PDA

View Full Version : Малко помощ?



TheBobqk
08-04-2012, 07:54
Здравейте. Фен съм на дългия маникюр. Ноктите ми тъкмо порастнаха с желаната дължина и ето, че между нас застана фалшив лак за нокти. Лакът го бях взела само за печати, защото беше евтин. Онази вечер реших, че трябва да се лакирам с този черен лак и до вчера сутринта беше започнал да се бели. Преди малко го изтрих, но сякаш част от него е попила в нокътя и не може да се махне. Тъй като пуша и ноктите ми пожълтяват си бях купила пилички, с които си чистя нокътната плочка в три стъпки и съм много доволна от тях. Уви и това не върши работа за момента. Ако някой може да ми каже има ли начин да махна лакът ще съм му много благодарна. Пускам и снимка на външния им вид. Само безименния е обезщетен, защото беше със син лак. http://desmond.imageshack.us/Himg33/scaled.php?server=33&filename=dsc02643ee.jpg&res=landing

betty-dimitrova
08-04-2012, 08:16
За това отдолу се слага основа за лак, за да не стават такива инциденти. Отиди при маникюристка. Или ги изрежи и си остави нелакирани известно време,за да се оправят.

TheBobqk
08-04-2012, 08:19
С други лакове не са ставали такива инциденти. За сега ще ги лакирам и най-вероятно ще се ходи при маникюристка. Казаха ми, че може да ги избеля със сода, но не се получи.

tori
08-04-2012, 09:39
Ами точно за избелване не знам как става, но съм си топила ноктите в оцет, май и той донякъде избелва, но не помня точно.

Anichkaxxwee
08-04-2012, 09:49
По-добре отиди на маникюристка, ако не искаш да си ги режеш (:

betty-dimitrova
08-04-2012, 12:05
Пробвай да ги потопиш за 15/20 минути в лимонов сок и морска сол. И така няколко дни и да видим дали ще има ефект с избелването. И дори и да не ти оцветяват другите лакове ноктите по тоя начин слагай основа отдолу.