PDA

View Full Version : Любов ... може би



wildcatt
08-04-2012, 21:07
Така виждам, че всички споделят за техния любовен живот, та реших и аз така да направя.. не, че моето е любов, но все пак... Отдавна, може би към средата на месец Декември 2011 се запознах с едно момче, колкото мен (15), всъщност запознанството ни беше много интересно. Разговарях с един от моите приятели по телефона, когато внезапно едно момче му го взе от ръцете и започнахме да си говорим .. и така в продължение на няколко дни ние си говорихме като си разменихме facebook - овете, уговорихме си среща и както следва- излязохме .. Не стана нищо интересно, разговаряхме на общи теми и така. Започнах да го харесвам, бях сигурна, че и той изпитва същото. Съдех по поведението му, начина по който се държеше с мен и с другите момичета, обръщенията към мен, като ''любов моя'' , ''красавице'' и т.н. Всичко беше идеално,,,,, докато изведнъж съвсем без да очаквам ми заяви, че е обвързан с някаква друга....... Не знаех как да постъпя, какво да мисля и защо изобщо си е правил труда да излизаме и да се занимава с мен ?? Не ходеха дълго, може би седмица и се разделиха. Нямах смелост да му звънна, нито да му пиша, чаках той да направи първата крачка, като се надявах, че отново ще се върне при мен .. Е не го направи .. и така продължихме си той- по неговия, аз- по моя път.. Имаше един проблем обаче и все още го има, не мога да спра да мисля за негоо, постоянно се сещам за моментите ни заедно, макар да не сме преживяли нещо интересно, за гласа му, начина по който ме гледаше... Не знам какво да правя, как да постъпя, нямам смелост да му пиша, имам чувството, че той никога не е изпитвал нещо към мен, а в началото не беше така.. Моля ви за съвет как да постъпя? Как да преодолея страха и да му се обадя, дори като приятел ... ааа има и още нещо -той живее в село, а аз в града, с 2 думи има голямо разстояние между нас, но все пак той учи в града и се виждаме, макар не често ..


Е какво мислите, приемам всякакви мнения съвети. каквото и да е :)

w0sh
08-04-2012, 21:07
Порбвам нещо, темата не е достатъчно интересна за мой коментар.

SisiStrange
08-04-2012, 21:13
Не можеш да спреш да си спомняш за кои ваши моменти заедно? Чатовете по фейсбук?

Ако имаше интерес, щеше да те потърси. А и толкова ли искаш да се обвържеш с момче, което нарича други момичета "красавице" и "любов моя", докато има гадже?

wildcatt
08-04-2012, 21:19
е той нямаше приятелка докато излизахме заедно,, и не, не си спомням за чатовете във фейсбук, ако трябва да съм честна никога не сме си писали в фб, нито скайп и такива подобни :)

~Xrisko
08-04-2012, 21:22
Съгласна съм със SisStrange! По-добре както ти каза си "продължи по пътя". Едва ли ще ти пише, след като е прекъснал всякакъв контакт с теб. Недей да очакваш нещо, а го забрави. :]

ellie_729
08-04-2012, 21:28
Ако питаш мен, му звънни.. Питай го дали е зает и излезте.. Говорете си и ако усетиш, че той изпитва към теб нещо-супер.. Излезте още 2/3 пъти и можеш да го питаш дали ще има нещо сериозно между вас.. Ако пък усетиш, че той има към теб само приятелски чувства.. Емиии.,... Може би ''' бивш се забравя с нов''' :)

Love Sucks
08-04-2012, 22:06
Звънни му и си уговорете среща, не вярвам той сам да се сети, не че нещо, ама не мисля, че е особено заинтересован...

scandalousLady
08-04-2012, 22:31
Звънни му, нищо не губиш.

GreenMimss
08-04-2012, 22:39
Не разбрах.. Вие изобщо имали ли сте някакъв физически контакт?

Anichkaxxwee
08-04-2012, 23:53
Не можеш да спреш да си спомняш за кои ваши моменти заедно? Чатовете по фейсбук?

Ако имаше интерес, щеше да те потърси. А и толкова ли искаш да се обвържеш с момче, което нарича други момичета "красавице" и "любов моя", докато има гадже?

