PDA

View Full Version : Защо жените си падат по кучки от мъжки род?



MarkKnight
08-07-2012, 17:47
да има малко полемика с другата тема

granger
08-07-2012, 17:49
Кво ще рече кучка в мъжки род?

MarkKnight
08-07-2012, 17:51
kind of bad boy

BlueGirl
08-07-2012, 18:57
Защото са самоуверени.Знаят какво искат и как да го получат...

Amore-Mio*
08-07-2012, 19:02
Не е ли време вече да се спрете с тия теми, вече?
С тия общи знаменатели и тия глупости, ми дойде до гуша, честно. Момиче съм, ама не си падам по кучки от мъжки род. Харесват си ми нормалните момчета. Пък и вече съм намерила идеалния във всяко едно отношение: красив, умен, с характер, самоуверен. Нещата, които харесвам.

sofityoy
08-07-2012, 19:03
Защото kind of bad boy обикновено са гонили или се държат печено. Всяко едно момиче иска лошо момче (всяко-малко пресилено :D )
И мен ме кефат мъжките кучки.

petetyyy
08-07-2012, 19:05
Жените търсят сигурност и закрила и просто им се струва, че по-лошите момчета са тези, които могат да ги защитават в различни ситуации. Това е само една причина. Момчетата, които са по-уверени в себе си и имат известно самочувствие са по-привлекателни и сексапилни. Те са и тези, които привличат вниманието, защото винаги заявяват ясно присъствието си, правят впечатление, защото говорят с повече хора. Мисълта ми е, че по-скромните момчета не са по-лоши, просто трябва да са по-уверени в себе си. :)

ShtrudeL
08-07-2012, 19:06
Не е ли време вече да се спрете с тия теми, вече?
С тия общи знаменатели и тия глупости, ми дойде до гуша, честно. Момиче съм, ама не си падам по кучки от мъжки род. Харесват си ми нормалните момчета. Пък и вече съм намерила идеалния във всяко едно отношение: красив, умен, с характер, самоуверен. Нещата, които харесвам.

meh
и на мен ми писнА от такива, които мрънкат за общи знаменатели.
Какво ще рече 'нормално момче'? Аз мога да кажа, че нормалните са скучни. Какво за теб е 'нормален'?

chushkopek
08-07-2012, 19:13
Защото ако не търсят стабилност тръпката е много по-изкусителна.

notlike
08-07-2012, 19:59
Кучките от мъжки род са до 20-25. След това жените вече започват да мислят за децата си и им търсят сигурен партньор - с една дума, паралия хаха.

Anichkaxxwee
08-07-2012, 20:06
Жените търсят сигурност и закрила и просто им се струва, че по-лошите момчета са тези, които могат да ги защитават в различни ситуации.

+1

bloodyF
08-07-2012, 21:58
Жените търсят сигурност и закрила и просто им се струва, че по-лошите момчета са тези, които могат да ги защитават в различни ситуации.


NO

на мен ми се струва, че ако с един човек се чувствам сигурна, няма да ми пука какъв е
и честно казано в днешно време и днешен 'свят' ,лошите момчета се правят на лоши, дефакто не са и не ми харесват тия определения
но определено предпочитам да ме прегръща по-силно и да върви напред , ако някой ме 'закача' отколкото да му скача на бой, просто да ме защитава по негов си , неагресивен начин
а момичетата, които търсят обратното си падат малко attention whores, и обикновено тия 'лошите' са с парите и колите, и мускулите от блъскане във фитнеса и без много сиво вещество и става комплексно..
тоест меркантилните кучки търсят себеподобни в мъжки вариант..

Luidgie
08-08-2012, 00:06
А какво трябва да означава "лошо момче"? Лошо момче се използва най-вече за рокери, мотористи, музиканти. Много хубав пример е Леми от Моторхед. Казвам го защото много момичета казват, че си падат по "лоши момчета". И вместо да се има предвид горепосоченият тип, се има предвид просто мъжки курви или мутри.... А защо жените си падат по мъжки курви, мутри и дебеловрати идиоти - не знам. Всеки си има вкус. А защо си падат по "лоши момчета" е твърде дълго за обяснение и не всеки би го приел, след като има хора и хора...bloodyF гледам е казала доста верни неща по въпроса.

