PDA

View Full Version : Девствена ли съм



smelite si imat vsichko
08-07-2012, 00:22
Здравейте,аз съм на 18 години искам да попитам: Имам приятел от 8 месеца...когато правихме секс за първи път(до този момент аз бях девствена) нямаше кръв а ме болеше много малко и сега незнам дали съм девствена или не съм...това се чудя вече доста време,а и неговия член не е много голям,но не е и малък,но пък досега сме го правили поне 40 пъти(все пак мисля,че няма начин при толкова пъти все още да съм девствена)а и на мене на другия ден ми дойде менструацията...затова много ще съм Ви благодарна ако ми кажете дали според Вас съм девствена или не съм??Благодаря предварително на всички дали личното си мнение!!!

IncendiaSanctus
08-07-2012, 00:24
Слабо трол :/

AlokiNn
08-07-2012, 00:26
Не си.

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 00:29
Хайде тогава...InsendiaSanctus...да видим твоята тема??!А да те обиждам..няма смисъл(не са ми дали толкова нисше възпитание)

Jammie
08-07-2012, 00:34
Ми нямам вагина за да знам какво е чувството,но всички момичета които познавам..казват,че си боли...така че вземи нещо от сорта на краставица,банан,точилка (с нахлузен найлонов плик) или нещо подобно..и го направи сама...ще си улесниш живота..(Шегувам се естествено)..предполагам не си отворена..

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 00:37
хаха забавен си...:D ще пробвам някой от твойте съвети :D :D :D

IncendiaSanctus
08-07-2012, 00:52
Нов профил, малоумен никнейм, това го написа и в друга тема... Какво да си помисля, освен трол ?
Добре, да кажем, че не си :
Въпросът ти е неправилно зададен - щом сте го правили, значи не си девствена... Има някакъв ( не много голям, но го има ) шанс химена ти още да е здрав, ама това не те прави девствена xD
Пък и какво значение има това ?

nekva ligla
08-07-2012, 01:13
Якоо тролл :DD

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 01:15
Първо:до сега не съм влизала в такива подобни сайтове,не защото не съм имала проблеми а защото този ме измъчва доста и незнаех къде точно трябва да пусна поста...а и за мене има значение,защото преди водех доста разхайтан живот....държах се като курва...целувах се с всеки срещнат...но не съм правила секс с никой от тези хора...и моя приятел с който съм сега и с който го направих знае за всички тези минали неща и това,че нямаше кръв а и бях широка му дава повод да си мисли,че не съм била девствена и че съм го излъгала че съм и тука започват проблемите ни и караниците ни...и искам да му докажа,че има и като моя случай...но все пак съм играла народни танци преди близо 5 години...но тогава нямах все още цикъл...;)разбираш ли какъв ми е проблема

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 01:17
Wooow....nekva ligla...страхотно възпитание мила моя...суперр си...личи си само по коментарите ти,че ника ти с който се представяш,си съвпада и със самата теб като личност;)

Jammie
08-07-2012, 01:17
Първо:до сега не съм влизала в такива подобни сайтове,не защото не съм имала проблеми а защото този ме измъчва доста и незнаех къде точно трябва да пусна поста...а и за мене има значение,защото преди водех доста разхайтан живот....държах се като курва...целувах се с всеки срещнат...но не съм правила секс с никой от тези хора...и моя приятел с който съм сега и с който го направих знае за всички тези минали неща и това,че нямаше кръв а и бях широка му дава повод да си мисли,че не съм била девствена и че съм го излъгала че съм и тука започват проблемите ни и караниците ни...и искам да му докажа,че има и като моя случай...но все пак съм играла народни танци преди близо 5 години...но тогава нямах все още цикъл...;)разбираш ли какъв ми е проблема

Поне си признаваш че си..курва :D

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 01:23
Нищо няма да признавам....целувките не са нищо...аз разбирам да съм спала с всички тези с който съм се целувала,че да имаш основанието да ми кажеш,че съм курва...но не съм а и за тези целувки са били под влиянието на алкохолаааа

Jammie
08-07-2012, 01:25
Нищо няма да признавам....целувките не са нищо...аз разбирам са съм спала с всички тези с който съм се целувала,че да имаш основанието да ми кажеш,че съм курва...но не съм а и за тези целувки съм била под влиянието на алкохоллл

Не бъди скромна,бъди себе си..гордей се с това което си...(един съвет..КОНДОМИТЕ СА ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА)

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 01:28
IncendiaSanctus...искам да те попитам:щом химена може да е здрав все още за това ли е нямоло кръв или не е за това и непременно кръв има чак когато химена се скъса,така ли е или аз греша?

