PDA

View Full Version : Къна . Спешно.



kitti123
08-02-2012, 21:18
Тъй като съм червена от повече от половин година и винаги е било с боя , сега (утре) мисля да пробвам с къна. Чувала съм много мнения за къната и сега търся вашето.
Имам малко недоразумение , което се надявам да изясните. Вуйна ми ми каза , че в/у боядисана коса НЕ може да се слага къна , някъде пък бях чела , че маже. Е кое е вярното ?
Колко струва къната и ако може да споделите мнение за нея като цяло - не само за червената. Надявам се да получа бързи отговори , че утре наближава :D . Мерси предварително :)

VEnzz
08-28-2012, 10:39
ами не пречи , че си боядисана баба ми се беше боядисала преди и все още имаше боя ,когато реши да се къноса ....и се оцвети ...пък и в днешно време повечето къни имат и примеси от боя , така че не би трябвало да е пречка . Аз лично съм много доволна от къната бях си купила бургунди червено на Афродита и сега още имам червени оттенъци :Д някъде около месец и половина два държи

JanaO__O
08-28-2012, 13:26
не знам ... има естествена къна , която държи много повече и е зелена и се продава на грамаж , но не съм виждала в България .Аз си бях взела от Турция преди две години и все още крайчетата са ми червени :D :D :D има и такава с оцветители която държи по-малко , но като цяло според мен можеш да се къносаш . Моята коса е изрусявана и все пак стана червена след къната

LeprikonA
08-28-2012, 16:32
Всъщност аз съм чувала, че върху коса, боядисана вече с къна, не можеш да се намеш с боя, защото няма да хване. Не съм пробвала, не знам дали не е само градски мит.