PDA

View Full Version : Момичета, споделете



AirCrafter
08-03-2012, 22:45
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?

•Какви момчета харесват момичетата?

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D)

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?

ShtrudeL
08-03-2012, 22:53
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
-Има. Но не значи, че го харесваш. Гледам много хора, които не харесвам.

•Какви момчета харесват момичетата?
-Уверени, умни, интелигентни, страстни, цинични, романтични, добри, разбрани, толерантни и т.н.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа? -омг 'пиша', когато имам нужда/го чувствам. Гордостта (или каквото и да е) е много лош съучастник тук и ме дразни.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)
-е аз не бягам.. т.е. не съм от сръдливите, които при първия 'скандал' ще си вирнат носа и ще си тръгнат, или ще ти държат сметка за това и онова, или пък ще ти се карат 'ама ти защо не ме търсиш?' с някакъв ядосан тон..

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D)
-за

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
-О, в големи, но само с най-близка приятелка. И по-скоро не раздумват кой какво правил, а й досаждат на главата всекидневно с 'липсва ми, искам да го нагушкам/нацелувам' и т.н., а добрата приятелка или те търпи, или се прави от любезност че те слуша и не ти се кара, защото те разбира. ^^

DragonLady
08-03-2012, 23:12
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
Означава, че ми е привлякъл интереса, но да означава харесване от моя страна - рядко

•Какви момчета харесват момичетата?
Такива които са уверени, интелигентни, добре изглеждащи и подържани, добродушни и най-важното знаят как да се държат с една жена.
•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
Когато искам да постигна нещо, било то само приятелство ли нещо повече

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)
Да се държи добре с мен, да си тежи на мястото и той и думатакмоято дава за дадено нещо, да ме обича и уважава

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D)
За

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
Зависи до колко ми е близък събеседника. Аз например на най-добрите си приятелки казвам почти всичко ( винаги има неща, които си ги знам само аз ), а на другите си приятели и познати само по-общи неща. Като цяло не обичам да говоря в подробности за личният си живот.


Отговорите в цитата

balu4ka
08-04-2012, 04:22
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
-Това е толкова относително,може би съм забелязала нещо в другият човек,но чак харесване,не мисля.
•Какви момчета харесват момичетата?
-Интелигентни,разбрани,добр и, харизматични, естествени, искренни ,страстни и етц.Понякога харесвам и срамежливи и стеснителни в началото,има някакъв чар...
•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
-Пиша щом имам да кажа нещо,случва се и да не пиша първа аз :)
•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)
-Само и единствено ,ако е естесвен.А и аз съм общителна ,не съм и от хората ,които се сърдят за щяло и нещяло.
•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D)
-Не виждам смисъл в това,аз съм за сериозна връзка.Никога не бих била с някой,просто така за единия секс (:
•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
-В доста широк аспект.Бих казала,че си казват почти всичко ,но на най-близката си приятелка.Другото са подробности.Аз съм имам една теория.."мъжете умират по-рано,защото всичко таят в себе си" :)
Всичко е в цитата (:.

tori
08-04-2012, 06:34
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш? - Не, може просто да съм видяла познато лице или да харесвам дрехите му или тялото му.

•Какви момчета харесват момичетата? - Всяка си има свой собствен тип момче както и момчетата си харесват различни момичета.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа? - Какъв е очевидно дълбокия смисъл да на този въпрос?

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.) - Как да ме задържи? Че той да не ме държи в затвор?! За да остане с мен това момче, аз трябва да виждам някакъв смисъл да съм с него, да има нещо, което не виждам у другите. говоря за характера, за душевността, за отношението към мен. И за още хиляди чудесни неща, които той притежава като качества.

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно ) - По принцип аз никога не бих го направила, но и тези връзки си имат някакви плюсове. Може би за други е нормално, но за мен не е. Така че съм против.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти? - Момичетата си казват всичко една на друга. Мисля, че отговорих на въпроса.

SisiStrange
08-04-2012, 07:02
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш? Зависи от случая, но определено не е достатъчно.

