PDA

View Full Version : Какво да правя сега?



sladkabebova
08-06-2012, 18:00
Здравейте.
Сега ще ви споделя моята история и моите притеснения.
От 3 месеца излизам с едно момче.В началото само се виждахме,забавлявахме се.После той ми каза,че ме харесва и ме целуна.Този ден целия го прекарахме заедно.На другия ден аз направих една грешка,която беше доста фатална и той каза,че иска да си дадем време.Той не спря да ме търси.Излизахме,но само като приятели.След това си говорихме и той каза,че няма да се откаже от мен..
След няколко дена аз,тъпачката направих поредната грешка.Той ми каза,че няма смисъл,да го оставя..
След 2-3 дена аз му писах и му споделих някои неща.Той започна да ми говори едно такова...миличко..после ми каза,че е готов да ми прости..въпреки че попринцип не прави компромиси..След като си писахме започнахме отново да излизаме.
Излязохме 1-2 пъти и той пак ме целуна.След няколко седмици аз отидох да спя в тях.Нищо особено не правихме тогава.Гушкахме се..той ме разсъблече и ме целуваше,но само това...след няколко дена правихме секс.Той ми беше първия.
Както и да е.
Онзи ден му казах,че го обичам за първи път,но се бях понапила.Той ми каза,че това е хубаво и че каквото и да ми каже щяло да е без значение..защото съм пияна.Вчера не се видяхме.Той ми звънна и ме попита как съм,но говореше някак странно..
Не знам сега какво да правя.Събирах сили от отдавна да му го кажа.Наистина го мисля и го чувствам.Имам чувството,че няма да се справя без него.За първи път се чувствам така не знам какво да правя..помогнете .. МОЛЯ ВИ ! Дали да му го кажа отново или да изчакам той да ми го каже?? ..

Btw-аз съм на 17,а той е на 21.....Винаги се е държал с мен много мило.Казвал ми е,че аз съм причината да се усмихва.
Когато спах в тях ме попита дали съм истина или сън..и.. .. просто полудявам като не съм около него..



Извинявам се за правописните грешки :)
Благодаря предварително :))

3oPuTy
08-06-2012, 18:14
"Обичам те!" не трябва да се казва по график :? "Аз му го казах,сега е негов ред и чак след това ще му го кажа отново!" :?
Ако наистина го чувстваш му го кажи и готово.

HollyGolightly
08-06-2012, 18:20
Ами ако наистина мислиш,че го обичаш и, че искш да му го кажеш, тогава го направи. Но недей да очакваш, и той веднага да ти отвърне със същото, дай му време и не се сърди, ако той не отвърне по исканият от теб начин.

Anichkaxxwee
08-06-2012, 18:29
Ако наистина го обичаш, му кажи
И това, че също не ти е казал "Обичам те", не означава, че не те обича
Просто му дай малко време

scandalousLady
08-06-2012, 18:33
^ Съгласна.

Amore-Mio*
08-06-2012, 19:22
Както ти казаха, ако го обичаш, му казваш. Тия две думи могат да ти изглеждат простички, но имат смисъл, когато се чувстват.

LadyTerrible
08-06-2012, 20:03
Както ти казаха, ако го обичаш, му казваш. Тия две думи могат да ти изглеждат простички, но имат смисъл, когато се чувстват.
+
Когато той е готов и го чувства,ще ти го каже. :)