PDA

View Full Version : Защо мъжете си падат по кучки?



kfoooo
08-05-2012, 14:39
въпроса ми с какво превъзхождат кучките останалите момичета

tonique
08-05-2012, 14:43
Хаха това зависи точно от момчето .. :)

Както момичетата и момчетата нямат еднакъв вкус .. :D

NIKZnikz
08-05-2012, 14:44
Не е верно това,лично аз си падам по по скромни момичета, да не са надути ала бала....кучките не ме влечат ..щото те нараняват...

tonique
08-05-2012, 14:50
Здравейте!! Имам Проблем ,ами на 23 години съм мом4е и никое моми4е не иска да излезе с мене :( Подяволите. Мисля 4е последно бях 168,или 170 см...и какво сега??? Мисля си 4е ще си умра сам защото съм нисък и никое моми4е не иска такова мом4е...ужасно ми е. Зашо моми4етата обръщат внимание само на по високите мом4ета..не е 4естно ..

лелелелелел хахахаха ти си луд брат... :D :D

footballitsmylife
08-05-2012, 14:51
Сега ще ти кажа.. кефи ме курвенското .. кефи ме да ми гълта спермата , и да я чукам когато и където си искам .. : )

filmimilmi
08-05-2012, 14:52
Кучка си е = на курва. А относно въпроса ти, това си опира до теб дали се чувстваш превъзхождана от тях. Ако е така и искаш да си такава, за да ти обръщат повече внимание - поздравления - желанието да се сравняваш с тях е първата стъпка да станеш като тях.
А по същество дали си падаме по курви - не. Падаме си просто по по-хубави момичета, а това какви може да се окажат някои от тях в последствие е друга тема.
Ако искаш повече внимание - стани хубава (стегнато тяло, грим). Същото се отнася и за всеки мъж, който иска да бъде желан. (силна физика, хубави дрехи)

SisiStrange
08-05-2012, 15:02
Сега ще ти кажа.. кефи ме курвенското .. кефи ме да ми гълта спермата , и да я чукам когато и където си искам .. : )
Един ден ще откриеш, че въобще не е задължително да си кучка, за да обичаш да правиш тези неща.

Никога не ме е влечало да съм гадна/зла/шавлива и тн. Добричко същество съм и толкоз. Това не ми пречи да си искам всичко и да му давам да си прави, каквото и както иска с мен. :)

Хората имат повече слоеве, отколкото си личи на пръв поглед.

lamer4e7o
08-05-2012, 15:13
SisiStrange, едно голямо евала за теб! Винаги съм следял твоите коментари с интерес и в повечето от случаите наистина съм съгласен с твоето мнение и съм те подкрепял. Нямам думи повече. Дано повече момичета има като теб! :smt003

SisiStrange
08-05-2012, 15:14
SisiStrange, едно голямо евала за теб! Винаги съм следял твоите коментари с интерес и в повечето от случаите наистина съм съгласен с твоето мнение и съм те подкрепял. Нямам думи повече. Дано повече момичета има като теб! :smt003
Мерси. :)

пAteNцЕ
08-05-2012, 15:17
щоту кучките са лесни >> няма загубено време,всичко е лесно и бързо (еми кво да се прави,някои момчета са мързели)
имам много приятели,които по цел ден ми мрънкат, че искат свестни (и че нямало-да,ама не!) момичета,па тръгнат след някоя кучка,стане боза и етц(после на мое рамо плачат) - еми да си носят последствията :D

tonique
08-05-2012, 15:20
Ама какво туй ве, я снимка сложете ве !! :D :D

* щотУ .. :D

Christinna
08-05-2012, 15:32
Защото са лесни, а така е по изгодно. :D

ccdesigns
08-05-2012, 15:32
само олигофрените си падат по кучки. с една кучка не може никога да се има истинска и пълноценна връзка. The boys like the hoes. The men like the ladies.

пAteNцЕ
08-05-2012, 15:34
Ама какво туй ве, я снимка сложете ве !! :D :D

* щотУ .. :D

тУй твойтУ нема да стане оти я викам тъй :cool:

tonique
08-05-2012, 15:35
само олигофрените си падат по кучки. с една кучка не може никога да се има истинска и пълноценна връзка. The boys like the hoes. The men like the ladies.

И това го казва момче на 14 години - Браво ... :D


- Ама дайте снимка ле.. :D - хахахахх


тУй твойтУ нема да стане оти я викам тъй :cool:

Ама аз ща та напирам ве.. :D :D :D :D

пAteNцЕ
08-05-2012, 15:37
Ке видиш ти женско кучи през крив макарону :cool:
пу разлигавих се -.-

tonique
08-05-2012, 15:41
Какво кучи ве майка.. :D:D

http://www.youtube.com/watch?v=j6HCBNqtkN4 - :D

и аз ти казах, че немога да спра (music) .. :D - важно е Р .. :D [нищо, че и аз говоря леко на р] ... :D

Яз още не съм са разлигавил :)

Glamour92
08-05-2012, 15:45
Щот тва предлага пазарЯ. 8-)

*а темата ти в обърнат вариант е класика в жанра за раздела.

tonique
08-05-2012, 15:49
Олиии ва майка... :D :D :D

За таквиз ли са говори ва: http://razkritia.com/wp-content/uploads/786.jpg

* май са разлигавих .. :D

Tyler The Creator
08-05-2012, 15:53
Кучка било равно на курва... Вие нормални ли сте бе xahuyxhauxa

Teenhelp1
08-05-2012, 16:00
Еми тогава защо момичетата си падат по чичко паричко ?

filmimilmi
08-05-2012, 17:24
Кучка било равно на курва... Вие нормални ли сте бе xahuyxhauxa

А тогава ти дай дефиниция. Проследи от къде идва думата като нарицателно. Виж кучка, около която лаят глутница разгонени псета и как после всичките й се изреждат.

slivergold
08-05-2012, 17:30
Защото са лесни, а така е по изгодно. :D
+ ,а въпроса защо някои момичета си падат по лоши момчета? ;) Въпрос на вкус знам ли ;д

ccdesigns
08-05-2012, 17:41
То един пич може да е пич и лошо момче едновременно. Разликата между лошо момче и Douchebag е огромна.

deadshadow13
08-05-2012, 18:07
А защо вие харесвате педалчета та с прически или здравеняците???
Защо един път не поглеждате душата а винаги гледате външният вид?

