PDA

View Full Version : Нещо съмнително...



Pepellqshka
08-07-2012, 13:59
Здравейте!не знам за къде е темата,преместете я ако не е за тук.Значи..от много време искам да си купя Айфон.Вчера намерих един сайт от англия,където продават айфони с намаление до края на месеца.Намерих скайп и си писах с някой от фирмата.Казаха ми че за 16 ГБ струва 350 Щатски долара,което е около 500 лева.Днес си писах пак с тях по скайпа,казах им,че го искам за рождения си ден или за коледа, и ако ще го купувам ще е тогава,но пък промоцията ще е свършила и едва ли нашите ще искат да дадат 1,400 лв.И теми казаха,че ако го купя тези дни са готови те да заплатят половината,демек още отстъпка да ми направят. Пратиха ми сайта си http://www.directelectronics.appee.co.uk/
Съмнява ме обаче,че може да е измама,защото кой ще прави такъв голям жест за един обикновен клиент...как мислите? Мения?

Anichkaxxwee
08-07-2012, 16:29
От 1.400 до 500 лева, наистина е голяяямо намаление
Малко ме съмнява ..

Amore-Mio*
08-07-2012, 17:18
Мен също ме съмнява.
Май ще е по - добре изобщо да не се занимаваш с подобно нещо.

slivergold
08-07-2012, 17:31
Най-добре изчакай Коледа или Рожденя си ден.Ако това е измама и вашите си дадът парите напразно после сигурно няма да дадът отново пари и ще ти купят някой по-евтин. :)
Иначе Iphonе не е толкова добър колкото Самсунг Галакси С3 - УНИКАЛНИЯ ТЕЛЕФОН :shock: купиш ли го ще се влюбиш!По-хубав телефон от него не е излизал досега и бие и Iphone и всички по продажби и така. Купи го-няма да съжаляваш-баща ми го има..просто телефона е .. мечта! :)

Tikche
08-07-2012, 21:53
Най-добре изчакай Коледа или Рожденя си ден.Ако това е измама и вашите си дадът парите напразно после сигурно няма да дадът отново пари и ще ти купят някой по-евтин. :)
Иначе Iphonе не е толкова добър колкото Самсунг Галакси С3 - УНИКАЛНИЯ ТЕЛЕФОН :shock: купиш ли го ще се влюбиш!По-хубав телефон от него не е излизал досега и бие и Iphone и всички по продажби и така. Купи го-няма да съжаляваш-баща ми го има..просто телефона е .. мечта! :)

Наистина и аз имам Galaxy и е просто уникален. Няма как да го опиша с думи. Има всичко, ама наистина всичко, за което си си мечтал. Много можеш да се забавляваш с него. Може да му говориш и да обърне думите ти в песен, можеш да теглиш безброй игри и приложения пригодени за Андроид, камерата му е много хубава, можеш да правиш видеота, има много памет. Ако работиш също е много полезен. Всъщност можеш да си направиш телефона какъвто си искаш с програми за работа, word и тн. или за забавление. Ти си решаваш. Този телефон наистина има всичко и бие отвсякъде всички други.

slivergold
08-08-2012, 17:44
По-добър си е определено. (^)

Rally23
08-13-2012, 12:32
Приятелката ми има Samsung Galaxy и е много, много доволна, а аз имам LG той ми върши страхотна работа!Както каза slivergolg по добре родителите ти да ти купят някой хубав, защото това със сигурност е измама и едва ли ще ти купят друг ХУБАВ!

ccdesigns
08-13-2012, 12:44
хахахах, не за 300лв, за 150 ще ти го дадат :D :D

TheBobqk
08-13-2012, 12:54
Чиста измама. Ако си го вземеш или няма да си получиш телеона, или ще има някакъв дефект, или ще е скапана реплика. По-вероятно е да не си го получиш и да си пръснеш парите на вятъра. Взимай Galaxy няма да се разочароваш. Преди почти година си взех Galaxy Gio и съм доволна. Забива от време на време, но телефонът е чук. Въобще не се занимавай с тези хора.
А ако държиш да имаш Iphone отиди в най-близкия магазин на мобилния си оператор и си вземи.

Pepellqshka
08-16-2012, 23:35
Отказах се от тези,измама ще е 100% . А може ли някой да ми обясни малко по-подробно какво представляват репликите на Айфон.Смисъл,знам че не е оригинал,но в какво точно се различават?Менюто,дизайна, амерата?

JuStElly
08-18-2012, 00:07
В качеството като цяло..

TheBobqk
08-18-2012, 07:06
Имам реплика, която ми бяха подарили преди време. На външен вид се отличава с това, че е малко по-дебел и по-малък. Тва си е обикновен телефон с тъч скрийн. Няма нищо особено на него. Проблемът при мен беше, че без да искам го изтървах на килимът ми, който е доста дебел и мек, а на него му се развали звукът. Т.е. не издава звук, когато звъни или пусна музика. Работи само със слушалки. Когато говорих с някого едва ме чуваха и трябваше да викам, за да ме чуят. Като цяло даваш 300-400 лева за един боклук, който прилича на нещо, но не е нищо особено и по-добре да си вземеш друг с по-големи възможности за същите пари. Другото интересно, за което се сетих сега беше, че батерията му се развали много бързо. За период около месец или два батерията започна да държи за по няколко часа дори, когато не го използвам. Имаше втора батерия, която беше същия боклук. И сега си седи в кутията заедно с още няколко развалени телефона и прашасва. Безполезно. Ето още нещо много важно. На моят отзад пишеше, че е 16gb, но всъщност трябва да си сложиш карта памет, за да можеш да запишеш нещо на него, сим картата не се слага отстрани както при истинския. Единственото предимство за мен беше, че може да се сложат две сим карти, но пък от това забиваше.

SunT
08-18-2012, 08:41
http://www.youtube.com/watch?v=K4ULEr6dWjo ето разликата