PDA

View Full Version : Шибан Тъп ЧАСТИ НА ИНТЕРНЕТ лайна чекия



StringTheoryPracticist
08-07-2012, 17:38
Шибан аз мразя тази ТЪПА чекия парче, на лайна ТЪПА ИНТЕРНЕТ, Отне половин секунда, за да зареди тази страница, но това отнема час и половина, за да гледате 14-минутно видео, този би трябвало да "поток" OFF шибания интернет??? Като съм направено писмено изтънява IM отивам O Снимайте лайна на всяко лице, от моя интернет доставчик и да изгори тялото си, докато техните семейства ЧАСОВНИЦИ докато пръстите си, отсече. Майната ти "1 Mbps интернет лайно!

източник: http://www.justrage.com/Tech_Tickers/fucking-stupid-piece-of-shit-fucking-internet/

starburst
08-07-2012, 17:39
Какво, по дяволите, е просто шибан ми казват, кучко? Ще бъде, знаете ли, че е завършил на върха на моя клас в печатите на ВМС, и аз съм участвал в много прикрити атаки срещу "Ал Кайда", и аз имам над 300 потвърдени убива. Аз съм обучен в горила война и аз съм началото на снайперист в САЩ сили. Вие сте нищо за мен, но просто още една цел. Ще избършете, по дяволите, с точност играчи, които никога не са виждали преди на Земята, маркирайте си шибаните думи. Смятате ли, че можеш да се измъкнеш с каза онлайн глупости за мен? Помислете отново, копеле. Както ние говорим, мога да се свържете с моята тайна мрежа от шпиони през САЩ и IP следа точно сега, така че да можете по-добре да се подготви за бурята, личинка. Бурята, която изтрива патетичната малко нещо, наречено живот. Ти си мъртъв, момче. Мога да бъда навсякъде, по всяко време, и мога да ви убие повече от седем сто начина и това е само с голи ръце. Не само съм широко обучени в невъоръжена борба, но аз имам достъп до целия арсенал на морската пехота на САЩ и ще го използвам напълно може да си избърше нещастен задник от лицето на континента, малко лайна. Ако само вие да знаете какво е на път да излети на зло възмездие по-малко "умен" коментар може да се наложи да държи шибания език. Но той не можеше сега да плати цената, проклет идиот. Ще лайна върху вас гняв и удавят в него. Ти си мъртъв, дечко.

