PDA

View Full Version : Любов от разстояние?



JealouS
08-05-2012, 05:39
Поразрових се, но не видях такава тема. (:
Въпроса ми към вас е "Може ли да има любов от разстояние?"

Sh@d0w
08-05-2012, 05:59
Любов или връзка от разстояние? Второто не би могло да съществува, или поне не дълго, а първото ако не са се виждали нито веднъж (запознанство по скайп фб и тн) също. Иначе с времето разстоянието между двамата си казва думата и ако преди това е имало силна любов, отслабва. Особенно ако няма изгледи да се съберат скоро.

Така че, не не мисля.

Anichkaxxwee
08-05-2012, 06:28
Почти невъзможно е..
Аз не мисля, че има

DisappointedDreamer
08-05-2012, 06:46
Не.

И такива теми бол.

balu4ka
08-05-2012, 08:08
Има,защо да няма.Всичко е до хора,но рано или късно както във всяка друга връзка нещата се прецакват : ) .

filmimilmi
08-05-2012, 08:24
В тийнейджърския период на човек сякаш всичко е възможно. Наистина може да се влюбиш по скайп, но с редки или никакви срещи на живо, любовта си остава просто неосъществена и се поддържа само чрез фантазиите, което не е здравословно. А за истинска връзка не може да се говори, ако всичко се случва само виртуално.

Amore-Mio*
08-05-2012, 10:01
Според мен не съществува.

Някак ми е супер абсурдно да се влюбя в снимките на някого. А никога през живота си да не съм го виждала. Връзките от разстояние смятам, че са сполучливи, макар и трудно, само когато двамата са имали сериозна връзка и по една или друга причина, се е наложило за кратко време да се разделят.

DisappointedDreamer
08-05-2012, 10:04
Някак ми е супер абсурдно да се влюбя в снимките на някого.

Хората, които се "влюбват" в хората от интернет, които никога не са виждали, не се влюбват в снимките им, а в идеята за характера и личността им, както и идеята за живот със самите тях.

marilyn
08-05-2012, 10:04
Принципно не. Разстоянието пречи много, само по телефона и по скайпа не става. И има много такива теми.

bloodyF
08-05-2012, 11:01
Има,защо да няма.Всичко е до хора,но рано или късно както във всяка друга връзка нещата се прецакват : ) .

абсолютно
както нещата се прецакват от разстояние, така става и ако са заедно по цял ден
и по скайпа не можеш да се влюбиш
можеш да си силно привързан и просто да те дърпа нещо към тоя човек
но влюбване само по тоя начин? абсурд.

LeprikonA
08-05-2012, 11:10
Ако връзката е такава за период от време, който е фиксиран поне горе-долу (примерно 2 седмици, 2 месеца, 5 месеца) окей. Ама за постоянно - не. Личен опит :) .

horacio
08-05-2012, 11:22
Абе не си е работа връзка от разстояние. ;д

prosto_chovek
08-05-2012, 11:55
няма как да се влюбиш по скайп, може да те привлече някой човек, ама без на живо - любов не може да има. Това е все едно да се влюбиш в интернет... ( http://forgifs.com/gallery/d/33415-1/internetlove.jpg - на това ми напомня) НО връзка от растояние е възможно. Може да я има, но трябва чувствата да са достатъчно силни. Да - трудно е, наистина :)

UbYrKaNa
08-12-2012, 15:11
Понякога си струва да се опита. Зависи от хората :)

GLaDOS
08-12-2012, 15:38
Няма такова нещо,поне не продължително.
Връзка от разстояние,дори и да се виждат на някакви интервали,би продължила няколко седмици в най-добрият случай.Просто,винаги на единият му омръзва и си намира нещо по-удобно,по-близко ... телефон/скайп не е решение,когато липсва допир.
Не е работа.

druzilla
08-12-2012, 15:52
Хората, които се "влюбват" в хората от интернет, които никога не са виждали, не се влюбват в снимките им, а в идеята за характера и личността им, както и идеята за живот със самите тях.

Ако си пишеш с някой достатъчно дълго,добиваш няква представа за характера му.Аз в момента съм влюбена в едно момиче,с което си пиша вече 1 година.Тя живее доста далеч от мен,но това не ми пречи..Пишем си всеки ден,говорим си по скайп.Виждала съм я на живо,макар че беше за много бързо.Естествено интернет връзките или връзките от разстояние не могат да се сравняват с една нормална връзка.А и не може измежду всички живеещи около теб да няма някой също толкова подходящ,колкото и човека далеч от теб.

tequilasunrise..
08-12-2012, 18:55
Зависи от хората, но за съжаление има редки случаи..

DisappointedDreamer
08-12-2012, 19:22
Ако си пишеш с някой достатъчно дълго,добиваш няква представа за характера му.Аз в момента съм влюбена в едно момиче,с което си пиша вече 1 година.Тя живее доста далеч от мен,но това не ми пречи..Пишем си всеки ден,говорим си по скайп.Виждала съм я на живо,макар че беше за много бързо.Естествено интернет връзките или връзките от разстояние не могат да се сравняват с една нормална връзка.А и не може измежду всички живеещи около теб да няма някой също толкова подходящ,колкото и човека далеч от теб.

Хората в интернет са по-различни от това, което са на живо.
Един ден ще разбереш че си си изгубила времето по това момиче. Но нищо. Все пак няма лошо да преживееш нещо такова. Опитът си е опит, независимо по какъв начин е придобит.