PDA

View Full Version : Колко много го/я обичаш?



freebee
08-06-2012, 19:02
Здравейте. Направих тази тема, за да Ви дам съвет как да спечелите още повече вниманието на половинката си и нейното сърце разбира се. Моят приятел постоянно ми пращат сладурски смс-и, съдържащи текстове на чужд език (най-вече английски), в които обяснява колко мн. ме обича или са цитати от филми и форуми. Това е толкова мило и наистина ме прави страшно щастлива, че се е сетил за мен. Та идеята ми беше, Вие какъв по-точно цитат бихте пратили на своята сродна душичка? И към момчетата : правете повече такива жестове, подарявайте цветя без повод и и напомняйте колко много значи за вас. Наистина помага, ако връзката ви е под съмнение! :)

Amore-Mio*
08-06-2012, 19:24
Не ползвам цитати, предпочитам сама да напиша това, което чувствам. Това, което ми идва отвътре.

ShtrudeL
08-06-2012, 19:28
lol.jpg

HollyGolightly
08-06-2012, 19:37
Принципно ако имаме нещо да си казваме просто си го казваме, не се занимаваме с глупости. Само понякога той превежда някое друго изречение на български и ми го праща като изненада
Колкото до заучените фрази само веднъж сме се лигавили така и то беше по-скоро да видим кой помни повече понеже всички глупости от рода на "I need a map, because i get lost looking into your eyes" звучат ridiculous

SisiStrange
08-06-2012, 19:44
Не ползвам цитати, предпочитам сама да напиша това, което чувствам. Това, което ми идва отвътре.
Аз също. И се получават доста по-нежни.

LadyTerrible
08-06-2012, 19:56
Мен цветя не ме впечатляват,независимо дали са с повод или без...просто съм си такава..и ако гаджето ми ми изпрати някоя заучена фраза от интернет ще се разочаровам доста от него.Много повече ще ме спечели,ако ми изпрати някоя песен на група,която и двамата харесваме или ми изпрати текста на хубава песен.И под хубава нямам в предвид лигава и комерсиална,а такава,чийто смисъл се доближава до нас.А колкото до писане на съобщения...по-добре той да го е измислил,отколкото да ги е прочел в някой сайт за романтични смс-и.Това е смешно

marilyn
08-06-2012, 20:08
Много обичам да му пращам смсчета на "сродната ми душа" и сама си ги съчинявам щото иначе не е искрено.

petetyyy
08-06-2012, 20:19
Поддържам връзка от 16 години- със себе си, много се обичаме , щастливи сме заедно и така... това за мен е вечна любов :)

werii
08-06-2012, 20:53
Не използвам цитати.. банално е и не ми допада много. Любимото нещо и на двама ни е когато си казваме обичам те на родните ни езици, които не са български език. :))

3oPuTy
08-06-2012, 21:12
Аз лично намирам за хипер глупаво пращането на подобни СМС-и и бих се обидила ако моето човече ми прати нещо такова :? Да е някой глупав и да праща разни цитати,намерени от нета - окей,амааа с такъв не бих тръгнала.По-добре да не ми праща нищо "остроумно",от колкото цитат от нета :?
С цветята е същото - не обичам мъртви цветя :?
За сметка на това пък много се впечатлявам от малките жестове.Например,когато заминах за Габрово за седмица.Предния ден се бях оплакала,че ще трябва да ставам в 5 сутринта докато си навивах алармата.На другия ден като ми звънна телефона чух неговия глас как ми казва "Мило,ставааай.Хайде де,ставай за да не закъснееш ... Обичам те и ще чакам да ми се обадиш като пристигнеш!".Оказа се,че докато съм била в банята се е записал и е сменил мелодията на алармата с гласа си - беше уникално!!! :))) Аз пък му бях сложила няколко бележки на различни места из тях - в кухнята под бурканчето с кафето,в банята до пяната за бръснене,под мишката,в портмонето му и на телефона му.Всички бяха няк'ви забавни и свързани с различни любими лафове ... Ей такива неща ме трогват мен,а не няк'ви изтъркани цитати :)

Hilary_
08-06-2012, 21:14
:lol: :lol:

xoxi
08-06-2012, 21:29
Като се замисля... за две годишна връзка не сме си пращали никакви смс-и. И цветя не ми е подарявал, като изключим едно рандъм откъснато цвете, което беше за бъзик.
По логиката на авторката, ние май въобще не се обичаме. :D

SisiStrange
08-07-2012, 03:56
Рязан цвят и аз не обичам. В саксия си е друго. Но пък в саксия трябва много да те бива, за да налучкаш нещо, което хем нямам, хем харесвам.

Violenza
08-07-2012, 09:18
То ако любовта се изразяваше и измерваше с китки и приказки...
Не обичам да ми подаряват цветя, не обичам да ми пишат лигави смс-и, не обичам да ми обяснява "колко много ме обича". Моят не прави нито едно от нещата, аз също не ги. Направо сме обречени.

dimitar_ak
08-07-2012, 09:21
При нас няма цитати. Пускаме си само :-* или <3, но това означава "в момента си мисля за теб и ако сега си тук ще те задуша в прегръдките си". Малък SMS, но говори много.

LeprikonA
08-07-2012, 09:40
А аз много обичам цветята, били те откъснати, саксиини, всякакви. Даже рандъм откъснати ми е много по-мило, от колкото купени и облепени с излишна хартия. Само дето не съм попадала на момче, което да усети тая ми слабост :Д.

