PDA

View Full Version : да ти пука за един боклук : )



GreenMimss
08-04-2012, 14:51
За мен Е. беше като черно кафе, което пия всяка сутрин, така горчиво и същевременно опияняващо с уханието си,пристрастяващо и съсипващо. Отдадох се емоционално и физически на един човек, който ме срина ... отдадох му 2 години от живота си .. и след всичко преживяно(добро и лошо) ме остави заради някаква курва, която познава от едва месец, за да я чука, под претекст, че сме се изчерпали ... и как е възможно да ми влияе толкова много, да ми пука за него, да не го мразя ? То не бяха изневери, лъжи, проблеми... толкова ли е '' сляпа'' любовта? Не бих се върнала при него и не искам... липсват ми красивите моменти... вярно е ... но защо ми пука, не трябва ли да изпитвам неприязън, погнуса, гняв... не, нищо .. празно ми е,всъщност ми липсва грижовният и обичащ ме човек, но сега го няма ... и на всичкото отгоре се появи едно много добро и мило момче, което се държи с мен като с принцеса ... а аз не изпитвам нищо, само мисля за глупака, който ме съсипа, а не искам да е така ... Сега не знам какво да правя - да бъда с момчето или да оставя времето да ми помогне да забравя и тогава да започвам нещо ново... вариант да се боря за бившия няма, опитах до момента, в който разбрах за новата, няма да го правя отново.

scandalousLady
08-04-2012, 15:03
Не се занимавай с бившия. Не рухвай мацка, надявам се с новото момче да стане нещо по-добро. С времето ще отмине, най-вероятно ще ти стане безразличен онзи, което е по-лошо от омразата. Горе главата, давай смело напред и успех ;) .

SisiStrange
08-04-2012, 15:04
Проблемът е, че не си срещнала друг, който да ти завърти главата наистина и не се занимаваш с нещо странично, което да е дотолкова стъпило на земята, че да ти избива всякакви романтични филми. И едното, и другото могат да станат, и ще ти мине. Зависи от теб.

marcho
08-04-2012, 16:23
мацка въобще не съжелявай.. светът не е свършил не е единствения идиот? на колко още такива ще попаднеш...ще ти е тъпо 2,3,4,5 месеца но накрая ще се смееш !! личен опит :)

пAteNцЕ
08-04-2012, 16:31
първо се отърси от спомените,все пак за две години си преживяла много....и ще ти е нужно време да се възстановиш...да,може да тръгнеш с някой,за да притъпиш болката,но няма да е пълноценно и да си доволна от връзката с новия на хоризонта.....дай си време

Hilary_
08-04-2012, 16:33
да оставя времето да ми помогне да забравя и тогава да започвам нещо ново...
това!!!!

fenastz
08-04-2012, 17:11
Ако го намразиш, ще ти е по-лесно за известно време :)

pitfall
08-04-2012, 17:13
Времето няма да ти помогне да забравиш, ако си сама още повече ще се измъчваш, пробвай с момчето, което е мило и добро, както ти се изрази. (:

xXxPETYAxXx
08-04-2012, 17:38
Мне... Била съм в същото положение... Тогава харесах момчето и реших, че ако тръгна с него ще забравя своя боклук, ама не се получи и само му изгубих времето общо взето.
Не тръгвай с него, ако не си забравила предния, накрая щеш, не щеш ще го нараниш. Остани сама и излизай с хора, които наистина те ценят - приятелите и приятелките ти. Те могат да ти помогнат да се разсейваш от мислите за тоя идиот и ще видиш, че си супер и без него!

GreenMimss
08-04-2012, 18:21
Благодаря за мненията! Реших да изчакам... времето ще покаже : ))

DeadInside
08-04-2012, 18:26
Любов с любов се забравя.Нормално е сега да те боли,след време ще ти мине и наистина ще разбереш,че си си пропиляла дните в мъки и страдание.Всяко нещо има край.Не си заслужава да си погубваш хубавите години за нещастник.Най-хубаво ще е,когато след време той осъзнае грешката си,застане пред теб с извинения....а на теб няма да ти пука! :) :) :)

chrisy26
08-04-2012, 18:42
Абе и аз съм влюбена в най-големия боклук, който ме иска заради тялото ми ама какво да се прави - любов...

По темата: Не можеш да го разлюбиш ще търпиш докато не се появи друг....:)

ChuShki
08-04-2012, 18:52
'Абе и аз съм влюбена в най-големия боклук, който ме иска заради тялото ми ама какво да се прави - любов...' Каква любов на 12 !? И то пича бил с теб само за тялото ти !? Не те знам как изглеждаш, но ми мирише на педофилия. На колко годинки е твоята 'любов' ?

По темата: Всичко се преживява. С времето ще ти мине.

