PDA

View Full Version : омрете в сперма. :с



C2H5OH
08-07-2012, 15:20
чухте ме, марш. :с

MaLyKoLiU
08-07-2012, 15:23
да ти се връща x2

C2H5OH
08-07-2012, 15:26
бро, тва не съм аз, някъв ме ограби и ми взе компа с паролите и сичко. :с

Mary_Jane_69
08-07-2012, 15:26
LOL

geography
08-07-2012, 15:31
LOL

ти умри в най-много сперма, мазен трол. дано те изнасилят 300 мазни потни сиренести цигани с големите си дебели мазни чепове в устата ти и гъза ти и вагината ти и дано после ти направят букаке и гоатсе и пролапс.

Mary_Jane_69
08-07-2012, 15:32
ти умри в най-много сперма, мазен трол. дано те изнасилят 300 мазни потни сиренести цигани с големите си дебели мазни чепове в устата ти и гъза ти и вагината ти и дано после ти направят букаке и гоатсе и пролапс.

духай?

Skullcrusherka
08-07-2012, 16:28
А ти освен "хубавите" неща, които ни пожелаваш, няма да е зле малко да си пооправиш правописа :) . Жив и здрав!

StringTheoryPracticist
08-07-2012, 16:36
А ти освен "хубавите" неща, които ни пожелаваш, няма да е зле малко да си пооправиш правописа :) . Жив и здрав!
Чу ли, чу ли!

C2H5OH
08-07-2012, 16:50
мрете бе, изкарах 5,98 на матурата по бел :с

StringTheoryPracticist
08-07-2012, 17:06
мрете бе, изкарах 5,98 на матурата по бел :с
omg как са те допуснали като даже не знаеш, че изречение се почва с главна буква и се завършва с препинателен знак супер си зле :ХХ

C2H5OH
08-07-2012, 17:14
omg как са те допуснали като даже не знаеш, че изречение се почва с главна буква и се завършва с препинателен знак супер си зле :ХХ
Аве ей умния, какво по дяволите е просто шибан казват за мен, кучката? Ще има, знаете, съм завършил на върха на моя клас в печатите на ВМС, и аз сме били замесени в множество тайни нападения на Ал-Кайда, а аз имам над 300 потвърдени убива. Аз съм обучен в горила война и аз съм в началото снайперист в целия въоръжените сили на САЩ. Вие сте нищо за мен, но просто още една цел. Аз ще ви избършете по дяволите, с точност играчи, които никога не са виждали преди на Земята, маркирайте си шибаните думи. Мислиш ли, че можеш да се измъкнеш с заявявайки, че глупости за мен по интернет? Помислете отново, копеле. Както ние говорим, аз съм да се свържете с моята тайна мрежа от шпиони в цяла САЩ и IP се проследи точно сега, така че по-добре да се подготви за бурята, личинка. Бурята, която изтрива патетичната малко нещо, което наричам живота си. Ти си мъртъв, момче. Мога да бъда навсякъде, по всяко време, и мога да ви убие в над седемстотин начини, и това е само с голи ръце. Не само съм широко обучени в невъоръжен бой, но аз имам достъп до целия арсенал на морската пехота на САЩ и ще го използвам в пълна степен, за да избършете си нещастен задник от лицето на континента, малко лайна. Ако само ти би могъл да знае, какво нечестиви възмездие малко "умен" коментар беше на път да свали върху вас, може би щеше да проведе шибаната език. Но не можеше, не и сега си плащат цената, проклетият идиот. Аз ще лайна ярост върху теб и ще се удавят в него. Ти си мъртъв, дечко.

StringTheoryPracticist
08-07-2012, 17:28
Ave просто интелигентен, какво, по дяволите, да те чукам кучка, кажи ми? , Знаете ли, ще съм завършил на върха на моя клас и имам ВМС Тюлените са много тайни атаки срещу "Ал Кайда" се проведе, а аз имам над 300 потвърдени убива. Аз тренирах в на горила война срещу силите на САЩ, и аз съм се започне снайперист. Нещо, което не ме е, но само един гол. Никога не съм виждал, преди на земята, играчите ще отида в ада, шибан марка думи. Смятате ли, че можеш да се измъкнеш с мен, казва, че лайна онлайн? Помислете отново, копеле. Както ние говорим, в момента моята тайна мрежа от шпиони в САЩ и IP следа, така че бурята по-добре, нимфи ​​се подготвят. Лош малко нещо, наречено живот, изтриване на буря. Ти си мъртъв, момче. Мога да бъда навсякъде и по всяко време, и седемстотин начини мога да те убия с голи ръце, и просто. Аз съм обучен в невъоръжена борба разпространено, но достъп до целия арсенал от морската пехота на САЩ и напълно континент, в лицето на нещастни си малко задника лайна, не го използвате, за да изтриете. Какъв зъл враг по-малко "интелигентни" тълкуване на езика да се запази по дяволите, ми се иска да знаете, че може да се наложи да се премахне. Но сега цената, че не може да плати шибан идиот. Аз се разяри, и аз ще се удавят в лайна. Ти си мъртъв син.