SisiStrange
08-05-2012, 18:17
^ Ти пък откъде знаеш какво харесваме?

deadshadow13
08-05-2012, 18:31
Всички сте еднакви!

horacio
08-05-2012, 18:53
Като знаеш, че сме еднакви не се занимавай повече с нас и тва е.

Chacho
08-05-2012, 18:56
Щото кучката е толкова долна, че ще ти подложи крак и без да се усетиш ще си паднеш по нея.

forside1
08-05-2012, 18:58
Тоя тип жени са супер повърхностни и явно само такъв тип момчета ходят след тях. За всеки влак си има пътници както се казва

fenastz
08-05-2012, 19:16
Аз не ги харесвам.

Tyler The Creator
08-05-2012, 19:18
А тогава ти дай дефиниция. Проследи от къде идва думата като нарицателно. Виж кучка, около която лаят глутница разгонени псета и как после всичките й се изреждат.

Курва - Лека жена, всички са я минали. Обикновено тъпа и т.нар "кифла".
Кучка - Жена която ще те омотае в лъжите си, и така с теб още 5-6 пича, и без да разбереш хлътваш здраво по нея. Не се дава на ляво на дясно, знае с кой, как, кога и защо да спи. Обикновено умна и манипулативна.

Т'ва достатъчно ли ти е, или да ти предоставя по-обстоен анализ ?

Edit: Кучка идва от женския род на куче. Същата обидна дума се използва и като кажеш на мъж куче... По същия принцип мога да ти кажа "котка" или "слоница" и да се обидиш... ?

Chacho
08-05-2012, 19:19
Ма то и нюанси ли имало?

filmimilmi
08-05-2012, 19:20
Курва - Лека жена, всички са я минали. Обикновено тъпа и спряла.
Кучка - Жена която ще те омотае в лъжите си, и така с теб още 5-6 пича, и без да разбереш хлътваш здраво по нея. Не се дава на ляво на дясно, знае с кой, как, кога и защо да спи. Обикновено умна и манипулативна.

Т'ва достатъчно ли ти е, или да ти предоставя по-обстоен анализ ?

Добре, уважавам твоите представи.

MFC
08-05-2012, 20:12
Всичко си е въпрос на вкус- някои харесват кучки, курви.шафрантии, миндили и всякакви производни , други харесват скромните и естествени момичета/жени

Лично аз давам мило и драго за девойче с кестенява коса и кафеви очи другото не е от значение ( е и да може да каже 2 изречения разбира се)

dimitar_ak
08-05-2012, 20:17
Въпросът ти не е съвсем правилен, защото по кучки не си падат мъжете, а вирипишковците. Те не са мъже.

xXxPETYAxXx
08-05-2012, 20:29
Курва - Лека жена, всички са я минали. Обикновено тъпа и т.нар "кифла".
Кучка - Жена която ще те омотае в лъжите си, и така с теб още 5-6 пича, и без да разбереш хлътваш здраво по нея. Не се дава на ляво на дясно, знае с кой, как, кога и защо да спи. Обикновено умна и манипулативна.

Т'ва достатъчно ли ти е, или да ти предоставя по-обстоен анализ ?

Edit: Кучка идва от женския род на куче. Същата обидна дума се използва и като кажеш на мъж куче... По същия принцип мога да ти кажа "котка" или "слоница" и да се обидиш... ?

Мда, напълно споделям това мнение!

Nappqko
08-05-2012, 21:13
Не всички сме такива !

ledenakrasota
08-05-2012, 21:16
Кучка си е = на курва.

ку̀чка
мн. ку̀чки, ж.
1. Женско куче.
2. Прен. Разг. Лоша, зла жена.
3. Прен. Пренебр. Развратна жена. Ходи по мъже като кучка.


ку̀рва
мн. ку̀рви, ж. Жена, която живее развратно.


Авторке, просто прочети книгата "Защо мъжете си падат по кучки". За мен е като чиклит наблюдение върху американското общество, но всеки с мнението си.

Hilary_
08-05-2012, 22:20
Обичам тази книга. <3
Очевидно всеки разбира етикетът "кучка" по различен начин.
За мен това е жена с достойнство, която на първо място поставя себе си, а след нея е мъжът.
Тя знае какво иска и как да го получи, тя е директна в исканията си и в същото време е мила.
Кучката не позволява на никой мъж да я тъпче и третира като нейна собственост. Тя е финансово независима.
Тя не се старае да се впише в неговите представи, не му угажда, не го следи, не му държи сметка, не му се връзва, не го чака да звънне, не прави компромис със себе си, заради него, не го дондурка, не го обгрижва и задушава, защото е прекалено заета с личния си живот и интереси!
А към въпроса на авторката .. защото стойностните мъже харесват гореспоменатото описание за една жена. ;)