Wax
08-07-2012, 19:14
Съм била омъжена за този задник, за повече от 20 години. Първите 2 години бяха добре, но след като децата, той се превръща в самостоятелно в центъра на задник. Той винаги е искал да бъде пръв, винаги трябваше да бъде център на вниманието. Егото му е огромно, и неговите способности са много далече от това, което той се хвали, че са. Винаги съм останал във форма, винаги знаехме, че е важно за него да има привлекателна жена "трофей" или "фабрика", както той обича да го наричат ​​(споменах ли, той е шибан прасе шовинист?), От друга страна, яде като скоро ще има недостиг на храна в света, както и за повечето от последните 15 години е останал мазнини мърляч. Никога не съм издаване на теглото му, само за начина, по който ме третира, вербална злоупотреба, се превърна в дневна нещо сега. Когато той взема под внимание от теглото си (когато става болезнено очевидно, като се налага да се движи нагоре панталони размер), той ще каже, в един враждебен начин, "Не ме интересува дали ще съм мазнини" ..., както ако той е луд ме за преяждане и, морфинг в вана-O-слуз. Мисля, че най-трудната част е осъзнават, че не трябва наистина да ме обичаш, ако той някога съм правил. Всъщност, че той може да има любовна връзка, някои от признаците са били там, ядосан и лоши с мен през повечето време, освен ако той иска секс. Сприхав с мен и децата, като се дистанцира от нас и е необходимо да преследва своите хобита, които изглежда да е единственото нещо, той е страстен за. Но много неща водят ме да мисля, че има любовна връзка, той облича като мърляч, не се грижи за себе си, дори не да отрежете брадата си. Той ще отиде до магазина и дори не забеляза, че той е облечен с оцветяват на тениска или силикон пръснал шорти .... Аз съм бил прекалено пациент с него, но през последните 6 месеца съм извика толкова много пъти, зад заключена вратата на банята и трябваше да се опитват да скрият моите подпухнали очи (смешно ми тийнейджъри винаги знаех, щях да плача, макар че аз го отричат, но той никога не се забелязва). Мразя го, наистина, аз не искал нищо за него повече, той е един гаден, подъл човек, без характер. Неотдавна той открил, че той беше баща на детето, така и не разбира за правото, преди да започнем Запознанства (19) ... въпреки че той прилича повече на това дете (сега възрастен), отколкото той на нашите собствени деца, той категорично отказва да Вярваме, че отрича напълно, защото той не иска отговорност, по мое мнение. Знаейки, че той е завинтване около близо до момента, се срещнахме (може би дори и след?) И знаейки, че той е мошеник татко твърде също така ми е довело до тази омраза към него. Аз съм отвратен от него всеки път той се опитва да ме докосне. Това е физическа, на разбиващо чувство и съм почти използва всичките си извинения да не прави секс с него. Последният път, когато правихме секс, той всъщност чакаше моето спящо MED (Ambien) да влезе в сила и аз научих какво изнасилване в брака е по трудния начин, не е предназначен игра на думи. На следващата сутрин, какво се е случило е мъгливо, и аз се почувствах напълно използвани. Това не е човек, който ме обича. Това е трудно нещо да се изправи след 24 години. Благодаря за отдаване под наем ми тирада, аз не може да говори с никого за това лайно, както аз никога не би натоварването на децата ми, и аз открих, че един член от семейството се чувствах комфортно да говорят, blabbed за въпроса ми към друг член на семейството, това е просто клюки за тях. Прави не доверие на никого.

DaNGeRousLy
08-07-2012, 19:27
Шибаната парче от лайно интернет. Знам, шибания проблем с моя интернет доставчик. Fuck е написал дълго имейл Шибан и копира целия текст, просто за всеки случай. Тогава влезе и да копира имейл адресите (в този момент без никаква съмнение, аз загубих моето предварително копира информация) и ги залепих на адресната лента. След това кликнете върху Изпрати и тогава моята шибана лайно, се изражда nebbish интернет реши да спре да работи точно по това време и ми дава шибания не може да покаже информация на страницата. Чекия се опита да се върне, но бутона за връщане на браузъра копеле е в сиво.

Тогава опитайте отново и поставяте това, което бях копирани (с впечатлението, че аз все още имах ми копирали по-рано информация и не на имейл адресите, които съм копирал след това) и тогава аз съм толкова ядосан, че почти блъсна моя лаптоп наблюдава.

В заключение: шибан интернет доставчик, и начина, по който тя е била използвана повдигна този проблем, но аз съм ядосан все пак. Така че, тук идвам да шибан тирада за облекчаване на цялото това напрежение и гняв бутилирана вътре. За щастие, аз не ще трябва да убиеш някого сега.

StringTheoryPracticist
08-07-2012, 19:56
Cool bro, story.

ohluv
08-07-2012, 20:16
С пич ядеш ли лайна беше най-яко =/

StringTheoryPracticist
08-07-2012, 20:17
Qdesh li pich, laina?

ohluv
08-07-2012, 20:19
Да с китайски клечки

Anichkaxxwee
08-07-2012, 20:20
Колко смислени неща написахте до сега 8-)

