PDA

View Full Version : Страшен филм!?



slivergold
08-05-2012, 14:00
Довечера със сестра ми сме решили да гледаме някой страшен филм..ама като казвам страшен нека е най-страшния който сте гледали Вие искам нещо бруталноо.АДСКИ страшно..моля ;рр

phoeniX_boy_BG
08-05-2012, 14:37
It; nightmare on elm street...

slivergold
08-05-2012, 14:45
Мерсииииииииии а ако си гледал огледала с какво впечетление си останал?

betty-dimitrova
08-05-2012, 14:56
Мерсииииииииии а ако си гледал огледала с какво впечетление си останал?


Не е лошо филмчето. И 2-те части биват, но на мен не ми бяха особено страшни. Има стряскащи моменти, но не ми повлия както очаквах / да се пазя от огледалата хаха :Д:Д /

^ЮЗБ^
08-05-2012, 15:36
Гледайте Dead Silence,не знам дали ще се уплашите но мен лично ме кефи

Christinna
08-05-2012, 15:37
И на мен не ми беше особено страшен, то аз още не съм намерила филм, който да е много страшен(за мен), но скоро гледах един, който ме държеше в напрежение през цялото време и е много интересен - The Last House On the Left

Christinna
08-05-2012, 15:38
Гледайте Dead Silence,не знам дали ще се уплашите но мен лично ме кефи

Не ти препоръчвам, адски тъп е.. според мен.

slivergold
08-05-2012, 15:42
Thank u :*

slivergold
08-05-2012, 15:53
А мнение за Паранормална Активност 3?

SisiStrange
08-05-2012, 16:08
"Жената в черно" се води мнооого страшен. За мен не беше чак толкова. Филмът, който ме е карал да се чувствам най-уплашена е "Те". Също бих препоръчала "1408" и "Wind chill".

Christinna
08-05-2012, 16:12
За Paranormal Activity - Гледала съм само 1цата, ноо изобщо никъв смисъл не намерих в тоя филм.. мъж и жена се снимат с една камера и всяка вечер от време на време се отваря вратата, паа нещо се мести и тва през целия филм, тъй че предполагам тройката няма да е нещо фрапиращо, като се има напредвид, че продълженията на всеки 1 филм ПОЧТИ, само развалят първата част.. :) Най-добре не си губи времето.. отплеснах се :Д

Christinna
08-05-2012, 16:12
Wind Chill и аз ти го препоръчвам, много е интересен. :)

OnlyGirl
08-05-2012, 16:14
Жената в черно или Rose Red ако си падате по духове.

ccdesigns
08-05-2012, 16:23
аз страшни филми не гледам много, ма съм чувал че Woman in black е добър.

slivergold
08-05-2012, 17:15
За Paranormal Activity - Гледала съм само 1цата, ноо изобщо никъв смисъл не намерих в тоя филм.. мъж и жена се снимат с една камера и всяка вечер от време на време се отваря вратата, паа нещо се мести и тва през целия филм, тъй че предполагам тройката няма да е нещо фрапиращо, като се има напредвид, че продълженията на всеки 1 филм ПОЧТИ, само развалят първата част.. :) Най-добре не си губи времето.. отплеснах се :Д
Зката и четох резюмето разказва се как две малки момичета искат да докажат че Кървавата Мери съществува..викат я и има камера в банята и те викат и тя се появява зад тях някаква черна с наведена глава и трийлъра свършва ;ддд Може и да е яко а за Жената в черно ще го гледам-няколко ще гледам тая вечер!

Nappqko
08-05-2012, 21:19
''Сръбски филм''

п.п след него може и да не сте същите

slivergold
08-06-2012, 10:55
^ ^ Защо да не сме същите? :D

bijou
08-06-2012, 11:28
Въобще не си губи времето с Жената в черно, няма толкова тъп филм. Гледах го на кино и съжелявам. Както казаха по-горе Nightmare on Elm Street е готин, един от любимите ми. Paranormal activity не е кой знае какво, не е толкова страшен.
Гледайте The grudge (пак един от любими :D ), Тhe unborn, The ring, The hills have eyes (подобен на The wrong turn), Hostel също е готин, абе така мога да си карам до утре, гледала съм и знам тооооолкова много страшни филми. Но зависи на вас какво точно ви се гледа, бруталии, ужаси, психарии,трилъри, хоръри...
Ако искате нещо брутално гледайте Мъченици (Martyrs), мен попринцип не ме е страх от страшни филми, обаче след тоя филм умрях направо, адски гаден. :D
Таа ако искате още пишеме ми направо (:

^ЮЗБ^
08-06-2012, 17:31
Лееле ти си била, много голяма фенка на ужисите :)...а и авторката не се уточнила дали психо,хоръри и др.:)

slivergold
08-06-2012, 18:05
Еми..подобно на The House of Wax.И да е с духове др. претенции нямам!

