PDA

View Full Version : Метъл общество



Mary_Jane_69
08-06-2012, 18:54
Не съм човек, който се интересува от чуждото мнение, попринцип, но в случая съм просто любопитна.

Забелязали ли сте хората, които слушат определен стил музика повече, отколкото друг, или само един единствен като вид, че всички спадат към един и същи род поведение/характер или каквото искате го наречете.
Тъй наречените субкултури .

Знаем ги любителите на рап, на чалга, на метъл, на джаз. Всеки един може да се отличи по нещо от другия нали? Разбира се, няма еднакви хора, но не това имам впредвид. Да сравним двама тийнейджъри слушащи метъл. Откривате прилика в поведението им нали? Направете така и с другите стилове. Сега направете малко размяна. Да речем един чалгар с един рапър. Можете сами да установите приликите и разликите. В зависимост от различността на звученето на двата различни стила. Колкото повече се доближават по мелодия, текст и т.н. толкова повече се доближават и поведенията им. И обратното. Разбира се сте забелязали това. Но целта на темата ми беше друга. Тва беше един вид въведение хаха.


Значиииии въпросът ми беше друг и нека си го кажа направо:
"Какви са най - големите особености, които сте забелязали, в държанието/характера на любителят на метъл?"

Интересно ми е да чуя мнението ви, понеже съм чувала всякакви неща от рода на: особняци, гадняри, твърд характер, труден характер, странни хора.

Относно обидите за външния вид... Къпем се редовно, :) грижим се за себе си, поддържаме ноктите си и използваме парфюм. За жалост обществото си е изградило кофти представа за метълите... е, искам да ви кажа, че сте в грешка ;)



Та да се върна на самата тема, моля драснете нещо, колкото и да не ви се занимава, правя си проучвания за всякви глупости. Приятна вечер.

Skullcrusherka
08-06-2012, 20:11
Относно обидите за външния вид... Къпем се редовно, :) грижим се за себе си, поддържаме ноктите си и използваме парфюм. За жалост обществото си е изградило кофти представа за метълите... е, искам да ви кажа, че сте в грешка ;)
За жалост обществото наистина има доста кофти представа за нас метълите. Ние сме им нещо като "черни овце" пред очите. А в действителност - сме си нормални хора, като всички останали. Дори бих казала, че точно метълите са доста кротички хора, които не създават толкова много проблеми на обществото. Събират си се на биричка в парка, слушат си музика и това е. Не употребяват наркотици или нещо такова...
Даже смея да твърдя, че са доста по-интелигенти от поне 50% тийновете сега... Доста земни хора са.
Разбира се, винаги има изкючения.
И това са си лично мой наблюдения. :)

D12Respect
08-07-2012, 00:04
Точно щото се определяте като метъли обществото ще гледа на вас като отрепки. Какво ви пречи да се обличате нормално и да не изтъквате каква музика слушате? Много ясно, че като видя един вампир пред мене ще го помисля за надрусано деградирало животно.

psychopath
08-07-2012, 03:37
Според мен метълите са ретарди.

Mary_Jane_69
08-07-2012, 07:51
ехо :D нека вметна, че съм момиче и се обличам напълно нормално. когато излизам от вкъщи не си правя готик грим, сякаш съм тръгнала на Хелуин парти... не нося разсурнати дрехи, обличам се напълно човешки... дори по нищо някой може да ме разбере, каква музика слушам... ако тръгна да се запознавам с нови хора и се стигне до въпроса "каква музика слушаш" и като им ръсна ми предимно метъл, не ми вярват... но целта на тая тема не ми беше как се облича един средностатистически метъл, а относно темпераментите им. Благодаря все пак на всички, Skullcrusherka много прав! bow.

sunman
08-07-2012, 12:07
Skullcrusherka си го каза !!
А и аз не слушам само метЪл !Слушам си и джаз, фънк, блус и като ме питат за музиката която слушам, като им отговоря ДЖАЗ или нещо от тоя сорт, също ме мислят за ретард, but shit happens..and i dont care !! :)

Skullcrusherka
08-07-2012, 16:02
Точно щото се определяте като метъли обществото ще гледа на вас като отрепки. Какво ви пречи да се обличате нормално и да не изтъквате каква музика слушате? Много ясно, че като видя един вампир пред мене ще го помисля за надрусано деградирало животно.
Я чакай малко. По тази твоя логика, обществото трябва да гледа на всеки с по-определен стил като отрепка. Дали ще е рапър, чалгарка, спортист и т.н няма значение. И какво излиза - 80% от обществото са отрепки.Пък и кажи ми кое не е нормално в това да носиш тениски на любимите си групи или кожени дрехи? Извинявай много, но можеш да мислиш наркоманите и пияниците, които лежат по подлезите за "надрусани деградирали животни". Не и метълите..

