PDA

View Full Version : Момчета, споделете...



prostotiika1544
08-03-2012, 01:26
•Има ли значение за момчетата т.нар. от дамите явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момиче означава ли това, че я харесваш?

•Какви момичета харесват момчетата?

•Правилото за " 3те дни" (срещаш момиче, което ти харесва и изчакваш 3 дни преди да й се обадиш да излезете, за да създадеш някакво напрежение и просто по традиция...) остаряло ли е? прилагаш ли го?

•Има ли момент, в който едно момче си казва "искам сериозна връзка", или може да се случи само спонтанно, ако срещне подходящото момиче?

•Съществува ли чисто приятелство между момче и момиче (без каквото и да е сексуално влечение)?

•Момчетата обсъждат ли помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?

+ а какво точно обсъждате във връзките си е голямата мистерия за мен, давате ли си съвети, за секса всичко от-до ли споделяте, а за скарванията, приятелите ви знаят ли малки интимности от връзките Ви като например какво обича вашето момиче да правите и какво я побърква? а по-драматични моменти има ли - например късате и те казват " Тя просто не беше за теб..." не знам...просто...просветете ме малко повече ) а също така още в началото, когато тепърва сте срещнали мацката, по кои параметри я описвате на приятелите си?

Chacho
08-03-2012, 01:47
1. Има значение, често означава това, но не е задължително да е израз на симпатии.
2. Отде да знам? Сгодни. Идея си нямам къв характер ме привлича. Мога на момента да кажа дали нещо ме дразни или ми допада, не съм го обмислял.
3. Не спазвам такова правило. Но ми се случва често да взема номера на някоя и по стечение на обстоятелствата да не й се обадя дълго време. Ако имам желание и време мога да й звънна 1 ден след това, може и повече. Обикновено се случва да е повече от 3 дни.
4. Не ги знам другите момчета. Справям се чудесно без сериозна връзка, не ми се случва да го мисля. Нямам против да се обвържа, ако ми допадне достатъчно някое девойче, но със сигурност не ми прави впечатление, като няма такова на хоризонта.
5. Не. Аз поне винаги имам задни мисли, ако е достатъчно привлекателна физически.
6. Обсъждаме ги много ясно, но всеки ги коментира по собствен начин. Обикновено има впечатляваща доза цинизъм.

Sh@d0w
08-03-2012, 03:52
1. Не е задължително, но при всички случаи не би и отказал, if you know what I mean.jpg
2. Свестни а.к.а некифли.
3. Тва за първи път го чувам. Няма такива работи.
4. По - скоро второто. Когато се запознах със сегашната ми приятелка, осъзнах какво искам - а именно сериозна връзка.
5. Няма такова нещо.
6. Обсъждаме естествено, но не по начина по който вие момичетата си споделяте всичко.

BadAss
08-03-2012, 21:00
1. Мне, може да я гледаш продължително щото има нещо което ти прави впечатление в нея, но определено не е 100% сигурно ,че е защото я харесваш.

2. С чувство за хумор и да умеят да се забавляват. И да не мрънкат.

3. Колко е остаряло не знам, но действително е по-добре да се изчака няколко дена преди момчето да ѝ звънне, ако изобщо иска да ѝ звъни отново :D

4. Всички връзки започват по еднакъв начин и свършват различно. Никога не си казвам предварително "ей с тая мацка ще имам сериозна връзка". Квот стане, ако е писано да имаме сериозна връзка - ще имаме :)

5. НЕ! :D

6. Обсъждаме ги, но както каза шадоу, не по вашия начин.

notlike
08-03-2012, 21:13
•Има ли значение за момчетата т.нар. от дамите явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момиче означава ли това, че я харесваш?

•Какви момичета харесват момчетата?
Всякакви, стига да знаят какво искат и как да го постигнат

•Правилото за " 3те дни" (срещаш момиче, което ти харесва и изчакваш 3 дни преди да й се обадиш да излезете, за да създадеш някакво напрежение и просто по традиция...) остаряло ли е? прилагаш ли го?
Не съм се родил като Аристотел, за да създавам формули в живота си. Зависи от много неща. Едни ще клъвнат за нула време, за други трябва търпение. Като се замисля, по-добре да чакам дълго, за да знам, че новата "изгора" няма лесно да се предаде в нечии чужди ръце.