•Какви момчета харесват момичетата? За другите момичета не знам. Аз харесвам такива, с които можеш да си говориш по много и за всичко, разбрани са и ме ценят.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа? Въобще не гледам кой кога пише.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.) Ще го кажа така: Да знае, че да се извини, когато не е прав, не е по-малко мъжко, но и да си отстоява позицията, когато знае, че е правилната. Да умее да спори. Да има мнение по много въпроси. Да има амбиции за живота си и да кротко да си ги изпълнява, а не да чака на мама и тате за всичко. Същевременно да е нежен, гушкащ и ухилен, когато си говорим и сме на романтична вълна, но да е силен, груб и страстен, когато опрем до секс. Да обича да чете.

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D) На мен не ми се отдава.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?Лично аз разказвам доста. Но само на най-близките ми приятели.

Anichkaxxwee
08-04-2012, 07:21
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?Има. Но не винаги означава, че го харесвам

•Какви момчета харесват момичетата? Естествени, искрени, добри, уверени, умни ...

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?Защо пък да не пиша аз първо.. Не знам точно смисъла на този въпрос

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)Да се държи добре с мен, да е естествен..

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D)Против

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?Зависи с кой говоря. Обсъждам само с най-близките ми приятели. Не съм от тези, които разказват живота си на всички

пAteNцЕ
08-04-2012, 07:34
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?Ми честно казано,гледам продължително по-скоро от любопитство :3

•Какви момчета харесват момичетата?Всеки с предпочитания.При мен - да има ум, някакъв талант, да можем да си приказваме на всякаква тема,непринуденост,чувство за хумор и да се грижи за външния си вид(т.е поддържан,но не самовлюбен)

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?Пиша му като е на линия :Д е,понякога и като не е де,но рядко.Пиша,когато мисля,че не сме си писали отдавна и има за какво да си пишем :р И тва дали го харесвам или не няма никакво значение дали ше съм първа или не(макар че ще е дразнещо,ако сам аз пиша първа,тогава вече ще чакам той да направи крачка)

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.) Ако има гореспоменатите качества и взаимно се разнообразяваме,ще съм негова бая дълго :Д

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно )Не съвсем...

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти? Обсъждам и споделям,ако има какво.Макар че напоследък взех да си трая,не знам защо.....

paradosou
08-04-2012, 07:56
Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
Ами да, обикновено като си задържа повече погледа имам интерес. Иначе гледам много хора. ;д
•Какви момчета харесват момичетата?
Не слушай момичетата, които ще ти кажат, че харесват мили, добри момчета и блаблабла :-D. Истината е, че ги харесват, но по-голямо впечатление им прави ако момчето им покаже една друга своя страна, която издава чаровна нескромност 8-), увереност и самочувствие. Козът е в съчетанието.
За себе си ще кажа, че харесвам позитивни момчета, искрени, такива, които не се страхуват да се впуснат в приключение, жизнерадостни, умни, широкоскроени, толерантни, разбиращи, с амбиции.
•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
Когато ми се прииска хД.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)
По подразбиране за да съм в дълга връзка с някого, трябва да има привличане, да ми прави цветен деня, да ми е комфортно с него. Да можем да си говорим с часове без да усещаме как минава времето, да се правим с лекота на деца когато ни се прииска 8-), да опитваме нови неща заедно, да си правим компромиси, да се подкрепяме.... Абе, много неща са.
•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно )
За.
•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
С приятелките не обсъждаме много. Говорим си предимно за наши си неща, темата за връзките се намесва от време на време. :)

sweetycherry33
08-04-2012, 08:06
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш? тФа, че те гледам, не значи, че ти се любувам.на пазара всичко гледам, но не всичко купувам.

•Какви момчета харесват момичетата?лоши момченца...самоуверени, нахакани, готови да се втурнат към неизвестното...

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа? като ми е приятел ... срамежливО съм :oops: зависи ... бахти тъпия въпрос

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.) без коментар

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно) ЗА!

