане сам за известно време,за да преосмисли нещата.НАПЪЛНО НОРМАЛНО Е и няма защо да се шашкаш. Трябва също така да приемеш и вероятността,че това може да е краят на връзката ви.Той сам трябва да ти каже какво му е на сърцето.
От теб зависи само да го подкрепиш каквото и да е решението му за в бъдеще,а не да му се тръшкаш "О,не моля те,аз те обичам не ме оставяй" Това още повече ще го отдръпне.Когато не искаш да си с някого няма да ти е приятно и да ти се бута.За това бъди подготвена и за най-лошото.Не плачи и не си пропилявай живота в мъки.Усмихни се за това,което си имала с него и продължи напред! :)

SisiStrange
08-02-2012, 19:58
Когато любовта е достатъчно силна и хората се разбират, и си пасват, краят идва, когато единият умре. Не с раздяла. За всеки съществува по един такъв човек. Дали ще го срещне е въпрос на шанс. И на възприемчивост. Всяка по-сериозна връзка и всеки партньор заслужава да се гледа на него сериозно, а не с идеята: Утре няма да сме заедно.

eli_b1994
08-02-2012, 20:00
DeadInside ти би ли захвърлила всичко толкова красиво за 3 дни?Не може да казваш на някого,че го обичаш и след 2-3 дни да му кажеш "Чао,върви си,приятно ми беше"...

SisiStrange
08-02-2012, 20:03
Случвало ми се е, преживява се. Бившия ми беше на вълна "Обичам те." един понеделник, а в сряда мина на "Късаме." Какво да правиш... Понякога нещата се развиват тихо и дори не знаеш, че има проблем.

Mim4etooo
08-02-2012, 20:44
Ох мила, на теб поне са ти го казали. Човека искал да бъде сам , ами ок. По-добре ли щеше да е , ако те залъгваше. Да , и аз се чувствам така, ама след 15 мин. съм на друга вълна, след 15 мин. пак така.Ако от мъка се умираше така лесно. Трябва да си силна, преживява се, няма ко друго да се прави. Не зависи от нас. Замисли се, сигурно ще откриеш и плюсове в това.
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/526772-%D0%98%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D 0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0-quot-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2-quot

eli_b1994
08-02-2012, 21:25
Не мога и не мога да го приема...Всичко потъпка! ;(

Sh@d0w
08-03-2012, 03:44
Тая тема колко пъти ще я пускаш и закакво си направи втори акаунт?

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/526336