PDA

View Full Version : Мислите ли, че това...



ShtrudeL
08-03-2012, 15:10
...е възможно само на картинка? :3

http://data.whicdn.com/images/33410961/538970_411966778860541_651549303_n_large.jpg

nqmaznacheniee
08-03-2012, 15:11
да

kosder
08-03-2012, 15:13
Не. Има много такива двойки. Хора много, вкусове различни.

ShtrudeL
08-03-2012, 15:14
Не. Има много такива двойки...

http://data.whicdn.com/images/10651000/67222-26888_large.gif

kosder
08-03-2012, 15:16
http://data.whicdn.com/images/10651000/67222-26888_large.gifВярваш, не вярваш това е. Най-добрият пример мога да дам със съседите ми, при които положението винаги е било такова.

nqmaznacheniee
08-03-2012, 15:17
Не. Има много такива двойки. Хора много, вкусове различни.

А то колко такива двойки познаваш ?

Anichkaxxwee
08-03-2012, 15:17
Естествено, че не

kosder
08-03-2012, 15:20
Да не говорим, че в много култури по света закръглените жени са по-харесваните. Даже в Африка в някаква общност възрастните жени карат малките момичета да ядат повече, отколкото трябва, за да са по-желани.

granger
08-03-2012, 15:22
Познавам поне 3 такива двойки и кво?

yakuza_
08-03-2012, 15:29
има много такива, аз даже се сещам за поне 4-5

mlakniwe
08-03-2012, 15:56
патето ЯКИ
http://mnogozle.com/video3669_pateto-qki.html

BranwenTheBrave
08-03-2012, 15:56
Много мъже могат да изпитват сексуална възбуда само от такива жени.
Някои пък макар да имат нормално тяло имат друг/и, далеч по-значими, проблем/и и им се налага да се задоволяват с такъв тип жени. (Когато си зле, ако много ги подбираш - мастурбираш.)
Пък не виждам защо да е изключено, дори и днешно време, някой просто да се влюби в някоя дебела жена.

Но действително признавам, че рядко се случва дебеланите да водят сериозни/успешни връзки с "нормални" мъже.

yakuza_
08-03-2012, 15:59
И все пак, предпочитам някоя слаба предозирала, пред косатката уили

Glamour92
08-03-2012, 16:01
Meh...що си мислите,че хорският вкус трябва да е еди-какъв си,измъкнат от някакъв шаблон,от който не бива да мърда и толкова..?

Бтв,и аз познавам такава двойка-момчето е хубаво,умно,с добро самочувствие и тъ нъ,но при все че около него винаги има поне една сюрия фини и симпатични девойки той просто си харесва доста по-наляти момичета(каквато е и сегашната му приятелка) .

ledenakrasota
08-03-2012, 17:16
Познавам няколко такива двойки. Бащата на познат го попитал защо високо, хубаво и атлетично момче като него е тръгнал с "дебеланка" и той му казал, че харесва такива жени. Няма нищо лошо. Евала на такива хора. :)

yakuza_
08-03-2012, 17:44
и все пак, от коментара ти лъха леко на комплекси

kosder
08-03-2012, 17:47
ръцете му приличат на орехи в презерватив.
Честно ли ? ХАХАХ :-0

BadAss
08-03-2012, 18:38
от тая дебелата не виждам нищо -.-

Chacho
08-03-2012, 18:48
Запознайте се с Алкохола.

EinGutesKind
08-04-2012, 08:37
Възможно е, когато никоя друга не върже на момчето, ще се хване с коя да е колкото да не е без хич :lol:

xJawz
08-04-2012, 08:47
Тоз пич яко се е прецакал май май

Blab
08-04-2012, 09:30
срещала съм го в реалния живот. не виждам нищо смущаващо/съмнително в цялата "картинка".
за сметка на това, доста ме тормози чифтосването под черта (с някой по-ограничен от партньора му). тогава изтръпвам направо. нездраво е.

//за воден човек, се проявяваш доста повърхностно на моменти.

horacio
08-04-2012, 10:25
Аз съм виждала доста такива двойки. Даже повечето пъти момичето е по-дебеличко от момчето. Един път в метрото имаше едно момче, изглеждаше сравнително добре, доста слабичък си беше... с едно момиче дебеличко, сигурно 2 пъти и половина колкото него на широчина, че даже беше и по-висока... и изглеждаха доста щастливи. Закачаха се, целуваха се, говориха си там некви неща. А и тя беше много сладка в лице, симпатична няква.

PainMonopoly
08-04-2012, 10:33
Виждал съм и по-брутални случаи от този. Някакъв без грам мускул и мазнина по себе си с няква около 150 кила :Д

Веднъж я бях видял в стола. Взе си 2 порции. Аз примерно абсурд да мога да изям толкова. :Д Даже лелката ѝ вика "това е голямо, няма да можеш да го изядеш". Тя "не не, няма проблем". :Д


Евала на такива хора. :)

Чак пък евала...

machoka
08-04-2012, 17:51
абе аре бе, не на мене тия!

Luidgie
08-04-2012, 23:16
Не няма такива двойки и това е невъзможно. Както е невъзможно физически здрав човек да се влюби в недъгав, младо момиче в много възрастен мъж и обратното... Такива неща се случват само във въображението на някой болен мозък... мдаммм....

ShtrudeL
08-05-2012, 10:07
Всъщност и аз познавам двойка - кльощаво (наистина) момче с дебело момиче (което е красиво в лице), ама външно много си подхождат (т.е. в лицата хахах) и изглеждат много щастливи и обичащи се и са от доста време заедно. Ама това ще да е някакво огромно изключение. ^^

Luidgie
08-05-2012, 11:59
Първо постваш тема в която, очевидно искаш да изкажеш неодобрението си към подобни двойки. Пък после сядаш и обясняваш как познаваш такава двойка и колко си подхождат?! Свещено лицемерие!!

DeviL_AsS
08-05-2012, 12:15
^ахахахахаха.

ShtrudeL
08-05-2012, 13:15
Първо постваш тема в която, очевидно искаш да изкажеш неодобрението си към подобни двойки. Пък после сядаш и обясняваш как познаваш такава двойка и колко си подхождат?! Свещено лицемерие!!

Зададох темата като въпрос, не виждам къде съм казала, че НЕ одобрявам и не ми разхвърляй тея удивителни, не си ми мама/татко, че да ми държиш такъв тон. ^_
И какъв е проблема да мисля, че е абсурдно готино момче да си харесва дебелана, но въпреки това да познавам изключение?

tonique
08-05-2012, 13:19
Май момичето има много пари .. :D

Иначе и аз съм виждал, ама за който не е проблем !! :D

montana6
08-05-2012, 13:46
И какъв е проблема да мисля, че е абсурдно готино момче да си харесва дебелана, но въпреки това да познавам изключение?

Интересен въпрос, при положение, че претендираш, че не си повърхностна и говориш за душевност.

ShtrudeL
08-05-2012, 13:51
Интересен въпрос, при положение, че претендираш, че не си повърхностна и говориш за душевност.

мхм
освен това съм и реалист

montana6
08-05-2012, 13:54
мхм
освен това съм и реалист

Реализмът включва обективност, а не това какво мислиш ти за абсурдно или не. А обективността е, че такива двойки има и те не са малко.

tonique
08-05-2012, 13:57
Еее аз не предпочитам да влизам в тази бройка.. :D :D :D

да се трупат мнения бе, хора .. :D

Oy7ofCon7roL
08-05-2012, 14:06
http://totalruckus.com/phpBB3/images/smilies/icon_toast.gif

Luidgie
08-05-2012, 14:43
Зададох темата като въпрос, не виждам къде съм казала, че НЕ одобрявам и не ми разхвърляй тея удивителни, не си ми мама/татко, че да ми държиш такъв тон. ^_
И какъв е проблема да мисля, че е абсурдно готино момче да си харесва дебелана, но въпреки това да познавам изключение?
Изключително щастлива съм, че не съм ти майка. Супер лицемерна си. Какво разправяш все за душевност, като гледаш, очевидно, само външният вид? Реалист била - не ме разсмивай! Защо претендираш, че си нещо, което очевидно не си? (много съм съгласна с montana6)

FuCKkK13
08-05-2012, 14:45
пфф дам,хич не сте повърхностни :? .. и да.. познавам такива хора и изобщо не ми е странно нито виждам нещо нередно...

tonique
08-05-2012, 14:45
Изключително щастлива съм, че не съм ти майка. Супер лицемерна си. Какво разправяш все за душевност, като гледаш, очевидно, само външният вид? Реалист била - не ме разсмивай! Защо претендираш, че си нещо, което очевидно не си?

Е нормално кой млад човек няма да гледа външността .. :D

Или както повечето парите :)

Лошото е да си грозен и беден.. :D :D

FuCKkK13
08-05-2012, 14:48
Е нормално кой млад човек няма да гледа външността .. :D

Или както повечето парите :)

Лошото е да си грозен и беден.. :D :D
не говорим да не се гледа външността - просто е неизбежно.. първото нещо,което виждаш у човек е това как изглежда,но до такава степен да е важно някои как изглежда е много повърхностно

CupcakeKitty
08-05-2012, 14:52
не говорим да не се гледа външността - просто е неизбежно.. първото нещо,което виждаш у човек е това как изглежда,но до такава степен да е важно някои как изглежда е много повърхностно
http://media.tumblr.com/tumblr_lqknilkreU1qkz5g2.jpg
ти би ли тръгнала с тоя ако има як характер?

Luidgie
08-05-2012, 14:53
Ако ShtrudeL наистина беше толкова "прекрасна" колкото се изкарваше. Нямаше да поства подобна тема, за да буни духовете. Плюс това ако следваме нейната логика е абсурдно и едно здраво хубаво момче, да ходи с момиче в инвалиден стол. И какво ли още не е абсурдно. Трябва хубавите атлетични хора, да са само с хубави и атлетични хора. Идиотите с идиоти, умниците с умници, инвалидите с инвалиди и какви ли не тъпотии. И това ако е гледане на душевността, аз съм Папата на Рим. (преувеличавам примерите, за да се схване идеята, не твърдя, че тя го е казала. Но по пътят на логиката нейното мислене излиза такова)

tonique
08-05-2012, 14:58
http://media.tumblr.com/tumblr_lqknilkreU1qkz5g2.jpg
ти би ли тръгнала с тоя ако има як характер?

