PDA

View Full Version : Какво ви липсва в интернет пространството?



Lekov
08-03-2012, 10:05
Какво ви липсва в интернет пространството? Какъв тип услуга, сайт, забавление нещо което го е имало навремето когато бяхме малки а сега вече го няма ?

Anichkaxxwee
08-03-2012, 14:14
Всъщност в Интернет, ни липсва детството и реалния живот

need2bestrong
08-03-2012, 17:41
Само ти ни липсваше..

mikko123
08-03-2012, 18:58
Всъщност в Интернет, ни липсва детството и реалния живот
Много правилно, до гуша ми е дошло от този Интернет. Всеки говори само за него, Фейсбук това, Скайп онова, все едно няма други теми за говорене, всички са станали като някакви тъпи зомбита. Дори в телевизията постоянно ни надуват главата със сайтове и фейсбук.

И за да отговоря директно на автора - вече има прекалено много и всякакви сайтове, кой от кой по-тъпи. А примерно новинарските сайтове с какво са повече от вестниците и ТВ новините, ами с нищо - там пишат същите продажни журналисти и даже не са журналисти, а ги списват случайни хора, хванати от улицата. :D

И като почнат някакви да се хвалят в колко форуми пишат и колко регистрации в сайтове за запознанства имат направо са смешни. Да не говорим, че някои имат по 5000 приятели във Фейсбук, повечето от които не познават, а са далечни познати на познати или непознати. Ако са толкова готини защо почти целият им живот минава пред екрана, хм? ;)

Представям си като остареят как ще си спомнят детството и младостта - "Аз кога бях млад пишех в този форум и имах 3000 приятели във Фейсбук, ех какви времена бяха!" :D

Lekov
08-04-2012, 07:44
Само ти ни липсваше..
Поласкан съм че съм ти липсвал... това е голяма чест за мене

mechone
08-04-2012, 09:48
Всъщност в Интернет, ни липсва детството и реалния живот

true.

Mim40z
08-30-2012, 20:22
Ей , тоя интернет е много гаден , нямах интернет и научих силово за 2 дни , а месец преди това за 2-3 седмици не можах да го науча xaxa. :D Спирайте нета хора :D

bilqnavod
08-30-2012, 21:03
Мислим си, че ни дава нещо, а в същото време толкова много ни взема. Все искаме да запълним липси, но май интернет повече ни ограбва, отколкото си мислим.
Вече е твърде късо и твърде трудно да се откъснем от това нещо. Интернетът е достъпен и не чак толкова скъп. Позволихме виртуалната мрежа да се всели в нашето аз и да ни контролира, а ние да разголваме душата си и да бъдем следени без да знаем, че някой би злоупотребил с нас.