PDA

View Full Version : моята дилемаа ;x



wampyriicladyy
08-03-2012, 21:53
Здравейтее . Чета форумаа понякога , ноо не мислех , че ще може някой денн да ми се налоожи и да пишаа тукк. Съжалявамм предварителноо за правописнитее грешки, коитто мога да допусна, ноо не съм свикнаала да пишаа на кирилица .
Таа аз съм момиче от София. Преди няколкоо месеца бях отчаянаа от момчетата , защото все попадах на неподходящи и все ме използвахаа и не ме третихара нормално .. Но тогава (април месец) се запознахх с едно момчее

.Той е грък и се казваа Димитрис. На 19 ее и се запознахме съвсемм случайно вв нещо като кафе - барчее в центъра на градаа . Имахмее общии познати и си лафихме на воля ! Той ми иска скайпаа ... и си писахме с часове .. до 5-6 сутринта . Каза ми как е ималл роднини ии приятели в България ии как с връзки е щял да си намери хубава работа тук... ! И в продължениее на няколко седмици излизахме всекии ден , ходихме къде ли не, първоначалноо по разнии кафета , след това на кино , а после най-вече по паркчетата и веднъж ходихме на планина... толкова многоо обичаа природата !

На седмото небе бях! Никогаа никоее момчее не е настоявало да излиза толкова често с менн .. Изпращаше ме до нас , въпреки че живее в доста по-далечен квартал ... И тогава един ден, когато ме изпрати , ме целунаа ии си тръгна ..
От тогава започна всичкоо .. Прекарвахме сии всеки ден заедно , гледахме звездитее , той ме обсипваше с цветя и целувки .. Не можех да спраа да мисля за него ! Първияят човек към който изпитвам толкова силни чувства, е той. .
И тогава едно момчее , което е мноого добър приятел на бившотоо ми гадже .. започна да ми пише постоянно .. колко съм била красива и как иска да се видим .. Аз ,разбира се, му отказвах .. Имах чувства само и единствено към Димо .., който мнооого ревнуваше от този тип ! И се опитвах да спра контакт с него , ноо той все намираше как да ми пише или звънне . На края ми каза - излез с мен веднъж и повече няма да искам ! На мен самата идея не ми пречеше - кво толкова, щее ме остави ..

Излезнахмее , той ме чакаше на спирката с червена роза . Трогнах се от жеста , но му обясних за стотен път , че си имам приятел и искам само него . Той се опита да ме целуне и приближи устните си към мойте , но преди дори и да се усетя , като ужасно "приятнаа " изненада .. Димитрис слезна от рейса от другатаа страна на спиркатаа .. и ни видя .. мен с розата в ръка , аа него опитващ се да ме целуне..

Отиде при нас , дръпна го отт мен , нахрани гоо , а азз .. избягах и се разревах ..
По-късно Димитрис мее извикаа и му обяснихх как стоят нещата . Той каза , че ми вярва , но след станалоото вече не е същото . Попитахх го защо ? И той каза , че просто така смята .
Дни наред се опитвах да говоря сс него, но той ме отбягвашее ..
Излизахх с приятели , опитвах се да удавя мъката с алкохолл , но нищо не помагаше .

Той заминаа за Гърцияя .. не знаех далии само за лятото или завинаги ..
Търсехх други момчета , имах симпатии към един Боби .. връзката с него не продължи и месец , защото реших ,че не е честно да използвам момчето ,след като всеки ден в мислите ми беше само Димитрис ..
Сега, Август, той отново е в градаа .. Искам си го обратно ! Ще ми кажете ли моля ви .. как да постъпя :X

Love Sucks
08-03-2012, 22:46
Няма да те критикувам за това, че си излязла с онова момче, всеки прави грешки. Сега опитай да оправиш нещата с Димитрис. Поговори с него, може вече да мисли по различен начин.

balu4ka
08-04-2012, 04:40
Ако,държи на теб ще се върне.Според мен,ревността и всичко останало бая са повлияли на отношенията му от негова страна.Така е ,когато не си готова за връза ,просто не се впускай в друга.Почакай,може да те потърси отново,но си мисля,че е минало бая време от миналия август.Много неща ще са различни,може дори да те е забравил..

scandalousLady
08-04-2012, 09:12
Ако все още има чувства, мисля че трябва да те потърси. Или ти го потърси и си поговорете.
Успех!!

LadyTerrible
08-04-2012, 09:27
Ти си допуснала грешката - според мен ти трябва да го потърсиш.Обясни му как се чувстваш и му кажи,че искаш да си го върнеш.Рискувай - нямаш какво да губиш.Успех! :)

Teenhelp1
08-04-2012, 09:41
Ти си си виновна какво като не те оставя намира другото момче това е просто оправдание блокираш го навсякъде и спираш да му обръщаш внимание.Това си е просто оправдание,че е нямало как да го игнорираш била си най-щастливата с това момче за какво ти е да излизаш с друг ?
Потърси Димитрис опитай да се свържеш с него някак и да поговорите,да му обясниш ако не стане ще знаеш за друг път да не правиш така.

Anichkaxxwee
08-04-2012, 12:01
Потърси го.
Опитай се да му обясниш за случилото се
Това, че си излязла с това момче, е било грешка
Имаш си приятел, не трябва да позволяваш да се стига толкова далеч с друго момче

Amore-Mio*
08-05-2012, 10:27
Потърси го. Виновната си ти, че изобщо си излязла с друго момче. Имаше куп други начини да спреш контакти с този тип: да го блокираш например. А относно звъненето: да го включиш в черен списък, за да не може да се свърже с теб и готово. Още повече, че си приела розата. Тъпо е. Нормално е в тая ситуация Димитрис да си е помислил и представил нещо, пред тази картина.

Пиши му. Звънни му. Излезте.
Първоначално, може би, ще е по - добре да не отваряш темата за случилото се. Целта ти е да върнеш отново доверието му и отново да сте си заедно, ако е възможно.