:D :D :D :D :D :D :D :D

Supermassive____
08-05-2012, 15:00
Килограмите на жената не са от голямо значение когато мъжът до нея цени вътрешните и качества и я приема такава каквато е.

FuCKkK13
08-05-2012, 15:04
http://media.tumblr.com/tumblr_lqknilkreU1qkz5g2.jpg
ти би ли тръгнала с тоя ако има як характер?

не знам ... ако познавам подобен човек и си поговоря с него може пък и да ми стане симпатичен по някакъв негов си начин? за теб един ако е грозен,за друго момиче е хубав ... хората виждат нещата по различен начин и всеки си има собствена красота ..ако някои за теб е грозен с криви зъби,гаден нос и големи уши,някой друг може да открива в това чар ... и не всичко опира до това как някои изглежда.. осъзнайте се бе хора..

granger
08-05-2012, 15:06
Много ясно ,че се гледа външния вид , тва 1000 пъти се повтори дотук. Няма как да си с някой ,който не те възбужда и привлича сексуално-няма как просто. Има такива двойки, шом ги има,значи единия от двамата партньори намира нещо възбуждащо в другия. Ако ще и миглите му да са :lol:
Кити, аз ши отговоря - ангел херувим да е по характер,не бих могла да бъда с човек,който не ме привлича. Пък ,ако не ме привлече физически трудно бих могла да го опозная и като човек.( тук говоря за интимен партньор, не за приятел ,някой от обкръжението)
Не искам да кажа,че всички трябва да са прекрасни модели на ВС и Келвин Клайн,но всеки си има критерии.

CupcakeKitty
08-05-2012, 15:12
Много ясно ,че се гледа външния вид , тва 1000 пъти се повтори дотук. Няма как да си с някой ,който не те възбужда и привлича сексуално-няма как просто. Има такива двойки, шом ги има,значи единия от двамата партньори намира нещо възбуждащо в другия. Ако ще и миглите му да са :lol:
Кити, аз ши отговоря - ангел херувим да е по характер,не бих могла да бъда с човек,който не ме привлича. Пък ,ако не ме привлече физически трудно бих могла да го опозная и като човек.( тук говоря за интимен партньор, не за приятел ,някой от обкръжението)
Не искам да кажа,че всички трябва да са прекрасни модели на ВС и Келвин Клайн,но всеки си има критерии.

аз го казвам същото нещо по различен начин и ми казват че съм надута тъпа и т.н
хората са странни :D

granger
08-05-2012, 15:13
не знам ... ако познавам подобен човек и си поговоря с него може пък и да ми стане симпатичен по някакъв негов си начин? за теб един ако е грозен,за друго момиче е хубав ... хората виждат нещата по различен начин и всеки си има собствена красота ..ако някои за теб е грозен с криви зъби,гаден нос и големи уши,някой друг може да открива в това чар ... и не всичко опира до това как някои изглежда.. осъзнайте се бе хора..

Не всичко опира до тва, а я ми кажи как ще си легнеш с някого,който не те привлича. Като този на снимката,не си криви душата,няма да го направиш.

BranwenTheBrave
08-05-2012, 15:15
Много ясно ,че се гледа външния вид , тва 1000 пъти се повтори дотук. Няма как да си с някой ,който не те възбужда и привлича сексуално-няма как просто. Има такива двойки, шом ги има,значи единия от двамата партньори намира нещо възбуждащо в другия. Ако ще и миглите му да са :lol:
Кити, аз ши отговоря - ангел херувим да е по характер,не бих могла да бъда с човек,който не ме привлича. Пък ,ако не ме привлече физически трудно бих могла да го опозная и като човек.( тук говоря за интимен партньор, не за приятел ,някой от обкръжението)
Не искам да кажа,че всички трябва да са прекрасни модели на ВС и Келвин Клайн,но всеки си има критерии.

Не е нужно някой да е красив (дори и по собствените ти критерии), за да те привлича сексуално. И модел на Келвин Клайн да е някой, ако няма чар и (нужното) излъчване пак няма да искаш да го чукаш. Дори и сексуалното привличане не е толкова пряко свързано с физическата красота.

granger
08-05-2012, 15:18
За да ме привлича,значи е красив по моите критерии. Това включва и чар. Под красота не разбирам едното измито изражение на лицето, а съвкупност от излъчване ,усмивка и тн.
Мога,но няма, да назова потребители от тук,които не са модели на Келвин Клайн ,но за мен са страшно готини и секси според мен.

ShtrudeL
08-05-2012, 15:21
Ако ShtrudeL наистина беше толкова "прекрасна" колкото се изкарваше. Нямаше да поства подобна тема, за да буни духовете. Плюс това ако следваме нейната логика е абсурдно и едно здраво хубаво момче, да ходи с момиче в инвалиден стол. И какво ли още не е абсурдно. Трябва хубавите атлетични хора, да са само с хубави и атлетични хора. Идиотите с идиоти, умниците с умници, инвалидите с инвалиди и какви ли не тъпотии. И това ако е гледане на душевността, аз съм Папата на Рим. (преувеличавам примерите, за да се схване идеята, не твърдя, че тя го е казала. Но по пътят на логиката нейното мислене излиза такова)

Ама ти какво очакваш? Естествено, че е важна външността. Това не ми пречи да ценя колкото си искам душевността. Не изпадай в крайности. Не аз съм във филма, ако наистина мислиш това, което казваш. Мога да обожавам душевността на някой и все пак да си е с приятна външност, която да ми харесва. Коя си ти че да ми държиш сметка каква съм? Никога не съм казвала, че съм нещо, което да е с някакви ясно писани правила или нещо такова. Нека съм лицемерна в очите ти, но не можеш да ми казваш, че гледам само външността. Познавам изключително, ама много красиви/очарователни момченца, с които не бих искала да имам нищо общо заради вътрешността им.
Много сте зле, ако си мислите, че наистина съм розова и захаросана, в мой си свят и т.н.
. Т.е. не сте зле, ако си мислите така. Зле сте, ако вярвате, че съм само това.

И много ясно, че идиотите ходят с идиоти и аз лично до сега не съм виждала здрав човек да 'ходи' с инвалид. Може да звучи мега грозно, но е така.
Ти ако се имаш за умна например, би ли 'тръгнала' с някой кретен?

tonique
08-05-2012, 15:23
Абе аре лягайте на земята ... :D :D :D :D

*малко спамeц.. :D

granger
08-05-2012, 15:29
^ абе бъди малко по-оригинален :lol:

Luidgie
08-05-2012, 15:35
ShtrudeL Съвсем ми убягна логиката в писанята ти. Много се извинявам за което, но не мога да отговоря на нещо, което е написано объркано и сигурно със треперещи от злоба ръчички. Ти си такава каквато се показваш. С писането ти за розови захаросани неща... такава се показваш, пред хора, които не те познават. Във форумите е важно какво пишеш и как го пишеш, защото никой не може да те опознае по друг начин, освен от написаното. Моят пример за това здрав човек да ходи с недъгав е само пример, за да ти покажа, че има хора, които наистина ценят душевното. Едно е да си приказваш как го цениш, друго е да го цениш наистина. А и според мен е позьорство и фалш да говориш за душевното постоянно и да изтъкваш колко е важно то.(и не само за душевното ами за всичко останало -трябва с мярка да се приказва)

А и идиот и инвалид са две много различни неща. Браво на теб, че ги сложи под общ знаменател, душичка си...

FuCKkK13
08-05-2012, 15:37
Не всичко опира до тва, а я ми кажи как ще си легнеш с някого,който не те привлича. Като този на снимката,не си криви душата,няма да го направиш.

нищо не си кривя ;) точно с тоя може би не,но с грозен човек за теб може.. щото за тебе може някой да е грозен,а за мен не ... и да,не всичко опира до това.. представи си привържеш се към дебело момче и започнеш да имаш някакви чувства.. и какво ? няма да го доближаваш щото е дебел ли ?! пф изобщо не знам защо си правя труда да обяснявам някои неща.. ок,мислете си по този начин-не ми пречите.. аз все още мисля,че това как някои изглежда не би ме спряло ако човек ми допада..
и да.. няма да си легна с някои,които не ме привлича,но това не означава че същия този човек не би могъл да бъде симпатичен за някой друг ..
с което пак стигаме до това,че външността на някои и чара са индивидуални и всичко е възможно,а по вашата логика едва ли не дебелите и грозните не трябва никoй да ги доближава

granger
08-05-2012, 15:40
Не си ме разбрал,не очаквах и да го разбереш. Имаш право да мислиш ,квото си искаш,както и аз.

Oy7ofCon7roL
08-05-2012, 15:45
Не си ме разбрал,не очаквах и да го разбереш. Имаш право да мислиш ,квото си искаш,както и аз.

на мен ми се вижда много правилно мисленето и аргументите и *учудена физиономийка*

ShtrudeL
08-05-2012, 15:47
Не аз съм тръгнала да казвам кой в какво вярва и какъв е, иначе моите ръчички треперели от злоба.
И не можеш да знаеш какво ценя наистина, не бъди толкова предубедена. Ще си говоря колкото си искам за това колко е важна душевността, защото наистина е, но е важна и външността.
А ти продължавай да си отваряш очите само за розовите ми писания, не че държа да знаеш, че не пиша само такива, ама нали ще се 'заяждаш', защо да обръщаш внимание на другото.


А и идиот и инвалид са две много различни неща. Браво на теб, че ги сложи под общ знаменател, душичка си...

Благодаря. Радвам се, че ме разбираш. х)

Luidgie
08-05-2012, 15:53
То аз където и да те срещна по форума все "розови писаня" такъв ми бил късмета :С Много жалко. А ти си приказвай каквото си искаш. Аз не претендирам, че те познавам. Ама не се обиждай когато някой си изгради мнение за теб спрямо писането ти във форума, след като този някой не те познава в реалният живот - ти си това, което пишеш. А това, което аз съм видяла от теб ме е подтикнало към това мнение за твоята "интернет" личност.

Пък и е много жалко, че за теб идиот и инвалид са едно и също...

granger
08-05-2012, 15:53
на мен ми се вижда много правилно мисленето и аргументите и *учудена физиономийка*

Емии,окей.

и да.. няма да си легна с някои,които не ме привлича,но това не означава че същия този човек не би могъл да бъде симпатичен за някой друг ..
никъде не съм споменала такова нещо,както казах ,говоря от мойта гледна точка.
Имаше един лаф " за едни непотребна вещ, за други диамант".
И не ме разбирайте погрешно, за мен неприятен е Кристиано Роналдо примерно и не бих си легнала с него.

tonique
08-05-2012, 15:56
Емии,окей.