•Има ли момент, в който едно момче си казва "искам сериозна връзка", или може да се случи само спонтанно, ако срещне подходящото момиче?
Няма такъв случай. По-вероятно е да каже, че му се топва чушката - това си го казва всеки нормално мислещ мъж. Еднократното клецане може да се уреди спонтанно. Но ей така да си кажеш "искам сериозна връзка", да треснеш като Крум Страшни на масата и да хванеш първата срещната под наслов, че ще се венчаете - хахах, абсурд

•Съществува ли чисто приятелство между момче и момиче (без каквото и да е сексуално влечение)?
С малко сексуално влечение - да. Без никакво - твърдо не.
•Момчетата обсъждат ли помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
Това, че гледаме спортове, обичаме да лежим на дивана, наливайки си биричка в студените дни и да разцъкваме мач в махалата, не означава, че мислим само за това. Обсъждат се всякакви теми от това кой каква мацка е забил до това кой би спечелил изборите 2013.

Всеки човек е различен и отговори колкото искаш :) Иначе въпросите са си доста точни, браво за което.

AnarchyBoy
08-03-2012, 23:39
•Има ли значение за момчетата т.нар. от дамите явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момиче означава ли това, че я харесваш?

Мм попринцип да , но аз понякога го правя за да дразня :D

•Какви момичета харесват момчетата?

не-КИФЛИ , тоест обикновени и естествени , ако питаш за сериозна връзка ,
иначе за единия секс ако , иска и с 1 крак да е , не би ми пречило :razz:

•Правилото за " 3те дни" (срещаш момиче, което ти харесва и изчакваш 3 дни преди да й се обадиш да излезете, за да създадеш някакво напрежение и просто по традиция...) остаряло ли е? прилагаш ли го?

Никога не съм се водил по правила и стереотипи , да вземем пример приятелката ми , на нея и звъннах 1 минута след като и взех номера , което между другото я очарова :oops:

•Има ли момент, в който едно момче си казва "искам сериозна връзка", или може да се случи само спонтанно, ако срещне подходящото момиче?

Имам сериозна приятелка от 3 години , така че такъв момент рано или късно има , но може и да стане спонтанно , при мен тръгна от просто шега а ето резултата :)

•Съществува ли чисто приятелство между момче и момиче (без каквото и да е сексуално влечение)?

Не! Ако си мислят че има , просто този който изпитва нещо си мълчи! :x

•Момчетата обсъждат ли помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?

Естествено , глупав въпрос! :o

iwwo_
08-14-2012, 21:57
•Има ли значение за момчетата т.нар. от дамите явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момиче означава ли това, че я харесваш? Не

•Какви момичета харесват момчетата? Не мисля, че има точни критерии.

•Правилото за " 3те дни" (срещаш момиче, което ти харесва и изчакваш 3 дни преди да й се обадиш да излезете, за да създадеш някакво напрежение и просто по традиция...) остаряло ли е? прилагаш ли го? Не го прилагам.

•Има ли момент, в който едно момче си казва "искам сериозна връзка", или може да се случи само спонтанно, ако срещне подходящото момиче? Може да се случи.

•Съществува ли чисто приятелство между момче и момиче (без каквото и да е сексуално влечение)? Да

•Момчетата обсъждат ли помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти? До някъде.

+ а какво точно обсъждате във връзките си е голямата мистерия за мен, давате ли си съвети, за секса всичко от-до ли споделяте, а за скарванията, приятелите ви знаят ли малки интимности от връзките Ви като например какво обича вашето момиче да правите и какво я побърква? а по-драматични моменти има ли - например късате и те казват " Тя просто не беше за теб..." не знам...просто...просветете ме малко повече ) а също така още в началото, когато тепърва сте срещнали мацката, по кои параметри я описвате на приятелите си? Рядко обсъждаме с приятели, като изляза с момичетата прави мъжки неща, не сядаме на седянка за да си говорим за любов, пази боже :D

Cloud9
08-15-2012, 14:17
Аз съм момиче,но ми се иска да поразсъждавам на глас (и на кирилица).