Anichkaxxwee
08-04-2012, 19:09
Въобще не мисли за него
Минало е вече.
Този е голям идиот, за да се хване с някоя ку*ва
И както са казали хората: Любов с любов се забравя (:

balu4ka
08-04-2012, 19:17
Минавам през същото.Но работата е ,че някои неща стоят доста по-различно.Всъщност не мога да те посъветвам ,защото и аз не знам как да изляза от това си емоционално положение в което се намирам сега,но определено не залъгвай никого.Никога не съм разбирала това,замести любовта с друга,защото накрая нищо не става освен ,че си използвал човека.Ще бъдеш с него,но след като не си преодоляла чувствата,няма да стане.Дай време за себе си ,успокой душата си.Няма да можеш да го забравиш напълно,но след това ще е по-лесно да продължиш напред.Знам какво е да ти липсва ,да си дал всичко ,да искаш да го върнеш,но явно не те е обичал достатъчно за да бъде силен и да се справи с каквото и да е било.

Amore-Mio*
08-05-2012, 10:18
Въпреки всичко случило се, не е задължително да изпитваш към него гняв и омраза. Не. Напротив, въпреки всичко вие сте се обичали и сте имали изключително много моменти. И е някакво тъпо да мразиш човека, на който си твърдял, че обичаш в продължение на две години. Радвай се, запомни го с добро и не се занимавай повече с него. Разсей се. В живота има такива моменти, а може и прав да е. Напълно възможно е да сте се изчерпали, да не сте били един за друг. Нека си е с нея и това е. Важното в момента е да не се предадеш и да продължиш напред. С него и без него живота продължава.

PS: Не се занимавай с новото момче, ако нямаш чувства и симпатии. Тъп е принципа "клин клин избива". Само ще го нараниш, а и ще нараниш себе си, също. Разсей максимално мислите за бившия и продължи напред. Ако само мислиш за него, няма как да го забравиш и преодолееш.

mechone
08-05-2012, 19:35
Времето лекува, ще ти мине, вярвай ми. Той не заслужава всичко това, което изпитваш към него. Както ти самата каза- той е боклук-боклуците не заслужават грам внимание. Пожелавам ти успех с новото момче и също така ти пожелавам да преживееш много по-хубави мигове с него, от тези с бившия.

ludatadoideee94
08-05-2012, 20:04
ако наистина не ти пука значи и за него не ти е пукало просто си се привързала и това е било ежеднивието все пак говорим за 2 години

GreenMimss
08-06-2012, 11:39
Темата е, че ми пука, а не искам да е така? Къде прочете обратното?

^ Благодаря mechone : ))

Furious?
08-06-2012, 12:36
айде бе , аз ремонт ще направя за няколко месеца ,ти още мрънкаш рофл . кво очакваш от нас ? да ти дадем фитнес програма , която да следваш неотлъчно , за да се оправиш ли ? за такива като теб няма лек

HollyGolightly
08-06-2012, 15:12
Просто си дай време и ще ти мине. Не се обвързвай с някого, защото това няма да ти помогне

ccdesigns
08-06-2012, 15:18
На мен много ми пука за опаковката от вафлата. Боклук е, ама ми пука.

GreenMimss
08-06-2012, 16:45
айде бе , аз ремонт ще направя за няколко месеца ,ти още мрънкаш рофл . кво очакваш от нас ? да ти дадем фитнес програма , която да следваш неотлъчно , за да се оправиш ли ? за такива като теб няма лек

Айде да си завреш злобата някъде другаде, а ? : )) Точно и ясно съм задала въпросът си накрая за какво искам съвет, да съм ти искала х8търското безсмислено мнение?

MarkKnight
08-07-2012, 18:02
така е мацка,тази ваша черта е заложена в женското ДНК,не може да го промениш,може да звучи банално,но продължи напред :)))

notlike
08-07-2012, 20:30
Знам едно лечение за проблематични ситуации като твоята - почваш работа. Дотолкова ще си изморена и изтощена след края на дена, че ще ти все тая за боклуци и тем подобни. Действа БЕЗОТКАЗНО :) Поне аз така се отказах лесно-лесно от една шматка, която не знаеше какво иска.

ShtrudeL
08-08-2012, 00:54
Доста цветущи думи относно човек, с който си споделяла живота си 2 години.

08-08-2012, 08:36
Дай шанс на момчето, което се държи с теб като принцеса!
Може с времето да го заобичаш, а както се казва ... старата любов се лекува с нова!

bilqnavod
08-08-2012, 14:37
Дай шанс на момчето, което се държи с теб като принцеса!
Може с времето да го заобичаш, а както се казва ... старата любов се лекува с нова!

мхм няма по правилно решение :) Успех!
п.с. Върви при тоя който те иска, а не при тоя който те унижава и наранява...