никъде не съм споменала такова нещо,както казах ,говоря от мойта гледна точка.
Имаше един лаф " за едни непотребна вещ, за други диамант".
И не ме разбирайте погрешно, за мен неприятен е Кристиано Роналдо примерно и не бих си легнала с него.

Бряя не си падаш по метросексуални момчета.. :D :D

Значи нямам шанс. xaxaaxxaaxaxa :D:D

*малко спам за мнения .. :D

ShtrudeL
08-05-2012, 15:56
То аз където и да те срещна по форума все "розови писаня" такъв ми бил късмета

Търси, търси повече, може и да ти излезе късмета.



Пък и е много жалко, че за теб идиот и инвалид са едно и също...

Радвам се, че продължаваш да ме разбираш.. *facepalm* = )

yakuza_
08-05-2012, 15:57
Като страна президент, ще ви е** майките дебели, докато не се стопите.

tonique
08-05-2012, 15:58
Като страна президент, ще ви е** майките дебели, докато не се стопите.

+1 ... :D

RagioL
08-05-2012, 15:59
************************************************-------------------------------////////////////////////////////////////
И това е всичко, което ще кажа по темата.

Luidgie
08-05-2012, 16:00
Търси, търси повече, може и да ти излезе късмета.




Радвам се, че продължаваш да ме разбираш.. *facepalm* = )
Това търсене ще е бая безплодно. :)
И кое да ти разбирам, че си прочела някъде че бавноразвиващите се ги наричат идиоти ли? Да ти кажа пак не ти прави чест, че използваш такива думи... Ама ти си знаеш, душичке. :)

granger
08-05-2012, 16:00
Бряя не си падаш по метросексуални момчета.. :D :D

Значи нямам шанс. xaxaaxxaaxaxa :D:D

*малко спам за мнения .. :D
с +1 ще ги натрупаш повече.
Не ,не си падам по метросексуални , изскубани веждички ,балсамче за устни и дрешки тип douchebag.

yakuza_
08-05-2012, 16:01
Ох, значи и аз нямам шанс :(

granger
08-05-2012, 16:03
Ей,начи :(

ledenakrasota
08-05-2012, 16:12
Изпуснах боя :(

BranwenTheBrave
08-05-2012, 16:15
Ще види тя щрудел, като си намери някой красавец, който примерно (!!!) я бие... Което съм сигурна, че ще стане - нали идиотите се обвързват със себеподобните си "инвалиди".
А ролята на бохем, която се опитва да играе си мирише на фалш от километри.

ShtrudeL
08-05-2012, 17:05
Това търсене ще е бая безплодно. :)
И кое да ти разбирам, че си прочела някъде че бавноразвиващите се ги наричат идиоти ли? Да ти кажа пак не ти прави чест, че използваш такива думи... Ама ти си знаеш, душичке. :)

Не. Не срявнявам идиотите с инвалидите. Нямам желание да ти се доказвам, мисли си ако искаш, че съм комплексирана, повърхностна, ограничена, тъпа, каквито си искаш други подобни определения. Разбирай ме както си искаш, виждам, че не го можеш, а и ми е все тая. Душичке.

*Никога не съм се впечатлявала от вътрешността на красавците тип 'манекен от списание' и никъде не съм казвала, че искам такъв. х)

Жалко, че сте толкова праволинейни.

Luidgie
08-05-2012, 17:15
Жалко, че ти ми слагаш думи в устата. Жалко, че отричаш как по горе написа точно това "И много ясно, че идиотите ходят с идиоти и аз лично до сега не съм виждала здрав човек да 'ходи' с инвалид. Може да звучи мега грозно, но е така." Да грозно е, че според теб идиот е равностойно на инвалид. Наистина е грозно. И защо аджеба ми слагаш думи в устата? Не съм те нарекла нищо друго освен лицемер. И си държа на моето си. Ти с нищо до сега не доказа обратното, душичке. Бъди си каквато поискаш - никой няма да те съди. Ама да се правиш на нещо, което не си? Това си е за осъждане. Айде припомни си какво е казал един чичко написал Щастливият принц....

yakuza_
08-05-2012, 17:17
Не. Не срявнявам идиотите с инвалидите. Нямам желание да ти се доказвам, мисли си ако искаш, че съм комплексирана, повърхностна, ограничена, тъпа, каквито си искаш други подобни определения. Разбирай ме както си искаш, виждам, че не го можеш, а и ми е все тая. Душичке.

*Никога не съм се впечатлявала от вътрешността на красавците тип 'манекен от списание' и никъде не съм казвала, че искам такъв. х)

Жалко, че сте толкова праволинейни.
Паххахаххахахха точно от теб да го чуя това :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ledenakrasota
08-05-2012, 17:21
Аз винаги съм била спиралолинейна! Не слагайте всички под общ знаменател! [-(

PainMonopoly
08-05-2012, 17:23
не знам ... ако познавам подобен човек и си поговоря с него може пък и да ми стане симпатичен по някакъв негов си начин?

Първото нещо, което виждаш в даден човек е как изглежда. На базата на това как изглежда, за секунди преценяваш дали е подходящ да ти бъде партньор. Естествено външния вид не е всичко, защото следващия тест е да проведеш разговор с него и да видиш как се държи като цяло. Но ако някой не мине теста на външния вид, няма въобще да стигне до следващия тест.

Сигурно мисълта, че някой ще те съди основно по външен вид те ужасява, защото нямаш пълен контрол върху това как изглеждаш. Обаче така функционират нещата, особено когато мъж преценява жена.

Реално това не е нито дискриминиращо, нито лошо, нито повърхностно. Красотата означава здраве. А това, че някоя жена е красива за един мъж, за друг е грозна, се дължи на факта, че някои хора си подхождат, други не си. Ние обаче имаме инстинктът да определим коя е подходяща за нас.

granger
08-05-2012, 17:25
Много съгласна! ^

yakuza_
08-05-2012, 17:30
Всъщност не само това как изглежда, аз например забелязвам движенията му, походката, изражението, на къде и как гледа, а ако говори и начина по който говори. :D

ledenakrasota
08-05-2012, 17:31
Първото нещо, което виждаш в даден човек е как изглежда. На базата на това как изглежда, за секунди преценяваш дали е подходящ да ти бъде партньор. Естествено външния вид не е всичко, защото следващия тест е да проведеш разговор с него и да видиш как се държи като цяло. Но ако някой не мине теста на външния вид, няма въобще да стигне до следващия тест.

Сигурно мисълта, че някой ще те съди основно по външен вид те ужасява, защото нямаш пълен контрол върху това как изглеждаш. Обаче така функционират нещата, особено когато мъж преценява жена.

Реално това не е нито дискриминиращо, нито лошо, нито повърхностно. Красотата означава здраве. А това, че някоя жена е красива за един мъж, за друг е грозна, се дължи на факта, че някои хора си подхождат, други не си. Ние обаче имаме инстинктът да определим коя е подходяща за нас.

+++++
Така е. :)

Всъщност външният вид страшно много говори за характера и можеш да разбереш страшно много за човека още преди да проведеш разговор с него. Под "външен вид" включвам не просто да изглеждаш добре като фигура, а дори самия подбор на цветовете и съчетанието им. Походката, излъчването. Всичко. Ако си наясно с нещата, лесно различаваш и разчиташ, дори еднаквите неща на коренно противоположни хора, които наблюдаваш. За това ти трябва голям нюх. :)

ShtrudeL
08-05-2012, 17:36
"И много ясно, че идиотите ходят с идиоти и аз лично до сега не съм виждала здрав човек да 'ходи' с инвалид. Може да звучи мега грозно, но е така." Да грозно е, че според теб идиот е равностойно на инвалид.

Хубаво, ще го кажа в отделни изречения, че да го схванеш.

*Идиотите ходят с идиоти.

*Не съм виждала здрав човек да ходи с инвалид.

Коментирах примерите ти, можех да се хвана и за другите. Изглежда си направила връзка между двете.
о м г -.-

Естествено, че идиот не е равностойно на идвалид. Нищо не отричам, защото не съм го твърдяла. омг омг -.-
Има ли смисъл да ти се обяснявам, като ще продължиш да си мислиш, че съм лицемер? Мисли си. Аз съм щастлива с това, което съм.


Ама да се правиш на нещо, което не си? Това си е за осъждане.

Не думай. Какво стана с 'това е интернет простраство и бла бла'? От къде на къде знаеш каква съм в действителност, че да си правиш изводи, че се правя на нещо, което не съм?

Luidgie
08-05-2012, 17:39
Ами, душо, научи пунктуацията, за да няма недоразумения, нали? И като си щаслива с това, което си, защо се изтъкваш постоянно с разни добродетели? Странно...Надявам се, че погледна скъпичкият автор на книжленцето, което ти цитирах по-горе. Ако не си се сетила кой е, можеш да пробваш и с "Портрета на Дориан Грей". о м г -_-

BranwenTheBrave
08-05-2012, 17:40
*Не съм виждала здрав човек да ходи с инвалид.


Аз не съм виждала прилепи и като един трю реалист-бохем трябва да ви кажа, че прилепи не съществуват. А дори и да съществуваха щеше да е много грешно и ужасяващо.

granger
08-05-2012, 17:42
Аз пък съм виждала здраво момиче , с момче в количка и?

Oy7ofCon7roL
08-05-2012, 17:42
Има ли смисъл да ти се обяснявам, като ще продължиш да си мислиш, че съм лицемер?

по-принцип не, но 2 страници вече се обясняваш/отбраняваш( и аз не знам кое точно) ако и тя продължи да те напада, а и още някой се включи страниците ще станат 10+ и ти пак ще продължиш да пишеш, защото не можеш да понесеш факта, че не можеш да се харесаш в очите на всички и да изглеждаш такава каквато ТИ искаш в очите на другите

п.п не се меся в спора за да не ми кажат пак , че съм злобен

ledenakrasota
08-05-2012, 17:43
Парализирана жена роди наскоро. Наш поет, инвалид, колко време жена му го гледаше, а? Здрав човек ходи с инвалид. Примери много. Момчето без крака и ръце?! пф...

