PDA

View Full Version : Книги. Бихте ми препоръчали....?



Mary_Jane_69
08-06-2012, 18:32
Драсте.



Добър вечер!
След месец и половина имам чрд и сега си заръчвам подаръци хаха. Искам някоя книжка. Понеже попринцип не чета много, а и съм капризна, плюс това вкъщи няма интересни попадения и голям избор. Значи. Искам да ви попитам...
Бихте ли ме ориентирали за някаква книжка, в която има:
Сатаната или
Ад или
Тъмни сили или
Мрачни работи или
Грехове или
нещо свързано с мрачността, греховното, сатанизмът и т.н. ... с други думи Зловещо.

Благодаря за вниманието.
Приятна вечер.

werii
08-06-2012, 19:00
чети Стивън Кинг.. ;д

Luidgie
08-06-2012, 22:28
Пол Дохърти виж, по-специално Сатанинско сборище. Можеш да си изкопаш от нета Сатанинската библия на ЛаВей. Фауст от Гьоте. АД на Данте, Божествена комедия ала бала...
Можеш да пробваш и с Майстора и Маргарита.
А ако искаш грехове(зависи какво имаш предвид под грехове) Пробвай с Маркиз дьо Сад.

Mary_Jane_69
08-07-2012, 07:52
Благодаря ви много!

Linoge
08-07-2012, 15:18
Лъвкрафт.

Christinna
08-07-2012, 16:28
Благослови детето, Милост, Долината на куклите.. само, че не знам дали ще ги намериш понеже са стари. :D

Luidgie
08-07-2012, 17:02
Сещам за една друга "Инквизицията" само съм я преглеждала обаче набързо да видя дали ще ми е интересно да я чета. Иначе това, което не се намира в книжарниците, се намира в интернет. Кофти е малко да четеш от компютър ама ако ти е много мерак за някоя книга.

VirginMary
08-09-2012, 11:17
Защо ти е да четеш подобна покварена литература? По-добре прочети Библията в нея има много по-хубави и стойностни неща. Като четеш така литература душата ти се покварява и е много по-вероятно да изпаднеш в грях и Бог да те накаже!