+1
Това момче не си заслужава. По-добре го забрави

Luidgie
08-05-2012, 00:03
Много ми хареса началото ти - "понеже всички споделят и аз ще споделя" демек да не се делкам от стадото. После искаш някой, който е бил обвързан когато се е занимавал с теб да ти обърне внимание отново и да се върне при теб? Не ти ли се види малко жалко това? Не ти излизал от главата, ми хвани се удари у един джам и ше ти излезе!

BranwenTheBrave
08-05-2012, 03:53
Порбвам нещо, темата не е достатъчно интересна за мой коментар.

Аууу, аватара! <3 Много се кефя на Джери....Еспенсън май беше. 8-)

По темата - на 15 вероятно нямаш много опит и това ти една от първите, а защо не и първата подобна случка. Съответно е нормално да си развълнувана, да си спомняш тези, макар и кратки, приятни моменти и да мислиш за момчето... Всички сме се чувствали така на първите си срещи, особено пък, когато минат добре, защото смятаме, че впоследствие ще доведат до нещо трайно, сериозно и стойностно. Понякога така и става, но в твоят случай не е.
Сама казваш, че не е било нещо особено интересно, но пак те е впечатлило - защо не излезеш с по-интересно момче или не се запознаеш с нови хора? Сигурна съм, че ако го направиш ще се изненадаш колко бързо ще си забравила за това момче.

И в крайна сметка той не ти е казвал или показвал директно,че те харесва и ти сама си стигнала до този извод. А нали знаеш, че понякога виждаме това, което искаме, за да се чувстваме по-желани, харесвани или за да ни е по-удобно? :)

JealouS
08-05-2012, 07:17
Наистина нищо не губиш...Звънни му, пък то ще си покаже :)

Amore-Mio*
08-05-2012, 11:08
е той нямаше приятелка докато излизахме заедно,, и не, не си спомням за чатовете във фейсбук, ако трябва да съм честна никога не сме си писали в фб, нито скайп и такива подобни :)

Противоречиш си. Първоначално казваш, че когато сте излизали - той си е имал приятелка. Все тая. Относно това какво да правиш, си решаваш ти. Според мен не си струва да го търсиш. Предполага се, че ако е имал интерес, сам е щял да го направи.

PS: Явно е забелязал, че си наивно момиче, щом още като сте излизали, чисто приятелски: той ти е казвал "любов моя".

LadyTerrible
08-05-2012, 12:03
Според мен не го търси просто.Не си заслужава да си губиш времето с такъв ...хубаво,чакала си да ти обърне внимание,но не...не мога да разбера кефи ли те да си втори вариант?Разделя се с гаджето си и хоп - веднага при теб,защото знае,че ще му пуснеш.Само дето и аз не разбрах..имали ли сте по-интимни моменти?Целувки а-У? Защото може да те е смятал само за приятелка..аз така си имах един приятел преди време "най-красивото момче в компанията"..ама само на мене ми викаше "душице" , "любов" и тнт.. :D но никога не е имал чувства,просто си се бъзикахме.И с вас може да е било така,пък ти да не си забелязала...

mechone
08-05-2012, 13:43
Звънни му, нищо не губиш.
йес.

HollyGolightly
08-06-2012, 05:50
Всъшност губи! Губи си времето. Тя каза, че когато са излизали той не е бил обвързан, ами замислете се, ако наистина е имал нещо към нея е щял да прекара повече време с нея и вероятно да тръгнат, нчмаше да ходи с някоя друга.
Така че, не си губи времето и продължавай на татък, по всичко си личи, че той не те харесва, ако те харесваше до сега да ти се е обадил, все пак по разказа ти разбирам, че са минали няколко месеца.

wildcatt
08-06-2012, 07:09
Да, минаха "няколко" месеца, ако трябва да съм точна 7 или 8, но не мога просто ей така да го забравя, пробвах с някой нов, но не се получава.. може би просто съм такава и когато си харесам нещо не мога да се откажа, докато не го получа ..

Все пак благодаря на всички, които отделиха време да прочетат темата и да отговорят :) и ще ви послушам, ще му се обадя! (blush)