ShtrudeL
08-05-2012, 17:45
Ами, душо, научи пунктуацията, за да няма недоразумения, нали? И като си щаслива с това, което си, защо се изтъкваш постоянно с разни добродетели? Странно...Надявам се, че погледна скъпичкият автор на книжленцето, което ти цитирах по-горе. Ако не си се сетила кой е, можеш да пробваш и с "Портрета на Дориан Грей". о м г -_-

О, колко по-умна изглеждаш в очите ми като ми поставяш цитати на Оскар Уайлд. О, аз никога не го бях чувала! О, благодаря ти, че ме просветли. = (
Не знам защо реши, че изтъквам добродетели, че чак пък и 'постоянно', брех! Но и така да беше, какво пречи да съм щастлива и въпреки това да го правя? Какъв (ти) е проблема? = )

Luidgie
08-05-2012, 17:48
Не съм ти го цитирала, за да изглеждам умна. Цитирам ти го, за да видиш какво е казал и да си направиш някакъв извод. Както споменах попадала съм явно само на такива твои постове, което не е моя вина - такъв ми бил късмета. Пък ти казах - бъди каквато си искаш, само не прекалявай с приказките...

ShtrudeL
08-05-2012, 17:51
мхм

Аз изводите съм си ги направила. И не прекалявам с нищо. Мерси все пак за 'съвета', който не ми е нужен.

Luidgie
08-05-2012, 17:52
мхм

Аз изводите съм си ги направила. И не прекалявам с нищо. Мерси все пак за 'съвета', който не ми е нужен.
Окич перфект! Айде приятна вечер.

BranwenTheBrave
08-05-2012, 17:52
О, колко по-умна изглеждаш в очите ми като ми поставяш цитати на Оскар Уайлд. О, аз никога не го бях чувала! О, благодаря ти, че ме просветли. = (
Не знам защо реши, че изтъквам добродетели, че чак пък и 'постоянно', брех! Но и така да беше, какво пречи да съм щастлива и въпреки това да го правя? Какъв (ти) е проблема? = )

Ти хубаво си го чувала, но я вземи прочети нещо негово. :)
Не ни пречи да си щастлива, но твърдиш много грозни и дразнещи неща за това как връзка между инвалид и здрав е неосъществима, а междувременно само възхваляваш любовта, колко е силна, непобедима и т.н. Много е лицемерно и некоректно. Как се очаква да се реагира на подобно поведение?

ShtrudeL
08-05-2012, 18:00
Ти хубаво си го чувала, но я вземи прочети нещо негово. :)
Не ни пречи да си щастлива, но твърдиш много грозни и дразнещи неща за това как връзка между инвалид и здрав е неосъществима, а междувременно само възхваляваш любовта, колко е силна, непобедима и т.н. Много е лицемерно и некоректно. Как се очаква да се реагира на подобно поведение?

Чела съм, не се притеснявай. Какво общо има това?

Приемам, че ако в една връзка, която вече е започнала, единият пострада и се стигне до това да е инвалид, то любовта между двамата не би попречила на случилото се. (примерно)
Ти сега ако срещнеш хубаво и умно момиче, но в инвалидна количка или без два крака/ръце, но въпреки това е умна и красива, би ли започнал връзка с нея? Ако отречеш, не аз ще съм лицемерната.

Oy7ofCon7roL
08-05-2012, 18:06
Чела съм, не се притеснявай. Какво общо има това?

Приемам, че ако в една връзка, която вече е започнала, единият пострада и се стигне до това да е инвалид, то любовта между двамата не би попречила на случилото се. (примерно)
Ти сега ако срещнеш хубаво и умно момиче, но в инвалидна количка или без два крака/ръце, но въпреки това е умна и красива, би ли започнал връзка с нея? Ако отречеш, не аз ще съм лицемерната.

хахаха чакай малко бе, ти в началото на темата се мръщеше за това дебело момиче и слабо момче да ходят , а сега го обърна на "ако няма два крака" или "ако няма две ръце "

фейл

prosto_chovek
08-05-2012, 18:09
има ги такива. Мисля, че е най - често срещано между отчаян и комплексиран младеж и слоница, която не може да повярва на късмета си :)

yakuza_
08-05-2012, 18:09
по-принцип не, но 2 страници вече се обясняваш/отбраняваш( и аз не знам кое точно) ако и тя продължи да те напада, а и още някой се включи страниците ще станат 10+ и ти пак ще продължиш да пишеш, защото не можеш да понесеш факта, че не можеш да се харесаш в очите на всички и да изглеждаш такава каквато ТИ искаш в очите на другите

п.п не се меся в спора за да не ми кажат пак , че съм злобен
и аз съм го забелязал това ...

BranwenTheBrave
08-05-2012, 18:24
Чела съм, не се притеснявай. Какво общо има това?

Приемам, че ако в една връзка, която вече е започнала, единият пострада и се стигне до това да е инвалид, то любовта между двамата не би попречила на случилото се. (примерно)
Ти сега ако срещнеш хубаво и умно момиче, но в инвалидна количка или без два крака/ръце, но въпреки това е умна и красива, би ли започнал връзка с нея? Ако отречеш, не аз ще съм лицемерната.

Втф?

Като цяло това, че някой е умен и красив не гарантира, че ще водя връзка с него. Може да е гений в тялото на Брад Пит и пак да не си допаднем/влюбим. Явно, колкото и да си изписала (копи-пейстнала всъщност) за любовта никога не си я изпитвала.
Това за което ти си мислиш се нарича "интереси" и "изгодна връзка" в което няма нищо лошо, но аз не съм фенка на такива неща. Ако това човекът с който искам да съм, ако се налага ще му сменям памперсите, ще го нося по стълбите и ще му сменям превръзките на ампутираните ръце/крака. Това не ме плаши в никакъв случай. Би ме отблъснало, ако него го плаши и има проблем със състоянието си.
Не казвам, че целенасочено си търся инвалид, защото съм преродената Майка Тереза и искам да ощастливявам всички, но в никакъв случай не бих пропуснала някой интересен младеж заради нещо подобно.

На твое място сериозно щях да си преосмисля приоритетите и ценностно-моралната система.


А, ако ти, не дай си боже, станеш инвалид какво ще направиш? Ще си седиш сама до края на дните си ли? Или ще си намериш друг инвалид и ще се мъчите (в дадени отношения) заедно?
Тогава на секундата би сменила песента и би тръгнала да си търсиш някой здрав и красив точно, както правиш и сега. :) Което отново ни навежда на мисълта, че си лицемер.

horacio
08-05-2012, 18:42
Както се казва за всеки влак си има пътници. Стига сте се обяснявали. Както казаха някои - за един едно дебело момиче може да е отблъсващо, за друг може да е секси. Всеки си има различна представа за красиво. Е, не коренно различна, има някакви съвпадения разбира се, но всеки с вкуса си. Щрудел примерно според мен повърхностна не е. Такива хора не й харесват и тва е. Не може да се насили да почне да ги харесва, само за да не изглежда, че само външността гледа. Даже и до възпитание не е. Кой може да те възпита да харесваш примерно дебели хора и т.н.? Всеки човек си е индивидуален и харесва различни неща. Няколко човека могат да виждат едно момиче по различен начин. Аз за едни мога да бъда сладка, други може да ме мислят за грозна, за трети съм дебела, за четвърти съм слаба... за пети съм смотанячка, за шести съм прекрасна. Казвам го от мои наблюдения, защото са ми ги казвали тия неща. ;д И не мога да виня тия, които не ме харесват.. просто не съм им по вкуса and that's ok. :) И ако някой ме хареса да го нарекат ненормален, защото не съм по критериите на някой си там. За кво трябва да се изпада в някакви крайности и да се лепят етикети. Гледайте и от страната на другия, не само от вашата.

Chacho
08-05-2012, 18:48
Не обръщайте темата на инвалиди. Има значение дали можеш да подобриш състоянието си и какво те е довело до него.

Chacho
08-05-2012, 18:49
Както се казва за всеки влак си има пътници. Стига сте се обяснявали. Както казаха някои - за един едно дебело момиче може да е отблъсващо, за друг може да е секси. Всеки си има различна представа за красиво. Е, не коренно различна, има някакви съвпадения разбира се, но всеки с вкуса си. Щрудел примерно според мен повърхностна не е. Такива хора не й харесват и тва е. Не може да се насили да почне да ги харесва, само за да не изглежда, че само външността гледа. Даже и до възпитание не е. Кой може да те възпита да харесваш примерно дебели хора и т.н.? Всеки човек си е индивидуален и харесва различни неща. Няколко човека могат да виждат едно момиче по различен начин. Аз за едни мога да бъда сладка, други може да ме мислят за грозна, за трети съм дебела, за четвърти съм слаба... за пети съм смотанячка, за шести съм прекрасна. Казвам го от мои наблюдения, защото са ми ги казвали тия неща. ;д И не мога да виня тия, които не ме харесват.. просто не съм им по вкуса and that's ok. :) И ако някой ме хареса да го нарекат ненормален, защото не съм по критериите на някой си там. За кво трябва да се изпада в някакви крайности и да се лепят етикети. Гледайте и от страната на другия, не само от вашата.

Не си мисли, че възпитанието не играе роля. Не говорим да си го повтаряш в огледалото, а да погледнеш на нещата с други очи.

BranwenTheBrave
08-05-2012, 18:55
Такива хора не й харесват и тва е. Не може да се насили да почне да ги харесва, само за да не изглежда, че само външността гледа. Даже и до възпитание не е. Кой може да те възпита да харесваш примерно дебели хора и т.н.? Всеки човек си е индивидуален и харесва различни неща.


Гледайте и от страната на другия, не само от вашата.

Да...И ако някое дете е расист това не е от средата или възпитанието, а просто се е родил такъв. И ако някой няма пари не е защото не работи, а защото се е родил беден. И ако някой няма елементарна (обща) култура не е от възпитанието или защото не е ходил на училище, а защото се е родил така.


Това не е нейната страна, а на обществото и медиите. Заучено и налагано. Както казах, ако тя беше инвалид или дебела, или каквото там не й се нрави нямаше да мисли така - защо тя не погледне от друга перспектива, а ние?

horacio
08-05-2012, 18:57
Може да играе роля отчасти, но специално това примерно да си възпитан да мислиш дебеланите за секси силно се съмнявам да стане, освен ако не ти промият мозъка. Не казвам, че не може да мислиш това. Може, но си го мислиш ти, а не заради възпитание.
BranwenTheBrave, по-лесно е да те възпитат да НЕ харесваш нещо и да ти го насадят, отколкото да те възпитат да харесваш нещо. Изобщо нямах предвид тия неща, защо извърташ думи?