C2H5OH
08-07-2012, 20:27
LOL! Светият дяволите пич. Оставете да къкри на ада. Това е Dragon Ball! Помислете за това, преди да отворите устата си и да направи себе си изглежда като най-тъжните лайно съм виждал през целия ден. Аз не знам нищо за вас, освен, че сте безполезни и нямам живот IE. Време е да се проверят тези неща и грижи. Надявам се, че сме горди от себе си. Аз наистина. Искрено се надявам, за част от секундата, се чувстваш по-добре за себе си, защото сте изтеглили и започна да тършува през всички епизоди на Dragonball Z в шибаната ЯПОНСКИ просто да се отбележи, че той каза, че това е хиляда пункта по-малко. Както и че щеше да взриви шибания приемственост на водата и да взриви Шибани нашите умове по някакъв начин. Dragonball Z е известно, за това е рязко и детектив като приемственост. Broly. Дори шибания създател казва, майната му и лявата .... но ... не, седна и ги открили и сега изглеждаш толкова брилянтен пред нас. Man .... е червен цвят на лицето ми. Аз съм толкова се срамуват от себе си за това, че не е голям шибан губещ, които трябва да прекарвам времето си nitpicking шибан карикатура деца (дори и в Япония тя е за деца на вас weeaboo лайна) като теб. Добра работа.

StringTheoryPracticist
08-07-2012, 20:29
Колко смислени неща написахте до сега 8-)
Като голям черен килим балансирани помежду си. Освен това, ако корабите са халюцинации дясното ухо купуват нови оръжия .... Шиндзо Абе, ухо KVI купите неговата магия не е случай на Taq ДНК полимераза, нова глава ... Бях роден беден и добитъка на слънце, и ви раждане дупка усети най-простите, и nyakoga.Ti кучето си, а майка ти е гей и миризмата на съвременната дентална таван Каролина 5 km. SERVERCHETA може да направи, за съжаление, не могат да бъдат подредени, отново е покрита с бира и майката на Хан, и ние раса ада урината Сега искам да ви пожелая. -------- Да ви позволи да умре през новата година благороден пират в задника и този кредит GAMELAINA.BG актуализация О, глупости плесен плесенясал papchyasal потен мазен, брадат котка. PSP RAZPLYOSKAN пляскане звук плешив
По начина, по който да проверява работата на майка ми повече от бедните, и може би сега е студена шамар в лицето на заминаване
IIII Да знаят какво лодка, и трябва да пикая безопасност ушите на събиране на урината golqmoto 5 да насърчи ме да прочетете в-Бана, който се нуждае да бъде голяма> Мария е първи път, ясно, защото ние не се фокусира върху себе си? За да почистите ушите и, пикая право?
Така че, мисля, че важна част в края на краищата решаване >>> ушите ви заблудят грозно ушите DELIRIIUM тва играе Не мога да пиша до ухото на Лара. По-младият брат на японския министър-председател, за да отида там, хората на Бутан TSENTARCHETO тези големи ушите? MASU видите снимката, аз се чувствам много мазнини, и играе само SERVERCHETA PTSTO яде не е лесно да се изкачи кг напълно тва тва, но не трябва да ви предпази от здравей Надявам се, че сте голи. Ще ви дам определение на чифт уши и очи и голям задник, или, по принцип, не, аз не мразя ревност, и тази вечер реших да ви подава. Така че искам да кажа, искам да хвана ушите на голяма, тези големи спътници не знам как да ги даде на повикване, и аз им казвам, все още е резервоар за събиране на течност, ако има никакъв теч, и така нататък. След >> ушите си много голям, вие, ви плаче, не можете да попълните главата си надолу, вик и майка си, и на плащане Каролина QDE, докато не умрете, баща ти да се обадите на човека и той иска да яде тортата, но след по задника Нов поглед Година като един гигантска дупка, взе С4, аз отидох през 35 SEUNDI трябва да бъде голяма новина, на ръководството на баща си да яде, докато след смъртта му, ще влиза институциите си върховните институции за одит, са изправени пред 2 СМС и милион диапазон от 4,80 приблизително, те скорост нагоре, ако ние трябва все пак. Ако не ме разбере, и аз ви питам, смятате ли otgovorq тези редове. Травестити глупави и некомпетентни. Спад на пот раса sarvarchetata, етническа принадлежност, защо poten.ZAMISLI ушите продължават да растат? Просто идват електромагнитни смущения за гореща PTSTA, около главата, ушите растат SPARVA тиква ... Вие не се почистване на пикочните 5 Сабир събират 4-5 литра половин килограм на восък възстановяване OPRAVISH.ISKAM, ви са големи пирати задника месечна SARVARCHE Набил топлина maikal вие се обаждате и ви цилиндър главата на Сиера Леоне пет пъти, но аз не се разбере какво е престъпление. Цао неуспех на първата грешка, и баща си, майка си, партията е много глупаво, обичах всички хора, Фред MISLQ, това е една от филма.? (((>> HTTP :/ / Zamunda мрежа / details.php на, ID = 111198 & хит = много по-добре, отколкото аз би искал да работи за да замени по-голямата част от свободното си време, който ви дава един скъп ремонт ушите си ушите PRIQTEL на начина, по който, сега вие може да ме свържете, майка ми и каза, че е чувство на студ, и все още има 23 сървъри, охлаждане на тялото, и Китай, и всички надежда DELIRIUMKA разбиране не, нищо друго от един компютър. DOBAVQ, да ви пиша, но аз >>> големи ушите хипоплазия, и когато майка ми са починали от система KVA POSRESHNA сървърът ще разбере какво аплодисменти Dongnan атака.
Великите сателити очакванията на вашите фантазии? ? ? ? ? ? / /? ?
Или халюцинации научих всичко BQGAL, майка ти каза, че имате нужда от него да бъде готино, но сега >>> ушите PATQ оцелели членове на болничните пътувания и ушни 2 филийки остане жив, за да запази ухото)) добро
Искам да кажа, че сънят му фантазии, ушите и голямо легло

