PDA

View Full Version : Еротични игри ?



ka7yy
08-05-2012, 20:58
Зачетох се във форума и не намерих тема като тази... та искам да ви попитам какви са вашите любими еротични игри или пък на какво играете с половинката си.... или поне какво искате да опитате ? (ако някой случайно не е разбрал за какво говоря имам предвид например да си се свалят всички дрехи само с уста) ... давайте !

prosto_chovek
08-05-2012, 21:05
ши следя, да видя малко идеи, че нещо въображението ми е към изчерпване :D :)

marilyn
08-05-2012, 21:10
Не мога да играя такива игри... няма да успея да издържа, ще му се нахвърля!

ka7yy
08-05-2012, 21:11
ето го и моето предложение :
Какво ви трябва: превръзка за очи и поне пет от любимите ти изкушения, които могат да се оближат. Пробвай например с мед, течен шоколад, сладко от ягоди, сладолед и сметана.

Как се играе: Има вероятност вече да си прибягвала до хранителни продукти между чаршафите си, но в този случай по-скоро прибягваш до вкусната версия на „сляпа баба“. Първо покрий очите на партньора си с превръзка. След това разположи по малко количество от различните вкусотийки върху няколко части от тялото си. Постави една лъжичка мед зад ухото си например, малко течен шоколад върху хълбоците или пръсни известно количество сметана върху зърната на гърдите си и всяко друго местенце от тялото си, което искаш да бъде докоснато от езика му. След това се излегни по гръб и давай наставления на гаджето си да открие определена вкусотия – течния шоколад например – като използва езика си. Докато изследва с устни всяко палаво местенце, той ще получава вкусни изненади през цялото време. Щом успее да опита всички твои апетитни части, може да смените ролите си и ти да опиташ от неговите.

mir4eto93
08-05-2012, 21:15
Много обичах да му връзвам ръцете и очите, за да не вижда какво правя и малко по малко да го побърквам, накрая като го отвържех беше като подивял :Д или му казваш да стои мирно без да те докосва, има почти същия ефект хихи

6timi
08-06-2012, 07:58
При мен липсват психика и нерви за такива работи ... малко любовна игрЪ докато се понамокри хубаво, че да влиза като по вода :) и после яко ръгане :)

Wax
08-06-2012, 08:42
Разказвал ми е един приятел как я млател с пишка по лицето, а тя трябвала с уста да го хване :lol:

mir4eto93
08-06-2012, 12:28
Разказвал ми е един приятел как я млател с пишка по лицето, а тя трябвала с уста да го хване :lol: Пхахха това все едно и казва "куче, дръж салама" :Д

lamer4e7o
08-06-2012, 15:28
Дай малко подробности за тази игра де. :D

ShtrudeL
08-06-2012, 15:34
ето го и моето предложение :
Какво ви трябва: превръзка за очи и поне пет от любимите ти изкушения, които могат да се оближат. Пробвай например с мед, течен шоколад, сладко от ягоди, сладолед и сметана.

Как се играе: Има вероятност вече да си прибягвала до хранителни продукти между чаршафите си, но в този случай по-скоро прибягваш до вкусната версия на „сляпа баба“. Първо покрий очите на партньора си с превръзка. След това разположи по малко количество от различните вкусотийки върху няколко части от тялото си. Постави една лъжичка мед зад ухото си например, малко течен шоколад върху хълбоците или пръсни известно количество сметана върху зърната на гърдите си и всяко друго местенце от тялото си, което искаш да бъде докоснато от езика му. След това се излегни по гръб и давай наставления на гаджето си да открие определена вкусотия – течния шоколад например – като използва езика си. Докато изследва с устни всяко палаво местенце, той ще получава вкусни изненади през цялото време. Щом успее да опита всички твои апетитни части, може да смените ролите си и ти да опиташ от неговите.

meeh
едва ли ще имам търпение за такова нещо :о

DarkTemplar
08-06-2012, 17:12
Играта "Чичо доктор" е класика бре, как може да не я знаете. 8-)

DarkTemplar
08-06-2012, 18:05
Млад и зелен е той, не ги усеща нещата. ;]

lamer4e7o
08-06-2012, 20:45
Хаха, така съм аз. Има си време за всичко. ^^ :P

Ivaaaaa
08-07-2012, 19:15
Аз пък много искам да правя стриптийз. Идвало ми е на акъла, но някак си ми трябва повече увереност може би. Представям си да е на някоя класическа песен за тази работа като например You can leave your hat on на Joe Cocker или Madonna с Justify my love ама тя по-скоро става за продължението.

ShtrudeL
08-07-2012, 19:29
Представям си да е на някоя класическа песен за тази работа като например You can leave your hat on на Joe Cocker или Madonna с Justify my love

meh
тея песни пък са толкова банални, че ми убиват всичко сексуално

Ivaaaaa
08-08-2012, 13:30
meh
тея песни пък са толкова банални, че ми убиват всичко сексуално


всеки си има мнение

AnarchyBoy
08-08-2012, 14:47
ето го и моето предложение :
Какво ви трябва: превръзка за очи и поне пет от любимите ти изкушения, които могат да се оближат. Пробвай например с мед, течен шоколад, сладко от ягоди, сладолед и сметана.