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти? мм зависи ... не знам -.-

LeprikonA
08-04-2012, 08:13
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
Мне.
•Какви момчета харесват момичетата?
Аз мога само за себе си да отговоря. Знаещи къде се намират, кои са, какво искат, чаровни, не прекалено разговорливи, но не и баш темерути, възпитани, сдържани, забавни.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
Хахаха, като бях на 13 и седях и чаках да ми пишат първи и умирах от нерви и притеснения можеше и да ти кажа, че това е много важно. Но видиш ли порастваш и това вече ти се струва доста глупаво и действаш направо.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)
Когато сте разбрани. Не прекалено ревниви, но същевременно да си личи, че ви е грижа. Без номера тип "нямам топки, само драма, драма,драма".
•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно )
В някакъв неопределен период от живота ми може и да съм "за", ама точно сега - мне.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
Ами различно. Има такива, които могат да опишат дори най-малката подробност за каквото и да е в тяхната връзка, но пък има и такива, които не обичат да обсъждат на ляво и на дясно какво им се случва. Аз лично съм по средата :Д.

scandalousLady
08-04-2012, 08:13
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш? Зависи, повечето пъти е признак за интерес.

•Какви момчета харесват момичетата? Да можем да говорим за всичко, искрен, разбран, добър, да не се сърди за най-малкото.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа? Когато имам да питам нещо или просто искам да си пиша с човека, който може и да ми е само приятел.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.) - Най-важно е да не ме лъже, да се държи добре, да си споделяме и подкрепяме в трудни моменти, да не се сърди за глупости.

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно ) - Против.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти? С най-близките приятелки си казваме почти всичко, защото знаем че ще се радват от това, че сме щастливи. Момчетата сигурно и думичка не казват по този въпрос :D.

Glamour92
08-04-2012, 08:40
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?

Невинаги-дори има момичета,които избягват да гледат обекта на желанията си открито и предпочитат да му се любуват скришом.При мен най-често е израз на любопитство и интерес

•Какви момчета харесват момичетата?

За всички момичета не мога да ти гарантирам,аз лично си падам по уверени,умни и разбрани момчета.Такива,с които ще можем както да философстваме по световните глобални проблеми,да развиваме теории,да се кикотим като репички в други моменти,така и да обсъждаме реалните ситуации от живота.Да можем да плямпаме по цели дни,в други пък да не ни е скучно,когато седнем двамата да съзерцаваме някое тихо езерце.Да се размазваме от спорт някъде,а после да правим дупки по диваните.Ако момъка е и по-доминантен и все пак не държи да ме обсебва,аз поне определено ще го харесам.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?

Ако ми се пише,ще пиша.Възможно е да не поема инициативата,въпреки че го харесвам,ако по някаква причина се чувствам несигурна(има и такива дни)

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)

Като си остане човек с индивидуалност и интереси.Като проявява толерантност към странния ми характер,но не ме оставя да му се кача на главата.Като цени личното ми/си пространство.Такива ми ти работи.

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D)

Виж,тук съм пристрастна...убедена съм,че това е нещо добро,само ако има някакъв изглед за развитие.Иначе следват много страдания и мъки.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?

Обсъждаме ги. [^__^]Само с по-гъсти дружки,но пък отвреме-навреме ни харесва да си говорим за момчета/връзки.

1

granger
08-04-2012, 08:47
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?Не винаги,но в повечето случаи -да . Ако загледам някого по-дълго време , то значи че има нещо в него ,което ми харесва ,има и случаи ,в които"зяпам" щото нещо не му е наред във външния вид.:lol:

•Какви момчета харесват момичетата?Харесвам момчета, с които мога да си говоря, да са интелигентни, естествено да ме привличат,каквото и да говорим,спретнатия външен вид, не говоря за контене, а за поддържане на изрядна хигиена, чист и приятен вид :lol: , не държа да ме разбира напълно, а да ме приема ,каквато съм. Обичам да виждам увереност в отсрещната страна. Да се чувствам закриляна-this is it!

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
Пиша първа,ако ми се прииска, не обичам игрите на котка и мишка, щом искам да го потърся ще го направя,освен ако той не го направи първи, или ми се прецака настроението поради други фактори и не ми е до "приказки и писаници"

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)Нямам чак претенции,просто да ме оценява като личност , да ми дава нужната свобода, като под тва имам предвид,да не иска да сме като залепени 24/7 , да ме разпитва постоянно: с кой,къде и кога...вбесява ме това и такива истории могат да прецакат всичко. Да се чувстваме добре заедно , да мога да гледам футбол с него /или ако не гледа поне да не ми пречи/ :lol: Но като цяло- да мога да имам пълноценна комуникация с него ,като с друго интелигентно същество...