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 01:32
знам за каква употреба са...и че са за еднократна употреба...просто ти нямаш основание да ми казваш,че съм курва като не ме познаваш...това,че съм млада и хубава...и съм се целувала незнам преди колко си време с най-различни не ти дава повод да ме обиждаш...все пак не мисля,че сайта е направен да се обиждаме...а да си помагаме!!!Говори с каквито думи искаш за мене..но не мисля,че тук е точното място!!!

IncendiaSanctus
08-07-2012, 01:34
Ми има един милиард теми за това, иначе - като си играла народни танци може да е станал еластичен, и да не се къса като го ръчка, може и да има голяма дупка, и пак да не се къса, съответно може просто да си е на мястото още.
От друга страна, на някои не им тече кръв изобщо, индивидуално е...

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 01:36
Мерси;)

Wax
08-07-2012, 06:52
Имаш рак и/или спин.
Самоубий се !

Tyler The Creator
08-07-2012, 07:11
Даже си бременна.

ludata90
08-07-2012, 07:15
На 18??? И задаваш такива въпроси? Както и да е.....какво като не е имало кръв, не е задължително да има, и при мен нямаше. Правила си го 40 пъти(явно ги броиш) и си задаваш въпроса дали си девствена? Ми не, не си

Christinna
08-07-2012, 07:22
знам за каква употреба са...и че са за еднократна употреба...просто ти нямаш основание да ми казваш,че съм курва като не ме познаваш...това,че съм млада и хубава...и съм се целувала незнам преди колко си време с най-различни не ти дава повод да ме обиждаш...все пак не мисля,че сайта е направен да се обиждаме...а да си помагаме!!!Говори с каквито думи искаш за мене..но не мисля,че тук е точното място!!!

Не стига, че темата, която си направила е малко безсмислена, понеже както каза ти сте го правили поне 40 пъти, при което няма как да НЕ си девствена, ами и самочувствието ти е доста голямо..

mechone
08-07-2012, 09:52
Не си много ясно..

Zarity
08-07-2012, 10:18
Кво,ти малоумна ли си? Не си девствена по дяволите,правила си секс! Защо винаги под девствена разбирате да имате химен?! Ами на някой жени им се къса чак при раждане.Девствени ли са били?

Amore-Mio*
08-07-2012, 13:20
Предполага се, че не си. Независимо дали твоя си има голям или малък пенис. Все пак влагалището е с дължина 8 сантиметра, мисля че, а надали на твоето момче му е 6 сантиметра. Та, все тая. Не е задължително при първия път да има болка и кръв.

chukipuki
08-07-2012, 17:13
Мозъка ти е девствен.

DarkTemplar
08-07-2012, 17:14
Спеклите си нямат нищо (вече даже и химен), каква драма...

ioannidis
08-07-2012, 17:22
'ОбразУвателна... Хм, да, ясно :D

3oPuTy
08-07-2012, 17:51
Силно се надявам да си някой новоизлюпил се трол,защото ако темата ти е сериозна то трябва да ти се забрани да правиш секс :?
Тиии въобще наясно ли си със значението на думи като "секс" и "девственост"?!
За овулация,контрацептиви и други подобни сложни думички няма да питам,защото май знам отговора ... :?

x3eme
08-07-2012, 17:54
ужас на 18 години да задаваш такива въпроси
,но все пак не си девствена.щом има проникване дори само веднъж да е не си вече.

smelite si imat vsichko
08-08-2012, 20:56
3oPuTy наясно съм и със много по-сложни думи...а и не съм ти искала мнението....нито пък от други...индивиди...който пишат по тази тема глупавите си изказвания...а от хора който могат да отговорят....!!!

3oPuTy
08-09-2012, 18:02
3oPuTy наясно съм и със много по-сложни думи...а и не съм ти искала мнението....нито пък от други...индивиди...който пишат по тази тема глупавите си изказвания...а от хора който могат да отговорят....!!!