In_Nomine_Sathanas
08-07-2012, 16:37
Като върл метъл фен и редовно пишещ в раздел философия на тийнпроблем, ще споделя моите наблюдения върху метълите. Някои от вас може да не са съгласни, а и аз самият не претендирам за абсолютна истина на думите си.
И така, за да определим метъл поведението, трябва първо да направим разграничения в самата метъл субкултура.
Според мен основните групи метъли са 3 вида:
- Такива които слушат комерсиален метъл и разни скриймо и метълкор бози, те задължително правят впечатление с външният си вид, гледат да са модерни, с което по нищо не се различават от рапърите, чалгарите и т.н.
- Такива които слушат традиционни метъл стилове като хеви, пауър и траш, често обичат забавленията, доста често са простаци и алкохолици. Такива хора могат да се видят пияни по пейките или в кварталната кръчма. Често към тази група спадат по-старите метъли(30-40 годишни). Естествено това че са груби и простаци не значи че е лошо, тъй като именно това е първоначалният дух на метъла.
- Хора които слушат истински, качествен, некомерсиален, непиянски метъл и се наслаждават на музиката на духовно ниво. Тези хора не парадират с облекло и поведение, често са умни и скромни хора и не се припокриват със стереотипите на обществото.

Естествено има и всевъзможни вариации и комбинации в тези 3 групи. Аз съм по-скоро в третата категория, с леки заемки от втората. Та ако човекът слуша боклучав метъл, облича се за да привлича внимание и да се направи на интересен, поведението му е почти 100% стереотипно. И такъв човек по нищо не се различава от хората в останалите субкултури. В повечето случаи такива хора са млади и търсещи група към която да се причислят, което е характерно за младите хора. Колкото до класическите headbanger-и, такива дето пълнят концертите, с дългите коси и тениските на Айрън Мейдън, те също са стереотипни, въпреки че тяхното поведение е определно повече от любовта към музиката, отколкото от това да се направят на интересни. Но и те могат да бъдат категоризирани и не случайно хората ги обобщават като мизерни и деградирали. Ходил съм по концерти и съм видял достатъчно - такива дето си мятат косите, хвърчи пърхот навсякъде, смърдят на вкисната бира и викат като простаци. Въпреки че това идва от обичта към музиката и неиното послание, тези хора са преобладаващо тъпи и се държат като неандарталци. Има и доста изключения естествено.

В третата категория, хората имат разнообразни вкусове, но винаги към най-доброто от жанра, не се причисляват толкова много към някакви групи, а поведението им зависи конкретно от индивида, така че не могат да бъдат категоризирани.

Не можем да поставим знак за равенство между всички метъли, и така да определим общи черти между всички тях, защото самата метъл култура е представена от много разлини хора. Не можем да поставим и знак за равенство между това:
http://www.youtube.com/watch?v=bFMPYhK4DZQ
и примерно това:
http://www.youtube.com/watch?v=E0sT7xfC3QY

Просто няма база за сравнение, въпреки че и двете са наричани метъл. Първото е шедьовър, изкуство, в него е вложена душа и тръпка, а второто е музикално извращение, поне от моята гледна точка.

Amore-Mio*
08-07-2012, 17:22
Не съм забелязала някакви определени части от характера да са свързани с музиката, която слушаме. Напротив! Музиката не влияе по такъв начин, чак. Човек, роден с труден характер , си е такъв. Музиката например не може да го направи в противното. Нямам нищо тия, които слушат определена или каквато и да е стил музика. Аз , самата слушам всякакъв стил, но това по никакъв начин не ми е изградило характера. Дори, когато слушах само BG rap.