starburst
08-07-2012, 20:37
Колко смислени неща написахте до сега 8-)

Аз мразя дяволите негри,, глупавите Шибани арогантен вагината счупи ASS мога направил нищо правото DIRTY лайна одрани маймуни! ANOOYING KIDS спомагателните системи, които винаги плаче и се оплакваш Тъп шибан негър негър негър автомобили МУЗИКА EVEERYTHING Мразя всичко това!

to6o_semeto
08-07-2012, 20:51
Колко смислени неща написахте до сега 8-)

Шибан изостаналост rednecks. Имам без никаква идея защо вас Бог проклети хора шибан расист. Аз не съм, обичам бели хора и бели момичета. Аз съм шибан светла кожа, така че не се наричат ​​ме всеизгаряне. Моята баба е гръцка, така че млъквай. Знам, че има на глупави rednecks, на които им предстои да публикувате коментар на тази ярост. Ами аз трябва да ти кажа нещо, вие сте глупав страхливец, който седи у дома по цял ден зад компютър. Публикуване расистки глупости, казва средна неща. Нямам идея, ако се ползват, или просто екстремни трол. Те трябва да изтриете този сайт, защото някои от лайна тук е просто да означава. Аз може да се нарече новина, защото това трябва да се засели с. Те трябва да имат поне така модераторите да контролират поведението и средната коментари. Погледнете най-отгоре, те са шибани правила. Никой не чете тези глупости. Всеки един от вас, белите хора искат да получат тен. Така че можете да бъдете "Цвят". Така че всички тези расистки хората не ходят на училище? Мартин Лутър Кинг, президентът ми е черен и той се справя по-добре след това шибан храст и Мит Ромни Така че млъквай. Много хора използват този сайт за грешен причина. Вие, момчета, трябва да седне в пука къща по цял ден и гниене в един ъгъл през целия ден, ако бихте могли да означава това за нас. Знам, че някои черни хора ме вбеси, по дяволите. Но има и интелигентни умни добри като мен. Аз съм шибан гейм дизайнер и разработчик. Аз работя за Activision и Infinity Ward. Вие знаете, че картата купол на mw3 и това е шибаната ми идеята на първо място. Аз живея в имение, обзалагам се, не така че мълчи, по дяволите, преди да публикувате коментар.

