PDA

View Full Version : Na 18 i vse oshte DEVSTVENA! :(



loll
08-05-2012, 00:55
Zdraveite vsi4ki,

Ne znam ot kude da zapo4na. Na 18 godini sum i ot 13 godi6na ne jiveq v bulgaria, kakto i da e imam dosta obujateli no 6tom se stigne do seks az vinagi go otbqgvam po to4no gledam da se izmukna i po4nah da stranq ot mom4eta za6toto vinagi se stiga do tam rano ili kusno. Pri4inata e 4e umiram ot sram da si pokaja tqloto ve4e za6toto predi okolo 2 godini preturpqh avtomobilna katostrofa i bqh v bolnica okolo 2 meseca a prez tova vreme ne znam za6to ili kak napulnqh mnogo 30 kg v ramkite na 2 meseca (ne e ot qdene). A predi vsi4ko tova da se slu4i az trenirah pluvane i imah mnogo stegnato tqlo no sled tova napulnqvane povliq mnogo lo6o na figurata i samo4uvstvieto mi. Polu4ih strii na vsi4ki vuzmojni mesta zad kolenete, na dupeto, otstrani na krusta, dori i na rucete abe navsqkude. Tova promeni socialniq mi jivot izcqlo sprqh da pluvam za6toto ve4e me e sram da se pokaja po banski kato si idvam v BG i na more sprqh da hodq. No vupreki vsi4ko svalih tezi izli6ni 30 kilograma i pak si izglejdam kato predi no prosto tezi belezi koito ostanaha ot striite nqmat zali4avane i az samata prosto ne iskam i ne moga da se subleka pred mom4e az dori i ot momi4etata izbqgvam da me gledat ako se naloji da se preobli4am. Ne znam kakvo da pravq moje bi tova go namirate za sme6no i banalno no naistina za men e ogromen problem, dneshno vreme mom4eta predpo4itat momi4ata s hubava i gladka koja, az dori i kusi pantaloni ve4e ne slagam za6toto imam strii zad kolenete i e grozna gledka. Ot togava gledam s mom4etata da sme samo priqteli ni6to pove4e, totalno se promenih ot togava i daje sum si mislila 4e sigurno zavinagi 6te si ostana sama. Az prosto nqma smelost da go napravq s nqkoi vupreki 4e mi se iska.
Moje da vi zvu4i tupo, molq daite mi nqkakuv suvet mnogo li vi pre4i tova ako momi4eto ima strii (gospoda?) i dami nqkakvi suveti ?
Predvaritelno blagodarq molq bez podigravki.

P.S: Izvinqvam se 4e ne pi6a na kirilica

NeverBack
08-05-2012, 01:40
А какво ще рече това стрии?

BranwenTheBrave
08-05-2012, 03:13
Ако някой иска да прави секс с теб мислиш ли, че ще му пука дали имаш стрии?
Виждаш НевърБек по-горе дори не знае какво е това, както и повечето момчета - и да ги видят пак няма да схванат какво е и да му отдадат значение. Подобен тип перфекционизъм към повърхностни и не значими неща го имат само жените.
Казваш, че не можеш да го промениш - тогава какво има да му мислиш?

Аз на твое място повече бих се притеснявала правописът и пунктуацията си - неща, които с малко усилия могат лесно да се променят.

Sh@d0w
08-05-2012, 05:57
Писането на кирилица е задължително.