"Както казах, ако тя беше инвалид или дебела, или каквото там не й се нрави нямаше да мисли така - защо тя не погледне от друга перспектива, а ние?" Казах го за всички, включително и за нея.

Chacho
08-05-2012, 18:58
Може да играе роля отчасти, но специално това примерно да си възпитан да мислиш дебеланите за секси силно се съмнявам да стане, освен ако не ти промият мозъка. Не казвам, че не може да мислиш това. Може, но си го мислиш ти, а не заради възпитание.

Под възпитание нямах предвид родителите да ти предадат нещото, а наистина да си го мислиш.

horacio
08-05-2012, 19:02
Е, това си е едно аз за друго говорех. ;д

yakuza_
08-05-2012, 19:04
Само аз ли се чудя, къде са готините п*тки които пускат снимки :(

BranwenTheBrave
08-05-2012, 19:05
Може да играе роля отчасти, но специално това примерно да си възпитан да мислиш дебеланите за секси силно се съмнявам да стане, освен ако не ти промият мозъка. Не казвам, че не може да мислиш това. Може, но си го мислиш ти, а не заради възпитание.
BranwenTheBrave, по-лесно е да те възпитат да НЕ харесваш нещо и да ти го насадят, отколкото да те възпитат да харесваш нещо. Изобщо нямах предвид тия неща, защо извърташ думи?

Точно така. И когато цяло едно общество не толерира даден тип хора (дали ще се дебели, черни или инвалиди е все едно) добрият родител учи децата си на състрадателност и толерантност. Качества, които, ако в случая щрудел имаше щеше да мисли по различен начин.
Ако действително няма причина да не ги харесва и не е до възпитанието й остава само да е повърхностна и/или предубедена. Но наистина обществото не би я харесало с някой дебелак или инвалид, нали така? А е много важно да я харесват...
Имах предвид, че не можеш да я оправдаваш с 'тя се е родила така' (- и много инвалиди са се 'родили така', но това не ви спира да 'не ги харесвате').

Chacho
08-05-2012, 19:05
Само аз ли се чудя, къде са готините п*тки които пускат снимки :(

След малко ше ги върна.

sofityoy
08-05-2012, 19:08
Разбира се че е това НЕ е просто една картинка.
Ее да такива двойки не се срещат особено често,но все пак ги има нали?

ShtrudeL
08-05-2012, 19:11
ако бях на мястото на щрудел повече нямаше да влизам в кофата след тоя фейл, както направи буутибой

никакъв фейл не съм направила.
Докато аз съм искрена, някоИ се правят на псевдо моралисти.


хахаха чакай малко бе, ти в началото на темата се мръщеше за това дебело момиче и слабо момче да ходят , а сега го обърна на "ако няма два крака" или "ако няма две ръце "

фейл

ти следиш ли изобщо развитието на темата?

SexWithKillers
08-05-2012, 19:15
Направих си огромният труд да прочета темата от пустото му любопитство. Разбива ме Щрудел, която си мисли, че е перфектна и във всеки коментар е на друго мнение, което е написано спрямо казаното от някои по-горе... Пък сега разправя как тя била искрена, за това всяка 2ра нейна дума е различна и противоречаща си... Нещо не схващам...
Също така се появи тази курацио от нищото и почна да защитава щрудел, без да е подготвена изобщо по темата... много странно...

horacio
08-05-2012, 19:16
Ех, боже, боже. :D

yakuza_
08-05-2012, 19:20
Предполагам, че го е чувала и преди - swallow it and continue
поне 1-вата част

ShtrudeL
08-05-2012, 19:20
Ако това човекът с който искам да съм, ако се налага ще му сменям памперсите, ще го нося по стълбите и ще му сменям превръзките на ампутираните ръце/крака. Това не ме плаши в никакъв случай. Би ме отблъснало, ако него го плаши и има проблем със състоянието си.
Не казвам, че целенасочено си търся инвалид, защото съм преродената Майка Тереза и искам да ощастливявам всички, но в никакъв случай не бих пропуснала някой интересен младеж заради нещо подобно.

И сама не си вярваш нали? Или поне не си го представяш наистина. После аз съм говорела захаросани неща. Евала ако наистина БИ го направила, но силно, СИЛНО се съмнявам.


На твое място сериозно щях да си преосмисля приоритетите и ценностно-моралната система.

Прекрасни са и двете.



А, ако ти, не дай си боже, станеш инвалид какво ще направиш? Ще си седиш сама до края на дните си ли? Или ще си намериш друг инвалид и ще се мъчите (в дадени отношения) заедно?
Тогава на секундата би сменила песента и би тръгнала да си търсиш някой здрав и красив точно, както правиш и сега. :) Което отново ни навежда на мисълта, че си лицемер.

Ако аз бях инвалид, говорим за много тежък случай, сигурно щях да се самоубия. Ако беше някоя лека форма, с която може да се живее що годе добре и пълноценно, може би нямаше да искам да имам никой до себе си. Няма да му причиня това просто.
И аз не търся нищо.
Бившия ми приятел изобщо не беше 'модела/образа' в представите ми, не казвам, че е бил грозен или нещо такова, но изобщо не беше това, което съм си мислила, че искам. Но въпреки това го обичах истински и външността му е била от значение до толкова, че да ме привлича с нещо външно. Дори когато 'тръгвахме' и се запознахме, не съм се интересувала от външността му.

ShtrudeL
08-05-2012, 19:23
Разбива ме Щрудел, която си мисли, че е перфектна

От тук мнението ти губи стойност.

SexWithKillers
08-05-2012, 19:24
ShtrudeL един голям FACEPALM за теб... наистина не знаеш кога да млъкнеш, а?

ShtrudeL
08-05-2012, 19:28
един голям FACEPALM

нека е двоен от мен
Всички се правите на адски толерантните и моралните тук, а в другите теми плюете по това, което защитавате сега.

SexWithKillers
08-05-2012, 19:29
Кой къде плюе хайде покажи ми, че съм тъп и занм само това, коеот съм прочел тук, за всички участници във този "спор". Айде убеди ме, че си права и ще застана зад теб. Но до сега ме убеждаваш, че си... изверг.

mimijessi
08-05-2012, 19:29
Ем защо да не ?! Тя да не е извънземно ?! Според мен не трябва да излизаш с едно момиче, само защото има хубаво тяло или нещо подобно!Ам мое мнение!

ShtrudeL
08-05-2012, 19:33
Нужно ли е да ровя из темите, в които са пускани дебелани и са били оплювани?

С какво основание ме наричаш изверг? Не помня да съм казвала, че дебелите, инвалидите, или който и да е, са втора ръка хора, или някакви, които не заслужават нищо.

Ти би ли бил с дебело момиче? омг наистина няма смисъл да ви доказвам каквото и да е. Ако сега се пусне тема 'важна ли е външността?' всички ще тръгнат да се обясняват колко е важна и че не биха били с човек, който не ги привлича, а тук ми обясняват как биха сменяли пелени и т.н.

yakuza_
08-05-2012, 19:36
Щрудел взе да ми прилича на заклано пиле - продължава да бяга, въпреки, че му е отрязана главата.

SexWithKillers
08-05-2012, 19:38
Да бих тръгнал! И съм ходил с "дебелана" и беше много хубав и стойностен човек. И не е било от комплекси или от к'вото си мислите там. А ти си изверг, защото говориш такива грозни и гнусни неща, които не подхождат на момиче нито на който и да е човек. Трябва да си изверг, за да говориш така. И да кажеш, че ще се самоубиеш ако си инвалид - това доказва как ти мисли, че инвалидите нямат стойност. Ако си гледала филма "Изроди" ще видиш хора с недъзи, даже такива без крайници, които са обичани и имат нормални семейства и деца.
А аз искам да ми извадиш къде Луиджи е писал подобни неща къде BranwenTheBrave е писла такива неща. Искам конкретни извадки от конкретни лица, не от всички.

Oy7ofCon7roL
08-05-2012, 19:39
Щрудел взе да ми прилича на заклано пиле - продължава да бяга, въпреки, че му е отрязана главата.

Коментaра на деня :lol:

в момента не мога да си взема въздух от смях :lol:

ledenakrasota
08-05-2012, 19:44
Що не млъкнете просто ?! пф...[-(

xJawz
08-05-2012, 19:44
Абе какво толкова се заяждате с Щрудито. Знам че има малко развинтена фантазия и прекалява със идеализма си но всеки има свой характер и защо трябва да го крие и да се съобразява с другиго.

SexWithKillers
08-05-2012, 19:46
Абе какво толкова се заяждате с Щрудито. Знам че има малко развинтена фантазия и прекалява със идеализма си но всеки има свой характер и защо трябва да го крие и да се съобразява с другиго.

Аз останах с впечатление от това, което съм чел от нея (а то е само в тази тема) че тя си мени характера, за да се съобразява с останалите...

Chacho
08-05-2012, 19:46
Много и скочихте нещо на Щрудел. Хубаво, имате някой зле изглеждащ човек, но с готин характер, като примера с дебелото момиче. Можете да я уважавате, да й помагате, да й обръщате внимание съвсем искрено и въобще да имате страхотно приятелство. Просто нямате желанието за физическа близост. От състрадание ли трябва да се съберете? Не е ли това лицемерие?

Повърхностна била, защото може да цени човека, просто не иска интимна връзка с него, така ли?

BranwenTheBrave
08-05-2012, 19:48
Много и скочихте нещо на Щрудел. Хубаво, имате някой зле изглеждащ човек, но с готин характер, като примера с дебелото момиче. Можете да я уважавате, да й помагате, да й обръщате внимание съвсем искрено и въобще да имате страхотно приятелство. Просто нямате желанието за физическа близост. От състрадание ли трябва да се съберете? Не е ли това лицемерие?

Повърхностна била, защото може да цени човека, просто не иска интимна връзка с него, така ли?

От кога пък дебелите хора не могат да правят секс или да са чаровни и сексапилни?

yakuza_
08-05-2012, 19:49
Абе какво толкова се заяждате с Щрудито. Знам че има малко развинтена фантазия и прекалява със идеализма си но всеки има свой характер и защо трябва да го крие и да се съобразява с другиго.

Хитлер имаше развинтена фантазия, след като реши да нападне Русия, а това тук бие повече на психично разстройство.

