PDA

View Full Version : Приятелка на бившата ми ;х



YoodaR
08-06-2012, 20:12
Здравейте съфорумници,
историята ми е такава.. ходих с едно момиче почти година и половина и докато ходихме тя ме запозна с много нейни приятелки. Разделихме се преди 2 месеца и нямам чувства към нея, обаче едно от момичтата, с който тя ме запозна адски много ми харесва. С въпросното момиче сме се засичли по улиците след като се разделих с бившата и не ми е показвала някакво отрицателно поведение. Сигурен съм, че бившата ми й е наговорила куп глупости и не знам как да постъпя, как да я заговоря и така.. Знам, че ако започна да й пиша ще ми отговаря и всичко ще е както трябва , но се опасявам да не да вземе да сподели на бившата и тя да ми развали всичко. Намеренията ми към това момиче са сериозни (не искам просто секс, защото от такова прелестно създание не мога да искам само това.. ;х) .
П.с. - Тя не знае , че ми харесва. Няма си никаква представа.
п.с.2 - Почти невъзможно е да я засека някаде и няма как да говоря с нея освен във facebook или skype. :(
Ще се радвам ако някой от вас успее да ми помогне с това к'во да правя (как да я заговоря и тем подобните)

ShtrudeL
08-06-2012, 20:15
Чак пък толкова долна ли е бившата ти?
Вариант е да й признаеш всичко каквото е, да си максимално искрен и да се надяваш да го оцени и да изпитва нещо повече към теб..

YoodaR
08-06-2012, 20:18
еми доста долна си е.. сигурен съм , че след като разбере че съм писал на приятелката ѝ ще ѝ наговори още поече простотии и така :Х за т'ва и се чудя к'во да направя ;с

SisiStrange
08-06-2012, 20:21
За какво толкова сте скъсали?

Винаги ми е непонятно как така до вчера сте се обичали година и нещо, а днес изведнъж става долна. о.О Изневерила ти е? Обидила те е? Какво? Съжалявам за личния въпрос, но ми стана интересно.

Ако са близки, малко вероятно е да се навие от лоялност. Ако не са има шанс.

scandalousLady
08-06-2012, 20:21
Пиши на мацката, ама полека. Не мисля,че ще и сподели, защото знае че все пак си и бивш.

Зайче..
08-06-2012, 20:25
извинявай, че ти спамя в темата, ама наистина ли си от Несебър ? 8-)

YoodaR
08-06-2012, 20:28
Скъсахме защото тя направи много глупости, самото и поведение към мен се промени, започна да си пише с други момчета, да не обръща достатъчно внимание на мен , а бе с една дума тя не беше човека, с който тръгнах.. промени се прекалено много ! Относно до това колко са близки, преди са били най-добри приятелки, сега не се търсят, рядко излизат, да не кажа прекалено рядко. Лошото е, че след като се разделих с бившата това момиче беше едно от първите, с която тя е разговаряла.. и все пак в момента изобщо не се събират двете , сякаш бившата ми просто се е опитала да я настрой с.у мен.. както е направила със всичките си фр. :)

YoodaR
08-06-2012, 20:28
извинявай, че ти спамя в темата, ама наистина ли си от Несебър ? 8-) даааа ^_^

Зайче..
08-06-2012, 20:32
дай фб на лично, може да се познаваме 8-)

Anichkaxxwee
08-07-2012, 06:11
Пиши й
Но не й споделяй чак толкова много
Първо се опознайте и чак тогава
Смятам, че ако се опознаете и станете малко по-близки, тя няма да споделя на бившата ти чак толкова много

LeprikonA
08-07-2012, 07:44
Пиши и свободно, не задълбавай веднага, а постепенно. Не вярвам да и казва на приятелката си всяка мъничка подробност от ежедневието си, пък и ако има малко мозък в главата ще помисли върху идеята "трябва да си създам мое мнение, не да слушам чуждото".

xXxPETYAxXx
08-07-2012, 11:25
Ако не си направил нищо лошо в предната ти връзка - няма с какво да я настройва срещу теб! А и да го прави, ако другото момиче има мозък в главата си, няма да вярва на всичко, което чуе! Въпреки че аз например, ако бившия ми приятел зарибява моя приятелка, просто ще й каже истината за него, то това е достатъчно! Май си гузен и ти за нещо, щом мислиш, че може да постъпи така бившата ти. И е глупаво да я обиждаш и редиш. Вината за промяната й в отношението си към теб едва ли е само нейна, а вероятно и твоя.

mechone
08-07-2012, 11:50
Бъди по-смел. Пиши й. Не губиш нищо. Ако наистина те харесва, няма да обърне внимание на това, което й говори бившата ти.

Amore-Mio*
08-07-2012, 13:07
Действай, без да се притесняваш. Миналото си е минало, пък и сам каза, че се виждат изключително рядко. Пиши й и така.

Me4encety
08-07-2012, 13:16
Жените сме долни създания.Сигурно нарочно ще ви развали връзката.

anonymous708973
08-07-2012, 14:12
Защо си толкова убеден, че бившата настройва приятелите си срещу теб? Вярно, че е честа (и непонятна за мен) практика, ама чак пък толкова...

Вече познаваш момичето, тоест, най-трудният момент е минал. Пиши й по фейсбук просто 2-3 пъти, общи приказки, а-у и я покани да излезете.

Zaharinka
08-07-2012, 15:05
Ако сегашното ми гадже тръгне с моя приятелка след като сме скъсали повече няма да ги погледна и двамата..А и едва ли моя приятелка ще поиска да ходи с някой,за когото знае цялата история и защо сме се разделили.