Anichkaxxwee
08-05-2012, 22:33
За мен това е жена с достойнство, която на първо място поставя себе си, а след нея е мъжът.
Тя знае какво иска и как да го получи, тя е директна в исканията си и в същото време е мила.
Кучката не позволява на никой мъж да я тъпче и третира като нейна собственост. Тя е финансово независима.
Тя не се старае да се впише в неговите представи, не му угажда, не го следи, не му държи сметка, не му се връзва, не го чака да звънне, не прави компромис със себе си, заради него, не го дондурка, не го обгрижва и задушава, защото е прекалено заета с личния си живот и интереси!
Това

ledenakrasota
08-05-2012, 22:41
Обичам тази книга. <3
Очевидно всеки разбира етикетът "кучка" по различен начин.
За мен това е жена с достойнство, която на първо място поставя себе си, а след нея е мъжът.
Тя знае какво иска и как да го получи, тя е директна в исканията си и в същото време е мила.
Кучката не позволява на никой мъж да я тъпче и третира като нейна собственост. Тя е финансово независима.
Тя не се старае да се впише в неговите представи, не му угажда, не го следи, не му държи сметка, не му се връзва, не го чака да звънне, не прави компромис със себе си, заради него, не го дондурка, не го обгрижва и задушава, защото е прекалено заета с личния си живот и интереси!
А към въпроса на авторката .. защото стойностните мъже харесват гореспоменатото описание за една жена. ;)

+++

Дори това не е кучката. Ох, с няколко думи. Всеки харесва жената, която знае какво иска, бори се за него. Има мнение по въпроса. Жената със самочувствие. Да има добра кариера и бла бла.
Жената от коментара на Hilary_ лично за мен е жената образец . Мъжът влиза в интересите на жената все пак. Просто трябва да е комбинативна. :) Обаче това са добрите страни. Кучката е образец на лошите. Иначе не би била кучка. Поне е такава в мисленето на масата. Филмите имат голям ефект върху него. :D

SisiStrange
08-06-2012, 06:24
Съжалявам, но образът на еманципирана жена с ясни цели въобще не ми се припокрива с думата кучка. Не и в България. Тук иде реч за разлигавена от мама и тате пикла, която си пише велики статуси във фейсбук, парадира, че можела да има всеки и измисля всевъзможни начини да гаднее с хората не толкова от нужда да го прави, колкото за имидж. Не и пречи да изневерява, защото си вярва, че е незаменима, а книгите за нея са нещо, върху което да си постави огледалцето. Общо взето.

Човек може съвсем спокойно да си постави ясно принципите, да знае какво иска и да има свястна кариера, и самочувствие, без да го прави, стъпвайки по чуждите гърбове.

TheBanzai369
08-06-2012, 06:38
Шот са яки

Sh@d0w
08-06-2012, 06:42
За мен това е жена с достойнство, която на първо място поставя себе си, а след нея е мъжът.
Тя знае какво иска и как да го получи, тя е директна в исканията си и в същото време е мила.
Кучката не позволява на никой мъж да я тъпче и третира като нейна собственост. Тя е финансово независима.
Тя не се старае да се впише в неговите представи, не му угажда, не го следи, не му държи сметка, не му се връзва, не го чака да звънне, не прави компромис със себе си, заради него, не го дондурка, не го обгрижва и задушава, защото е прекалено заета с личния си живот и интереси!

Верно ли

значи за тебе кучка е комплимент така ли? ахахаха



Съжалявам, но образът на еманципирана жена с ясни цели въобще не ми се припокрива с думата кучка. Не и в България. Тук иде реч за разлигавена от мама и тате пикла, която си пише велики статуси във фейсбук, парадира, че можела да има всеки и измисля всевъзможни начини да гаднее с хората не толкова от нужда да го прави, колкото за имидж. Не и пречи да изневерява, защото си вярва, че е незаменима, а книгите за нея са нещо, върху което да си постави огледалцето. Общо взето.

this.

Hilary_
08-06-2012, 08:11
Верно ли значи за тебе кучка е комплимент така ли? ахахаха
Абсолютно да! ;)
Както вече написах .. всеки с разбиранията си.

Chacho
08-06-2012, 08:37
Със същия успех мога да дам някакви положителни качества на думата картоф и да се самообявя гордо за картоф. Има нещо, което различава кучката от успялата жена. Пък на книгата й трябва ПР, затова се въртят около този гвоздей.

Niakoitam
08-06-2012, 08:41
Защото са лесни, а така е по изгодно. :D


+ ,а въпроса защо някои момичета си падат по лоши момчета? ;) Въпрос на вкус знам ли ;д

Кратко,точно и ясно.Напълно съгласен с това :)
И с това:

Съжалявам, но образът на еманципирана жена с ясни цели въобще не ми се припокрива с думата кучка. Не и в България. Тук иде реч за разлигавена от мама и тате пикла, която си пише велики статуси във фейсбук, парадира, че можела да има всеки и измисля всевъзможни начини да гаднее с хората не толкова от нужда да го прави, колкото за имидж. Не и пречи да изневерява, защото си вярва, че е незаменима, а книгите за нея са нещо, върху което да си постави огледалцето. Общо взето.

Човек може съвсем спокойно да си постави ясно принципите, да знае какво иска и да има свястна кариера, и самочувствие, без да го прави, стъпвайки по чуждите гърбове.


