PDA

View Full Version : За бъдещите шестокласници



titi_boianova
08-07-2012, 10:32
Аз съм на 12 и ще ставам шести клас...полезни мнения, училища и един голям ?... Как мога да се справя с ученето, с тренировките и с излизането с приятели едновременно. Моля ви, ако имате някакви идеи - споделяйте...Искам да питам по големите ще има ли нужда от доп. подготовка в шести клас и има ли шанс и тази година да пуснат матури...~

PS: Добра ученичка съм, но на магия ми се получава понякога. :D

^^^Всички шестокласници да споделят за трудности, къде учат и как се хранят... защото и това един доста голям проблем, с който трябва да се справим(правилното хранене е важно за всички, особено за нас - подрастващите)
:DD Дано темата успее и да бъде успешна !!! ЧЕСТИТОО ! (party)

perry_the_platypus
08-07-2012, 10:59
Е, излизането с приятели трябва да го ограничиш ако искаш да се справиш с уроците и тренировките. Тази година на изпита по Математика след 7ми клас имаше материал от шести клас. Допълнителните подготовки АКО искаш може да ги започнеш чак седми клас, шести клас е още бая рано. Преди време ги отмениха ВЪНШНИТЕ ОЦЕНЯВАНИЯ в края на шести клас, а ако питаш дали има шанс да преместят кандидатстването да е след 6ти клас, никакъв шанс. :D:D:D:D
Тук мисля, че вашия набор не е особено нашумял, защото вие реално не сте тийнейджъри. Може да погледнеш тази тема ->
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/526984-%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-12, но няма абсолютно нищо смислено. Какво общо имаше ученето с правилното хранене, не разбрах, но както и да е. :) Успех и не му мисли, още ти е рано, на твоята възраст дори не подозирах, че ще кандидатстваме, проучих нещата чак края на шести клас. :)

Amore-Mio*
08-07-2012, 13:40
Опитай се да си разпределиш така времето, че да ти стигне за всичко. Макар, че трябва малко да поограничиш излизането с приятели, но все пак ще успееш поне за кратко да го направиш. В 6 клас при мен имаше единствено изпит за проверка на знанията или там , както се води, по всички предмети. Както и в 7 клас. Учи си редовно. Тъй като на изпитите след 7 клас, е включен и материал от 6 клас.

titi_boianova
08-10-2012, 07:10
Тийнейджърите започват от 12 годишна възраст :)

titi_boianova
08-10-2012, 07:13
Мерси, Amore-Mio* !!! :)

perry_the_platypus
08-10-2012, 08:03
Тийнейджърите започват от 12 годишна възраст :)

Напротив, това, че на вас ви се иска да сте тийнейджъри си е ваш проблем, истинските тийнейджъри са на възраст 13-19, точно затова в социалните мрежи е забранено за деца под 13 години, но вие като си напишете набор 93 (примерно) ии .. :)

so frickin' dumb
08-11-2012, 16:04
Тийнейджърите започват от 12 годишна възраст :)

думата ТИЙНейджър идва от ТИЙН,a него го има от THIRTEEN до NINETEEN. :) дванадесет е twelve, така че не си тийнейджър на дванайсет :))
а към темата, да ти кажа, спомням си, че моята класна започна да ни готви целия клас по математика още от 6-ти клас и тряскаше двойки наред.. зависи от обучаващите, нямап нужда толкова рано от допълнителна подготовка.. и матури няма да има поне за настоящата учебна година, бъди спокойна :} дано съм ти отговорила на въпросите *.*