Значи правилото за 3-те дни мисля,че е наложено от американските филми и няма как да е остаряло след като не се е използвало в България.Интересен ми е точно момента, в който лампичката ви светва и се сещате,че искате сериозна връзка хаха. Едва ли е само момент. Има приятелство между момче и момиче, аз само момчета имам за приятели.(което значи,че за голямо съжаление знам за какво си говорите, като обсъждате момичета !Ужас значи :D ). А що се отнася какво ние обсъждаме-да, знаем колко ви е голям и какво сте правили снощи

FuckedUp
08-15-2012, 19:50
•Има ли значение за момчетата т.нар. от дамите явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момиче означава ли това, че я харесваш?

Не мисля.
•Какви момичета харесват момчетата?

Не мога да говоря за всички момчета, защото - разни хора, разни идеали.
•Правилото за " 3те дни" (срещаш момиче, което ти харесва и изчакваш 3 дни преди да й се обадиш да излезете, за да създадеш някакво напрежение и просто по традиция...) остаряло ли е? прилагаш ли го?

Какво по дяволите?
•Има ли момент, в който едно момче си казва "искам сериозна връзка", или може да се случи само спонтанно, ако срещне подходящото момиче?

Има хора, които търсят сериозна връзка и има хора, които търсят one night stands. Така стоят нещата според мене.
•Съществува ли чисто приятелство между момче и момиче (без каквото и да е сексуално влечение)?

Не.
•Момчетата обсъждат ли помежду си връзките си?

Разбира се.


:lol:

djipsito
08-15-2012, 21:31
Аз съм момиче,но ми се иска да поразсъждавам на глас (и на кирилица).

Значи правилото за 3-те дни мисля,че е наложено от американските филми и няма как да е остаряло след като не се е използвало в България.Интересен ми е точно момента, в който лампичката ви светва и се сещате,че искате сериозна връзка хаха. Едва ли е само момент. Има приятелство между момче и момиче, аз само момчета имам за приятели.(което значи,че за голямо съжаление знам за какво си говорите, като обсъждате момичета !Ужас значи :D ). А що се отнася какво ние обсъждаме-да, знаем колко ви е голям и какво сте правили снощи

Тва, че ти имаш само момчета приятели, не значи, че съществува приятелството между момиче и момче без сексуално влечение, просто защото сигурно всеки от тях би те чукал. Просто нещата зависят от теб ;)

draid
08-15-2012, 21:50
Аз съм момиче,но ми се иска да поразсъждавам на глас (и на кирилица).

Значи правилото за 3-те дни мисля,че е наложено от американските филми и няма как да е остаряло след като не се е използвало в България.Интересен ми е точно момента, в който лампичката ви светва и се сещате,че искате сериозна връзка хаха. Едва ли е само момент. Има приятелство между момче и момиче, аз само момчета имам за приятели.(което значи,че за голямо съжаление знам за какво си говорите, като обсъждате момичета !Ужас значи :D ). А що се отнася какво ние обсъждаме-да, знаем колко ви е голям и какво сте правили снощи

Леле колко съм се опитвал да убедя, такива като тебе слепци, че няма такова нещо като приятелство между мъж и жена в 99.9%, останалите 0.1 % са изключение. Това че, ти имаш момчета за приятели, не значи че и те те имат за приятелка. Замисли се, ако сте пили да речем и се пуснеш на някой от твоите приятели, колко от тях ще те върнат. Разберете, че мъжете не са ви приятели, а просто се преструват на такива за да са до вас и да дебнат от кюше.

Jus7Smil3Back
08-15-2012, 22:42
1.Почти винаги израз на симпатии
2.При всеки е различно
3.Пълна простотия :) Обаждаш и се когато прецениш...
4.Може и иначе.
5.Да аз имам такава приятелка от 2 години вече и я чувствам като сестра :)
6.Да във всякакви (само с най-добрите ми приятели де)

и последното - ъъъ някакви изроди ли сме ние? всеки човек е различен и си преценява кво да споделя... няма значение пола в този въпрос ...

Cloud9
08-16-2012, 15:39
Леле колко съм се опитвал да убедя, такива като тебе слепци, че няма такова нещо като приятелство между мъж и жена в 99.9%, останалите 0.1 % са изключение. Това че, ти имаш момчета за приятели, не значи че и те те имат за приятелка. Замисли се, ако сте пили да речем и се пуснеш на някой от твоите приятели, колко от тях ще те върнат. Разберете, че мъжете не са ви приятели, а просто се преструват на такива за да са до вас и да дебнат от кюше.