Обичам тази книга. <3
Очевидно всеки разбира етикетът "кучка" по различен начин.
За мен това е жена с достойнство, която на първо място поставя себе си, а след нея е мъжът.
Тя знае какво иска и как да го получи, тя е директна в исканията си и в същото време е мила.
Кучката не позволява на никой мъж да я тъпче и третира като нейна собственост. Тя е финансово независима.
Тя не се старае да се впише в неговите представи, не му угажда, не го следи, не му държи сметка, не му се връзва, не го чака да звънне, не прави компромис със себе си, заради него, не го дондурка, не го обгрижва и задушава, защото е прекалено заета с личния си живот и интереси!
А към въпроса на авторката .. защото стойностните мъже харесват гореспоменатото описание за една жена. ;)Изненадан съм.Изобщо не очаквах това мнение от теб.Все ми се струваше че разсъждаваш доста по зряло :)

SisiStrange
08-06-2012, 08:50
Съгласявам се напълно с Чачо.


Да си убиец-психопат

От Стела Г. Д.

Хората са мишки, свити в собствените си глави, ужасени от това да бъдат себе си с всичите си перверзни, тайни желания. Аз съм това, което искам да бъда. Правя това, което желая и никой не се осмелява да спори с мен, защото съм властен, силен, думата ми тежи повече от всеки закон, а гласът ми смразява дори най-дръзките. Обожавам да докосвам човешката плът с дланта си в черна ръкавица и да дълбая навътре, навътре до самата кост, която издава красиви, стържещи звуци... Пее в моите ръце. Аз знам какво искам. Получавам всичко, което пожелая. Не се интересувам от ничие мнение. За сметка на това, никой не спори с моето. Загадъчен съм и красив, намирането на жертви за мен е лекота. Те сами идват при мен, вярвайки в топлия ми поглед, чаровната усмивка и не забелязват, а може би просто не желаят да забележат, малката искрица, обещаваща болка и страх, която блести в тъмните ми очи. Имам всичко.

Писала съм това преди няколко години за някакво старо есе. Сега се сетих за него. Човек да му завиди, а? Думичките са голямо нещо. Всичко може да се извърти, както си искаш. И за картофа на Чачо мога да измисля нещо, що не.

Niakoitam
08-06-2012, 09:03
Съгласявам се напълно с Чачо.


Да си убиец-психопат

От Стела Г. Д.

Хората са мишки, свити в собствените си глави, ужасени от това да бъдат себе си с всичите си перверзни, тайни желания. Аз съм това, което искам да бъда. Правя това, което желая и никой не се осмелява да спори с мен, защото съм властен, силен, думата ми тежи повече от всеки закон, а гласът ми смразява дори най-дръзките. Обожавам да докосвам човешката плът с дланта си в черна ръкавица и да дълбая навътре, навътре до самата кост, която издава красиви, стържещи звуци... Пее в моите ръце. Аз знам какво искам. Получавам всичко, което пожелая. Не се интересувам от ничие мнение. За сметка на това, никой не спори с моето. Загадъчен съм и красив, намирането на жертви за мен е лекота. Те сами идват при мен, вярвайки в топлия ми поглед, чаровната усмивка и не забелязват, а може би просто не желаят да забележат, малката искрица, обещаваща болка и страх, която блести в тъмните ми очи. Имам всичко.

Писала съм това преди няколко години за някакво старо есе. Сега се сетих за него. Човек да му завиди, а? Думичките са голямо нещо. Всичко може да се извърти, както си искаш. И за картофа на Чачо мога да измисля нещо, що не.

Замислял съм се над това преди време.Светът не е само бял или само черен.Той е сив и всичко зависи от гледната точка,която може да е доста изкушаващо обяснена и преживяванията на даден човек.Но дори и да си от най-разбиращите и стремящи се да се поставят на чуждото място хора все пак си има някакви граници.По всяка вероятност и педофилите и човекоядците намират красотата на нещата в това,което правят.Вегетарианците пък си мислят същото за тези дето ядем месо.В общи линии границите се размиват и всеки сам може да вярва в каквото му изглежда най примамливо. :)

SisiStrange
08-06-2012, 09:20
Общо взето всичко зависи от това как ти поднасят нещо и колко ясно виждаш отвъд украсата му. Една книга се продава 80 пъти по-бързо, ако е с твърди корици и ефектна обложка + някое провокативно заглавие, отколкото, ако е просто с черно-бяла корица и някакво си там име.

Книгата на Хилъри нямаше да стигне до никъде, ако представляваше скромно томче със заглавие: "Самостоятелната жена днес", примерно. Но не, тя носи гръмкото заглавие "Защо мъжете обичат кучки" и оттам нататък може да внуши всичко. Аз обаче, мисля, че никой не е питал мъжете какво мислят по въпроса.

Hilary_
08-06-2012, 09:21
Светът не е само бял или само черен.Той е сив и всичко зависи от гледната точка,която може да е доста изкушаващо обяснена и преживяванията на даден човек.В общи линии границите се размиват и всеки сам може да вярва в каквото му изглежда най примамливо. :)
!!!


Аз обаче, мисля, че никой не е питал мъжете какво мислят по въпроса.
Сиси, книгата е базирана на страшно голям брой интервюирани мъже на възраст от 18 до 60 (до колкото помня) .. и половината от книгата е заета от извадени цитати на мъжете и разсъждения върху тях. ;)

Sh@d0w
08-06-2012, 09:22
Изненадан съм.Изобщо не очаквах това мнение от теб.Все ми се струваше че разсъждаваш доста по зряло :)

Нейните разсъждения никога не са били зрели, това само го потвърди.

Както и да е, не смятах да чета темата, камо ли да пиша в нея, но така и така вече съм тук. Никое момче не би харесало "кучка" в пълния смисъл на думата. И авторе, една жена може да има много различни "слоеве", както се изрази Сиси, без да е кучка. Истинската, зряла жена може да бъде спретната, красива и елегантна за обществото, гонейки своите цели, добра домакиня вкъщи, грижовна майка след време и мръсница в леглото. И всичко това наведнъж. Кучката не е това, тя просто е гадна, невъзпитана селянка, или по - скоро възпитана само и единствено да ламти за пари, без чувства.

