PDA

View Full Version : Привързах се към него



TrEbAsH_Mi
08-03-2012, 22:45
От около 6 месеца излизам с едно момче. Първият един ходехме, след това ми каза, че харесва друго момиче и че иска да останем приятели. Така беше две седмици. След това пак започна да ме търси, да излизаме. Продължихме да се виждаме още 2 месеца. Започнахме да си говорим за секс, бях девствена. Един път се беше замислил за нещо, попитах го а той ми каза че се чуди дали ако спя с него ще се пренеса при него (което нямаше как да стане защото съм на 16, но го каза просто така ) Попитах го защо а той каза: "ще ме заобичаш" Тогава ми се струваше смешно и му казах, че няма как да стане. Спах с него и противно на очакванията ми продължихме да се виждаме. Не ходехме, не се виждахме всеки ден, но намирахме време един за друг и ми беше приятна компанията му. Така продължи до преди 1 месец когато една вечер излязохме говорехме си и ме попита дали го обичам, казах му 'не' и попитах дали трябва, а той отговори с да. След това отново правих секс с него, беше ми за втори път. След това си писахме, излизахме няколко пъти но в последните седмици не си пишем и не се виждаме. Като се срещнем се поздравяваме и това е. Но започна да ми пука за него. Не мислех, че ще стане така, а и не исках. Но разбирам, че го харесвам, дори мисля за него доста често. Привързах се, а не исках. В същото време не искам да знае, че ми пука за него. Объркана съм и не знам какво да правя.. за първи път се интересувам толкова от някой :|

balu4ka
08-04-2012, 04:48
Ами,сливи ли имаш в устата.К'во е т'ва "приятели с привилегии"?-това ли искаш?
Мисля,че всичкото това е едно убиване на време,поне за мен.Поговори с него и му кажи истината,нищо не губиш.Може би и той се привързвал,но и двамата ми се виждате несериозни хора.

scandalousLady
08-04-2012, 09:06
Ако не му кажеш, нищо няма да стане. Стига сте спали просто така а си поговорете сериозно за вас.

Glamour92
08-04-2012, 09:08
^ едва ли ще го направи,въпреки че това е най-логичното решение на ситуацията.

LadyTerrible
08-04-2012, 09:30
Ако не му кажеш, нищо няма да стане. Стига сте спали просто така а си поговорете сериозно за вас.

+1
Ти си направила нещата несериозни и сега ти е гадно,че са такива.Момчето прави това,което си мисли,че ти искаш.Имате нужда от разговор,наистина.

anonymous708973
08-04-2012, 11:35
Интересно явление е това. Хем ти е първият, хем чак сега развиваш някаква привързаност.
Ако знаеш, че не е момчето за теб, направи всичко възможно да си намериш нова тръпка.

filmimilmi
08-04-2012, 11:44
След като те е отворил и се виждате често, не сте ли гаджета в крайна сметка? Или повече ти харесва това "приятели с привилегии", защото звучи модерно? А сега след като си осъзнала, че в замисъла на това стои нито да сте гаджета, нито приятели, а просто такива, които се виждат само за ебането, почва да ти става тъжно. Еми сама си го допуснала, ако смяташ, че е било готино на момента да му кажеш, че си студена към него, но му пускаш. Създала си му впечатление, че няма защо да му пука, защото сама играеш ролята на "студено и леко момиче". Подценила си колко лесно е да се привържеш към някого явно...

Anichkaxxwee
08-04-2012, 11:52
Поговорете си по тази тема
И заради твоето държане, той те мисли за леко момиче и мисли, че не ти пука и че нямаш чувства към него
И той те използва само, за да те е*е

marilyn
08-04-2012, 12:24
Поговорете си. Ако стигнете до извода, че нищо повече от приятели за секс няма да се получи... по-добре го остави, за да не страдаш.

BranwenTheBrave
08-04-2012, 13:11
Аз само не разбрах той какво изпитва към теб... Защото оставам с впечатлението, че той известно време е чакал да го заобичаш и когато това не е станало се е отдръпнал.

ChuShki
08-04-2012, 19:07
'сливи ли имаш в устата' ... че те са малцинство тези които нямат. Явно вече да се говори е станало много сложно и трудно ?! Още по жалко ми става когато сложиш и секс в цялата работа ... могат да се чукат ама не могат да си кажат 2 думи ... ??

Amore-Mio*
08-05-2012, 10:22
Ей, това е то да си с лабилна психика.

Момиче, не ти ли беше ясно, че е напълно възможно да се привържеш към него след всичките излизания и секса?
Не искала, ама се е привързала? Кога? Когато вече си осъзнала, че той не ти обръща внимание? Потърси го, макар да се съмнявам да иска да се бори отново за теб. Ясно те е попитал дали го обичаш, а ти "не". Нормално е да се е отказал човека.