PDA

View Full Version : Стягане на корема- ПЛОСЪК КОРЕМ .. !!



elitovt
08-03-2012, 23:42
Здравейте! Знам че е 5000-ната тема за това, но искам мн искам да ми помогнете. Момиче на 15 год. съм, 51 кг. съм, 1.50 съм висока. Искам да питам как да постигна резултата-плосък корем. Искам да ми предложите какви упражнения да правя, всичко от до. Бягането, скачането на въже ги знам. Набирането на лост също. Искам и още нещо друго да ми кажете абсолютно всичко за стягането на корема и за намалянето на талията. Другото което е също- Как да се храня. Какви храни да ям за да не надебелявам, за да мога и да отслабна де, ии корема да не ми се подува, и да имам Огроомен резултат. Много, много ама много ще съм ВИ БЛАГОДАРНА.!!! :) :) :*

mimijessi
08-03-2012, 23:52
Ами да ядеш повече плодове и зеленчуци и да пиеш много вода!Също трябва да спреш сладкото..(ако ядеш разбира се) и мн др неща! Можеш да правиш коремни преси и да се поровиш в интернет има толкова много упражнения, които да правиш! :)

Rebirthing
08-03-2012, 23:56
Има тема за диети и отслабване.

FuckingFreak
08-04-2012, 06:59
Дадада, точно с ядене на плодовете и зеленчуците ще си оправи проблема с подуването на корема. Абе вие усещате ли какво пишете...
Огромен резултат ще имаш като погледнеш 2 теми по-надолу, в голямата тема за диети. ПФ.

mimijessi
08-04-2012, 14:02
Не говоря за подуването на корема,а за да отслабне!

Chacho
08-04-2012, 17:52
Не говоря за подуването на корема,а за да отслабне!

Слаба с издут корем е още по-зле.

My name is Rihanna
08-07-2012, 00:46
храни се здравословно бягай, ходи на лостове, прави по 600 коремни на ден и за около 5-6 месеца ще имаш даже и плочки ;)
майтап.
виж тук http://www.flatbellyprogram.com/bg/be/index.html . прави нужните упражнения , храни се с ИСТИНСКА храна и може
е да стане нещо ;)