ShtrudeL
08-05-2012, 19:51
Да бих тръгнал! И съм ходил с "дебелана" и беше много хубав и стойностен човек. И не е било от комплекси или от к'вото си мислите там. А ти си изверг, защото говориш такива грозни и гнусни неща, които не подхождат на момиче нито на който и да е човек. Трябва да си изверг, за да говориш така. И да кажеш, че ще се самоубиеш ако си инвалид - това доказва как ти мисли, че инвалидите нямат стойност. Ако си гледала филма "Изроди" ще видиш хора с недъзи, даже такива без крайници, които са обичани и имат нормални семейства и деца.
А аз искам да ми извадиш къде Луиджи е писал подобни неща къде BranwenTheBrave е писла такива неща. Искам конкретни извадки от конкретни лица, не от всички.

грозни и гнусни, втф?
Ужасно много уважавам инвалидите и хората с проблеми и ми е тъжно за тях, но ти си мисли, че съм изверг. По-удобно е.
И това, че аз не бих се справила като такъв, не означава, че и другите не биха. Това изобщо не означава, че ги мисля за хора без стойност.
А лицата за които говориш са нови и нямам наблюдение над тях, но както казах мисля, че не си го представят наистина това, което говорят.

ShtrudeL
08-05-2012, 19:53
От кога пък дебелите хора не могат да правят секс или да са чаровни и сексапилни?

Покажи ми един дебел човек, който е сексапилен и те привлича сексуално. Моля те.

Chacho
08-05-2012, 19:54
От кога пък дебелите хора не могат да правят секс или да са чаровни и сексапилни?

То ако става на въпрос и кравите на село могат да правят секс. Дали са чаровни и сексапилни е въпрос на лично мнение. За мен винаги е било отблъскващо, защото изглежда грозно, а почти винаги е поправимо.

Избери си някой дебел, сравни го с по-слаб и прецени, чисто на външен вид, кое те привлича повече. Не намесвай други черти, защото има много хора, които са красиви и са страхотни по характер.

yakuza_
08-05-2012, 19:55
Покажи ми един дебел човек, който е сексапилен и те привлича сексуално. Моля те.


inc kim kradishian или както се пише това мазно прасе

SexWithKillers
08-05-2012, 19:55
грозни и гнусни, втф?
Ужасно много уважавам инвалидите и хората с проблеми и ми е тъжно за тях, но ти си мисли, че съм изверг. По-удобно е.
И това, че аз не бих се справила като такъв, не означава, че и другите не биха. Това изобщо не означава, че ги мисля за хора без стойност.
А лицата за които говориш са нови и нямам наблюдение над тях, но както казах мисля, че не си го представят наистина това, което говорят.
Ами тогава защо каза, че те плюят върху думите си? Че лъжат и лицемерничат след като ти не си запозната с написаното от тях? И аз ти казах, че бих застанал на твоя страна ако ми докажеш еди какво си. Ти не го направи как да застана зад теб предвид всичко що изчетох от теб?

ludatadoideee94
08-05-2012, 19:59
НЕ дори познавам такава двойка,но повечето момчета чуят ли дебело момиче и дим да ги няма всички искат да ходят с типа "путка" а постоянно повтарят "няма ли свясни момичета" а всъщност те ни правят такива защото искаме да им се харесаме ;)

mechone
08-05-2012, 19:59
Не, естествено, любовта не пита..

ShtrudeL
08-05-2012, 20:04
Ами тогава защо каза, че те плюят върху думите си? Че лъжат и лицемерничат след като ти не си запозната с написаното от тях? И аз ти казах, че бих застанал на твоя страна ако ми докажеш еди какво си. Ти не го направи как да застана зад теб предвид всичко що изчетох от теб?

Ако кажа, че съм почти убедена, че в други сериозни теми биха писали, как не биха били с човек, който не ги привлича, но има страхотен характер, пак ще скочат всички да казват колко съм повърхностна разбираш ли.
И не държа да си на 'моя страна'. Имай си твое мнение, но се опитай да си представяш реално това, което говориш и защитаваш. Нещо, което повечето от тук моралисти не правят. И аз мога да тръгна с вашето убеждение (ето тук би се проявила захаросаната ми страна), но си представям какво би било ежедневието ми с човек, който не ме привлича и т.н.

SexWithKillers
08-05-2012, 20:10
Ако кажа, че съм почти убедена, че в други сериозни теми биха писали, как не биха били с човек, който не ги привлича, но има страхотен характер, пак ще скочат всички да казват колко съм повърхностна разбираш ли.
И не държа да си на 'моя страна'. Имай си твое мнение, но се опитай да си представяш реално това, което говориш и защитаваш. Нещо, което повечето от тук моралисти не правят. И аз мога да тръгна с вашето убеждение (ето тук би се проявила захаросаната ми страна), но си представям какво би било ежедневието ми с човек, който не ме привлича и т.н.
Виж аз искам да постъпя правилно в случаят. За да съм сигурен в нещо аз искам факти, искам черно на бяло доказателство. Аз примерно казвам, че бих тръгнал с някой, защото е добър човек - на мен това ми харесва. Не ми дреме дали има пъпка на челото или брадавица на носа. И говоря сериозно до сега съм подбирал само момичета, които ми допадат като хора. Другото винаги може да се промени. Но понеже ти си противоречиш и някои твои "забележки" са доста остри и злобни ме карат да се обръщам срещу теб и да смятам другите за "прави" СЛед като са имали достатъчно аргументация, за да ме убедят в правотата си. Разбираш ли?

Wax
08-05-2012, 20:14
И аз познавам много такива двойки.
Най-добрия ми приятел допреди месец ходеше с една 2х неговото тегло.

ShtrudeL
08-05-2012, 20:16
Виж аз искам да постъпя правилно в случаят. За да съм сигурен в нещо аз искам факти, искам черно на бяло доказателство. Аз примерно казвам, че бих тръгнал с някой, защото е добър човек - на мен това ми харесва. Не ми дреме дали има пъпка на челото или брадавица на носа. И говоря сериозно до сега съм подбирал само момичета, които ми допадат като хора. Другото винаги може да се промени. Но понеже ти си противоречиш и някои твои "забележки" са доста остри и злобни ме карат да се обръщам срещу теб и да смятам другите за "прави" СЛед като са имали достатъчно аргументация, за да ме убедят в правотата си. Разбираш ли?

Разбирам, но не мисля, че ти си разбрал мен.
Далеч съм от 'злобна', а ако са ти се сторили остри изказванията ми, то е защото са искрени (наистина трябва да съм по-мека, явно трябва да украсявам думите си).
А това, че ти би тръгнал с някой, защото е добър си е похвално и го уважавам. Аз също съм на това мнение, но пак казвам, че е важна и външността, освен добротата и другите качества.
И едно е да е с пъпка/брадавица, друго е да е 100 кила.

sofityoy
08-05-2012, 20:20
Не, естествено, любовта не пита..

ЕДНО ОГРОМНО + :) :) :)

BranwenTheBrave
08-05-2012, 20:20
Покажи ми един дебел човек, който е сексапилен и те привлича сексуално. Моля те.

Тъй, като ще е некоректно да поствам снимки на мои приятели, приятелки и интимни партньори надявам се да се задоволиш с това:

http://s3.amazonaws.com/readers/2009/06/15/fullerfigurerevolution1_1.jpg
http://i32.photobucket.com/albums/d17/CaptainKRool/20.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_QVj1Ll-n6lQ/S-uU_V0ix3I/AAAAAAAAT_Q/9lrEABH8Oyk/s1600/Chubby+but+Sexy.jpg

http://image1.masterfile.com/em_w/01/19/48/600-01194822fw.jpg
http://www.georgehernandez.com/h/aaBlog/2004/media/03-22_TristanWyatt.jpg
http://www.streetsie.com/wp-content/gallery/beautiful-wheelchair-babes/sexy-wheelchair-babe-20.jpg

Засега не успявам да намеря готин дебел мъж из интернет, но ще потърся още. :)

SexWithKillers
08-05-2012, 20:24
ShtrudeL не си права. Дори да е 100 кила - зависи от височина и тежест на костите. Има много хора, които са пръчки пък тежат зверски и това е от костите. Но да кажем, че едно пълно момиче - може за един месец да се подложи на диета и да смъкне 10-15 килограма и да изглежда много добре. Да е закръглено там където трябва. Т.е. пълнотата е точно толкова поправима колкото пъпките и брадавиците. Не разбирам каква е тази върла омраза към пълните хора. А да не говорим че има и такива, които поради заболяване не могат да отслабнат. Какво да ги обречем на смърти самота?

ShtrudeL
08-05-2012, 20:30
Да, дебеличките имат красиви лица. Значи казваш, че би правил секс с такава? Искам да ти стисна ръката.
Колкото до момчето с крака и момичето в количката (първата снимка не се отваря), не се съмнявам, че може и да имат прекрасни характери, не са и грозни, най-вероятно са чудесни хора, но въпроса е: Кой би бил толкова отворен за нещо такова? Ако някой от тук би бил, също бих искала да му стисна ръката. Но искам да си го представите наистина, а не да говорите през главите си. И пак казвам - не мисля тези хора за второ качество и нямам нищо против да са ми приятели, но до там.

ShtrudeL
08-05-2012, 20:34
ShtrudeL не си права. Дори да е 100 кила - зависи от височина и тежест на костите. Има много хора, които са пръчки пък тежат зверски и това е от костите. Но да кажем, че едно пълно момиче - може за един месец да се подложи на диета и да смъкне 10-15 килограма и да изглежда много добре. Да е закръглено там където трябва. Т.е. пълнотата е точно толкова поправима колкото пъпките и брадавиците. Не разбирам каква е тази върла омраза към пълните хора. А да не говорим че има и такива, които поради заболяване не могат да отслабнат. Какво да ги обречем на смърти самота?

авв първо... не изпитвам никаква омраза към тях човече..
и второ... не ми говори за кости и височини... говорим за сланини и пухкави месца.
И ок, на твоето дебеличко момиче с прекрасен характер какво ще му кажеш? "Ще се подложиш ли на диета?"
А и именно заради заболявания, би трябвало да отслабнат.

Chacho
08-05-2012, 20:35
Тъй, като ще е некоректно да поствам снимки на мои приятели, приятелки и интимни партньори надявам се да се задоволиш с това:

http://s3.amazonaws.com/readers/2009/06/15/fullerfigurerevolution1_1.jpg
http://i32.photobucket.com/albums/d17/CaptainKRool/20.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_QVj1Ll-n6lQ/S-uU_V0ix3I/AAAAAAAAT_Q/9lrEABH8Oyk/s1600/Chubby+but+Sexy.jpg


Не че нещо, ма хуя ми за нищо на света няма да се провира там. Да отслабват и тогава да се мъчат, нищо сексапилно няма в това.