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D)Няма лошо,но не е за мен/поне засега не виждам нищо привлекателно в този пит отношения/ .

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
Обсъждам само с най-близката си приятелка,като винаги си оставям най-важните детайли за себе си, не казвам абсолютно всичко, а в общи линии. Когато тя има нужда от нещо, да поговорим или съвет,винаги съм на разположение. Но като цяло не ни е основна тема на обсъждане това, въпреки че почти винаги се намесва и сексуалната тема,ама няма как

:)

Blab
08-04-2012, 09:55
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
При мен не, по-скоро обратното. Предпочитам да си го измислям/представям, отколкото пряко да го наблюдавам.
//когато действително наблюдавам някого, следя поведението му, анализирам го, пре/оценявам.

•Какви момчета харесват момичетата?
явно продължавам да говоря за себе си.
интелигентни, уверени, искрени/ненаиграни, лъчезарни, агресивни (в най-добрия смисъл на думата - действени, обратното на пасивни), оригинални/личности, възпитани, с добро чувство за хумор...

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
когато ми трябва за нещо/имам инфо за съобщаване/етц.
когато харесвам някого, гледам да се държа на дистанция, да. позволявам на човека да прави първите крачки, аз само елегантно връщам топката в полето му.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)
Трябва да ме подкрепя в това, което правя, в мечтите, стремежите, амбициите ми. Т.е. философиите ни за живот да се срещат там някъде. Свободата ми е важна, така че е (по)желателно да ми оставя необходимото ми време със себе си. Същевременно с това, аз имам нужда от (емоционална) сигурност, за да мога да съществувам нормално. Така че, трябва да е спечелил доверието ми, да е показал/доказал, че е в играта с двата крака. Най-важно е общуването! Ако не сме изградили общ език и не сме задали работещ начин на общуване, нищо няма да се получи. Чуваемостта е първа стъпка към разбирателството, което води до някаква условна сигурност, от която се нуждая, за да дишам.

встрани от това, трябва да ми е интересен, целеустремен, свой/самостоятелен/индивидуалист. да се палим взаимно (за живот, работа, развитие...). да сме острови един за друг в света/града/живота.


•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D)
не съм против. всеки действа спрямо нуждите си.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
отвратително много:Д тези дни една приятелка ми обясняваше колко е странно, когато срещаме някакви хора за пръв път, но знаем толкова много за тях, че не знаем как да се държим.

marilyn
08-04-2012, 10:54
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш? Не винаги, но когато харесам някого му го показвам с погледи така да се каже.

•Какви момчета харесват момичетата? Е, това е индивидуално. А и факт е, че какъвто и стереотип да има човек лесно може да се намери някой, пълна противоположност на "идеала", който да ти скрие шапката.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа? Пиша, разбира се. Не съм на мнение, че само момчетата трябва да ни пишат първи.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.) Уважението е ключово. Ако се приемаме за равни, уважаваме се и искаме да сме заедно, то просто се получава.

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D) Повечето ми връзки са били такива, основани на секса и нищо повече. Ама вече не ми е интересно и искам повече.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти? Зависи си от момичетата де, имам някои приятелки, които много прекаляват и като почнат с едни подробности на кой колко му е голям и кво ли не... много ми е досадно. Аз лично споделям доста, но с най-близките ми и то не някви подробности дето никой не го интересуват...

PullMeCloser
08-04-2012, 11:11
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
- Значи, че с нещо ми е хванал окото. Може да гледам точно определена част, може да си го гледам, защото ми харесва, пък може да е и просто от любопитство.

•Какви момчета харесват момичетата?
- Уверени, стабилни, интелигентни, разговорливи, поддържан,външният вид също е много важен, това няма да го описвам.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
- Как така кога? Нямам проблем с това, пиша тогава, когато искам да говорим, не се притеснявам. С всички е така.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)
- Когато имам свобода и не съм постоянно с него. Тоест да разполагам със собственото си време, да не ми държи сметка(не бих го и позволила). Когато ми е интересен събеседник, когато ме подкрепя, цени и уважава. Да не е лигльо и да не мрънка.

