PDA

View Full Version : 18ти рожден ден



someonerandom
08-06-2012, 12:12
Имам много сериозен проблем.Приятелката ми след 2 дни прави 18,а аз не съм и измислил подарък.По-скоро измислих няколко,обаче поради стечение на обстоятелствата не могат да се осъществят.Преди време беше споменала,че иска кученце,и аз бях решил да и го взема по този повод,обаче баща и не ги харесва и не искам да тормозя човечеца,което все пак щях да преодолея с един разговор с него,проблемът е,че имат и котка 8-) Знам,че има шанс да се спогодят,обаче все пак са живи същества,непредвидими са и не ми се рискуваше.
Другият ми вариант,за чийто провал много се ядосах,беше да и взема нещо от тук: http://www.theforeverrose.com/maingold.htm Дори харесах определен модел,изпратих e-mail с молба за повече информация...и се оказа,че не доставят в България.Имам роднини в Англия и мога да ги използвам за свръзка,обаче отива доста повече време,отколкото имам,а и парите за транспорт стават извън възможностите ми...
Ако някой се сети за подобна фирма,работеща във/със България или за някакви други добри идеи,ще съм много благодарен.Разполагам със 100на лева.

Amore-Mio*
08-06-2012, 12:18
Развихри въображението си.
Можеш да й подариш нещо, свързано и с двама ви: например албум с ваши снимки или подобни изненади. Не е задължително подаръка да е някакъв скъп, а да е от сърце. Или някакво бижу. Преди време бях намерила нещо много интересно: рамка във формата на кристал, като вътре се слага снимка. Отдолу, на самия кристал се пише някакъв текст. Ако го намеря - ще пусна link.

Edit: Или да я заведеш някъде, да си направите малка почивка. Ала бала;

пAteNцЕ
08-06-2012, 12:22
Защо не я заведеш на романтична вечеря(ако досега не си го правил)? Банално е,но - жест. Там може да и подариш нещо :) Или пък от онези дрънкулки(може от сребро примерно,златото ще ти е скъпо) от които едната половина е в момичето,а другата-в момчето :) Последен вариант-подаръка бъди ти :D

paradosou
08-06-2012, 12:47
Абе да, техни снимки ще й подарява : D Тва е личен празник, под ягодите, не годишнина от връзката или нещо подобно; пък дори и годишнина да беше, има много по-разчупени варианти.
Помисли кво ти е споменавала, че иска. Супер небрежно вметнати в разговорите думи могат да ти помогнат много. Толкова възможности има... можеш да й вземеш някоя техно джаджа, примерно 8-), много по-добър вариант ще е, ако знаеш че иска/трябва й, отколкото нещо случайно взето, което няма да има кой знае кво приложение. Можеш да избереш и бутилка хубаво вино и някакви по-екзотични продукти и да й сготвиш. Тва само в случай, че си сигурен, че ще се справиш, ако не те бива кой знае колко, винаги можете да се задоволите и с нещо по-обикновено, така или иначе е важна атмосферата.
Айде, приятно изкарване на рождения ден. :)

scandalousLady
08-06-2012, 13:30
Голям букет от рози ( лично на това, аз бих се зарадвала много) , бижу , изведи я на вечеря или пък нещо,което ти е споделяла,че иска. Приятно изкарване, сигурна съм че ще си прекарате чудесно без значение какъв ще е подаръка.

anonymous708973
08-06-2012, 13:42
Помисли кво ти е споменавала, че иска. Супер небрежно вметнати в разговорите думи могат да ти помогнат много.

Да, трябвало е да я слушаш.
Ако не е някоя супер срамежлива, масажът е вариант. Може да е класически, може да е с шоколад, може да е скандинавски, има доста варианти.
Картинг? Ваучер за любим магазин? Или за книги? Бижу, ако щеш? Огромен пухкав халат за баня? Пижамка?

Тия неща от сайта на мен са ми нелепи. Само прах ще събират.

dimitar_ak
08-06-2012, 13:46
http://www.serenadebg.com/ пробвай

someonerandom
08-06-2012, 13:49
Не е като да не съм я слушал.Дори попитах и нейни приятелки,за които знам,че няма да отидат и да и изтърсят всичко,и стигнахме до извода,че просто си пада по чанти,обувки и дрехи,което не ми дава кой знае каква свобода за действие.А иначе мога да я заведа на почивка или на вечеря,обаче по-скоро за някоя годишнина-за 18ти рожден ден искам нещо по-така...Бижута съм и вземал,и то още в началото на връзката ни,така че не мисля,че е добър вариант.По пухкави неща не си пада особено 8-) Животни доста обича,ама...

DesireToFire
08-06-2012, 14:28
Развихри въображението си.
Можеш да й подариш нещо, свързано и с двама ви: например албум с ваши снимки или подобни изненади. Не е задължително подаръка да е някакъв скъп, а да е от сърце. Или някакво бижу. Преди време бях намерила нещо много интересно: рамка във формата на кристал, като вътре се слага снимка. Отдолу, на самия кристал се пише някакъв текст. Ако го намеря - ще пусна link.

Edit: Или да я заведеш някъде, да си направите малка почивка. Ала бала;

Според мен, НЕ ѝ подарявай нищо, свързано с вас двамата. Нямате годишнина, празникът не е общ, празникът е неин. Помисли какво е искала, какво харесва, ако трябва поговори с нейни приятелки. Но наистина трудно бихме могли да ти дадем идеи. Примерно аз супер много бих се радвала на ваучер за книжарница, получавала съм и адски много се зарадвах. Но пък някой друг, може да реши, че е като отбиване на номер, защото примерно не я познава достатъчно добре и не е успял да прецени какво да вземе. Сега видях, че си казал за дрехи, обувки, чанти. Не е ли мерила нещо като е била с теб?:Д Или може да ѝ вземеш ваучер за магазина, от който най-често пазарува + да и сготвиш нещо примерно деня преди това или да ѝ направиш торта или нещо от сорта:Д

mechone
08-06-2012, 18:49
Заведи я някъде за weekend-а. :)

sugargirl94
08-07-2012, 10:06
Ваучер за някой магазин е добра идея :)

mechone
08-07-2012, 11:43
Ваучер за някой магазин е добра идея :)

ЗА!

mon4eto
08-07-2012, 15:14
Заведи я в хубав хотел за една вечер!

Anichkaxxwee
08-07-2012, 16:04
Използвай въображението си.
Може да измислиш куп неща
Заведи я на романтична вечеря, подари и букет рози, примерно