PDA

View Full Version : Работа



Jammie
08-04-2012, 10:32
Здравейте на всички..много бих искал да попитам дали някой може да ме ориентира към някаква работа...на 18 години съм сега ще съм 12 клас.Просто още нямам диплома за средно образование..

mlakniwe
08-04-2012, 10:34
автомивка, общ работник

Jammie
08-04-2012, 10:38
Пуснал съм хиляди CV-та просто има толкова много кандидати..с образование и не ме взимат под внимание :x

mlakniwe
08-04-2012, 11:38
ако пускаш CV-та в jobs.bg няма да се намериш работа-отиди на място и питай, най-добре изчакай да завършиш/ще имаш достатъчно време за бачкане до пенсия/-аз имам диплома за средно, но и мен никъде не ме взимат, щото нямам стаж, дори и за висше да имаш диплома пак няма да те вземат никъде, щото искат СТАЖ

Bomber
08-04-2012, 12:02
ако пускаш CV-та в jobs.bg няма да се намериш работа-отиди на място и питай
Както ти казаха във предишния пост не се занимавай със jobs.bg от личен опит ти казвам.
Колкото и да си пускаш автобиографията нищо няма да стане изобщо там работодателите са толкова несериозни те дори не си отварят акаунтите във сайта да прегледат получените CV-та от хората търсещи работа.
Виж ако има някъде оставен телефонен номер се обади или ако има оставен адрес отиди на място

DaNGeRousLy
08-04-2012, 12:02
И аз съм в същото положение. : /
18 годишен без диплома за средно, а искам да изкарам някой лев,
но никой не иска човек без опит. Ще изтрая и тази година и като завърша
се махам от тази държава ..

Amore-Mio*
08-05-2012, 11:29
Отиди на курсове , например. Има най - различни. Аз, догодина смятам да отида на някакъв курс, за да мога, когато стана на 18 години да ми е по - лесно да си намеря работа. Иначе моят приятел искаше да работи в месарски магазин /не точно/, но му искаха курсове. И като гледам почти навсякъде е така. Но иначе не се отказвай, продължавай да търсиш. Не губи надежда.