PDA

View Full Version : Любов от километри



glezanka123
08-03-2012, 14:16
Здравейте, Аз съм момиче на 15 години от Перник :)
Запознах се с едно момче на 17 от Ловеч харесахме се,но той се дърпа защото сме били далече,а ми казва,че ме харесва,че иска да е с мен какво да правя и има ли шанс да просъществува любов от толкова разстояние ?? : ) :(

Amore-Mio*
08-03-2012, 15:33
Рядко срещано явление.

Особено във вашия е изключително безсмислено. Доколкото разбирам, не сте се виждали, а само сте си писали? Точно заради това не си губи времето. Намери си някой от твоя град и това е. Връзките от разстояние не са връзки, според мен. Макар да е възможно да просъществува такава, освен ако преди това сте имали сериозна връзка и се е налагало за определено време да се разделите, заради разстоянието. Според мен няма шанс, а и смисъл.

xXxPETYAxXx
08-03-2012, 17:41
Каква любов бе момиче - как ще те гушка, как ще те цунка, как ще те гали? Ако смятате писането в някой чат за "любов", по-добре се замислете малко! Няма шанс, няма и смисъл както ти казаха вече :)

DragonLady
08-03-2012, 17:57
Имала съм подобна връзка, но първо се бяхме видели на живо. Ако ти не си го виждала на живо за каква любов говорим? А камо ли връзка. Е ще ме прощаваш, но ти тоя човек дори не си го виждала на живо! Ами я си представи, че в живота извън виртуалният свят е доста по различен от снимките, и характера и модела му на поведение са съвсем други, от тези, които ти си мислиш. Тогава какво правим? Само изгубено време.

UltrasGirl
08-03-2012, 18:10
Според мен НЕ няма смисъл.. : )

Dirty Version.
08-03-2012, 18:20
Преди години имах връзка от разстояние. Разликата ни беше една година и се запознахме от обща приятелка. Той си идваше през уикендите и всяка ваканция и така 9 месеца. Беше хубава връзка, но не вих повторила.

ludatadoideee94
08-03-2012, 18:30
според мен няма как сега може би ще успеете да се виждате , но като почнеш училище не мисля :?

balu4ka
08-04-2012, 05:00
Първо излесте,щом намерите такава възможност и време.Няма смисъл да се говори ,преди да се действа.

tori
08-04-2012, 06:22
Няма да се повтарям със другите, че е трудно, че е почти невъзможно и така нататък. Просто ще кажа, че няма никакъв смисъл да се тормозите. Мисля, че това не е твоя човек.

scandalousLady
08-04-2012, 09:00
Голяма мъка е това. Помисли си хубаво дали си струва, защото е много трудно. И наистина първо трябва да се видите на живо.

anonymous708973
08-04-2012, 11:38
Откажи се, все още имаш време, щом не си хлътнала. Не се втурвай в нещо подобно, той няма да е последното момче, което ще те хареса.

Anichkaxxwee
08-04-2012, 11:43
Няма смисъл ..
Само сте си писали, виждал те е само на снимки, предполагам
Не може от едното писане много да се харесвате, да се влюбите..
По-добре недей да поддържаш тази връзка, няма да е последният, който те харесва
Хвани си приятел от твоя град, много по-добре ще ти е (:

mags991
08-15-2012, 15:24
Ако и на живо не сте се виждали...не виждам как! :(

Niakoi_si
08-15-2012, 18:15
Честно казано не ти препоръчвам такъв вид връзка. Аз съм от доста време със моята приятелка и се наложи да се разделим за лятото за около 4 месеца. Еми да ти кажа всичко си беше наред преди да замине, а сега е истински ад. Връзка от разтояние е изключително трудно да се води, така че добре си помисли дали изобщо го искаш и дали си заслужава.

GLaDOS
08-16-2012, 14:27
Кратко и ясно. НЕ.