PDA

View Full Version : Моля ви за съвет!



p0rt0kal
08-06-2012, 10:04
От преди доста време харесвам едно момче. Искам да му призная чувствата си и точно когато вече съм се решила и съм събрала смелост нещо ме спира. Много страдам за него. Това ме съсипва. МНОГО ВИ МОЛЯ дайте ми съвет и то бързо, защото не издържам повече! ;(

Anichkaxxwee
08-06-2012, 10:13
Ако сте приятели, не му казвай, ако не си сигурна, че и той изпитва същите чувства към теб.
За да не си развалитв приятелството

Sh@d0w
08-06-2012, 10:19
Погледни го така - живота е един. Опитваш и печелиш, или не опитваш и цял живот си оставаш с чувството че не си опитала и няма да разбереш какво е щяло да стане.

Violenza
08-06-2012, 10:36
Погледни го така - живота е един. Опитваш и печелиш, или не опитваш и цял живот си оставаш с чувството че не си опитала и няма да разбереш какво е щяло да стане.
Съгласна. Винаги съм била на мнение, че е по-добре да опита човек, вместо да се чуди.

LadyTerrible
08-06-2012, 11:18
Давай смело ! Какво имаш да губиш?

Amore-Mio*
08-06-2012, 12:14
Махни страха - само ти пречи. Опитай, нищо не губиш. Даже можеш да спечелиш. Иначе ако се познавате - излезте определено време и виж какво ще стане. Събери смелост и сподели за чувствата си. Ако не се познавате - запознайте се и нататък процедурата е същата. Но съм на мнение, че трябва да действаш. Вярвай, дори и да не се получи, ще се чувстваш много по - добре, защото си опитала.

scandalousLady
08-06-2012, 13:32
Както казаха, нищо не губиш. Горе главата и смело. Успех!

paradosou
08-06-2012, 13:44
Ако сте приятели, не му казвай, ако не си сигурна, че и той изпитва същите чувства към теб.
За да не си развалитв приятелството

Само да вметна, че ако е имало приятелство, то вече е 'развалено', понеже авторката иска нещо повече. Все тая, не мисля че ситуацията е такава.
Опитай си късмета, ама не се самобичувай ако не се получи. :)

p0rt0kal
08-06-2012, 14:45
Много ви благодаря за съветите. Ще му кажа пък каквото ще да става. :)

iwweto98
08-08-2012, 06:46
Щом толкова много искаш да му кажеш - кажи му. :) Не трябва да те спира никой и нищо. :) Хей, после пиши какво е станало!! Стана ми интересно. :) :)

Remy
08-08-2012, 22:35
Значи, най-голямата грешка на момичетата е, че си мислите, че ако му кажеш "здрасти" и му се усмихнеш, си му дала ясен сигнал, че го харесваш.... Ами кажи му, той как да разбере ? Не вярвам да е екстрасенс или да чете мисли. Какво толкова може да стане ако му кажеш. И такива от сорта на, ако сте приятели недей му казва и т.н. Никакви приятели не сте, още от момента в който си осъзнала, че го харесваш. А и да не говорим, че приятелство между момиче и момче НЕ може да съществува !

bobito990
08-13-2012, 19:59
Имах същия проблем като теб!!Снощи му признах и се оказа, че той ме харесва, но не достатъчно, за да ми предложи?Сега се чувствам отвратително! Моля дайте съвет и на мен :((

EternalDream
08-13-2012, 20:07
Имах същия проблем като теб!!Снощи му признах и се оказа, че той ме харесва, но не достатъчно, за да ми предложи?Сега се чувствам отвратително! Моля дайте съвет и на мен :((


Помоли го да излезете, щом си пада поне малко по теб, нищо не му пречи чувствата му да порастат. :)