Имаш много още да учиш за жените и тяхното поведение.

Hilary_
08-06-2012, 09:29
Радославе, точно ТИ не би трябвало да претендираш за "учене за жените и тяхното поведение" предвид опитът ти с тях, за който на мен ми е известно! ;) Айде само да не започваме с лични нападки за това каква съм .. ок?

Sh@d0w
08-06-2012, 09:30
То се вижда, не е нужно да се нападаме. Relax. Take it easy.

Hilary_
08-06-2012, 09:32
В такъв случай го остави да се вижда и сдържай личните си коментари за себе си. :)

SisiStrange
08-06-2012, 09:36
Радославе, точно ТИ не би трябвало да претендираш за "учене за жените и тяхното поведение" предвид опитът ти с тях, за който на мен ми е известно! ;) Айде само да не започваме с лични нападки за това каква съм .. ок?
Нямам търпение да чуя за опитът му с жените. :D От теб точно.

За година и 2 месеца доста стабилна връзка, мисля, има доста ясна представа от този прост факт, че едно момиче, стига да има желание, спокойно може да се държи нормално с хората, да си върши работата и да е мръсница в леглото. Всеки, който си мисли, че да си свестен значи да си задръстен и свит без ясни цели, говори глупости.

ПП. Мда. Утре мога да публикувам книга с цитати на Дядо Коледа. Не е проблем.

TheDevilInMe
08-06-2012, 09:42
Никога не ме е влечало да съм гадна/зла/шавлива и тн. Добричко същество съм и толкоз. Това не ми пречи да си искам всичко и да му давам да си прави, каквото и както иска с мен. :)
Хората имат повече слоеве, отколкото си личи на пръв поглед.

+1 Няма как да съм по-съгласна с теб, правя много неща, но ги правя само и единствено с моето момче. :)

Violenza
08-06-2012, 09:45
Обичам тази книга. <3
Очевидно всеки разбира етикетът "кучка" по различен начин.
За мен това е жена с достойнство, която на първо място поставя себе си, а след нея е мъжът.
Тя знае какво иска и как да го получи, тя е директна в исканията си и в същото време е мила.
Кучката не позволява на никой мъж да я тъпче и третира като нейна собственост. Тя е финансово независима.
Тя не се старае да се впише в неговите представи, не му угажда, не го следи, не му държи сметка, не му се връзва, не го чака да звънне, не прави компромис със себе си, заради него, не го дондурка, не го обгрижва и задушава, защото е прекалено заета с личния си живот и интереси!
А към въпроса на авторката .. защото стойностните мъже харесват гореспоменатото описание за една жена. ;)
Ти кучка ли си?

anonymous708973
08-06-2012, 09:46
Обичам тази книга. <3
Очевидно всеки разбира етикетът "кучка" по различен начин.
За мен това е жена с достойнство, която на първо място поставя себе си, а след нея е мъжът.
Тя знае какво иска и как да го получи, тя е директна в исканията си и в същото време е мила.
Кучката не позволява на никой мъж да я тъпче и третира като нейна собственост. Тя е финансово независима.
Тя не се старае да се впише в неговите представи, не му угажда, не го следи, не му държи сметка, не му се връзва, не го чака да звънне, не прави компромис със себе си, заради него, не го дондурка, не го обгрижва и задушава, защото е прекалено заета с личния си живот и интереси!
А към въпроса на авторката .. защото стойностните мъже харесват гореспоменатото описание за една жена. ;)

Не че нещо, ама от 100 км се усеща как си вярваш, че си точно това. Далеч се съмнявам хората, нарекли те кучка, да са имали предвид колко си уникална, независима, как не правиш компромиси, колко си заета със собствените си интереси и прочее. Впрочем, липсата на желание да правиш компромиси лично аз далеч не я характеризирам като положително нещо.
Карай де. Ласкай се там.


Истинската, зряла жена може да бъде спретната, красива и елегантна за обществото, гонейки своите цели, добра домакиня вкъщи, грижовна майка след време и мръсница в леглото. И всичко това наведнъж. Кучката не е това, тя просто е гадна, невъзпитана селянка, или по - скоро възпитана само и единствено да ламти за пари, без чувства.
Не видях особена връзка с темата, но това не го прави по-малко вярно.

Едит: Сега видях последните два реда от коментара на Хилъри. Ако си вярваш, че стойностните мъже харесват някви женски, които си мислят, че управляват света с вагината си и на всяка крачка показват колко са независими, много се лъжеш. На стойностния мъж му харесва загрижеността от страна на жената, а не посредственост, маскирана като фаталност.

magita
08-06-2012, 10:01
Само аз ли разбирам думата кучка не като курва, ами няква мацка с излъчване на един вид надмощие. Смис мъжете които сами не могат да се справят с проблемите си търсят по-силна жена и се подлъгват като видят мацката с вирнатия нос и недостъпното поведение.
Да, наистина са лесни, но както вече казах излъчването им показва на мъжете, че бъде интересен "лов" така да се каже. Тук видях, че с такова момиче не може да има пълноценна връзка. - Така е. Всичко опира до първоначалните искания на мъжа и след като вече види еднотипното в тая жена търси друга

ShtrudeL
08-06-2012, 10:05
щоту кучките са лесни >> няма загубено време,всичко е лесно и бързо (еми кво да се прави,някои момчета са мързели)
имам много приятели,които по цел ден ми мрънкат, че искат свестни (и че нямало-да,ама не!) момичета,па тръгнат след някоя кучка,стане боза и етц(после на мое рамо плачат) - еми да си носят последствията :D

that's right

Но и някоИ момчета, които само такива търсят не са кой знае каква стока, така че са си направени един за друг. Лично познавам поне 2-3 и ми е противно как говорят за момичетата, с които уж 'ходят' в тяхно отсъствие.