Anichkaxxwee
08-07-2012, 20:57
Като голям черен килим балансирани помежду си. Освен това, ако корабите са халюцинации дясното ухо купуват нови оръжия .... Шиндзо Абе, ухо KVI купите неговата магия не е случай на Taq ДНК полимераза, нова глава ... Бях роден беден и добитъка на слънце, и ви раждане дупка усети най-простите, и nyakoga.Ti кучето си, а майка ти е гей и миризмата на съвременната дентална таван Каролина 5 km. SERVERCHETA може да направи, за съжаление, не могат да бъдат подредени, отново е покрита с бира и майката на Хан, и ние раса ада урината Сега искам да ви пожелая. -------- Да ви позволи да умре през новата година благороден пират в задника и този кредит GAMELAINA.BG актуализация О, глупости плесен плесенясал papchyasal потен мазен, брадат котка. PSP RAZPLYOSKAN пляскане звук плешив
По начина, по който да проверява работата на майка ми повече от бедните, и може би сега е студена шамар в лицето на заминаване
IIII Да знаят какво лодка, и трябва да пикая безопасност ушите на събиране на урината golqmoto 5 да насърчи ме да прочетете в-Бана, който се нуждае да бъде голяма> Мария е първи път, ясно, защото ние не се фокусира върху себе си? За да почистите ушите и, пикая право?
Така че, мисля, че важна част в края на краищата решаване >>> ушите ви заблудят грозно ушите DELIRIIUM тва играе Не мога да пиша до ухото на Лара. По-младият брат на японския министър-председател, за да отида там, хората на Бутан TSENTARCHETO тези големи ушите? MASU видите снимката, аз се чувствам много мазнини, и играе само SERVERCHETA PTSTO яде не е лесно да се изкачи кг напълно тва тва, но не трябва да ви предпази от здравей Надявам се, че сте голи. Ще ви дам определение на чифт уши и очи и голям задник, или, по принцип, не, аз не мразя ревност, и тази вечер реших да ви подава. Така че искам да кажа, искам да хвана ушите на голяма, тези големи спътници не знам как да ги даде на повикване, и аз им казвам, все още е резервоар за събиране на течност, ако има никакъв теч, и така нататък. След >> ушите си много голям, вие, ви плаче, не можете да попълните главата си надолу, вик и майка си, и на плащане Каролина QDE, докато не умрете, баща ти да се обадите на човека и той иска да яде тортата, но след по задника Нов поглед Година като един гигантска дупка, взе С4, аз отидох през 35 SEUNDI трябва да бъде голяма новина, на ръководството на баща си да яде, докато след смъртта му, ще влиза институциите си върховните институции за одит, са изправени пред 2 СМС и милион диапазон от 4,80 приблизително, те скорост нагоре, ако ние трябва все пак. Ако не ме разбере, и аз ви питам, смятате ли otgovorq тези редове. Травестити глупави и некомпетентни. Спад на пот раса sarvarchetata, етническа принадлежност, защо poten.ZAMISLI ушите продължават да растат? Просто идват електромагнитни смущения за гореща PTSTA, около главата, ушите растат SPARVA тиква ... Вие не се почистване на пикочните 5 Сабир събират 4-5 литра половин килограм на восък възстановяване OPRAVISH.ISKAM, ви са големи пирати задника месечна SARVARCHE Набил топлина maikal вие се обаждате и ви цилиндър главата на Сиера Леоне пет пъти, но аз не се разбере какво е престъпление. Цао неуспех на първата грешка, и баща си, майка си, партията е много глупаво, обичах всички хора, Фред MISLQ, това е една от филма.? (((>> HTTP :/ / Zamunda мрежа / details.php на, ID = 111198 & хит = много по-добре, отколкото аз би искал да работи за да замени по-голямата част от свободното си време, който ви дава един скъп ремонт ушите си ушите PRIQTEL на начина, по който, сега вие може да ме свържете, майка ми и каза, че е чувство на студ, и все още има 23 сървъри, охлаждане на тялото, и Китай, и всички надежда DELIRIUMKA разбиране не, нищо друго от един компютър. DOBAVQ, да ви пиша, но аз >>> големи ушите хипоплазия, и когато майка ми са починали от система KVA POSRESHNA сървърът ще разбере какво аплодисменти Dongnan атака.
Великите сателити очакванията на вашите фантазии? ? ? ? ? ? / /? ?
Или халюцинации научих всичко BQGAL, майка ти каза, че имате нужда от него да бъде готино, но сега >>> ушите PATQ оцелели членове на болничните пътувания и ушни 2 филийки остане жив, за да запази ухото)) добро
Искам да кажа, че сънят му фантазии, ушите и голямо легло