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно )
-За.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
- Обсъждам с най-близките ми и то не прекалено. Имаме други неща, за които да си говорим и никоя не навлиза в коооой знае какви подробности.

prostotiika1544
08-06-2012, 14:39
(ще отговарям с приятелка, така че ще има по две мнения, които ще се стремим да не се препокриват напълно)


•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
1:аз да си призная не се гледам много с момчета просто, защото имам стабилен диоптър и не ги виждам:D отскоро нося лещи и ще имам по-компетентно мнение до няколко седмици по този въпрос:D:p
2:да, даже мн по-възможно е да отблъсна момче, което направо дойде да се запознаем без преди това да сме разменили няколко погледа - ако момичето отвърне на погледите ти е като един вид разрешение за достъп...зелена светлина

•Какви момчета харесват момичетата?
1: с чувство за хумор, интелигентно /не е нужно да е гений, просто да не е някакъв тъпанар, да може да се говори с него на различни теми/ да е момче с чувство за територия - т.е. да си пази мацката ии просто да е сигурен и надежден - да не ме е страх да се движа в 2часа по улиците, когато е с мен:))
2: + и да е кавалер, да е опитен(да знае какво прави)
•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
1: нито пиша първа, нито го целувам първа...мъжете обичат да преследват "жертвата, която са си набелязали", а мацките с охота влизат в ролята на "жертви";)
2: според мен момичетата не пишат първи, защото се притесняват, че ще проличи прекаления им интерес към момчето(че ще изглеждат отчаяни)...а и винаги има една нотка на съмнение дали той си пада по теб
+1: момичетата обичат да го играят недостъпни...
•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)
1: би ме задържал до себе си, ако винаги има с какво да ме изненада, трябва да е стабилен и сигурен, но същевременно да има моменти, в които взима изненадващи и спонтанни решения, около него да съм способна и склонна да правя щури неща, за които не съм и предполагала, че бих направила...като напримеер...да скоча с бънджи...:D е може и нещо по-реално дее...например мн би ми харесало да ме убеди да отидем на аквапарк или да се качим на блъскащи колички:D
2: на мен лично ми прави много добро впечатление, ако момчето обръща внимание на някакви малки неща като например рождени дни(не че е много малко, но имах приятел, за когото очевидно беше непосилно да го запомни...:D), любима песен и т.н. - това показва, че се интересуваш от нея и че я познаваш, а и може да работи в твоя полза, нали си гледал по филмите как драматично печелят мацката с реплика от типа: “Обичам начина, по който се усмихваш когато...(примерно: чуеш любимата си песен илииииии как брадичката ти потрепва, когато си разстроена...) звучи ти тъпо...е изненада...работи!;)
Кавалерството също помага. Не е голяма работа, но вече рядко се среща и затова прави впечатление. Отваряй и вратата, подавай и ръка и т.н. Така изглежда, че се грижиш за нея. Така, до тук покрихме грижовен и внимателен. Ок, вече сме на финалната права да се превърнеш в принц на бял кон:D. Пази я, кара я да се чувства сигурна, а това е едно от нещата (наред с вниманието), от които момичетата имат нужда. Това е лесно изпълнимо - гушни я като я е страх и не показвай слабост.
•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D)
1: ако няма наранени от цялата работа...определено ЗА
2: аз съм за, но малко момичета могат да се сдържат да не направят драма и да не се филмират...аз лично не си вярвам, че ще се сдържа:D

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
1: абсолютна дисекция на срещата, връзката и т.н.
2: обсъждат всичко: от това какво се е случило, до това какво е можело да се случи...в най-малки подробности! (погледите, точно цитиране на това което е казал...тона, с който го е казал...:D стряскащо, а?)

P.S.: готини въпроси...оригинални и някак познати ми се струват:D

HollyGolightly
08-06-2012, 15:06
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
-Зависи какво имаш предвид под харесване. Може би означава че ми е симпатичен

•Какви момчета харесват момичетата?
- Зависи от момичето. Но като цяло някой умен, забавен, някой който да ги подкрепя, но същевременно да има достатъчно самочувствие да си отстоява мението.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
-Най-вече когато ми е скучно, може да пиша на някой познат, ама това не означава, че го харесвам. Колкото до приятелят ми пиша му първа в редките случаи когато той не го прави.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)
-Като ми обръща внимание и не ме пренебрегва заради видео игри примерно!

