PDA

View Full Version : Ъммм.. въпрос. хд



beyoursefl.
08-03-2012, 21:25
Здравейте. хд Имам въпрос. Ако се храня здравословно и спортувам/ сутрин тичам на стадиона, а след обяд ходя на фитнес/ ще успея ли да отслабна? хд Смис трябва ли ми някаква определена диета или може да ям всичко/здравословно/ естествено в умерени количества? хд И ако можете да ми кажете някакъв сайт с упражнения итн ще съм ви мн благодарна. хд

Rebirthing
08-03-2012, 21:28
Еми ще отслабнеш при правилен калориен баланс и спорт.
Упражнения има много в ютюб, в бб-тийм, може да погледнеш.

Glam0rous
08-03-2012, 21:32
Като идеш във фитнеса инструкторът ще ти обясни всичко, което трябва да правиш. Отделно ако проблемът ти с килата е много голям, можеш да си вземеш L carnitine или fat burner щом си решила да спортуваш. Гледам, че имат голям ефект.

beyoursefl.
08-03-2012, 21:35
Мхм, ясно. Не, не ми е голям проблема, просто искам да сваля няколко килограма. хд

Glam0rous
08-03-2012, 21:41
Ми мога да ти кажа какво ми каза на мен моя инструктор преди година (като изпускам часта с добавките, защото не знам и на колко си и дали можеш да употребяваш, въпреки, че познат свали 60 кг. с тичане и L-carnitine в гимназията). Намаляш тестеното, спираш сладкото, закусваш задължително, ядеш по 3 пъти на ден като последното ядете да е поне 3 часа преди лягане и ако се изкушиш за нещо сладко или тестено или пържено да е преди 6 часа вечерта. И наблягаш на салати, мляко, месо (пиле, риба, телешко може) - задушено или печено. Пиеш много вода и на фитнес 3-4 пъти седмично, като гледаш да правиш повече кардио. Примерно веднъж отиваш и правиш час кардио, следващият път като идеш то ти е за загрявка и правиш упражнения с тежести. В общи линии това.
Има едно момче от форума, което доста ги разбира нещата, сигурно по някое време и той ще пише и ще обясни по-добре.

beyoursefl.
08-03-2012, 21:55
Мерси много.Ами ще се опитам да ям здравословно. Иначе това със салатите и млякото е окей, ама не обичам никакво месо. хд

Glam0rous
08-03-2012, 22:05
Ами като не обичаш не яж насила, предполагам, че ти е гадно по някакъв начин, но като отявлен мръвкар не разбирам :) Ако можеш е добре риба - не пържена цаца или панирана риба,а филе на скара. Ако не внимавай с какво заместваш приема на местни продукти, да не са разни картофени и тестени неща. С разните плодови сокове също внимавай, защото имат някакви калории.