Иначе не намирам нищо лошо в изразяването на чувствата под каквато и да е форма, стига да не се приемат определени неща кaто задължителни.

freebee
08-07-2012, 09:55
Аз нямах предвид, че без такива глезотийки сте обречени? Просто това е един сладък жест, да това също е добро те сами да мислят какво да ви напишат. Няма нищо лошо в идеята ми поне според мен...защо като не пишете по темата се заяждате не мога да разбера. Това си е лично мое мнение, като не ви отърва не пишете!

freebee
08-07-2012, 09:58
Като се замисля... за две годишна връзка не сме си пращали никакви смс-и. И цветя не ми е подарявал, като изключим едно рандъм откъснато цвете, което беше за бъзик.
По логиката на авторката, ние май въобще не се обичаме. :D

о, боже.... НЯМАХ ПРЕДВИД ТОВА. Хубаво, че не сте си писали нищо такова, това си е ваш избор, но във всяка връзка е разлино. Какво лошо има в идеята ми за смс-ите.. А цветята са вид жест...не са задължителни, кога видяхте да съм написала нещо такова.....Мислех, че сайта е и за изразяване на лично мнение, а не е съдебна палата. Разочарована съм.

xXxPETYAxXx
08-07-2012, 11:10
Авторке ти от колко време си с приятеля си? Любопитство просто, интересно ми е дали има и месец-два?
Иначе мен като ми пратят някакъв разлигавен смс ми става някак тъпо, обръщам го после на майтап :D Не знам защо - може би искам МЪЖ до себе си, а не влюбено момченце. За цветята, ако е неочаквано и непринудено ще ми се стори сладко за момента, ама не искам някой влюбен глупак, който ми тича след гъза (с извинение)! :)

mechone
08-07-2012, 11:59
Аз пък обичам СМС-ите, каквито и да са те. Дори да пише само "какво правиш миличко".. Но адски много се потискам когато ми подаряват цвете, не знам защо, много ми е гаднярско, прекалено лигаво и романтично...

3oPuTy
08-07-2012, 12:29
Мислех, че сайта е и за изразяване на лично мнение, а не е съдебна палата. Разочарована съм.

Точно за това си изразяваме мнението,което (за твое съжаление) е предимно отрицателно.
Щом искаш положителни мнения си пусни първия пост на стената си във ФБ,където ще можеш да триеш негативните ;)

anonymous708973
08-07-2012, 14:22
Като се замисля... за две годишна връзка не сме си пращали никакви смс-и.

Ееее, голям чар има в тая работа :)

Авторке, от колко време сте заедно? Ако сте от малко, разбираемо е да вярваш, че постоянното писане на смс-и и показване на внимание е ключът, но всъщност това е доста грешна концепция. Ако сте от много... явно обичате да се задушавате взаимно.

Аааа, Зори, това с алармата е сууупермиличко <3

xoxi
08-07-2012, 14:31
о, боже.... НЯМАХ ПРЕДВИД ТОВА. Хубаво, че не сте си писали нищо такова, това си е ваш избор, но във всяка връзка е разлино. Какво лошо има в идеята ми за смс-ите.. А цветята са вид жест...не са задължителни, кога видяхте да съм написала нещо такова.....Мислех, че сайта е и за изразяване на лично мнение, а не е съдебна палата. Разочарована съм.

Сама се съдиш, мила.
А и от шега не разбираш много.
"Нейното сърце'' (aka на половинката си) няма да спечелиш с такива работи. Нито пък те са някакво неуспоримо доказателство за любовта между двама души.
Не съм против тия лиготии, просто намекнах, че има много други начини да изразиш любовта си и да покажеш на другия човек, че мислиш за него. Не се заяждам, а просто ме мързи да давам примери. :D

3oPuTy
08-07-2012, 14:54
Пантерке,наистина беше супер мило от негова страна :) Същия ден трябваше да се лашкам 5 часа в един бус до Габрово,а после имах ходене напред-назад по разни нотариуси и други глупости и си мислех,че деня ще е ужасен,но с такова начало просто всичко си дойде на мястото :)


Сега като се замисля явно сме си имали традиция да се будим по подобен странен начин,защото първия СМС,който му пратих след като тръгнахме беше "Ставааай,че закъсняваш за изпита!!!" и това в 03:30 сутринта в неделя :D Той пък от своя страна на няколко пъти ми звънеше супер притеснен пак по това време и пак с думи от рода на "Още ли спиш?!Нали знаеш,че първи час имаш еди-к'во си - СТАВАААЙ!!!" :D :D :D Естествено веднъж ми звънна с тези думи,но щом чух заучения репертоар само му казах "Доообре!" и пак си легнах без да се усетя,че наистина закъснявам :D
Дааа,беше забавно :)

psychopath
08-08-2012, 01:35
Защо си мисля, че това не се показва с разни клиширани смс-цитатчета, ами по друг начин. : )

HoBaTopka
08-08-2012, 15:11
Ох Божеее. Темата е тъпа, откъдето и да го погледнеш. Тези SMS-и харесват на ТЕБ. Хората са различни, съответно харесват различни неща.

fenkaaa
08-08-2012, 17:20
Аз каквото имам си го казвам.Той е повече по любовните СМС-и и думи.