BranwenTheBrave
08-05-2012, 20:37
Да, дебеличките имат красиви лица. Значи казваш, че би правил секс с такава? Искам да ти стисна ръката.
Колкото до момчето с крака и момичето в количката (първата снимка не се отваря), не се съмнявам, че може и да имат прекрасни характери, не са и грозни, най-вероятно са чудесни хора, но въпроса е: Кой би бил толкова отворен за нещо такова? Ако някой от тук би бил, също бих искала да му стисна ръката. Но искам да си го представите наистина, а не да говорите през главите си. И пак казвам - не мисля тези хора за второ качество и нямам нищо против да са ми приятели, но до там.

Лично на мен ми харесва И телосложението на първите две. За третата не съм сигурна, но пък лицето компенсира.
Защо трябва да си 'отворен', за да правиш секс с дебел човек или инвалид? Секс, като секс... Всичко си е в ТВОЯТА глава.

SexWithKillers
08-05-2012, 20:38
Виж какво. Никога не бих се опитвал да променям човек, който обичам, освен ако не е застрашен живота му. Това дали тя иска да отслабне или не - си е нейна грижа аз всякак ще си я обичам. А понеже ти се изразяваш в килограми а не в "тлъстини" за това обяснявам, че може да си слаб и 100 кила едновременно, аз лично познавам такива хора. Познавам и много симпатични и хубави момичета, които са и пълни и са правели какво ли не, за да отслабнат, но не са могли. При което са отишли на лекар и се е оказало, че имат някаква болест и не могат да отслабнат (са название не мога да кажа не помня такива подробности). Не говорим за такива, които понеже много любят храната са надебелели, а тикава които ядът нормално и пак наддават. Ако щеш ми вярвай, но познавам момиче, което 2 седмици не е хапнало нищо и не е смъкнала и едно килце...

BranwenTheBrave
08-05-2012, 20:42
Виж какво. Никога не бих се опитвал да променям човек, който обичам, освен ако не е застрашен живота му. Това дали тя иска да отслабне или не - си е нейна грижа аз всякак ще си я обичам. А понеже ти се изразяваш в килограми а не в "тлъстини" за това обяснявам, че може да си слаб и 100 кила едновременно, аз лично познавам такива хора. Познавам и много симпатични и хубави момичета, които са и пълни и са правели какво ли не, за да отслабнат, но не са могли. При което са отишли на лекар и се е оказало, че имат някаква болест и не могат да отслабнат (са название не мога да кажа не помня такива подробности). Не говорим за такива, които понеже много любят храната са надебелели, а тикава които ядът нормално и пак наддават. Ако щеш ми вярвай, но познавам момиче, което 2 седмици не е хапнало нищо и не е смъкнала и едно килце...

То не е нужно и да е конкретна болест - един преебан метаболизъм пак върши същата работата.

horacio
08-05-2012, 20:43
Аз бих била с момчето без крака. Хубав е, пък и нз... не би ми било пречило. Нито съм някоя лекоатлетка да го карам да тичаме нито нищо подобно. ;д И момичето, много хубава ми се вижда. И от дебеличките http://i32.photobucket.com/albums/d17/CaptainKRool/20.jpg тази много ми хареса ^^

Wax
08-05-2012, 20:43
Говорим за секс, не за любов.

95% искат да набарат сочна мадама, но поради някакви техни кусури прибягват до по-пълнички и/или грозни.

факт.

Chacho
08-05-2012, 20:54
Говорим за секс, не за любов.

95% искат да набарат сочна мадама, но поради някакви техни кусури прибягват до по-пълнички и/или грозни.

факт.

Tru that. Някои поливат комплекса от кусурите докато не им стане център на мирогледа.

Chacho
08-05-2012, 20:55
То не е нужно и да е конкретна болест - един преебан метаболизъм пак върши същата работата.

А кой преебава метаболизма? Що не се храни като хората? Явно е много трудно да се полагат усилия.

LadyTerrible
08-05-2012, 20:59
Аз с пълно момче едва ли бих имала връзка,но повърхностните хора,които обиждат и гаврят по-пълните яко ме нервират.

Wax
08-05-2012, 21:06
Играе си роля и метаболизма ли как му викат там.
Примера - аз и сашо.
Докато той все дъвчи нещо и редовно вечеря бира с цаца на корем или друго мезе - не може да вдигне над 50.
Докато аз ако си позволя 200-300 гр. цаца и ше съм сигурно 80+ :д

granger
08-05-2012, 21:08
Фейкчето, Току що се изсра през устата,усети ли?

DieselBlood
08-05-2012, 23:46
Аз самия съм по-дебел от околните,но ако тръгна с някое по-слабо момиче,какво ще стане? Ще мислят,че е смешно,неетично и не отговаря на никакви закони? Хич не ме ебе.

psychopath
08-06-2012, 00:23
Ако момчето играе дота... :D:D:D

Chacho
08-06-2012, 00:25
Ако момчето играе дота... :D:D:D

А момичето готви и не говори много-много.

Wax
08-06-2012, 00:26
http://i.minus.com/iuzF24APzhhom.gif

psychopath
08-06-2012, 00:33
А момичето готви и не говори много-много.

ахахахха звучи толкова перфектно! :Д

DeviL_AsS
08-06-2012, 08:33
Аз пък предпочитам по-едричко момче,от някой 60кг кльощьо.

xJawz
08-06-2012, 08:54
Абе май май някой не разбират много от усвояване на веществата при различните хора. Някои хора просто имат организми, които не изразходват поетите калории и телата им са по-склонни да "складират" излишните хранителни запаси под формата на подкожни мазнини. Друг тип са хората, които се нуждаят от повече енергия за жизнените си функции и могат да ядат повече без да се притесняват от надебеляване. Аз примерно съм от първите и ако малко се отпусна с яденето или спра да спортувам веднага правя шкембе, а имах една приятелка, дето я гледах някаква мацка 50кг и веднъж се реших да я заведа в Макдоналдс тя си зе Голямо БигТейсти меню и после като се заговорихме аз разбрах че попринцип тя си вземала по едно такова всеки ден за обед, защото майка й не готвела.

kosder
08-06-2012, 08:57
Абе май май някой не разбират много от усвояване на веществата при различните хора. Някои хора просто имат организми, които не изразходват поетите калории и телата им са по-склонни да "складират" излишните хранителни запаси под формата на подкожни мазнини. Друг тип са хората, които се нуждаят от повече енергия за жизнените си функции и могат да ядат повече без да се притесняват от надебеляване. Аз примерно съм от първите и ако малко се отпусна с яденето или спра да спортувам веднага правя шкембе, а имах една приятелка, дето я гледах някаква мацка 50кг и веднъж се реших да я заведа в Макдоналдс тя си зе Голямо БигТейсти меню и после като се заговорихме аз разбрах че попринцип тя си вземала по едно такова всеки ден за обед, защото майка й не готвела.Вечните оправдания. Има ли желание има и начин.

DeviL_AsS
08-06-2012, 09:01
Аз па си ям колкото ми е кеф и от 2 години не съм мърдала от 50кг :Д

machoka
08-06-2012, 09:08
Аз ям като животно всичко, по всяко време в огромни количества, а в последните години не съм спортувал и грам. Е, все още съм 65 кила и въобще не се оплаквам. Едно време, когато спортувах много активно, изградих нужния релеф на тялото си и в момента само консумирам бургерчета, вурстчета, вратни пържолки и всякакви други благини и ми дреме на дедовия.

.. което не е поводът да кажа, че пълните хора не им е проблема в метаболизма, а в слабата воля да се справят с проблема. Колкото дебеланки и дебелчоци съм видял познати и непознати, все са били с пълни усти.

А по-ранната ви дискусия за двойките пълен-слаба - т'ва, че сте видели някъде си или познавате такава двойка, съвсем не води до извода, че това е щастлива двойка, че те си отиват един друг, че не са смешни отстрани, че се понасят, че са си самодостатъчни в леглото и т.н. А това, че има извратени вкусове си е лично проблем на преносителите им.

Chacho
08-06-2012, 09:31
Абе май май някой не разбират много от усвояване на веществата при различните хора. Някои хора просто имат организми, които не изразходват поетите калории и телата им са по-склонни да "складират" излишните хранителни запаси под формата на подкожни мазнини. Друг тип са хората, които се нуждаят от повече енергия за жизнените си функции и могат да ядат повече без да се притесняват от надебеляване. Аз примерно съм от първите и ако малко се отпусна с яденето или спра да спортувам веднага правя шкембе, а имах една приятелка, дето я гледах някаква мацка 50кг и веднъж се реших да я заведа в Макдоналдс тя си зе Голямо БигТейсти меню и после като се заговорихме аз разбрах че попринцип тя си вземала по едно такова всеки ден за обед, защото майка й не готвела.

А някои май не разбират, че честотата на хранене, вида на храната и активността на човека влияят на тоя "обмен на веществата".

ShtrudeL
08-06-2012, 09:36
-.-

http://www.dodaj.rs/f/26/7x/rmsFc4A/00024218.jpg

http://mavenity.files.wordpress.com/2011/01/blog-biggest-loser-ali.jpg

ledenakrasota
08-06-2012, 09:38
И аз обичам да си похапвам. :( Грях ли е? :/

Chacho
08-06-2012, 09:40
Грях ли е? :/

От най-приятните.

PainMonopoly
08-06-2012, 09:42
Който е с бавен метаболизъм - еми кофти късмет, ще трябва да се поти на тренировки, докато ектоморфите нагъват макдоналдс и не им се лепи.

Само не виждам как метаболизмът ти ще е оправдание да си седиш дебел.

EinGutesKind
08-06-2012, 09:44
Има хиляди начини да се отслабне и без тренировки :lol:

ledenakrasota
08-06-2012, 09:45
Който е с бавен метаболизъм - еми кофти късмет, ще трябва да се поти на тренировки, докато ектоморфите нагъват макдоналдс и не им се лепи.

Само не виждам как метаболизмът ти ще е оправдание да си седиш дебел.

