PDA

View Full Version : Как да подходя ?



bambino8
08-02-2012, 19:43
Здравейте,нов съм в този форум и се нуждая от вашата помощ или по точно мнение.На 18 години съм и си имам приятелка на 16 години.Заедно сме от почти 10 месеца.Караниците започнаха да зачестяват.Наранявал съм я няколко пъти с думи и постъпки.В смисъл не да я нареждам просто ,неща които биха наранили един човек.Главния ни проблем е бившата ми приятелка с която ходехме 7 месеца .Разделихме се и аз след това тръгнах със сегашната си приятелка.И след няколко месеца пак като видях бившата си усетих някакво странно чувство ,нещо като носталгия.Казах това на сегашната си приятелка но не веднага ами го запазих за себе си ,с множество караници аз и го споделих .Нараних я наистина ,не с това че съм изпитал това ,а че съм го изпитал и съм го прикрил.За много работи я излъгах .Как живота със старата ми приятелка е бил страхотен и съм познавал семейството и излизания всичко перфектно.Така я нараних още повече ,лъжейки я с онази цел да не се случва същото както и със старата ми връзка.Постоянни криеници от техните ,караници за излизания и подобие..Знам супер егоистично и долно от моя страна а нея я болеше толкова много ,че при нас не е така .А аз исках само да я стимулирам и въпреки всичко не бях в правото да го правя.Излъгах за нещо толкова важно.Излъгах я че чувствата ми към бившата ми са били по големи от тези които са били към нея самата,за да спре да ме ядосва с множеството скандали че съм я обичал повече ,но и тук греша тъй като явно не съм и показал напълно колко специална е за мен.Излъгах я за да приеме нещо а в случая лошотията.Която влоши нещата и то момичето на кое да вярва после и заявявам че съм излъгал .Тя си е изградила вече представа ,че връзката ни не струва и че тя е номер 2 в живота ми ,а не е така .Тя за мен е всичко,целия ми живот.Знам,че ако тя си отиде ще изгубя смисъл за множество неща .Тя е първото момиче ,което ме кара да се чувствам себе си пред самия себе си и пред нея .Да няма преструвки ,че съм най културното момче на света и че нямам недостатъци.Винаги съм се правил на перфектен пред другите ,а пред нея показах всичко.Искам я в живота си ,просто с нея се чувствам пълноценен и щастлив ,тя е моето щастие и сбъдната мечта .Бях и казал че имам нужда от целувките й и че към бившата си съм нямал това желание.Но тя не вярва.А бившата ми просто не умееше да се целува .И почти нямаше желание от нейна страна да се поправи в това отношение за целуване,не че я обвинявам.Просто казвам че ми беше неприятно но я обичах въпреки това.Имах възможност да бъда с бившата си но просто я одрязах .Не искам да бъда с нея а с това момиче което съм.Искам да останем заедно .Не искам да я губя .Лъжа за да заздравя връзката ни ,за да изградя една велика връзка .А сега самия осъзнавам че с тези лъжи само я наранявам и то адски много.Как да подходя искам да я запазя в живота си докрай.Искам тя да е човекът ,който ще държи ръката ми и колкото и да сме се карали и да ме е ядосвала и обиждала я обичам страшно много.Правел съм и множество жестове и винаги когато има проблем и ми звънне го решавам.Знам жестовете които правя не биха изградили кой знае каква представа за чувствата ми.Обичам това момиче и го искам в живота си ,дайте ми съвет как да оправя кашата между нас ,знам че сега ще кажете ако я обичаше щеше ,но просто тя пита за всяко нещо от старата ми връзка и когато и кажа че не е кой знае какво не ми вярва тъй като в началото като си говорихме за старата ми връзка и аз се ядосвах много и тя си е изградила мнение че съм я обичал адски много.Помогнете ми с някакъв съвет ,мнение.Как да подходя за да въведа хармония.Тъй като съм изградил каша ...