In_Nomine_Sathanas
08-07-2012, 17:45
Не съм забелязала някакви определени части от характера да са свързани с музиката, която слушаме. Напротив! Музиката не влияе по такъв начин, чак. Човек, роден с труден характер , си е такъв. Музиката например не може да го направи в противното. Нямам нищо тия, които слушат определена или каквато и да е стил музика. Аз , самата слушам всякакъв стил, но това по никакъв начин не ми е изградило характера. Дори, когато слушах само BG rap.
Колко пъти трябва да ти казвам че си тъпа лигава тинейджърка с чувство на възвишеност и желание за излишно философстване и приповтаряне на морални притчи, които сама разказваш на себе си за да продължиш да се залбуждаваш? ТИ СИ ТЪПА, или най-малкото неосъзната. Метъла и класиката са истински качествената музика и които не е осъзнал това за мен е идиот. МИСЛЯ ЧЕ Е СЪВСЕМ ЯСНО НА ВСЕКИ, ЧЕ ХОРАТА В ТОЗИ СВЯТ СЕ ДЕЛЯТ НА УМНИ И ТЪПИ, или поне такива с повече и по-малко възможности и заложби. Следователно това влияе на всяко тяхно препочитание, което включва и музикалното такова. Музикалните препочитания се определят от мозъчният капацитет на индивида, аз не виждам бизнесмените и банкерите да ходят по концерти на Азис и Преслава? Но пък съм срещал доста умни и мъри хора по метъл концертите. Естествено ако си говорим за истински велика музика, това е класическата музика, операта и джаза, но тези неща се слушат от хора които наистина разбират от музика, не палячовци денсащи по чалготеките и категорично не от нас, обикновенните млади хора. Така че да кажеш че музикалните препочитания не определят какъв е човека, е просто гавра с логиката и очевидните закономерности. Затова млъкни веднъж за винаги, излагаш се.

sunman
08-07-2012, 20:32
Колко пъти трябва да ти казвам че си тъпа лигава тинейджърка с чувство на възвишеност и желание за излишно философстване и приповтаряне на морални притчи, които сама разказваш на себе си за да продължиш да се залбуждаваш? ТИ СИ ТЪПА, или най-малкото неосъзната. Метъла и класиката са истински качествената музика и които не е осъзнал това за мен е идиот. МИСЛЯ ЧЕ Е СЪВСЕМ ЯСНО НА ВСЕКИ, ЧЕ ХОРАТА В ТОЗИ СВЯТ СЕ ДЕЛЯТ НА УМНИ И ТЪПИ, или поне такива с повече и по-малко възможности и заложби. Следователно това влияе на всяко тяхно препочитание, което включва и музикалното такова. Музикалните препочитания се определят от мозъчният капацитет на индивида, аз не виждам бизнесмените и банкерите да ходят по концерти на Азис и Преслава? Но пък съм срещал доста умни и мъри хора по метъл концертите. Естествено ако си говорим за истински велика музика, това е класическата музика, операта и джаза, но тези неща се слушат от хора които наистина разбират от музика, не палячовци денсащи по чалготеките и категорично не от нас, обикновенните млади хора. Така че да кажеш че музикалните препочитания не определят какъв е човека, е просто гавра с логиката и очевидните закономерности. Затова млъкни веднъж за винаги, излагаш се.

Колега, няма как да те разбере тази ! :)
Иначе тва за джаза ми е нещо странно !!
Направих нещо като анкета и питах хората каква музика слушат, от 100 човека, 60 ми отговориха, че слушат джаз, а като ги питам да изброят 2ма джазмени, млъкват !! Защо се правят на такива, каквито не са??!!

Skullcrusherka
08-07-2012, 20:50
Като върл метъл фен и редовно пишещ в раздел философия на тийнпроблем, ще споделя моите наблюдения върху метълите. Някои от вас може да не са съгласни, а и аз самият не претендирам за абсолютна истина на думите си.
И така, за да определим метъл поведението, трябва първо да направим разграничения в самата метъл субкултура.
Според мен основните групи метъли са 3 вида:
- Такива които слушат комерсиален метъл и разни скриймо и метълкор бози, те задължително правят впечатление с външният си вид, гледат да са модерни, с което по нищо не се различават от рапърите, чалгарите и т.н.
- Такива които слушат традиционни метъл стилове като хеви, пауър и траш, често обичат забавленията, доста често са простаци и алкохолици. Такива хора могат да се видят пияни по пейките или в кварталната кръчма. Често към тази група спадат по-старите метъли(30-40 годишни). Естествено това че са груби и простаци не значи че е лошо, тъй като именно това е първоначалният дух на метъла.
- Хора които слушат истински, качествен, некомерсиален, непиянски метъл и се наслаждават на музиката на духовно ниво. Тези хора не парадират с облекло и поведение, често са умни и скромни хора и не се припокриват със стереотипите на обществото.