Kavichki
08-08-2012, 09:26
Защо лошите момчета са с предимство?
Защо добрите момчета са на заден план?

Прочетох всичките коментари и стигнах до извода, че момичетата обичат да гледат екшъни, т.е Лошите момчета да се перчат и доказват пред всеки. Да не би в тях да се таи цялата мъдрост и енергия на света, че да не отстъпват пред останалите?!?!
Няма лошо в това човек да бъде уверен в себе си, напротив - хубаво си е. Но човек трябва да знае с какви сили разполага.

Фактът, че някои хора (добрите момчета) си премълчават и отстъпват не означава, че са слабохарактерни. Все пак какъв е смисъла да се спори с човек, който си е наумил, че е прав и ти да му обяснваш нещо? Доказваш...

Относно сигурността и подкрепата. Чувал съм, виждал съм лоши момчета. Мога и да греша, но според мен те са непукисти. Хора, които мислят за себе си, не споделят чувствата и мненията на половинките си (примерно) може и с приятелите си да постъпват така. Е за каква стабилност, сигурност и подкрепа говорим? За такава, че ако някой му каже нещо, или на гаджето му, скача на бой?

Какво удоволствие й доставя на едно момиче/жена да бъде с такъв човек?

ledenakrasota
08-08-2012, 09:28
Като започнете с тези.... :D

Аз харесвам уравновесени хора, знаещи какво искат от живота и се борят да го постигнат. Дали момчето ще бъде на моменти лошо или добро, няма значение. Важното е да не е мухльо и да не се прави на нещо, което не е. :)

Luidgie
08-08-2012, 10:17
Kavichki не всеки нахакан пикльо, който си мисли, че с бой се оправя всичко е лошо момче. Правете разлика бе мама му стара. Това не е лошо момче т'ва е капут, изрод гнида недна, малоумник, идиот и т.н. Плюс това "лошите момчета", които познавам изобщо не ви спадат в стереотипите. Може да изглеждат "злобно" и да се държат грубиански, но с жените е друга работа - внимание, учтивост и уважение. А не "Ела тука ма кучко" и поведение едва ли не на сводник. Пък и вече казах, че "лошо момче" по принцип се употребява за хора свързани с "дяволската" музика. Но в днешно време се употребява и за всеки дрисльо с розова тениска и иглички, който се има за много вървежен. Да ти кажа, че такива никой не ги харесва. Само някоя кифла с комплекс би се хванала с някой такъв.

Edit: А да не говорим как за лошо момче се смята и всеки барнат "батко". Също така ако не сте забелязали по разни предавания и филми това определение се използва за всеки с мъхче по лицето. Което само по себе си показва колко е реален и достоверен този израз...Все едно да кажеш на някоя мома "Ти си лошо момче, защото имаш доста гъсто мъхче над устата"...

magita
08-08-2012, 10:39
Повечето "лоши" са далеч от действителността и никак не се лоши (освен може би по думи) Да, имат излъчване и самоувереност, но повечето са толкова прости, че не знаят как да те заговорят.

такива момчета остават в мечтите, щото от тях сериозна връзка няма как да направиш. Както и обратното.
Даже не знам как стигнахте до извода, че тия дето блъскат във фитнеса са "лоши"
Еми не - те изливат агресията си някъде и подобряват тялото си, което ще рече че не са комплексирани като "дрисльо с розова тениска и иглички, който се има за много вървежен."

dimitar_ak
08-08-2012, 11:40
Заради изкривената им представа за мъжкарското добита от филмите и чалга клиповете.

DisappointedDreamer
08-08-2012, 11:43
meh
и на мен ми писнА от такива, които мрънкат за общи знаменатели.
Какво ще рече 'нормално момче'? Аз мога да кажа, че нормалните са скучни. Какво за теб е 'нормален'?

давай щрудел!
добре че ти я захапа за това, че аз щях да бъда далеч по-цветуща в изразите си.

jghgh
08-08-2012, 11:57
Добрите момчета са скучни.