Hilary_
08-06-2012, 10:08
Впрочем, липсата на желание да правиш компромиси лично аз далеч не я характеризирам като положително нещо ..
Компромис със себе си не правя - не е нужно, а и никой не го оценява. Компромис за други неща - подлежи на обсъждане.
Ако си вярваш, че стойностните мъже харесват някви женски, които си мислят, че управляват света с вагината си и на всяка крачка показват колко са независими, много се лъжеш.
Много криво разбра написаното от мен. Ще предположа, че е от разликата в годините ни.
На стойностния мъж му харесва загрижеността от страна на жената,
Ако искат грижовност могат да я получат от майка си!
.. а не посредственост, маскирана като фаталност.
Не смятам, че "посредственост" означава да следваш приоритетите си и да цениш себе си.


п.с. Не разбрах само защо след като един човек има различно мнение от вашето, трябва да бъде обсъждан в следващите 6 страници от темата?

3oPuTy
08-06-2012, 10:09
Кучка си е = на курва.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
И как стигна до тоя извод?!
МОЛЯ ТЕ,обясни ми!!!

Една жена може да е кучка и без да спи с мъже,но явно някои от вас не правят разлика :lol:
А някои момчета си падат по кучки,поради същата причина,поради която някои момичета си падат по лоши момчета.


ЕДИТ:Сега се сетих,че във форума на мамите има една тема "Как се става кучка?",която бях прочела преди време :D Още се чудя на авторката как може да иска да стане кучка като си е чисто к*рве с подронено самочувствие :D

Sh@d0w
08-06-2012, 10:09
В такъв случай го остави да се вижда и сдържай личните си коментари за себе си. :)

Просто ми стана смешно, до къде води деградацията и чалгализацията. Щом за едно момиче вече е комплимент да я наричат кучка. Epic fail.

SisiStrange
08-06-2012, 10:19
Ако искат грижовност могат да я получат от майка си!
И по какво ще разбере един мъж, че го обичаш? Сега разбирам защо все твърдиш, че свястни нямало. Всеки човек отвръща с това, с което го посрещнат. Като се отнасяш с разбиране и загриженост, ще получиш същото. Всеки мъж, ако ще да е най-коравия, има същата нужда от подкрепа, от която и ти. Ако, обаче, очакваш някой да седи да те гледа как си играеш на непукистка и се правиш на много интересна "кучка" и после да се държи добре с теб, трябва да си си намерила голям льо-льо с мазохистични наклонности. Интересно семейство ще изградиш, ако когато мъжът ти има нужда от ласка, го пращаш при майка му.

ПП. Хич не се нахвърлям. Просто рядко срещам човек с толкова странни, егоистични представи за връзка. И толкова студени представи за хората.

Violenza
08-06-2012, 10:24
Хилари, що не ми отговори на мен?

Hilary_
08-06-2012, 10:48
Всеки човек отвръща с това, с което го посрещнат. Като се отнасяш с разбиране и загриженост, ще получиш същото.
Внимание - да. Разбиране - да. Подкрепа - да.
.. но да търчиш след него казвайки му: "Загащи се! Облечи се, навън е студено. Закуси ли? Изми ли си зъбите?" - е прекалено. (за мен) Да се чисти, готви, пере - също. Жената не е създадена да бъде прислужница на никой! Говорим си разбира се за постоянното слугинстване, което в повечето случаи не се оценява. Не познавам мъж, който да е изпрал гащите на приятелката си. Също така, когато един мъж е изнервен/студен също не смятам за нужно да му се навирам в прегръдките, да го галвам, да му съчувствам питайки: "Какво ти има, миличко?"
Тази загриженост (която описах по - горе) я е получавал от майка си и ако в мое лице вижда нея, рано или късно ще я приеме за даденост и няма да полага същите усилия, които аз - за него. Целта в една връзка е не да бъда негова втора майка, а жената до него, която оценява и полага усилия, за да бъде с нея.

Violenza, .. защото въпросът ти е безмислен.
Не се слагам в някакви рамки, не обичам да се определям - за това "се грижат" хората, които не ме познават.

Violenza
08-06-2012, 10:56
Имаш адски изкривените представи за "загриженост". Това, което ти си описала е досада и дундуркане, нищо повече. Да не ти е бебе, че да му казваш да се загащи и да го питаш дали си е измил зъбите...

Аз бас хващам, че си нямаш "мъж". И да си намериш, то със сигурност няма да е мъж, а някой путьо. Да полагал усилия да бъде с нея... Кого заблуждаваш?

lamer4e7o
08-06-2012, 10:57
Добре казано. Какво лошо има в това да попиташ приятеля/приятелката си „Какво ти има, миличко?“, както тя каза…

SisiStrange
08-06-2012, 10:58
О, боже. Предполага се, че гаджето ти не е още в детската градина, че да го загащваш и да му връзваш обувките. :lol:

Когато е изнервен, говориш с него. Успокояваш го. Когато работи по 8 часа на ден, с кеф ще му сготвя и още как. Не, защото му "слугинствам" лол, а защото го обичам и знам, че ще се зарадва на топло ядене като се прибере изтощен. Когато има нужда от мен, ще съм там, ще му стискам ръката и ще показвам ясно, че ме е грижа. Той съответно прави абсолютно същите неща за мен. От какъв зор неговата работа е да седи и да те боготвори? И негова грижа е да се доказва? Той не трябва да очаква и ти да му се доказваш ли? Връзките са двупосочно нещо. Щом той е готов да прави всичко за теб, и ти си готова. Освен, ако не иде реч за някакви несериозни отношения с ясен край.