Чувала съм го често. Знам,че някои от приятелите ми са имали в началото чувства или поне привличане към мен. Това с напиването да кажем че се е случвало. Първоначално се изкуши, но после ме спря. Нормално е-не може да се бърка страст за една нощ с някакви чувства.Ако най-добрият ти приятел е готин може и да се появи краткотрайно, пияно привличане. Имам приятел, с който се познаваме от около 10 години вече. Той си има приятелка, аз си имам приятел. Като брат и сестра сме. Също така другите ми приятели си ме чувстват като едно от момчетата вече и ми разказват много подробно неща, които не искам да знам :D и ти си прав- винаги може да се появи привличане.Но това не значи, че процента на приятелството между момиче и момче е само 1!

WesSneijder
08-16-2012, 16:04
1.Има ли значение за момчетата т.нар. от дамите явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момиче означава ли това, че я харесваш?

2.Какви момичета харесват момчетата?

3.Правилото за " 3те дни" (срещаш момиче, което ти харесва и изчакваш 3 дни преди да й се обадиш да излезете, за да създадеш някакво напрежение и просто по традиция...) остаряло ли е? прилагаш ли го?

4.Има ли момент, в който едно момче си казва "искам сериозна връзка", или може да се случи само спонтанно, ако срещне подходящото момиче?

5.Съществува ли чисто приятелство между момче и момиче (без каквото и да е сексуално влечение)?

6.Момчетата обсъждат ли помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?

+ а какво точно обсъждате във връзките си е голямата мистерия за мен, давате ли си съвети, за секса всичко от-до ли споделяте, а за скарванията, приятелите ви знаят ли малки интимности от връзките Ви като например какво обича вашето момиче да правите и какво я побърква? а по-драматични моменти има ли - например късате и те казват " Тя просто не беше за теб..." не знам...просто...просветете ме малко повече ) а също така още в началото, когато тепърва сте срещнали мацката, по кои параметри я описвате на приятелите си?
1.Не мисля така. Може да си гледам много хора, но тва не значи, че ги харесвам. Може просто да са ми интересни или странни.
2.Няма как някой да ти каже обобщено за всички. Аз лично харесвам естествени, забавни и поддържани момичета, които не се надуват и не гледат "отгоре" на всичко живо. Това ако го има всичко е точно. Важното е да не ми пилят нервите нарочно с непрекъснато безпричинно мрънкане и недоволстване.
3.Не знам дали е остаряло, но аз не го правя.
4.То тва решава ли се просто ей така? Според мен не. Ако видя, че си заслужава момичето и ми е приятно с нея-разбира се, защо не! То обаче не идва само просто ей така докато си цъкаш на компютъра или обядваш и да си кажеш "ей, искам сериозна връзка!", нали ;)
5.Не знам. Може би да, може би не. Зависи как започнат нещата и как се развият след това.
6.Естествено, но най-вече с по-близките ми приятели си говорим. Всеки има нужда да се похвали ако щеш пред останалите ;) Иначе далеч не ни е това единствената тема, дори обратното. Доста по-важна тема например е кой какъв гол е вкарал или на кого са дали измислена дузпа в последния кръг от някое първенство ;)

bubu_bubu
12-09-2012, 08:59
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/536955-%D0%9D%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%B4%D0%B5%D0%BC-%D0%BF%D0%BE-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B8!

prosto_chovek
12-09-2012, 09:09
•Има ли значение за момчетата т.нар. от дамите явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момиче означава ли това, че я харесваш? - ако не я харесвам, няма да я оглеждам. Зависи от гледането. То си личи кога я обхождаш с поглед.

•Какви момичета харесват момчетата? - харесвам свестни момичета преди всичко, да имат нещо в главата, по - нисички, предпочитам брюнетки, да не изневерява и да има чувство за хумор и да има красиви очи.

•Правилото за " 3те дни" (срещаш момиче, което ти харесва и изчакваш 3 дни преди да й се обадиш да излезете, за да създадеш някакво напрежение и просто по традиция...) остаряло ли е? прилагаш ли го? - глупости.

