PDA

View Full Version : очила



pokerdjiq
08-05-2012, 19:58
Здравейте, проблема при мен е, че съм късоглед. Преди носех лещи и малко хора знаеха. Наскоро обаче, се наложи да спра малко да ги слагам и да си сложа очилата. Тогава като ме видяха едни момичета започнаха да ми се подиграват. Въпроса ми е дали бихте харесали някой, който носи очила?

geranium
08-05-2012, 20:03
Няма проблем. Познавам четири човека, които си купиха очила без диоптър, но изглеждат такива. ;) Фешън шоу :Д Няма нищо страшно да си с очила. просто гледай рамките да отиват на лицето ти, така ще се превърнат в прекрасен атрибут :)

GreenFairy
08-05-2012, 20:07
Харесвам момчета с очила. Не виждам защо това би предизвикало подобна реакция у момичетата. Наистина ако са добре подбрани и ти отиват може да изглеждаш страхотно :)

xXxPETYAxXx
08-05-2012, 20:11
Ми като ти гледам годините, тея които са ти се подигравали сигурно са някакви 13-14 годишни кифлички.
Иначе аз съм харесвала момчета с очила, нямам никакъв проблем с тях.

paradosou
08-05-2012, 20:59
Проблемът не е в очилата, а в тва че те правят неуверен.
Иначе наистина едни добре подбрани очила могат не просто да седят добре, ами и да придадат допълнително чар.

Violenza
08-05-2012, 21:01
Толкова пък да са секси някои очила, че нямам думи.

AnIcHkAtA
08-05-2012, 21:08
Очилата рядко загрозяват или разкрасяват. И наистина някои са секси. Не се връзвай

Anichkaxxwee
08-05-2012, 22:41
Не им обръщай внимание
Недей да се влияеш от хорското мнение (:

horacio
08-05-2012, 23:29
Била съм с момче, което носи очила. Никога не ми е пречило. Не знам що някои си мислят, че тва да носиш очила те прави подчовек. Ограничени хора, не им се води хич даже.

HollyGolightly
08-06-2012, 04:43
Лапешки истории, защо изобщо се връзваш. На тези години всички само гледат как да се заядат за нещо.
Аз лично харесвам момчета с очила,и не мисля че има нищо смешно в това да носиш. Да не говорим и , че това не е по избор а по необходимост.

dimitar_ak
08-06-2012, 07:04
Приятелката ми носи постоянно лещи, но като се умори ги сваля и слага очила. Много е сладка с тях. Аз също ползвам очила като съм пред екрана. Очилата отдавна се превърнаха в страхотен моден аксесоар, който не само, че не разваля визията ти, а напротив. Подбери си очила, които ти отиват и не се лови на глупави коментари.

Amore-Mio*
08-06-2012, 07:39
Лично аз нямам нищо против очилата. Някак това е супер тъпо , да се подиграваш на този, който има нужда да носи очила заради проблеми с очите. И съм почти убедена, че тия момичета са били някакви тип "кифли" или нещо от сорта. Не приличащи на нищо, обаче със супер голямото самочувствие.

LadyTerrible
08-06-2012, 09:01
Не им обръщай внимание.Аз също нямам нищо против хората с очила.И да,очилата без диоптър тип Скрилекс сега са много модерни.Не мисля,че хората с очила биват отхвърляни в съвременното общество,спокойно.Просто трябва да пораснеш малко и хората около теб също.

scandalousLady
08-06-2012, 09:02
Лапешки истории, защо изобщо се връзваш. На тези години всички само гледат как да се заядат за нещо.
Аз лично харесвам момчета с очила,и не мисля че има нищо смешно в това да носиш. Да не говорим и , че това не е по избор а по необходимост.

Подкрепям.

marilyn
08-06-2012, 11:39
Проблемът не е в очилата, а в тва че те правят неуверен.
Иначе наистина едни добре подбрани очила могат не просто да седят добре, ами и да придадат допълнително чар.

Съгласна съм.
Ако си подбереш очила, които ти седят добре и свикнеш с факта, че носиш цайски.. няма да имаш проблеми.
И аз нося от малка, преди децата много ме бъзикаха из даскало. А я да видиш сега кво ми говорят момчетата-колко съм била готина с очилца, колко готинко ми седели...

GreenMimss
08-06-2012, 12:04
То сега е модерно да си очилат... ти се оплакваш? Познавам хора, които искат да си вземат очила и без да имат проблеми ...


^ подкрепям marilyn ... същото е при мен :Д