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно )
-Все ми е тая, аз лично не бих го направила, пнеже си знам, че не е за мен, ама има си хора за всяко нещо все пак

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти
-Ако трябва да съм честна с никого нищо не обсъждам, ако имаме проблем го обсъждам с него, приятелките си ги държа извън връзката ми, знаят само общи работи.

LadyTerrible
08-06-2012, 15:24
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
Не винаги означава,че го харесвам.Често блея само ей така :D

•Какви момчета харесват момичетата?
Аз харесвам умни,интелигентни момчета,с нормално чувство за хумор,общителни,чаровни,с поддържано тяло(не говоря за мускули и плочки,а за грижа за тялото),прави бели зъби и чисто лице,не слушащи чалга,с ценности,със умерено самочувствие, които знаят как да се държат с едно момиче и проявяват уважение към женския пол като цяло.
•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
Пиша на момче(което харесвам),тогава,когато той ми е писал известно време пръв или нещата между нас са ясни(излизаме/ходим).Докато още се зарибяваме рядко пиша първа.А на момче(приятел) пиша първа когато ми се прииска да си пишем.


•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)
Когато си имаме доверие,приятели сме,споделяме си и сме искрени един с друг.Когато се чувствам желана и когато усещам,че му е хубаво с мен и има нужда да е с мен.
•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D)
Не мога да кажа с точност за или против.Ако има чувства от едната страна е много гадно.Но ако няма чувства и от двете страни има само физическо привличане - защо не.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
Обсъждаме ги във всякакви аспекти.Но зависи от човека пред кого и колко ще каже.Има ги и тези момичета,които си мълчат,но ги има и тези,които говорят пред който им падне.Аз лично споделям за връзката си само пред много близки приятели,на които мога да се доверя на 100%.

Amore-Mio*
08-06-2012, 17:12
Разни хора, разни идеали. Едни харесват едно, други - друго. Но най - важна роля играе самоувереността на момчето. Аз , за щастие съм си намерила уникалния: самоуверен, красив, умен и всичко най - най.

Hilary_
08-07-2012, 19:49
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
Има, но повечето пъти не се знае каква е причината.
•Какви момчета харесват момичетата?
Аз харесвам мъже, не момчета.
•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
По принцип не пиша първа.
•Как едно момче да ви задържи по-дълго.
С умствен багаж, зрялост, чувство за хумор.
•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии?
Против. Обичам ясните отношения, а не подобия ..
•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
За всяка е различно. Някои със запознанството си разказват целия живот, други - не.

..................

sofityoy
08-07-2012, 20:04
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш? -За мен не е задължително да харесвам някое момче дълго време.Попринцип аз гледам продължително време момче когато ми е симпатично или имам интерес.Знам,че когато едно момче гледа момиче напр. 15 мин. значи има голям интерес (това май е друга тема :D )

•Какви момчета харесват момичетата? Не знам за всички момичета (все пак всеки е различен). Аз харесвам така да се каже ''лошите момчета,, или да кажем момчета,които не са романтични или нежни,а момчета,които са хмх по грубички (но не съвсем грубияни разбира се!!!).Харесвам и перверзните момчета :)


•Кога пишеш на момче първа? Много рядко пиша първа на момче,но когато се случи значи момчето не ми е бездразлично разбира се!-Не е задължително да го харесвам,но имам симпатии към него.
Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа? Когато харесвам момче винаги се правя на недостъпна така че рядко се случва,но даа ако го харесвам ще му пиша първа.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)-Трябва наистина да ме обича и аз да го знам (не е задължително да го показва всеки ден).При мен нещата не се свеждат само до това момчето да се държи мило с мен... дори когато не е в настроение и не му се говори с мен и дори понякога да ми каже: Ти не разбираш така,че не се меси...
Няма значение,ако наистина знам,че ме обича-показвал ми го е и ми го е казвал така,че мисля,че това е необходимото за да ме задържи по дълго: - Наистина да ме обича.