Естествено има и всевъзможни вариации и комбинации в тези 3 групи. Аз съм по-скоро в третата категория, с леки заемки от втората. Та ако човекът слуша боклучав метъл, облича се за да привлича внимание и да се направи на интересен, поведението му е почти 100% стереотипно. И такъв човек по нищо не се различава от хората в останалите субкултури. В повечето случаи такива хора са млади и търсещи група към която да се причислят, което е характерно за младите хора. Колкото до класическите headbanger-и, такива дето пълнят концертите, с дългите коси и тениските на Айрън Мейдън, те също са стереотипни, въпреки че тяхното поведение е определно повече от любовта към музиката, отколкото от това да се направят на интересни. Но и те могат да бъдат категоризирани и не случайно хората ги обобщават като мизерни и деградирали. Ходил съм по концерти и съм видял достатъчно - такива дето си мятат косите, хвърчи пърхот навсякъде, смърдят на вкисната бира и викат като простаци. Въпреки че това идва от обичта към музиката и неиното послание, тези хора са преобладаващо тъпи и се държат като неандарталци. Има и доста изключения естествено.

В третата категория, хората имат разнообразни вкусове, но винаги към най-доброто от жанра, не се причисляват толкова много към някакви групи, а поведението им зависи конкретно от индивида, така че не могат да бъдат категоризирани.

Не можем да поставим знак за равенство между всички метъли, и така да определим общи черти между всички тях, защото самата метъл култура е представена от много разлини хора. Не можем да поставим и знак за равенство между това:
http://www.youtube.com/watch?v=bFMPYhK4DZQ
и примерно това:
http://www.youtube.com/watch?v=E0sT7xfC3QY

Просто няма база за сравнение, въпреки че и двете са наричани метъл. Първото е шедьовър, изкуство, в него е вложена душа и тръпка, а второто е музикално извращение, поне от моята гледна точка.
Напълно съм съгласна с теб, имаш много точни виждания на нещата. :)

psychopath
08-07-2012, 21:32
Я чакай малко. По тази твоя логика, обществото трябва да гледа на всеки с по-определен стил като отрепка. Дали ще е рапър, чалгарка, спортист и т.н няма значение. И какво излиза - 80% от обществото са отрепки.Пък и кажи ми кое не е нормално в това да носиш тениски на любимите си групи или кожени дрехи? Извинявай много, но можеш да мислиш наркоманите и пияниците, които лежат по подлезите за "надрусани деградирали животни". Не и метълите..
Не 80...90% са отрепки и ретарди. : )

DennisCobain
08-10-2012, 20:02
Особеностите са различни спрямо самите хора и това какъв метъл се слуша точно. Виждала съм и пийнали, и дрогирани, и нормални хора. Не знам.. Аз лично не мога да си представя да слушам само и единствено метъл.

DennisCobain
08-10-2012, 20:04
Не съм забелязала някакви определени части от характера да са свързани с музиката, която слушаме. Напротив! Музиката не влияе по такъв начин, чак. Човек, роден с труден характер , си е такъв. Музиката например не може да го направи в противното. Нямам нищо тия, които слушат определена или каквато и да е стил музика. Аз , самата слушам всякакъв стил, но това по никакъв начин не ми е изградило характера. Дори, когато слушах само BG rap.

Защо винаги си подчертаваш малоумните писаници?

DieselBlood
08-10-2012, 23:42
Кога видя някакъв с коса до кръста,накичен като елха с обици,облечен с шлифер посред лято и, отново посред лято,сложил кубинки с подметка,дебела колкото юмрука ми,как очаквате този човек да ми заприлича на нормален?

DennisCobain
08-11-2012, 07:51
:razz:

In_Nomine_Sathanas
08-11-2012, 08:42
Кога видя някакъв с коса до кръста,накичен като елха с обици,облечен с шлифер посред лято и, отново посред лято,сложил кубинки с подметка,дебела колкото юмрука ми,как очаквате този човек да ми заприлича на нормален?