И аз така мисля

starburst
08-07-2012, 21:05
И аз така мисля

Ами поздравления са в реда за расистките терористи в Уисконсин (шибан Уисконсин?) Кой е застрелял лайната на куп индианците в един храм на сикхите днес.


Просто показва какво, по дяволите се случва, когато расизмът е позволено да отиде нерегистриран.


Аз разбирам, как някои хора, които са били в тази страна най-малко едно или две поколения, се ядосан, когато хората идват тук, от друга страна и не трябва да "страдат като сме направили", за да направи добро. Особено ако в момента са безработни в резултат на аутсорсинга. И аз знам, как много хора се объркват върху разликата между фанатичен мюсюлмански терорист и мирно пенджабски индийски. Искам да кажа в края на краищата, както износване бради и парцали на главата, така че те трябва да бъдат едни и същи. Нали?

to6o_semeto
08-07-2012, 21:12
Ами поздравления са в реда за расистките терористи в Уисконсин (шибан Уисконсин?) Кой е застрелял лайната на куп индианците в един храм на сикхите днес.


Просто показва какво, по дяволите се случва, когато расизмът е позволено да отиде нерегистриран.


Аз разбирам, как някои хора, които са били в тази страна най-малко едно или две поколения, се ядосан, когато хората идват тук, от друга страна и не трябва да "страдат като сме направили", за да направи добро. Особено ако в момента са безработни в резултат на аутсорсинга. И аз знам, как много хора се объркват върху разликата между фанатичен мюсюлмански терорист и мирно пенджабски индийски. Искам да кажа в края на краищата, както износване бради и парцали на главата, така че те трябва да бъдат едни и същи. Нали?
Да не го шибан да ви разболеят, когато се регистрирате на Facebook само за да видя кучка на всички за желанието на някои обувки или какво да се носят или като Глупави шибан СНИМКИ ОТ ТЯХНАТА вечеря??? WTF?? защо по дяволите се публикуване на снимка на обяда си ... О, толкова готин, вие направихте някои пиле - какво, по дяволите, са хора, би трябвало да се каже? Добра работа? WOW Ти си чудесен Кук?

Това, което прави ме дори болни, е, че някой идиот мнения нещо тъпо по този начин и тя има 35 харесва и 50 коментари ..

В същото време вие ​​публикувате видео или статия за нещо важно и да имаш като 2-ма човека, който има нещо да каже по въпроса.

Един човек отидох на училище с написали нещо подобно преди няколко месеца: "Аз просто имам нова работа в бижутериен магазин, хайде надолу мога да получа добра сделка за финансиране на Rolex". Аз го коментира, а да му кажа, че сериозно човек сте всъщност разказва на свои приятели, че те трябва да идват да финансират по-WATCH??? Извършване на плащания по часовник, като това е колата?? и той казва, ohhhh да е добра инвестиция, то се гради доверие, ви кара да изглеждате професионално, и ви помага с получаване момичета. Аз съм като сериозно WTF???? Съжаляваме Im в голяма глупост настроение точно сега .. шибан необмислен свят стигне до мен.