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно )- ЗА съм,защото обикновено момчето,което има привилегиите е следващото ми гадже-т.е. не ми е просто приятел!

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти? Момичетата непрекъснато обсъждат връзката си с най-добрата си приятелка.Според мен (или поне ние сме така) момичетата споделят 98% нещата от връзката си с приятелки!

xoxi
08-07-2012, 20:13
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
- Аз понякога се заглеждам продължително време и в стената, но това не означава, че си падам по нея.
Аз лично по-скоро зяпам така момчетата, които не харесвам. Които ме изумяват (в лошия смисъл на думата) с действие, външен вид или нещо друго, което се забелязва от пръв поглед в тях.

•Какви момчета харесват момичетата?
- Няма определен тип, който да се харесва на всички момичета.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
- Не се лигавя, а действам първа, когато искам да видя/чуя/си пиша с някой.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)
- Ако няма чувства, няма значение какъв е, какво прави и как се държи. А ако има чувства, другото е без особено значение.

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно )
- Против.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
- Общо взето всичко се обсъжда. Някои момичета навлизат дори в по-интимни подробности.
Аз съм от тези, които споделят всичко с най-добрите си приятелки, но не навлизат в прекалено много подробности.

bReAk3R
08-07-2012, 20:22
Другия път измисли въпросите :D

JuStElly
08-16-2012, 23:09
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш? Пълни глупости.Гледам толкова хора,това не значи,че ги харесвам.

•Какви момчета харесват момичетата? Със хубав външен вид,поддържани.. Мили,чаровни,забавни

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа? Чакам момчето да ми пише първо... Мразя да вървя по зад*ика на някое момче,или то ще въври по моя или нещата няма да се получат.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.) Не зависи само от това как се държи момчето,смисъл,ако го харесвам,ще бъда с него... Ако не ми допада,няма как да ме задържи,дори да е най - милото момче на света.

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно ) Бих казала за...

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти? Момичетата обсъждат връзките си и всичко свързано с тях ВИНАГИ,когато им се отдаде възможност.

EternalDream
08-17-2012, 08:17
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?
До някаква степен е така. Но всичко се разбира от погледа на момичето, дали гледа просто ей така към някого, или го гледа, защото си пада по него.

•Какви момчета харесват момичетата?
Аз лично харесвам мъжествеността.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
Ако ми е приятел - пиша му. Иначе много ме е срам и не пиша първа.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго?
Мен може да ме задържи, показвайки постоянно обичта си.

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии?
Нямам мнение. От една страна е безсмислено, от друга - искаш да се отдадеш на някой, но подходящия човек го няма. Приятелите са хора, на които се има доверие.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?
Аз всичко обсъждам.

Rebirthing
08-20-2012, 17:39
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш?

•Какви момчета харесват момичетата?

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.)

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно :D)

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти?

1. Може просто да го оглеждам, това не значи, че го харесвам.
2. За другите не знам. Аз харесвам мъже с красива външност, добре сложени, добре изглеждащи и облечени, естествени, с чувство за хумор. Да спазват добра хигиена също е от значение ;д. Но като цяло тва са общи понятия.
3. Пиша първа, ако го смятам за необходимо. Ако харесвам някого, не ми пречи да му пиша първа.
4. За да ме задържи трябва да е интересна личност, да не скучая с него. Най-вече да обича да пътува.
5. ЗА приятелите с привилегии.
6. Аз лично не обсъждам връзките си, нито с приятелки, нито в публичното пространство /в тва число форумът, тук всеки може да прочете/. Честно казано по-склонна съм да обсъдя сексуалният си живот от колкото любовният ;д.

BornToRaiseTheHell
08-21-2012, 08:59
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш? - "Продължително гледане в очите за повече от 6 секунди без прекъсване, показва че искаш да правиш секс с въпросния човек.. или да го убиеш". :D Имала съм такива случаи, но с непознато момче, не мога да кажа, че е било харесване. Момче, което познавам и гледам доста време.... Ами, зависи от погледа. Не от времето гледане и прочие.

