PDA

View Full Version : Отслабване, чистене и оформяне на тяло



Rar3
08-04-2012, 09:54
Здравейте :) Сигурно за 4-5 път пиша на тая тема. Този път наистина се хванах и всичко върви по план. Отслабването го свърших. Преди да започна, преди 2 месеца почти, бях 97 килограма. Сега съм 80-82 килограма, не съм много сигурен. 182-3 см. На 16 години съм. ВСичко го правя чисто- не съм взимал нищо за да горя мазнини. Просто ограничено здравословно хранене. Така, почнах и да се оформям. Ходя на лостове, играя баскетбол и от скоро тичам всяка сутрин, по около 3 километра. Основно пиша, за да получа съвет относно чистенето. Останаха мазнини само в областта на корема- корема и паласките. Не става и не става да се махнат. Може би нещо в храненето ми куца. Ям предимно белтъци. Не ям мазно,пържено,сладко тесто и т.н. . Започнах да оформям ръцете, гърдите и гърба. По план след като времето стане такова, че не позволява ходенето на лостове, ще тренирам във фитнес. Бихте ли ме посъветвали какво да правя и какво да не правя, за да изчистя корема. Всъщност има и малко за сваляне, но с тичането, според мен, ще стане. Благодаря предварително :)

anonymous546178
08-04-2012, 12:40
Дай си примерно меню за един ден...
Тичай повече

Rar3
08-04-2012, 14:56
Дам, ще трябва. Значи ставам към 6. Ям една ябълка и 6:30-7:00 излизам да тичам. Като се прибера си препичам филийка пълнозърнест хляб с 2 варени яйца и малко сирене. И към това една лъжичка мед. За обяд най-често ям месо със салата или салата с яйца и сирене. Днес ядох 2 зелени чушки пълни със сирене. Към 5-6 хапвам плод или филе. Друг вариант е да изпия 1 айран. Защото към 7, като захладнее, ми е тренировката на лостовете. И вечер ям пак месо/сирене/яйца. Горе-долу е това повече месо и млечни продукти. То аз за това искам да се допитам за някакво примерно меню. А ако случайно съм гладен между храненията хапвам ябълка, праскова, какъвто плод има. Сега се сетих. Мислех да си взема витаслим, чисетел мазнините около корема. Предложиха ми фат бърнър, но не искам да давам толкова пари. Брат ми си взе витаслим и ми каза, че за 2 месеца е махнал 7 килограма. Не знам. Наистина имам нужда от хубав съвет :)

DownloadVirus
08-04-2012, 15:49
Витаслим :lol: С подобен хранителен режим и тренировки и зоб трудно ще те оправи :)

Rar3
08-04-2012, 18:08
Я какви смехурии ръся.. шегаджия :) Именно поради тая причина се допитвам?

DownloadVirus
08-04-2012, 18:12
Като си оправиш храната и тренираш тежко базови няма как да няма резултати особено при 16 годишни.

Rar3
08-04-2012, 18:21
Можеш ли да ми дадеш някъв материал да се информирам?

DownloadVirus
08-04-2012, 18:34
http://www.bb-team.org/hranene/hranitelni-rezhimi

Бих те посъветвам качване на килограми.. Leangains или вм-нвд или ВВД . Зависи как ти се отразяват въглехидратите.

Rar3
08-05-2012, 08:55
Ами ВБД?

DownloadVirus
08-05-2012, 09:41
тва не е с цел качване,но както и да е

Rar3
08-05-2012, 10:20
аз не искам да качвам. Искам да сваля още малко и да се оформя.

DownloadVirus
08-05-2012, 10:27
на 82-83 килограма след като преди си бил дебел няма кво да оформяш ,защото няма какво да оформиш..

Nappqko
08-05-2012, 22:22
Ето ти статия ,която може да ти помогне.Това е относно храната.

http://muskuli.stamenov.net/3-hrani-za-pokachvane-na-muskulna-masa/

Rar3
08-06-2012, 07:33
Така е, с тези кила няма какво да оформям. Значи ще изчакам още малко да посваля, за да махна коремчето. То е повечето кожа, но има и сланинка, особено по паласките. Ще тичам с повече.
А да питам, стрийт фитнеса дали е подходящ за качване с правилен режим. Смисъл там ми е по-комфортно. Както казах след като времето застудее ще се преместя във фитнеса и тогава ще си изградя и по-строг режим с тренировки за качване.

DownloadVirus
08-06-2012, 08:20
Не ми е ясно кво ще прави на тоя стрийт фитнес с тия килограми.. Нетрениран човек с 80+ кг на лост само ще си губиш времето.Ясно ще се мъчиш 2-3-4 набирания после пак и да увеличаваш... Разбери ,че тоя стрийт фитнес или е за 50-60 килограмови момценца дето висят кат' прани щаги или за големи момчета,но много тренирани.. Голям имам предвид 80-85 кг - все пак стрийт фитнес е това..