След като пускаш тема във форум значи искаш мненията на ВСИЧКИ,които имат к'во да кажат ;)
Между другото за 18 годишна си много неграмотна ... Вземи отвори някой учебник по БЕЛ,вместо да се чудиш след като 100 пъти си го правила с твоя дали си още девствена :?

alex_alexiewa
08-09-2012, 18:56
На 18 години да пита дали е девствена след като се ебела незнайно колко пъти и само за твоя лична информация това че си се целувала с много момчета не мисля че ни интересува смисъл няма нищо общо с темата ти за какво го каза за да се "похвалиш" но не е за хвалба а е смешно както и факта, че незнаеш толкова елементарни работи...

smelite si imat vsichko
08-10-2012, 21:11
3oPuTy....xaxa...незнам ама може и ти да отвориш някой учебник....аз много добре съм се справила по БЕЛ за 12учебни години....:D :D :D смешна си ми...

alex_alexiewa
08-10-2012, 22:16
на 18 си трябва да си 12 клас сега :Д

TaylorGang
08-10-2012, 22:35
За 18 годишна имаш "много добра" сексуална култура,но както и да е.Как ще питаш дали си девствена след като е проникнал в теб? Както каза x3eme,не си девствена щом има проникване.Не е задължително първият път да има кръв,при всяко момиче е различно и не може при първият път да се разкъса химена напълно.При някой жени даже това става чак след като родят.След това си го правила още много пъти,така че не си девствена спокойно.Вземи прочети нещо на тая тема ,за да няма после ''Бременна ли съм''.
П.п - НЕ ЗНАМ се пише ОТДЕЛНО.

3oPuTy
08-11-2012, 15:59
3oPuTy....xaxa...незнам ама може и ти да отвориш някой учебник....аз много добре съм се справила по БЕЛ за 12учебни години....:D :D :D смешна си ми...

Като гледам предния ти пост хич не си наясно кога се пише "С" и кога "СЪС",както и кога е "И" и кога "Й" ... Това са възможно най-елементарните неща и щом тях не знаеш не мога да схвана к'во разбираш под "справила съм се добре по БЕЛ" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
За запетаи,главни букви и правилното изписване на "не знам" няма да говоря :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hilary_
08-12-2012, 03:27
Девствена си докато член не влезне в теб.
Сега си отговори сама на въпроса дали си или не си? ..

sexpert2
08-12-2012, 08:56
Чак като стане6 на 21 и рпави6 секс с него става6 дествена ина4е толко рано немойе6 да стане6 дествена ;д

pandiflysche
08-12-2012, 17:37
В интерес на истината и при мен се случи същото. Имаше болка, но кръв нямаше. И според мен щом е имало проникване - не си девствена!

ledenakrasota
08-12-2012, 17:51
Оф, моме... Вземи едно огледало и си виж дупката. Вкарва ли го целия, не си девствена. Освен това не е задължително първият път да се дереш от болки и кървища. Има най-различни видове.

sweetycherry33
08-12-2012, 18:00
Не си девствена, разбира се.Правили сте секс, вкарал ти го е = разкъсал е химена.Просто при някои боли повече, при други по - малко, нормално е.Няма значение дали му е по - голям или по - малък, щом си правила секс значи не си девствена!Не е зле малко да си обогатиш сексуалната култура. ;)

sweetycherry33
08-12-2012, 18:03
Чак като стане6 на 21 и рпави6 секс с него става6 дествена ина4е толко рано немойе6 да стане6 дествена ;д


А пЪ тий нямъ си пУдобриЖ прЪвописЪД, дЪже и кЪт стРЪнеш нЪ 21.Ни мойж пиши грЪмотнУ. :lol: ;) Хахахах..........

Amellia
08-12-2012, 18:53
Умирам. Убива ме авторката.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4qiamvkt31rwcc6bo1_250.gif

"а и неговия член не е много голям,но не е и малък,но пък досега сме го правили поне 40 пъти(все пак мисля,че няма начин при толкова пъти все още да съм девствена)"
"аз разбирам да съм спала с всички тези с който съм се целувала,че да имаш основанието да ми кажеш,че съм курва...но не съм а и за тези целувки са били под влиянието на алкохолаааа "
"това,че съм млада и хубава...и съм се целувала незнам преди колко си време с най-различни не ти дава повод да ме обиждаш....."

Не, изобщо не си курва. Курвите поне знаят какво е девственост и кога девствеността вече я няма.

UltraBlue
08-12-2012, 19:38
Не си девствена а си тъпа.. :D