PDA

View Full Version : maika mi



sunnyinka
08-03-2012, 22:30
kak da nakaram maika mi da mi oskube vejdite pone malko...bila sam malka no ne moga da chakam 1-2 god pak

Anichkaxxwee
08-04-2012, 12:18
1.Тук се пише на кирилица
2.Ако са много гъсти и наистина трябва да се ускубеш, поне да ги оформиш малко. Поговори с нея
Кажи й, че искаш и т.н ..
На колко си ?

OnlyGirl
08-04-2012, 12:30
Иди на козметик.

YoAnA_kiiss
08-04-2012, 13:18
Иди на козметик.

Това...

sunnyinka
08-04-2012, 16:33
на почти 13 съм казах и намеквах,но след 1 или 2 год ,не са чааааааааааак толкова гъсти ,но не ми харесват поне мн малко между тях има косъмчета и там

YoAnA_kiiss
08-04-2012, 17:07
Ами ако чакаш 1 или 2 год. ще имаш една вежда :) така че действай а м/у тях може и сама да си ги махнеш ;)

JealouS
08-04-2012, 18:06
Поговорете, трябва да те разбере.

Amore-Mio*
08-05-2012, 11:03
Действай сама. Аз никога не съм искала разрешение, независимо за коя част от мене става на въпрос. А моите особено на тия години , т.е. на 12-13 години бяха супер гъсти и гадни, и просто взех и си ги оформих сама. Пред свършен факт няма какво да направи.

xpuct0wa
08-05-2012, 12:54
Поговори с майка си и отиди на козметик.

tonique
08-06-2012, 00:02
То аз съм момче и не съм искал разрешение от майка си.. :D
[ повечето ще кажете, че е педалско ] НО НЕ Е !!

Мисля, че всеки мъж който държи на външния си вид го прави - и все пак всеки избира сам за себе си !! :)

Your.Passion
08-06-2012, 05:19
Действай сама. Аз никога не съм искала разрешение, независимо за коя част от мене става на въпрос. А моите особено на тия години , т.е. на 12-13 години бяха супер гъсти и гадни, и просто взех и си ги оформих сама. Пред свършен факт няма какво да направи.

Мхм.И аз така ..никога не съм искала разрешение за която и да е част от тялото .


То аз съм момче и не съм искал разрешение от майка си.. :D
[ повечето ще кажете, че е педалско ] НО НЕ Е !Мисля, че всеки мъж който държи на външния си вид го прави - и все пак всеки избира сам за себе си !! :)

Еми не е педалско .Все пак няма да ходиш едновежд .

petetyyy
08-06-2012, 05:35
То аз съм момче и не съм искал разрешение от майка си.. :D
[ повечето ще кажете, че е педалско ] НО НЕ Е !!

Мисля, че всеки мъж който държи на външния си вид го прави - и все пак всеки избира сам за себе си !! :)

Аман от такива ... Едно е да държиш на външния си вид и да се поддържаш, а съвсем друго да станеш по-гладък от жена ;)

tonique
08-06-2012, 11:33
Аман от такива ... Едно е да държиш на външния си вид и да се поддържаш, а съвсем друго да станеш по-гладък от жена ;)

Еми значи според мене - аз мразя жената да е с косми не съм некво ретро момче .. :D

А това за космите аз си го избирам нали се сещаш.. ;)

А това, че жените не харесвали такива е пълно шитня - също така ако не се харесваше нямаше да се прави .. ;)




Мхм.И аз така ..никога не съм искала разрешение за която и да е част от тялото .


Еми не е педалско .Все пак няма да ходиш едновежд .

