PDA

View Full Version : Вила за рожден ден- ПОМОЩ!



elikbrod
08-05-2012, 12:50
Здравейте! Днес е рожденият ми ден и както подобава трябва да го отпразнувам. Само че има проблем.. Търся вила за една вечер някъде към Банкя, Горна Баня и Долна Баня. Търсих доста и не намерих нищо, което ме устройва. За около 20 човека ми трябва. Парите за наема някъде 100 лв. Отиваме на обяд някъде и на следващия ден до обяд сме се изнесли. Докато търсих намерих една вила в Бързия, но не ме устройва, защото има само една спалня. Ако имате някакви предложения, моля споделете. :)

tonique
08-05-2012, 12:55
Е трудно ще намериш за 100лв. и да направите някакви ебати мизериите в вилата му..
Просто няма да се съгласят не друго .. :D

filmimilmi
08-05-2012, 14:26
За 100 лв никой няма да си даде на пияни тийнеджъри да му трошат вилата. Може на хижа с евентуална договорка за по 10 лв нощувка за човек. Ако не може да събереш парите за всички, тогава няма лошо да им пуснеш оферта сами да си ги платят, а пък почерпката със скара и пиене ще е от теб...

elikbrod
08-05-2012, 19:46
Отказах се от вилата. Наистина сте прави, че няма да ни дадат. Някой да има някакви предложения? Мислех си за басейн някъде в София. Утре ще звънна в restART и ще ги попитам за някаква отстъпка за входа, че ми излиза около 150 лв. вход :D. Иначе ако някой има предложения за хубав басейн в София или някакво друго предложение, да сподели (:

perry_the_platypus
08-05-2012, 20:41
Не е задължително да се напият, а само да си прекарат добре, но както и да е, явно и това са го планували. Хубав басейн е този на Кубратово (малко извън София), както и Люлин Бийч, а най-хубав е този в Панчарево. :)

tonique
08-05-2012, 21:12
Точно в Люлин бийч не е адски хубаво - повярвай от Люлин съм.. :D