ellie_729
08-02-2012, 19:51
Като начало аз ти предлагам да започнеш с истината.. кажи ѝ всичко, което си написал тук.. кажи ѝ истината за това как се чувстваш и за всичко.. така тя ще може да ти се довери и да вярва, когато и казваш, че бившата ти вече е нищо за теб :)

bambino8
08-02-2012, 20:00
Но тя приема всичко като лъжа и с пълното право...

horacio
08-02-2012, 20:03
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/526881-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D0%BE-%D0%BB%D0%B8-%D0%B5-%D1%85?p=10310311#post10310311 това не е ли приятелката ти?

bambino8
08-02-2012, 20:42
да,а това моята гледна точка ... признавайки вината си

Amore-Mio*
08-03-2012, 13:38
Пич, голяма каша си забъркал и ако тя вземе окончателното решение да те зареже - ще е с пълното си право. Било е изключително глупаво да лъжеш за всичко, ама буквално всичко. Ето, че в един момент, когато просто решиш да признаеш истината, боли повече. Ясно ми е какво й е на нея, тъй като имах леко подобен случай с приятеля си, но си наистина с детски акъл, бих казала. В сравнение с теб тя разсъждава , както трябва и въпреки всичко се усеща, че те обича. Време е да се вземеш в ръце и да оправиш нещата. Спри да я лъжеш. Кажи й истината и продължи така до момента, в който сте заедно. Докажи й, че имаш чувства към нея. Докажи.

Black_angel933
08-03-2012, 18:24
Ама ти сериозно ли? Как да подходиш? Като за началото може би трябва да започнеш да и казваш истината или е нещо което не можеш да направиш? Стоя чета и ти се чудя на акъла. Първо сам си отгвори на въпросите. Това момиче важно ли е за теб? Това ли е момичето с което НАИСТИНА искаш да си? Обичаш ли я? Ако е така седни си на гъза и спри да правиш лапешки изпълнения. Божееее чудя се на това момиче как изобщо те търпи. И аз имах една таква връзка търпях толкова много и всички само ме обвиняваха, че аз съм си го направила и бяха прави. Веднъж добре, втори път добре но след това недей очаква този човек да се промени. Ако я обичаше до сега да го беше направил не е ли така? Ти да лъжеш толкова безсъвестно човека до себе си.. от това боли най-много. Спри се. Седни и покажи на това момиче колко я обичаш (ако е така) и дай всичко от себе си. Спри с лъжите, щом липсва доверие това е единсвеното което можеш да направиш. Само едно ще ти кажа и добре го запомни. Всеки който обича търпи,търпи но това е до едно време. Когато зарязах тогавашния си приятел който ме правеше на нищо ме болеше страшно много но се преудолява. И знам че ако един ден тя реши да го направи ти само се надявай да има поне още малко търпение ще те забрави, но направи ли и го каквото и да направиш след това не мисля че би имал някакъв шанс. И докато все още имаш такъв, дай всичко от себе си. Казвай и нещата които чувстваш и недей преиграва. Дай и любовта си, подкрепяй я, дръж се мило, изслушвай я, и никога недей я натъжава повече. Дай всичко от себе си, раздай се докрай и знай че няма да съжаляваш и тъй като прочетох нейната тема.. едно ще ти кажа. Според мен това момиче те обича страшно много но продължиш ли така един ден ще я загубиш завинаги и ще си блъскаш главата но ще е късно. Никога повече няма да усещаш нейните целувки, нейните прегръдки никога няма имаш възможността ТИ да си човека до нея..и недай се боже нещата които не вижда в теб тръгне да ги търси при някой друг. Така де много се разписах... но и аз се сетих за мойта най-голяма любов. Просто ... недей прави грешката която допусна момчето което аз лично обичах толкова много защото накрая и двамата много ще страдате. Успех и горе главата.

ludatadoideee94
08-03-2012, 18:28
вместо да казваш на нас колко я обичаш отиди и го ДОКАЖИ на нея ;)