Някой да е казал че метъла е за нормални хора? :D

Kamikazeto
08-11-2012, 11:15
Това да се наречеш метъл не значи как се обличаш..всеки си се облича както си иска..от друа страна всеки си слуша какъвто и да е метъл..да има доста лигави неща, обаче да си метъл не значи да слушаш само slayer примерно и някви такива подобни... за мене това значи не примерно да слушаш някоя песен да речем на рамщайн и да си клатиш главата като някой луд да крещиш и да я пускаш на макс..тва са някви извращения..(казах рамщайн защото имат много яки песни от страна на лирики, т.е. текст, смисъл) ами да ти харесва, да усещаш тръпки примерно, да знаеш за какво се пее (отделен е въпроса че има тонове безсмислени песни, но и без това не може да се мине).. а са по темата: всички истински метъли които познавам са все свестни, повечето кротки хора както се спомена, но повечето от тях са донякъде затворени и са доста дълбоки като хора и можеш да научиш много от тях..това са моите наблюдения...

DieselBlood
08-11-2012, 22:43
Някой да е казал че метъла е за нормални хора? :D
Аз слушам метъл и се определям като нормален.Може и да слушам комерсиален метъл,но поне не съм някакъв пропадняк.

druzilla
08-11-2012, 22:51
Аз по принцип си падам по метъли,смис с дълги коси и т.н. и баща ми ми забранява да излизам с такива,защото били пропаднали,пушели и пиели и се дрогирали.Не знам как по това каква музика слушат,веднага разбира какво правят.А пък според някои мои приятели метълите не се къпят,имат мазни коси..Аз слушам метъл,даже смея да твърдя,че съм супер зарибена,ама се къпя редовно и не употребявам наркотици.. :D

In_Nomine_Sathanas
08-12-2012, 01:06
Аз слушам метъл и се определям като нормален.Може и да слушам комерсиален метъл,но поне не съм някакъв пропадняк.
Комерсиалният метъл не е метъл за мен, това е лигав модерен псевдо-метъл бъркоч. Истинските метъли са винаги изкъртеняци и ненормални хора (външно или вътрешно).

Kamikazeto
08-12-2012, 07:46
Какво разбирате под комерсиален метъл, защото като пусна в гугъл ми говори за метал хД?
П.П. Много малко хора пишат в темата -.-

sunman
08-12-2012, 12:15
Какво разбирате под комерсиален метъл, защото като пусна в гугъл ми говори за метал хД?
П.П. Много малко хора пишат в темата -.-
Black Veil Brides ли бяха..и глупости от тоя сорт ! :)

Kamikazeto
08-12-2012, 12:24
А ужас, а ужас ааааа...гугълнах го.деба деба деба...чудя се кой го слуша тва че да изкарват пари тия..комерсиален..изглеждат като няква ебавка с свестните групи..поне на външен вид, но няма да ги чуя тия..мерси бтв

druzilla
08-12-2012, 13:54
Black Veil Brides ли бяха..и глупости от тоя сорт ! :)
Какво пък им е на БВБ? :D

Ivaaaaa
08-12-2012, 14:14
Не съм много навътре в нещата, но много харесвам Metallica, Guns n Roses, Axel Rudi Pell, Queen. Имат много добри и смислени песни.

П.П. никой не би казал, че обичам такава музика, ако изхождаше от външния ми вид

sunman
08-12-2012, 15:38
Какво пък им е на БВБ? :D
Изобщо не ме огряват......също и както Green Day са пънк ! :D

Elli *
08-14-2012, 07:51
Колко пъти трябва да ти казвам че си тъпа лигава тинейджърка с чувство на възвишеност и желание за излишно философстване и приповтаряне на морални притчи, които сама разказваш на себе си за да продължиш да се залбуждаваш? ТИ СИ ТЪПА, или най-малкото неосъзната. Метъла и класиката са истински качествената музика и които не е осъзнал това за мен е идиот. МИСЛЯ ЧЕ Е СЪВСЕМ ЯСНО НА ВСЕКИ, ЧЕ ХОРАТА В ТОЗИ СВЯТ СЕ ДЕЛЯТ НА УМНИ И ТЪПИ, или поне такива с повече и по-малко възможности и заложби. Следователно това влияе на всяко тяхно препочитание, което включва и музикалното такова. Музикалните препочитания се определят от мозъчният капацитет на индивида, аз не виждам бизнесмените и банкерите да ходят по концерти на Азис и Преслава? Но пък съм срещал доста умни и мъри хора по метъл концертите. Естествено ако си говорим за истински велика музика, това е класическата музика, операта и джаза, но тези неща се слушат от хора които наистина разбират от музика, не палячовци денсащи по чалготеките и категорично не от нас, обикновенните млади хора. Така че да кажеш че музикалните препочитания не определят какъв е човека, е просто гавра с логиката и очевидните закономерности. Затова млъкни веднъж за винаги, излагаш се.
Абсолютно съм съгласна !
Много добре виждам, че тъщите курвички слушат чалга и Бг рап и тва БГ рапа е пълна боза, така че ... На металите се гледане със странно око, защото са различни от другите, били нормални, ГЛУПОСТИ ... Стила на музика говори много за теб, so fuck off bitches

