PDA

View Full Version : Подарък



MimEnCeT0
08-03-2012, 21:25
Здравейте! С приятеля ми ще направим 1 година откакто сме заедно и искам да му направя подарък, но проблема е там, че съм доста затруднена в избора. Напълно съм блокирала и не ми идват никакви идеи. Интересува се от фитнес, филми, обича да релаксира сред природата и да опитва нови неща. Не носи часовници, гривни и портфейли. Подарявала съм му колаж със наши снимки (100% съм сигурна, че някой ще ми го предложи). Моля, помагайте!

granger
08-03-2012, 21:29
Зависи с какви финанси разполагаш.
Може да организираш Уикенд някъде за двамата в планината или на хубаво място?Спа някъде, предлагат се много изгодни пакети...
Скок с бънджи? Ор смт...

wampyriicladyy
08-03-2012, 21:55
Амии след като сте заедно от цялаа година , не би ли трябвалоо да си имаш представаа какво харесваа. До колкотоо виждам си наясно от какво сее интересува ! Разходи се из магазинитее и намери нещо подходящоо .. Или си помислии дали наскоро ти е споменавалл за нещо , което иска .
Подкрепямм горното мнение - скока с бънждии много хубава идея :)

Anichkaxxwee
08-04-2012, 12:14
Не можем да ти помогнем.
Не ние излизаме с него от 1 година
Би трябвало ТИ да знаеш какво харесва, какво му е забавно и т.н

scandalousLady
08-04-2012, 12:55
Както предложи granger идете някъде на палнина за 1-2 дена или просто за самия ден. Или нещо, което ти е споменавал, че иска ?

BranwenTheBrave
08-04-2012, 13:05
Па, отидете някъде на балкана, 'апнете, пийнете и се скъсайте от секс - лесно, евтино и приятно.

Your.Passion
08-04-2012, 13:13
Зависи с какви финанси разполагаш.
Може да организираш Уикенд някъде за двамата в планината или на хубаво място?Спа някъде, предлагат се много изгодни пакети...
Скок с бънджи? Ор смт...

Това

bijou
08-04-2012, 14:16
Една приятелка мислеше да прави подобен подарък на приятеля си, но така и не стана затова го казвам:
Взимаш чисто бял/черен пъзел, сглабяш го и пишеш с някакъв контрастен или пък с любимия му цвят нещо мило, сладко или нещо която значи за него, може и баналното обичам те, пак ще стане готино. (: Та правиш го това цялото, избираш рамка и му го подаряваш или пък още по-интересно ще е да го напишеш и да го оставиш той да си го сглоби. Успех. (:

fenastz
08-04-2012, 17:14
Подари му дъмбели по 10 кг, но не знам кой ще ти ги носи :D

ChuShki
08-04-2012, 19:00
Подаръка е начина да покажем колко малко всъщност знаем за даден човек. ;)

Amore-Mio*
08-05-2012, 11:35
Предполага се, че за толкова време знаеш какво ще му допадне и какво не. Иначе вместо подарък, залагам на това да си прекарате целия ден заедно. Как, си зависи от вас. Може си организирате една малка разходка сред природата и подобни. Развихри въображението си.

prosto_chovek
08-05-2012, 11:39
ми като обича да релаксира сред природата, намерете си една палатка и заминавайте на балкан... не е скъпо и ще му хареса :)

neverbackdownx
08-06-2012, 11:57
Да, наистина, може почивка на някъде за 2-3 дни , примерно на планина, море , използвайте времето, сега е супер за море! Успех! После ни пиши какво си решила ^^

Zoki
08-08-2012, 19:27
Какво ще кажеш за еротичен масаж или нещо подобно? Това беше моя подарък за нашата годишнина и наистина много му хареса. Нуждаеш се само от секси бельо, свещи, ароматни пръчици и масажно олио. :)