•Какви момчета харесват момичетата? - Мога да кажа за себе си, защото всеки харесва различен тип момчета. Аз си падам по момчета, които определено знаят как да ти завъртят главата, знаят как да се държат,леко арогантни, истински и силни(не физически). За външен вид-ръст, по-висок от моя, а също така си падам и по светли очи.

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа? - Когато ми падне. Не съм притеснителна и не ме е страх да му пиша първа. Естествено, не ставам лепка, която му пише всеки ден първа, но нямам нищо против от време на време и аз да пусна една усмивка в чата като старт.

•Как едно момче да ви задържи по-дълго-Внимавайте как се държите. Имам впредвид, за да задържиш момиче(поне ако малко прилича на мен, защото в крайна сметка, говоря от свое име), трябва да й покажеш, че е единствена. Т.е. ,като видиш мацка със страхотен задник някъде, си дръж очите в орбитите, няма лошо, ако правите някакви месеци , да й връчиш едно цвете. Трябва да я слушаш и да помниш какво казва, защото жените рядко говорят просто ей така. Дотук с миличкото държание, за да задържиш наистина женското внимание, трябва да си и мъъничко гадняр. Как? Недей да й звъниш по 100 пъти на ден, ако има уговорка с приятели, я остави да отиде сама, не се бутай винаги да спечелиш вниманието й. И това е , за което се сещам.

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии?- Защо не.

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти? - С най-добрите си приятелки, обсъждам всичко. От-до. :D

Ariia
08-21-2012, 10:40
•Има ли значение за момичетата т.нар. от момчетата явление „гледане”, т.е. ако гледаш по-продължително някое момче означава ли това, че го харесваш? не винаги.. понякога може просто да ти е интересен стилът му,новата му прическа.. или пък да го обсъждаш с някоя приятелка колко е противен и пак да го гледаш :D така че не е гаранция , но да в някои случаи наистина може да го правим защото го харесваме :)

•Какви момчета харесват момичетата? Не мога да говоря от името на всички,но спецялно за мен идеалът за момче е: да е слаб,по възможност да има плочки и мускули,да е нежен,да си мисли за мен.. тоест да ми пише,да праща SMS-и,да ми показва чувствата си,да се целува добре,да знае как да се държи с едно момиче,да прекарва времето си с мен,да умее да ме разсмива,винаги да имаме тема за разговор,да го чувствам не само като гадже,но и като най-добър приятел,да не е женкар,да не се занимава с други момичета докато сме заедно и да знае как да ме накара да се възбудя и да настръхна когато съм около него !

•Кога пишеш на момче първа? Ако изобщо не пишеш на момче първа, а ако го харесваш пак ли не му пишеш първа?
Като цяло смятам,че момчето трябва да поеме инициативата да ми пише първи ако ме харесва.Но се е случвало да пиша на момче първа,но не е било само защото например го харесвам.Някой път просто искам да го питам например за нещо и тн :)

•Как едно момче да ви задържи по-дълго (моля за конкретен пример, а не просто мила чаровен и т.н. искам точно как да сме мили и т.н.) -
аз лично обожавам когато някое момче ме хваща през кръста и ме слага да седна в него след което започваме да се целуваме...и идеята ми е,че просто трябва да знаеш как да се държиш с нея.Да я обарваш например ;d но не някво грубо и забързано,а нежно и бавно.После... е хубаво да и пишеш ии то най-добре късно вечерта.. - покажи й че я харесваш... когато си сигурен в чувствата й може да й говориш мръсотии,но не да прекаляваш-така може да си сигурен,че тя често ще мисли за теб...След това -- НЕ СЕ ЗАРИБЯВАЙ С ДРУГИ докато сте гаджета.. този номер от рода "сега ще я накарам да ревнува,за да започне да ме харесва повече" води само до лоши неща.Най-много момичето също да почне да се зарибява с някой,за да ти направи на пук и да се разделите !

•За или против сте за т.нар. приятели с привилегии? (За момчетата е ясно ) по-скоро против... или бъдете гаджета или си останете приятели !

•Момичетата до колко обсъждат помежду си връзките си и до каква степен и в какви аспекти? аз лично споделям всичко,на най-добрата си приятелка,но като цяло също обичам да говоря и на останалите по малко за приятеля си..