Как се играе: Има вероятност вече да си прибягвала до хранителни продукти между чаршафите си, но в този случай по-скоро прибягваш до вкусната версия на „сляпа баба“. Първо покрий очите на партньора си с превръзка. След това разположи по малко количество от различните вкусотийки върху няколко части от тялото си. Постави една лъжичка мед зад ухото си например, малко течен шоколад върху хълбоците или пръсни известно количество сметана върху зърната на гърдите си и всяко друго местенце от тялото си, което искаш да бъде докоснато от езика му. След това се излегни по гръб и давай наставления на гаджето си да открие определена вкусотия – течния шоколад например – като използва езика си. Докато изследва с устни всяко палаво местенце, той ще получава вкусни изненади през цялото време. Щом успее да опита всички твои апетитни части, може да смените ролите си и ти да опиташ от неговите.

Това ще се играе , още довечера :oops: !!
аз по-принцип имам фетиш за храна между чаршафите 8-) и това ми звучи невероятно романтично и възбуждащо и ще ме накара да се побъркам :lol: докато почнем с същинската част ще съм издивял :oops:

x3eme
08-08-2012, 14:51
не издържам на такива игри.слезе ли ми кръвта долу не се контролирам

Wax
08-08-2012, 14:55
всеки си има мнение


http://www.youtube.com/watch?v=L3fP18gIoAY

AnarchyBoy
08-08-2012, 16:40
не издържам на такива игри.слезе ли ми кръвта долу не се контролирам

еми точно и представи си ,че трябва да чакаш 5-10 минути , и само седиш и се надъхваш и "назлобваш" и кат дойде момента направо животински секс , с хапане драскане и се хубави работи :oops:

x3eme
08-08-2012, 17:13
^няма да изкарам повече от 5 минути така

AnarchyBoy
08-08-2012, 17:13
^няма да изкарам повече от 5 минути така

кво ще ти стане , да не би да свършиш :?

x3eme
08-08-2012, 17:26
а кво ше стане ако почетеш малко?
трябва ли да обяснявам всяко мое изречение само защото тоя или оня не ме бил разбрал?

anonymous708973
08-08-2012, 20:35
Аз пък много искам да правя стриптийз. Идвало ми е на акъла, но някак си ми трябва повече увереност може би. Представям си да е на някоя класическа песен за тази работа като например You can leave your hat on на Joe Cocker или Madonna с Justify my love ама тя по-скоро става за продължението.

Една голяма водка и увереността ти е налице.

x3eme
08-08-2012, 20:38
еби му майката
един час се чудя къв въпрос да задам и накрая ми го прецакахте

Ivaaaaa
08-08-2012, 21:39
Една голяма водка и увереността ти е налице.

Ще пробвам със сигурност скоро време ;)

Ivaaaaa
08-08-2012, 21:41
http://www.youtube.com/watch?v=L3fP18gIoAY

добро предложение

AnarchyBoy
08-09-2012, 09:41
ето го и моето предложение :
Какво ви трябва: превръзка за очи и поне пет от любимите ти изкушения, които могат да се оближат. Пробвай например с мед, течен шоколад, сладко от ягоди, сладолед и сметана.

Как се играе: Има вероятност вече да си прибягвала до хранителни продукти между чаршафите си, но в този случай по-скоро прибягваш до вкусната версия на „сляпа баба“. Първо покрий очите на партньора си с превръзка. След това разположи по малко количество от различните вкусотийки върху няколко части от тялото си. Постави една лъжичка мед зад ухото си например, малко течен шоколад върху хълбоците или пръсни известно количество сметана върху зърната на гърдите си и всяко друго местенце от тялото си, което искаш да бъде докоснато от езика му. След това се излегни по гръб и давай наставления на гаджето си да открие определена вкусотия – течния шоколад например – като използва езика си. Докато изследва с устни всяко палаво местенце, той ще получава вкусни изненади през цялото време. Щом успее да опита всички твои апетитни части, може да смените ролите си и ти да опиташ от неговите.

Това е страшно якото :oops: ефекта му е просто поразяващ , защото докато го правите едвам се здържате :D
Който има чувство за самоконтрол , да пробва , доста е яко! :oops:

alex333bg
10-17-2012, 10:27
Аз пък много искам да правя стриптийз. Идвало ми е на акъла, но някак си ми трябва повече увереност може би. Представям си да е на някоя класическа песен за тази работа като например You can leave your hat on на Joe Cocker или Madonna с Justify my love ама тя по-скоро става за продължението.

предизвикай го на гол покер ;) или някоя друга игричка за събличане :P