Ще ти дам пример с нас. Когато бях тежко болна с повръщане и с целия покъртителен вид на летен вирус, седеше до мен, грижеше се да съм една идея по-добре, заведе ме на лекар. Не, че не мога и сама. Но това, че има някой до тебе, когото му пука, значи повече от всичко. Не много отдавна имаше смърт в семейството му. Отидох с него на погребението да му стискам ръката и да го прегръщам, да знае, че не е сам. Не, че сам нямаше да се справи или че майка му нямаше да му обърне внимание. Друго е, обаче, да имаш жена с главно Ж до себе си, на която знаеш, че можеш да разчиташ И в трудни моменти. Не да се фръцка, че не е нейна работа да ти оказва подкрепа.

пAteNцЕ
08-06-2012, 11:00
Жената не е създадена да бъде прислужница на никой!

дам,тука те подкрепям
Познавам приятелки на майка ми,които с удоволствие обаче слугуват на мъжете си(дори им носят закуска в леглото). Мъжете им го оценяват,разбира се.Въпрос на нагласа :)

edit: мисля че Хилъри имаше предвид сляпото слугинстване на жената,неоценена в усилията си в грижите за семейството
Това за което вие говорите,е нещо съвсем различно.

DisappointedDreamer
08-06-2012, 11:04
Хилари, оака се брутално в тази тема.

Sh@d0w
08-06-2012, 11:04
Става интересно. Въпросната потребителка хилъри_, вече показва типичните кифленски черти. че и си вярва... виждам още дълго време занапред, че ще си кара сингъл.

Ако изведнъж един ден не се осъзнае и слезе на земята. Като за начало, може да порвери в нета, значението на думата "загриженост".

SisiStrange
08-06-2012, 11:06
Не мисля, че някой тук е визирал загащване, слагане на лигавник и пране на чорапи. Идеята за загрижеността беше на Пантерата и не мисля, че някой въобще разбира това под загриженост.

ПП. То всичко е двустранно. С кеф бих му готвила. Той пък сутрин ми прави кафе и ми го носи в леглото. Такива неща като да вършиш всичко вкъщи се случват само, ако хич не попаднеш на мъж.

Hilary_
08-06-2012, 11:07
Моите представи за загриженост, също не са дондуркане, но повечето жени не си дават сметка за това.
В двата случая, които разказа - да, нужна е подкрепа, няма спор.
За останалите неща обаче, отново се усеща разликата в представите ни. :)


Мисля, че е крайно време да спре обсъждането ми и темата да се върне към въпроса на автора/ката. :)

DisappointedDreamer
08-06-2012, 11:08
Целия форум знае отдавна каква е като човек и че още дълго занапред ще си остане самичка. Защо ли? Защото има искривени представи за всичко в една връзка. Смята че е уникална и неповторима, че мъжът до нея непрекъснато трябва да и се доказва, че тя е тази която заслужава да бъде боготворена. Е, не е така. Незаменими хора няма. Колкото до последното, Сиси ясно ти го каза - в една връзка усилия трябва да има и от двете страни.

Да не говорим колко грешна ти е представата за загриженост.


Моите представи за загриженост, също не са дондуркане, но повечето жени не си дават сметка за това.




.. но да търчиш след него казвайки му: "Загащи се! Облечи се, навън е студено. Закуси ли? Изми ли си зъбите?" - е прекалено. (за мен) Да се чисти, готви, пере - също.

Ти не си ли от "повечето жени", предвид изказването ти малко по-горе?

3oPuTy
08-06-2012, 11:21
дам,тука те подкрепям
Познавам приятелки на майка ми,които с удоволствие обаче слугуват на мъжете си(дори им носят закуска в леглото). Мъжете им го оценяват,разбира се.Въпрос на нагласа :)

Това не е слугуване щом го правят с кеф,а не по задължение и половинките им го оценяват,а не го приемат за нещо нормално,което жените им са длъжни да правят за тях.

пAteNцЕ
08-06-2012, 11:22
Това не е слугуване щом го правят с кеф,а не по задължение и половинките им го оценяват,а не го приемат за нещо нормално,което жените им са длъжни да правят за тях.
ми просто не можах да се сетя за близка дума,иначе -да

ShtrudeL
08-06-2012, 11:31
Ако искат грижовност могат да я получат от майка си!

meeeh
ти какво разбираш под 'грижовност'?
аре да те сложим на един горещ стол, мооооооля те <3 ще ти пусна тема в кофата, Ила след 2 минутки. ^_
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/527200-%D0%9D%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB-%D0%B5-Hilary_?p=10318139#post10318139 ^__^

DisappointedDreamer
08-06-2012, 11:32
^Хаха, недей че всички други раздели ще замрат, и всички потребители ще се пренесат в кофата, биейки се с лакти, нокти и зъби да я питат какво не и е наред.

SisiStrange
08-06-2012, 11:39
Премислих да се запътя натам, ама... тя няма да ви отговаря, според мен.

Violenza
08-06-2012, 11:42
Премислих да се запътя натам, ама... тя няма да ви отговаря, според мен.
Разбира се, че няма. Не сме достойни просто.

Furious?
08-06-2012, 11:47
Странни сте ми.Курва се различава от кучка , двата вида момичета често не се доближават близо дори.От собствен опит мога да кажа , че има много яки кифли , които са спали с повече хора от мен дори сигурно , които в леглото не стават.Има и други момичета , които макар да не са яки , въртят хубави свирки , искат 3ки с други и все такива приятни нещица.За мен и 2те категории момичета са безполезно и понякога имам трудности да не го показваммм.