psychopath
08-14-2012, 14:26
Аз по принцип си падам по метъли,смис с дълги коси и т.н. и баща ми ми забранява да излизам с такива,защото били пропаднали,пушели и пиели и се дрогирали.Не знам как по това каква музика слушат,веднага разбира какво правят.А пък според някои мои приятели метълите не се къпят,имат мазни коси..Аз слушам метъл,даже смея да твърдя,че съм супер зарибена,ама се къпя редовно и не употребявам наркотици.. :D

Евала на баща ти, така трЕбва!

pepelqnkata
09-18-2013, 18:16
Всички тия скапаняци дет си мислят че е метъл се лъжат тва са смесици между тап пънк и метъл просто вижте ги само прическите им и облеклото .... Истинския хеви брутал деат метъл са Слипкнот сички други са некви тапотии Само СЛИПКНОТ те са най яката брутална вулгарна, извратена психично болна група със сбъркани мозъци хора направо ме кара да умирам от кеф когато ги слушам иде ми да пребия до смърт некой п**** много ме кефят просто.... Чуйте тази песен една от най яките им песни http://www.youtube.com/watch?v=ZPUZwriSX4M

psychopath
09-19-2013, 07:23
Вярваш ли си?

Баща Ти
09-19-2013, 08:03
Колко пъти трябва да ти казвам че си тъпа лигава тинейджърка с чувство на възвишеност и желание за излишно философстване и приповтаряне на морални притчи, които сама разказваш на себе си за да продължиш да се залбуждаваш? ТИ СИ ТЪПА, или най-малкото неосъзната. Метъла и класиката са истински качествената музика и които не е осъзнал това за мен е идиот. МИСЛЯ ЧЕ Е СЪВСЕМ ЯСНО НА ВСЕКИ, ЧЕ ХОРАТА В ТОЗИ СВЯТ СЕ ДЕЛЯТ НА УМНИ И ТЪПИ, или поне такива с повече и по-малко възможности и заложби. Следователно това влияе на всяко тяхно препочитание, което включва и музикалното такова. Музикалните препочитания се определят от мозъчният капацитет на индивида, аз не виждам бизнесмените и банкерите да ходят по концерти на Азис и Преслава? Но пък съм срещал доста умни и мъри хора по метъл концертите. Естествено ако си говорим за истински велика музика, това е класическата музика, операта и джаза, но тези неща се слушат от хора които наистина разбират от музика, не палячовци денсащи по чалготеките и категорично не от нас, обикновенните млади хора. Така че да кажеш че музикалните препочитания не определят какъв е човека, е просто гавра с логиката и очевидните закономерности. Затова млъкни веднъж за винаги, излагаш се.

А ти колко си тъп. И прост.
Чешеш си езика с някакви доводи, които нямат логическа стойност.
Чалгата/поп-фолкът/турбофолкът си е съвсем естествена музика за Балканите.
Рок/Метъл музиката произлиза пък от Англия/Америка и си е съвсем естествена там.
Рапът също произлиза от САЩ.
Просто последните две са супер комерсиални, защото се наливат милиони долари в тях, идват от държави, където имат милиони слушатели и се пее на език, който се говори по целия свят.

prince
09-19-2013, 15:21
Мразя метали с мазни коси.

NissaN
09-20-2013, 12:17
Аз съм почитател на такава музика.Слушам Rammstein Linkin Park и други.

Belmorra
08-14-2014, 14:58
Кога видя някакъв с коса до кръста,накичен като елха с обици,облечен с шлифер посред лято и, отново посред лято,сложил кубинки с подметка,дебела колкото юмрука ми,как очаквате този човек да ми заприлича на нормален?

Метълка съм, но коментарът ти ме разби! Браво, добре си обрисувал позьорчетата в субкултурата ми! :D

Belmorra
08-14-2014, 15:00
Мразя метали с мазни коси.

Пък аз мразя нацепени батенца с почти обръснати глави и прегърнали някакви курвички с навафлени коси. Ще се обиждаме ли, какво?