PDA

View Full Version : Страх ме е



DeadForYou
08-05-2012, 20:14
Здравейте! От една година насам силно се привързах към спорта и се стремя да имам хубаво тяло. Даже бих казала,че малко съм се вманиачила. Не ям хляб и сладко,ама грам, позволявам си само слънчоглед,плодове и зеленчуци,варени яйца,салати и т.н. Не ми е проблем храненето,изобщо не ме мъчи липсата на сладко и хляб. Изгубила съм желание да ям други неща. Е, тази вечер ми попадна една тема за анорексията и четох пак в този сайт как едно момиче разказва,че се било вманиачило много, не яло изобщо и така се разболяло. И сега се чудя дали това,с което се храня може да ме доведе до такова състояние-да стана анорексичка? А, и какво друго мога да ям,че да разнообразявам малко? :)

anonymous546178
08-05-2012, 20:43
Здравословното хранене няма нищо общо с анорексията.

bReAk3R
08-05-2012, 20:53
Страх те е от какво в крайна сметка? Да не станеш анорексичка от здравословно хранене и спорт ли? От това само хубави неща ще получиш...
Какво друго ли? Ами млечни продукти сигурно..

DeadForYou
08-05-2012, 20:56
Уфф.. успокоихте ме. Не, по принцип смятам,че не приемам достатъчно храна, в смисъл не може да ме наяде като хората,макар че никога не съм гладна. Успокоихте ме, благодаря. Пък дано да са само хубави неща. :)

bReAk3R
08-06-2012, 11:56
Тва ще да е от манията ти сигурно.. Смисъл дет' си мислиш, че не приемаш достатъчно храна.. А може и да не приемаш наистина..Като ще ядеш по малко, поне да е често