Imbecile!
08-06-2012, 18:24
Гледай най- мощният, страшен, мега изродска хорър, който ще те накара да се подмокриш от страх --> Гумата ! :D

ПП не гледам хорър филми (може би 1 път на 3 месеца), но съм чувал, че "Колекционерът" и "Тунел/Тунелът" (не го знам точно как е) са страшниииииии, duh.

FunkyPie
08-06-2012, 18:42
"То"..след него ме беше страх да ходя до кенефа xD :D

slivergold
08-07-2012, 09:30
Значи по цял ден ги гледам тези филми дето ми казвате .. всички са хубави без „Жената в Черно“ а някой да ми разкаже накратко за „То“ моля Ви.. :shock:

neverbackdownx
08-07-2012, 13:00
* Погрешен завой - 1,2,3,4 :)

* Призрачен кораб , ама той не е много страшен ;p

mir4eto93
08-08-2012, 15:18
"Friday the 13th", "SAW", "Final destination" (любимия ми), "thе cube" (тва е по скоро психо, иска се мислене, за да схванеш за к'во иде реч), "Stay alive", "The hills run red", "One missed call" (този е много готин), "Jeepers Creepers", "Curved", "Joy ride", "Down of the dead", "Forget me not", "Helloween", "Open graves", "Mirrors" и естествено споменатите по-горе, дано не съм повторила някой

bijou
08-08-2012, 16:12
Еми..подобно на The House of Wax.И да е с духове др. претенции нямам!

Еми House of wax и филми с духове са два доста различни, ноооо.. подобни на House of wax гледай Friday 13th, Freddy vs Jason, Scream (класика), Wrong turn (май го споменах по-горе), Shrooms също е доста готин, I know what you did last summer, за духове ако ти се гледа гледай The devil inside, Paranormal activity или The last exorcism (могат малко да те понаплашат :D ), The messengers е пак с духове и не е чак толкова страшен, The haunting in Connecticut го гледах на скоро и също е хубав.
И отново да не пропусна да си кажа едни от любимите с духове The Grudge и Тhe ring. (Ако не си ги гледала, тях нах-много ти ги препоръчвам) (:

slivergold
08-08-2012, 17:36
Thanksssssssssss :)

bijou
08-09-2012, 00:44
Значи по цял ден ги гледам тези филми дето ми казвате .. всички са хубави без „Жената в Черно“ а някой да ми разкаже накратко за „То“ моля Ви.. :shock:

Toку що гледах То, адски интересен и добър е, но то си е ясно, все пак говориме за Стивън Кинг. Не е толкова страшен, колкото очаквах. Има си няколко психарски сценки, но то нормално. И си е доста дългичък, 3 часа и нещо, но като се загледаш и няма да го усетиш. Заслужава!
Само края нещо не ми допадна особенно.
Гледай го. (:

slivergold
08-09-2012, 12:53
„То“ - най-накрая един филм да ме сплаши леко. :D

cAnDyYy
08-09-2012, 16:58
По HBO бях гледала The Fourth Kind и си спомням,че бая се изплаших :D А иначе ако искаш някакъв интересен, с обрати и т.н. -SAW,The Final Destination,One missed call. Ако искаш извратени и кървави-The Hills Run Red,Friday 13th,Texas Chainsaw Massacre,Wrong Turn.

Christinna
08-09-2012, 16:59
Wolf Creek е хубав и е по истински случай.. малко в началото ми беше скучен обаче после става интересно. Лично на мен ми хареса..

FunkyPie
08-18-2012, 16:48
"То"-един клоун който отвлича и яде деца,има гадни зъби (всичките остри) и е гадничък :D късмет ако го гледаш после с отиването до кенефа щото той излизаше от тоалетната и мивката :D

Veroniika
08-18-2012, 17:21
Ако искаш нещо ужасно гадна гледай freddy vs jason .. Човече не си намерих място след него , а съм гледала над 50 ужаса .. Това е психарски филм .. И други .. Demons 2 , мъртви птици , Хелрейзър .. See no evil .. Но ако искаш наистина нещо страшно първия ! : )

FunkyPie
08-19-2012, 19:05
"Гумата" :D :D :lol:

Incadeptus
08-19-2012, 19:09
няма такива

strawberry88
08-19-2012, 19:34
"То"-един клоун който отвлича и яде деца,има гадни зъби (всичките остри) и е гадничък :D късмет ако го гледаш после с отиването до кенефа щото той излизаше от тоалетната и мивката :D

:razz: Излизаше от пода на банята май.
Иначе аз ти препоръчвам Saw,A nightmare on Elm Street,The hills have eyes,Wrong turn,Orphan,Halloween...
slivergold,прочети и книгите ако искаш.Много по-интересни са от филма. ;)

stefko1996
08-20-2012, 09:36
SAW не е кой знае колко страшен ,но сцените в него са наистина брутални :)

FunkyPie
08-20-2012, 10:02
няма такива

ъъ?за Гумата ли говорим?