Че бих казал защо лично аз не харесвам депресирани , скромни , незабавни и некрасиви момичета.Не съм пил , за да обеснявам надълго и нашироко , но има една много сериозна наука - генетиката.Имал съм и кучета , с едното се държах като с по-малко братче , а за другото бях какъвто съм за момичетата - алфата в групата.Познайте кое от 2те изпълняваше всяка моя команда и не смееше да се качи на дивана.А дори рядко прибягвах към бой спрямо него.Това е просто инстинкт- какво вие момичетата първо бихте забелязали нахакано момче с плочки ,така е и при нас.Няма да забравя след като си промених представите за момичетата и кое как трябва да бъде и защо , как една курва се опитваше да ми обясни , че ще спре да гледа плочките ми , когато аз спра да гледам гърдите и.Смях се почти със сълзи.
Дори аз преди време си лафех с няколко момичета от сайта и имаше 2 групи - едни , които ми се оплакваха и други , с които сме колеги от УНСС ( или пък не си спомням точно ) и флиртувахме и си правехме лафче.Познайте с коя направихме рапорт и привличане и с коя бих предпочел да изляза самият аз ?

едит : ей , мамка му, що ли не бях прочел първо предните страници , за да се смея на воля . ахахахахахах . много сте забавни

SisiStrange
08-06-2012, 12:04
^ А за жена каква би си взел?

От голямо значение е за сериозна връзка ли иде реч или за нещо междинно.

ShtrudeL
08-06-2012, 12:05
^ А за жена каква би си взел?

Е ти пък, ебати въпроса! Не знаеш ли, че всички жени са еднакви и са курви/кучки? ^^

Furious?
08-06-2012, 12:11
^ А за жена каква би си взел?

От голямо значение е за сериозна връзка ли иде реч или за нещо междинно.

Адски уместен въпрос, даже и баща ми ме попита защо съм така несериозен..трябва да има нещо истинско , щом ме питате така ?

Само 1 момиче се е радвало на любовта ми и като че ли вече съм прекалено зрял , за да го изпитам наново.И у мен има някакви закърняли чувства , че след краткотраен флирт да изпитвам привличане към някое момиче , обаче те свършват след като се запозная с някое по-хубаво момиче.Макар и да съм най-неспазващият социални норми човек , който може да се срещне , бракът е нещо свято за мен и не бих се оженил за коя да е .А и адски много мразя да нарушавам дадена дума ( в случая да бъда с нея докато смъртта ни раздели ).Съвместно съжителство може би , когато ми омръзне да пикъпя , обаче за момента не виждам момиче да се примири , че се виждам и с други.

SisiStrange
08-06-2012, 12:44
Всякакви се срещат. Ще се примири, ако и ти се примириш тя да се вижда с други. Баланс на егото. Предполагам.

anonymous708973
08-06-2012, 13:36
Разлика в годините, вика... 93 набор ли беше? Ай, бедната незряла аз.

SisiStrange
08-06-2012, 17:17
Пф, добре, че Радослав не си пада по това да клюкари. Иначе целия тоя имидж щеше отдавна да е сринат. Както и да е.

anonymous708973
08-06-2012, 17:18
Eeee, ама много е гадно така да пускаш мухата и да изчезваш. Каква е клюката :д

3oPuTy
08-06-2012, 17:32
Напълно съм съгласна с Пантерката :D Изключително груба постъпка от страна на Сиси ... :D

SisiStrange
08-06-2012, 17:35
Извинявайте. :D

3oPuTy
08-06-2012, 17:40
Дааа,това прозвуча като "Извинявайте,че ви убих!" :D :D :D

SisiStrange
08-06-2012, 17:45
По-скоро: "Извинявайте, че ще ви държа будни тая нощ." :D

Stag
08-06-2012, 18:44
въпроса ми с какво превъзхождат кучките останалите момичета

С какво тъпанарите, които се държат с момичетата като боклуци, превъзхождат останалите? Отговори на този въпрос и ще си отговориш на собствения :D

chushkopek
08-06-2012, 20:11
п.с. Не разбрах само защо след като един човек има различно мнение от вашето, трябва да бъде обсъждан в следващите 6 страници от темата?
Защото мнението ти е грешно.
По темата не, мъжете не си падат по кучки.

@Сиси Как очакваш той да ти отговори на вапроса? Нито едно от 2-те не би взел всеки нормален мъж за жена.

Niakoitam
08-07-2012, 16:30
Защо ли имам странното усещане че Hilary_ и Furious? в момента си ближат раните от поредното нараняване поради разочарование и затова се правят на големи доминанти.Но нищо де...и това след време преминава. :)

chukipuki
08-07-2012, 17:58
Много жалко, че не мога да намеря една много яка картинка на която бях попаднал. Ще се опитам да ви я опиша лол

Един "готин пич" е с една "яка мацка", зад тях стой едно обикновено момче, гледа ги и се пита, защо тя е с него като той постоянно и изневерява държи се лошо с нея и т.н. зад момчето стой едно обикновено скромно момиче и се пита, защо свестните момчета като това си падат по к*рви като "яката мацка", а през това време "готиния пич" си мисли, защо не мога да привлека вниманието й(на момичето)?

А и се сетих за: Лошите момчета искат добри момичета, който се държат като "лоши момичета" само с тях, а добрите момичета искат лоши момчета който се държат добре само с тях.

Колко сценарий на филми описах не е истина просто.

А по-темата, според мен мъжете не си падат по кучки, те просто са мъже а кучките стават за едно нещо.