•Има ли момент, в който едно момче си казва "искам сериозна връзка", или може да се случи само спонтанно, ако срещне подходящото момиче? - идва момент, в който ти омръзва от несериозни връзки и започваш да искаш вече сериозен човек до себе си, винаги идва такъв момент.

•Съществува ли чисто приятелство между момче и момиче (без каквото и да е сексуално влечение)? - ако има поне физическо привличане, не. Иначе да.

•Момчетата обсъждат ли помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти? - зависи. Лични неща абсурд,

+ а какво точно обсъждате във връзките си е голямата мистерия за мен, давате ли си съвети, за секса всичко от-до ли споделяте, а за скарванията, приятелите ви знаят ли малки интимности от връзките Ви като например какво обича вашето момиче да правите и какво я побърква? а по-драматични моменти има ли - например късате и те казват " Тя просто не беше за теб..." не знам...просто...просветете ме малко повече ) а също така още в началото, когато тепърва сте срещнали мацката, по кои параметри я описвате на приятелите си? - принципно има неща от сорта на - моята е супер, много готина, бе все положителни неща, няма как :D

моето мнение. Аз лично не говоря и не се държа цинично съответно за и с момиче. Грозно е. Аз се държа като джентълмен в това отношение, затова си и търся момиче, което да бъде истинска дама.

druzilla
12-09-2012, 09:19
Леле колко съм се опитвал да убедя, такива като тебе слепци, че няма такова нещо като приятелство между мъж и жена в 99.9%, останалите 0.1 % са изключение. Това че, ти имаш момчета за приятели, не значи че и те те имат за приятелка. Замисли се, ако сте пили да речем и се пуснеш на някой от твоите приятели, колко от тях ще те върнат. Разберете, че мъжете не са ви приятели, а просто се преструват на такива за да са до вас и да дебнат от кюше.
Повечето ми приятели са момчета и не мисля,че имат каквото и да е желание да спят с мен. :D

draid
12-09-2012, 10:40
Повечето ми приятели са момчета и не мисля,че имат каквото и да е желание да спят с мен. :D

Блаженни са невежите.

seki den
12-11-2012, 12:03
Приятна темичка.Важна!!!

psychopath
12-11-2012, 14:30
•Има ли значение за момчетата т.нар. от дамите явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момиче означава ли това, че я харесваш?

•Какви момичета харесват момчетата?

•Правилото за " 3те дни" (срещаш момиче, което ти харесва и изчакваш 3 дни преди да й се обадиш да излезете, за да създадеш някакво напрежение и просто по традиция...) остаряло ли е? прилагаш ли го?

•Има ли момент, в който едно момче си казва "искам сериозна връзка", или може да се случи само спонтанно, ако срещне подходящото момиче?

•Съществува ли чисто приятелство между момче и момиче (без каквото и да е сексуално влечение)?

•Момчетата обсъждат ли помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?

+ а какво точно обсъждате във връзките си е голямата мистерия за мен, давате ли си съвети, за секса всичко от-до ли споделяте, а за скарванията, приятелите ви знаят ли малки интимности от връзките Ви като например какво обича вашето момиче да правите и какво я побърква? а по-драматични моменти има ли - например късате и те казват " Тя просто не беше за теб..." не знам...просто...просветете ме малко повече ) а също така още в началото, когато тепърва сте срещнали мацката, по кои параметри я описвате на приятелите си?

1. Не е задължително, но в повечето случаи го има това.
2. Мога да кажа на мен какви ми харесват, какво ме интересува другите какви харесват?
3. Не го спазвам.
4. Точно в тези моменти шанса да се получи е най-малък. Случвало се е казвам, че ще ми се отрази добре човек до себе си, но не изпадам в някакви задълбочени терзания.
5. Принципно да. Но ако има някакво привличане или желания, както се случва почти винаги. Аз лично нямам проблем да преспя със своя приятелка и след това пак да бъдем приятели.
6. Да.

Dark_Angel_
12-11-2012, 15:23
хорааааааа как може да разсъждавате така. аз лично имам жени/момичета приятели и не бих казал, че имам каквото и да било сексуално влечение поради ред причини - много от тях просто не ме привличат, други вече си имат семейство (някои и деца). Когато момичето/жената от другата страна си има семейство нещата стоят по съвсем различен начин. В тоя живот съм се научил на едно нещо - мисли с главата си, независимо какво ти се иска