При някои хора се дължи на проблеми с обмяната на веществата. Ако моя позната се захване да тича, сърцето ще й се пръсне. Но при нея е доста сложно. :D

Oy7ofCon7roL
08-06-2012, 09:48
къде отиде драмата от снощи :smt022

Chacho
08-06-2012, 09:49
При някои хора се дължи на проблеми с обмяната на веществата. Ако моя позната се захване да тича, сърцето ще й се пръсне. Но при нея е доста сложно. :D

Обмен на веществата и метаболизъм е общо взето едно и също.

Какви хора са тичали и тичат няма смисъл да коментираме. Хора с аритмии, инфаркти, инсулти, на по 80+ години, дори имаше две баби ултрамаратонки дето тичаха по толко, колкото аз през живота си няма да мога да изкарам. Не оправдавайте оправданията.

PainMonopoly
08-06-2012, 09:49
Сигурен съм, че има и хора с недъзи, за които няма изход, ама колко от дебелите хора са такива?

Това, че дебелите не се харесват безспорно е културен стереотип, но е позитивен културен стереотип. Затлъстяването не е здравословно и е рисково. Ако някой има проблем с теглото, трябва да си го реши, а не да пише по форуми че външността не е важна, че за всеки влак си има пътници и прочее клишета.

EinGutesKind
08-06-2012, 09:50
При някои хора се дължи на проблеми с обмяната на веществата. Ако моя позната се захване да тича, сърцето ще й се пръсне. Но при нея е доста сложно. :D

Да, и една колежка така се оправдава, пък като идем на макдоналдс си пълни таблата с връх :lol:

CupcakeKitty
08-06-2012, 09:51
http://www.youtube.com/watch?v=Rt7dK62QdLM
за да изглеждам гадна, надута, комплексирана и тъпа.

Oy7ofCon7roL
08-06-2012, 09:53
http://www.youtube.com/watch?v=Rt7dK62QdLM
за да изглеждам гадна, надута, комплексирана и тъпа.



http://3.bp.blogspot.com/-h6ONOBeQ_e8/Tm7z-OFK8DI/AAAAAAAABwU/kVVvlwyRfm8/s1600/173-0804215016-burn-the-witch-burn-witch-kill-monty-python-demotivational-poster-1223816026.jpg

ledenakrasota
08-06-2012, 09:54
Сигурен съм, че има и хора с недъзи, за които няма изход, ама колко от дебелите хора са такива?

Това, че дебелите не се харесват безспорно е културен стереотип, но е позитивен културен стереотип. Затлъстяването не е здравословно и е рисково. Ако някой има проблем с теглото, трябва да си го реши, а не да пише по форуми че външността не е важна, че за всеки влак си има пътници и прочее клишета.

Да. Като се има предвид най-затлъстелите нации по последните проучвания: Америка, Германия, Франция и т.н. :D:D:D:D:D:D Според една анкета германките се чувствали комфортно в кожата си и са жени със самочувствие. Не им пука много. Другите не били наред. Едно момиче 50 кг било анорексичка. Сигурно повечето не са чували, че имат отбори по художествена гимнастика или за съществуването на фитнеса. :D

Wax
08-06-2012, 10:01
Аз имам чувството че китито само тва прави в Youtube - Търси грозни, дебели и/или тъпи и да се самоуспокоява, че не е толкова зле

CupcakeKitty
08-06-2012, 10:03
Аз имам чувството че китито само тва прави в Youtube - Търси грозни, дебели и/или тъпи и да се самоуспокоява, че не е толкова зле

да.

machoka
08-06-2012, 10:04
Между другото, защо не разгледате проблематиката в историческо-религиозен аспект. По всички иконостаси, изобразените и натрапвани ни като идеални образи са с наднормено тегло, независимо от пола. Да вземем пример от херувимите:

http://siv.sofiascape.com/admin/putto.jpg

http://i.frognews.bg/images/Ognyan_Stefanov/paradise.jpg

http://www.plevenonline.com/images/stories/religia/adam_eva.gif

http://men.hotnews.bg/uploads/tinymce/VenusUrbino.jpg

Също знаем, че по време вече на упадъка на Римската империя, изобразени в множество сексуални сцени на разврат и хомосексуализъм, образите също са с надномрено тегло:

Римска Империя
http://lucernarium.files.wordpress.com/2009/09/the_golden_age.jpg?w=450

Древна Гърция:
http://men.hotnews.bg/uploads/tinymce/1ist.jpg

ledenakrasota
08-06-2012, 10:08
Между другото, защо не разгледате проблематиката в историческо-религиозен аспект. По всички иконостаси, изобразените и натрапвани ни като идеални образи са с наднормено тегло, независимо от пола. Да вземем пример от херувимите:

http://siv.sofiascape.com/admin/putto.jpg

http://i.frognews.bg/images/Ognyan_Stefanov/paradise.jpg

http://www.plevenonline.com/images/stories/religia/adam_eva.gif

http://men.hotnews.bg/uploads/tinymce/VenusUrbino.jpg

Също знаем, че по време вече на упадъка на Римската империя, изобразени в множество сексуални сцени на разврат и хомосексуализъм, образите също са с надномрено тегло:

Римска Империя
http://lucernarium.files.wordpress.com/2009/09/the_golden_age.jpg?w=450

Древна Гърция:
[img[http://men.hotnews.bg/uploads/tinymce/1ist.jpg[/img]

+ изображенията в Кама Сутра. Тогава образец на красотата на женското тяло е било това. :D

Принцеса Сиси е първата жена в света въвела домашния фитнес и е била първата известна анорексичка. Талия-50, ръст-1,70. Била е приемана за една от най-красивите жени на света за времето си .:)

PainMonopoly
08-06-2012, 10:13
Според една анкета германките се чувствали комфортно в кожата си и са жени със самочувствие.

Наскоро гледах някаква снимка във фб на двойка дебела с нормален. Всички отдолу се изреждаха да им пишат "евала" и колко било похвално че тя се харесвала такава каквато е и имала самочувствие.

Дебел и със самочувствие е някаква пълна нелепост. :Д Не мога да повярвам, че РЕАЛНО могат да са със самочувствие. Комплексирано, надуто самочувствие може би. Но в никакъв случай реално.

Колкото до двойката, няма нищо похвално в това някой да се примири с мързела и хранителните си навици, или пък в това, че той се задоволява с дебелана, или пък има извратен вкус. Смисъл, той си преценя, но няма нищо за хвалене в тая работа.

xJawz
08-06-2012, 10:48
Между другото, защо не разгледате проблематиката в историческо-религиозен аспект. По всички иконостаси, изобразените и натрапвани ни като идеални образи са с наднормено тегло, независимо от пола. Да вземем пример от херувимите:

http://siv.sofiascape.com/admin/putto.jpg

http://i.frognews.bg/images/Ognyan_Stefanov/paradise.jpg

http://www.plevenonline.com/images/stories/religia/adam_eva.gif

http://men.hotnews.bg/uploads/tinymce/VenusUrbino.jpg

Също знаем, че по време вече на упадъка на Римската империя, изобразени в множество сексуални сцени на разврат и хомосексуализъм, образите също са с надномрено тегло:

Римска Империя
http://lucernarium.files.wordpress.com/2009/09/the_golden_age.jpg?w=450

Древна Гърция:
http://men.hotnews.bg/uploads/tinymce/1ist.jpg

Това се е смятало за красиво в миналото, защото тогава хората, които са можели да си хранят обилно са били най-заможните и влиятелни, а за другите храната е била в недостиг и за това бедните са били слаби.

Кръгъл идиот
08-06-2012, 11:52
Аз имам чувството че китито само тва прави в Youtube - Търси грозни, дебели и/или тъпи и да се самоуспокоява, че не е толкова зле


Да ти имам и чувството. Това, че ти търсиш ежедневно някой по-нисък от теб, е друг въпрос. Не съди по себе си за другите.

Wax
08-06-2012, 11:55
Да ти имам и чувството. Това, че ти търсиш ежедневно някой по-нисък от теб, е друг въпрос. Не съди по себе си за другите.

Щом още дори тя не ти е пуснала - откажи се

Кръгъл идиот
08-06-2012, 12:02
Щом още дори тя не ти е пуснала - откажи се

На тебе пусна ли ти?
И ми е интересно `що смени темата, к`во общо има пускането и непускането тук?!?!

big_hug
08-06-2012, 12:06
Да...Познавам поне 4 такива двойки.Всеки има свой собствен вкус..не можем да ги съдим все пак това си е тяхно мнение

ohluv
08-06-2012, 12:07
Двойките тип "10" са хипстъри :D

Wax
08-06-2012, 12:30
На тебе пусна ли ти?
И ми е интересно `що смени темата, к`во общо има пускането и непускането тук?!?!

Това, че тръгна да я защитаваш без дори да знаеш предисторията?

Кръгъл идиот
08-06-2012, 12:49
Това, че тръгна да я защитаваш без дори да знаеш предисторията?
Ами нещо за това, че ти май я нападаш без основателна причина???
Ами, ако ти си искаш от сестра си, като няма кой да ти пусне, не значи че всички го правят. Един път ти споменах вече да не съдиш по другите според себе си, `щото ставаш смешен, ама ти не, та не.:D
Представи си-знам предисторията.
Айде, със здраве.

CupcakeKitty
08-06-2012, 12:53
Вакса, Идиота знае абсолютно всичко
мдам :D

Wax
08-06-2012, 12:54
Тва с роднините е старо от доста време.
И каква е предисторията - дадох ти достатъчно време вече да се поразровиш

Wax
08-06-2012, 12:58
Вакса, Идиота знае абсолютно всичко
мдам :D

вие бившите метАли - настоящите хипстъри сте така. По групички, се защитавате, когато някой сгафи.

CupcakeKitty
08-06-2012, 12:58
Тва с роднините е старо от доста време.
И каква е предисторията - дадох ти достатъчно време вече да се поразровиш

не му е нужно да рови аз му казвам абсолютно всичко още на момента
това с роднините е че сме брат и сестра
да, старо е

Wax
08-06-2012, 12:59
Не знаех че имаш брат - освен ако не е кръвен брат.

CupcakeKitty
08-06-2012, 13:00
да знаеш вече
затова ти го каза това със сестрата
а не защото се е опитал да пробута някъв лаф ;]

Wax
08-06-2012, 13:04
оуу...
станахме като в америка :(

xJawz
08-06-2012, 17:51
ми то май тука съвсем се отдалечихме от стартовата тема

ledenakrasota
08-06-2012, 17:58
Айде да си говорим за храна. 8)

Папа ми се суши :(

ohluv
08-06-2012, 18:39
Да не е имало секс между брат и сестра?