PDA

View Full Version : Много малко дупе !! Нищо не ми лепи !?



miki5899
08-05-2012, 09:33
Здравейте .. ето го и проблема .. имам малко дупе .. значи аз съм 169см. и тежа 49кг. бих искала да надебелея с 3 4 килограма но как .. но когато дебелея качвам във бедрата и корема а по дупето ми мн малко лепи .Тоес искам да ям много повече а по същото време ще правя коремни преси за да не би корема ми да стане като айрбак . Какво мога да направя за да имам по голямо дупе.. никоя дреха не ми отива тоес дънките ми падат няма какво да ги държи имам бедра но нямам дупе седи много грозно моля съвет какво да направя за да имам по голямо дупе !! ;( ;(

Glam0rous
08-05-2012, 09:42
хммм....клекове с щанга???

miki5899
08-05-2012, 09:48
дали ще порасне ??

BeeKeeper
08-05-2012, 09:52
Дай да го видим как изглежда. Може да си е добре (за момчетата).

Glamour92
08-05-2012, 09:52
Ако го изпълняваш както трябва-би трябвало.
Досега тренирал/а ли си силово..?

miki5899
08-05-2012, 09:56
Дори ме е срам за снимка някой ако ме хване за задника хваща кокали доста некомфортно .. някой ако има идея как да имам по голямо дупе да сподели

Amore-Mio*
08-05-2012, 10:49
^ Струва ми се, че няма нищо подобно и само се комплексираш за нещо, което не съществува.

SorrowEyes
08-05-2012, 11:09
squats

Jaune
08-05-2012, 11:41
Дам, клякай. Ама ако структурата ти е такава, бразилско няма да го докараш. :Д

Christinna
08-05-2012, 11:44
Само клекове с тежести е варианта..

tonique
08-05-2012, 11:53
И като не искаш да качваш някви гадни мазнини почни да се храниш здравословно!!
Забрави дюнери, пици, газирано и т.н. - все пак ако искаш да изглеждаш добре трябва да се прежалиш.

Има доста упражнения в нета - потърси :)

И все пак ако искаш да качваш кг, няма как просто да не качваш в коремчето
или просто ще е супер бавно..

Аз за година качих близо 15кг. но доста пъти свалях като бях на море или не се хранех както трябва.
с тренировки и всеки ден- ям пилежко и всичко как си трябва. сега съм феноменалните 63кг.

Сега съм феноменалните 63кг. - 100см. гръдна - 39см. ръка напомпана .. 1995г. съм.
и съм момче някой да не си помисли, че съм момиче с такава ръка.. :D

Почни да ходиш и на фитнес също така добре ще се отрази и на горната част на тялото ти !! :)

Rebirthing
08-05-2012, 12:08
Не само клякания, има много упражнения за дупе, трябва да е стегнато, а не просто голямо. Търси следните упражнения в гугъл - Squat, Lunge, Bridge, Donkey Kick, Plie, Touchdown. Упражненията, особено първите две, имат доста различни вариации.

tonique
08-05-2012, 12:26
Да ама все пак трябва да яде както трябва, защото иска да качва не да оформя .. :D
Казва, че всичките дънки и падат, доколкото разбрах.. :D

DownloadVirus
08-05-2012, 12:41
На -20 кг от ръста може и наистина да е така.Ако ядеш повечко и почнеш малко клекове напади и тн

Rebirthing
08-05-2012, 14:25
Тя и да яде пак няма да качи кой знае колко в задника, след като по принцип не и се лепи.

tonique
08-05-2012, 14:29
Ако яде както трябва и тренира както трябва с подбрани упражнения, повярвай ми ще качи .. :)

Rebirthing
08-05-2012, 14:38
Ще качи, но не и предимно в задника, а тя точно това иска.

tonique
08-05-2012, 14:39
Е ще качи по цялото тяло - като качи 5-6 кг. и ако не се харесва ще почне да прави кардио да се храни по-малко ..
за около година ще си харесва вече дупето .. :D

miki5899
08-18-2012, 10:37
Ами честно да ви кажа нито един съвет не помага казах ви трудно качвам а като клеча с штанга какво ще постигна като съм само кожа и кости нищо

MaLkaTa_LaDy
08-18-2012, 11:10
Да използвам темата, за да попитам: Кои упражнения за стягане на дупето не натоварват колената? Клекове с тежести не мога да правя, защото имам травма на едното коляно...

Mitizaro
08-31-2012, 14:44
Да използвам темата, за да попитам: Кои упражнения за стягане на дупето не натоварват колената? Клекове с тежести не мога да правя, защото имам травма на едното коляно...

Трамва от? И щангите БИХА ти помогнали за коленете (при активна задна верига) стига да знаеш как и защо ги правиш.

Иначе - Hip-Thrust. За инструкции виж това:
http://www.youtube.com/watch?v=hCm-70-9_XE

Очевидно не ти трябва силна тяга или спринтове, но си остава дъ бест за изграждане на по-остро и мускулесто/стегнато/красиво/секси дупе ;).
Внимавай за 2 неща - техниката... слушай баткото на видеото внимателно (особено за последната фаза) и серии/повторения. И двете са важни за начина по който ще се развият глутеусите (името на двата основни мускула в тази зона). Понеже не ти трябва за спорт не е нужно да прекаляваш като мен със скоростта, но не с прави на заБаавна... :)

Второ нещо - за страничното дупе (gluteus medius) - X-Band Walks. Не мисля, че ще имаш проблеми с коленете, но не знам каква ти е травмата все пак.
http://www.youtube.com/watch?v=eK58Ii9ozmM
- За това ти трябва най-обикновен ластик (скапан от 20лв в Ритони Спорт). Повече е по-добре, ама пари и възможности не всеки ги има ;).

Има и други добри упражнения особено ако си много слаба (деактивирана) в областта, но те са по-сложни и тряя те напътстват. Не бих ти препоръчал глупави пилателси или аеробики - не са функционални (разбирай безопасни в дългосрочен план) или пък ефективни - загледай се в група от Аякса или някъде другаде... освен тези с предразположеност или "хубаво минало" във физически план - другите издишат. И никоя не може да се сравни с моя приятелка, която тренирах... нейното бразилско дупе става за обложка на списание! ;)


Успех! ;)

barbi kapriza leydi
07-22-2015, 21:23
i moyta nay blizka priyatelka bese kato teb kato kokal bese nese hvastase gaja samo kokali tya e destvena pocna sas gajeto i da pravi ot zad da se cukat gore godli 1 mesec i vece mn hubav dupe ima

barbi kapriza leydi
07-22-2015, 22:24
tya stom tolkova e klostava nay dobre da se cuka ot zad stoto e destvene otzad akose cuka nisto nyama da i stana i po golam dupe ste poluci