PDA

View Full Version : МНОГО КОСМИ ПО КРАКАТА



world91
08-05-2012, 12:19
Здравейте, до сега съм си бръснал краката само 2 пъти и то през лятото с обикновенна самобръсначка, защото имам адски много косми по краката и задника ) сега обаче съм решил да си махна от тези на задника от гледна точка на тва че ме дразнат понеже са много дълги и при ходене по голяма нужда става мазало.. въпроса ми е на краката космите да ги махна с самобръсначка, защото не ми се рискува с други неща като кола маска и простотии ,дето ако не знам как се ползва ще си махнем и кожата на краката :Д.. тва ок но на задника и по точно на дупката космите как да ги махна пак ли с самобръсначка или ? ( не ми се ходи на козметик не ми е за парите просто не искам някой друг да ми бръсне задника )

world91
08-05-2012, 12:41
как точно се използва

nqmaznacheniee
08-05-2012, 12:45
мажеш чакаш махаш :D:D:D

tonique
08-05-2012, 12:48
Аз един път се пробвах с такъв подобен крем на ръцете - ама нещо не ми се получи .. :D
за това си действам с бръсначката .. :D - защото не мога да чакам докато пораснат за епилатора :( - :D

Ще пробвам на марката Veet тея дни :D

Някой да е пробвал ?! :D

Amore-Mio*
08-05-2012, 13:04
Няма нищо страшно с кола маските. Да не би да си мислиш, че момичетата сме ходили на курсове за това как да го използваме? Освен болката, надали ще имаш други проблеми. Пък и е ефективен. Не като самобръсначката да се налага честичко да ги махаш.
Крем депилатор също е вариант, но ефекта е като при самобръсначката. Ти си решаваш с кое ще действаш. Само да имаш предвид, че с епилатор и кола маска ще се наложи да търпиш болка. Която няма да е за умиране, де. Но да го имаш в предвид.

tonique
08-05-2012, 13:11
Хаха на мене супер бавно ми растат навсякъде а само 1 път съм пробвал кола маска на подмишниците..

На краката преди 3 дена съм ги бръснал и едвам се вижда косъма как пониква.. :D
А на ръцете преди 3 дена също и така е и при ръцете ми.. :D

А се бръсна малко повече от 3 години.. - (повечето ще кажат, че е гейско) АМА НЕ Е !! :)

- Бръсна се на всеки 10 дена и без това много бавно ми растат .. (за което се радвам) .. :D

world91
08-05-2012, 13:17
annieAmber

Ще го проам тоя крем, дето само го нанасям и после чакам примерно 10 мин и го измивам ако правилно съм разбрал не се налага да залепям и отлепям разни неща ами само това ако е така ще го пробвам тоя начин :) иначе както казах не рабзирам много от тия кола маски, и не искам да си прецакам нещо да си отлепя кожата ..

mechone
08-05-2012, 16:18
Подстрижи ги с машинка (1-2 номер), за да не приличаш на гей като си избръснеш до кожа...

YoAnA_kiiss
08-05-2012, 16:39
Няма нищо страшно с кола маските. Да не би да си мислиш, че момичетата сме ходили на курсове за това как да го използваме? Освен болката, надали ще имаш други проблеми. Пък и е ефективен. Не като самобръсначката да се налага честичко да ги махаш.
Крем депилатор също е вариант, но ефекта е като при самобръсначката. Ти си решаваш с кое ще действаш. Само да имаш предвид, че с епилатор и кола маска ще се наложи да търпиш болка. Която няма да е за умиране, де. Но да го имаш в предвид.



Това...

ccdesigns
08-05-2012, 17:33
при ходене по голяма нужда става мазало

Кво, викаш кат сереш и се стича по космите на гъза.

Nappqko
08-05-2012, 17:54
Веднага ли ставаш гей, щом ги махнеш до кожа? лол..

fenastz
08-05-2012, 19:25
Самобръсначката, споко, ще се справиш :D