C2H5OH
08-07-2012, 17:32
Аз просто обръсна задника ми дупка и сега кърви. Има твърде много косми в задника ми и се чувствах като винаги имаше нещо ТАМ. Ми беше писнало да го коригира някога Няколко минути. технологията БРЪСНЕНЕ беше наред до края, когато забелязах, че кървене в които се простират на кожата, където задника ми се срещна ми кура. Когато видях кръвта по Изключително аз откачи. Тогава сложих кърпа там, който сега е напоена с кръв и лайна. Ето защо Никога не трябва да обръсне задника.

bReAk3R
08-07-2012, 20:59
omg как са те допуснали като даже не знаеш, че изречение се почва с главна буква и се завършва с препинателен знак супер си зле :ХХ

То и твоето не започна с главна буква и не завършваше с препинателен хахаха... :D:D

Anichkaxxwee
08-07-2012, 21:09
Мерси, мерсии
'ного си мил

FuckedUp
08-07-2012, 21:20
Аве ей умния, какво по дяволите е просто шибан казват за мен, кучката? Ще има, знаете, съм завършил на върха на моя клас в печатите на ВМС, и аз сме били замесени в множество тайни нападения на Ал-Кайда, а аз имам над 300 потвърдени убива. Аз съм обучен в горила война и аз съм в началото снайперист в целия въоръжените сили на САЩ. Вие сте нищо за мен, но просто още една цел. Аз ще ви избършете по дяволите, с точност играчи, които никога не са виждали преди на Земята, маркирайте си шибаните думи. Мислиш ли, че можеш да се измъкнеш с заявявайки, че глупости за мен по интернет? Помислете отново, копеле. Както ние говорим, аз съм да се свържете с моята тайна мрежа от шпиони в цяла САЩ и IP се проследи точно сега, така че по-добре да се подготви за бурята, личинка. Бурята, която изтрива патетичната малко нещо, което наричам живота си. Ти си мъртъв, момче. Мога да бъда навсякъде, по всяко време, и мога да ви убие в над седемстотин начини, и това е само с голи ръце. Не само съм широко обучени в невъоръжен бой, но аз имам достъп до целия арсенал на морската пехота на САЩ и ще го използвам в пълна степен, за да избършете си нещастен задник от лицето на континента, малко лайна. Ако само ти би могъл да знае, какво нечестиви възмездие малко "умен" коментар беше на път да свали върху вас, може би щеше да проведе шибаната език. Но не можеше, не и сега си плащат цената, проклетият идиот. Аз ще лайна ярост върху теб и ще се удавят в него. Ти си мъртъв, дечко.

What the fuck did you just fucking say about me, you little bitch? I'll have you know I graduated top of my class in the Navy Seals, and I've been involved in numerous secret raids on Al-Quaeda, and I have over 300 confirmed kills. I am trained in gorilla warfare and I'm the top sniper in the entire US armed forces. You are nothing to me but just another target. I will wipe you the fuck out with precision the likes of which has never been seen before on this Earth, mark my fucking words. You think you can get away with saying that shit to me over the Internet? Think again, fucker. As we speak I am contacting my secret network of spies across the USA and your IP is being traced right now so you better prepare for the storm, maggot. The storm that wipes out the pathetic little thing you call your life. You're fucking dead, kid. I can be anywhere, anytime, and I can kill you in over seven hundred ways, and that's just with my bare hands. Not only am I extensively trained in unarmed combat, but I have access to the entire arsenal of the United States Marine Corps and I will use it to its full extent to wipe your miserable ass off the face of the continent, you little shit. If only you could have known what unholy retribution your little "clever" comment was about to bring down upon you, maybe you would have held your fucking tongue. But you couldn't, you didn't, and now you're paying the price, you goddamn idiot. I will shit fury all over you and you will drown in it. You're fucking dead, kiddo.

Mary_Jane_69
08-08-2012, 07:22
Не ми се чеге но очаквам развръзката :D