Еми принципно аз нямам много косми между веждите .. :D :D

Просто съм почнал и по тях преди доста време :D - преди около 3 години .. :D а са съм на 17 .. :D
(по-точно да ги оформям за недоразбралите) .. :D

bReAk3R
08-06-2012, 13:59
Tonique, успокояваш се, че не е педалско виждам.. Не е педалско до една степен да махнеш 5-6 косъма по средата ако имаш, ама ако си правиш форма на веждата, вече си е за смях... :X

HollyGolightly
08-06-2012, 14:52
Говори с нея, все пак живеете под един порив, трябва да има комуникация. И за какво майка ти трябва да ти ги оправя ти ръце нямаш ли си?

sunnyinka
08-08-2012, 13:53
имам ръце,но има момичета,които започват така и стават веждите им зле оформени и криви и съм чувала,че за първи път е по-хубаво на козметик ,но не мога да отида...Бих го направила сама,но нз дали няма да си навредя нещо или тя да ми се разсърди,че съм напр нещо без нейно съгласие...гъсти гъсти да взема да ги снимам :д ее ......тя ми каза ,че нейните без да ги скуби са били добре оформени и чак на 15-16 някъде ги е оскубала...нз дайте съвет оттук нататък

sunnyinka
08-08-2012, 13:54
говорих , но нищо

fenkaaa
08-08-2012, 21:38
Ами отиди на козметик или накарай някоя твоя приятелка,която може да ти ги оскубе :)

slivergold
08-09-2012, 15:12
Ами ако чакаш 1 или 2 год. ще имаш една вежда :) така че действай а м/у тях може и сама да си ги махнеш ;)
+

Козметик..струва 3 лева.

Btw. Една фр си ги скубе от 11 годишна.

mayaaa
08-11-2012, 15:12
Ами ако чакаш 1 или 2 год. ще имаш една вежда :) така че действай а м/у тях може и сама да си ги махнеш ;)

Наистина просто отиваш на козметик без да питаш и това е! No turning back. ;) И само те съветвам не опитвай до си ги махаш сама!!! Първият път точно така направих и все още (3 години по-късно) козметичката ми не може да ми оправи пораженията! :lol:

Amellia
08-11-2012, 17:02
Не така, че ще изкарате на момичето някое наказание или скарване с майка и.
Към авторката: Майка ти има ли някаква конкретна причина, поради която не ти разрешава да си ги оскубеш?
Питай я, ако не ти даде нещо приемливо като причина започни да мрънкаш и да ревеш, кажи и, че не се чувстваш добре така, че всички на твоята възраст са с оскубани вежди (че даже и момчетата) и че ти се подиграват. Лъжи бе, момиче.
А ако не мине и тоя номер може сама да си оскубеш поне между веждите (ако тва е проблема) или накарай някоя приятелка, която има опит и и вярваш.

sunnyinka
08-14-2012, 11:48
Не така, че ще изкарате на момичето някое наказание или скарване с майка и.
Към авторката: Майка ти има ли някаква конкретна причина, поради която не ти разрешава да си ги оскубеш?
Питай я, ако не ти даде нещо приемливо като причина започни да мрънкаш и да ревеш, кажи и, че не се чувстваш добре така, че всички на твоята възраст са с оскубани вежди (че даже и момчетата) и че ти се подиграват. Лъжи бе, момиче.
А ако не мине и тоя номер може сама да си оскубеш поне между веждите (ако тва е проблема) или накарай някоя приятелка, която има опит и и вярваш.

Мерси не съм предприела нищо заради това и още една причина.Не искам да се карам с майка ми.Има причина ,казва ми,че ,ако се скубя от толкова малка ще ми увисне веждата надолу,аз и казах ,че не е така ,но държи на своето...Мрънках и намеквах няколко пъти ,ноооо не. Всъщност това,че всички момичета от кл.,освен две де и аз, са с оскубани вежди си е истина ,но за момчетата -не...И наистина са ми са се подигравали няколко пъти и казват,че имам 1 вежда,но имам съвсем малко косъмчета.Та така това не е лъжа :д.Само,чее чакам подходящ момент да кажа.И аз имам фр ,която си ги скубе от 10 год.Нямам такава фр ,която може и би го направила хубаво и без гаври...Идеята за лъжата- аз наистина не се чувствам красива така и не е лъжа ,но ще се опитам да приложа ,мерси най- хубав комент :))

scrooper
08-14-2012, 12:07
м/у веждите си махни косъмчетата сама, а самите вежди... ако толкова не искаш на козметик, просто ги сресвай ;р с четчица или по- ефективно- с безцветна спирала, така че да изглеждат по- тънки.