Kavichki
08-08-2012, 13:43
Защо си мислите, че добрите момчета са мълчаливи? Задръстени, смотани, скучни...?

Luidgie
08-08-2012, 14:26
А някой може ли даде дефиниция за "добро момче" и за "лошо момче"? Да видим кой к'во разбира под едното и другото. И двете са доста относителни...

fenastz
08-08-2012, 14:28
Защото са самоуверени.Знаят какво искат и как да го получат...

С това мнение се приключва темата.

chushkopek
08-10-2012, 23:37
Хайде щом сте тръгнали, някой да ми дефинира "добро" и "лошо" момче....

3oPuTy
08-11-2012, 08:13
Жените?!Я пак ...
Момичетата си падат по "лоши момчета".
Жените търсят нормални мъже,с които да се чувстват сигурни,защитени и т.н.,и т.н. ...
Разбира се винаги има изключения.Има момичета,които цял живот си падат по "лоши момчета",но те са значително по-малко.

Blab
08-11-2012, 09:12
Като започнете с тези.... :D

Аз харесвам уравновесени хора, знаещи какво искат от живота и се борят да го постигнат. Дали момчето ще бъде на моменти лошо или добро, няма значение. Важното е да не е мухльо и да не се прави на нещо, което не е. :)

о.О впечатлена съм от мнението. подписвам се отдолу.

Niakoitam
08-11-2012, 10:16
Кво ще рече кучка в мъжки род?

По пътя на логиката на животинското царство ще рече...помяри. :D


Плюс това "лошите момчета", които познавам изобщо не ви спадат в стереотипите. Може да изглеждат "злобно" и да се държат грубиански, но с жените е друга работа - внимание, учтивост и уважение. А не "Ела тука ма кучко" и поведение едва ли не на сводник.
Боже Боже колко сме наивни. :D Държат се така с жените просто,защото...искат да ги изчукат.След като вече не са им интересни няма да се държат така с тях, а най-вероятно по другия начин. :)


Добрите момчета са скучни.
А след лошите се реве и се обявяват след това всички мъже за боклуци.

Усещам как ако продължавам в тоя дух ще има пак да го яда,защото съм си налaгал мнението :D

Luidgie
08-11-2012, 11:48
Niakoitam наивността не ми сила на мен. Казвам, че тези които АЗ познавам са такива, за другите не отговарям. Плюс че тези, които искат само секс си им личи адски много.
Едит: Няма ли един човек, който да даде най-накрая дефиниция за лошо момче и за добро момче? Всеки си разбира нещо си под тези изрази и става некво...никво.

SexWithKillers
08-11-2012, 12:11
К'ви са тия стереотипи, бре хора? За един "лошо момче" може да е Оскър Уайълд, а добро Маркиз дьо Сад. Очаквам спорове в тази тема много скоро...

Glamour92
08-11-2012, 14:35
Традициите не умират-мине се,не мине и цъфне някоя тема подобна на тази... 8-)

Аз се кефя на самоуверени типове с изразена индивидуалност и функциониращ мозък в главата си-ако това,че не ми ходят по свирката ги прави лоши-ОК,значи съм в кюпа(ясно защо).

ccdesigns
08-11-2012, 14:41
kind of bad boy
bitch, please! разлика между bad boy и отворен педераст ИМА и е ОГРОМНА

Bad boy
http://www.urbanimage.tv/highlight_images/lifestyle-youth-culture-rockers.fl_0241.jpg

Your idea for bad boy
http://a3.ec-images.myspacecdn.com/images02/140/f4e459f18a8948cfbca1a40a4c0567d7/l.jpg

Luidgie
08-11-2012, 15:55
ccdesigns Именно!!! Мерси, че даде толкова красноречиво определение!

ccdesigns
08-11-2012, 16:00
А някой може ли даде дефиниция за "добро момче" и за "лошо момче"? Да видим кой к'во разбира под едното и другото. И двете са доста относителни...

дори не видях, че си помолил/а

filmimilmi
08-11-2012, 16:07
Заради изкривената им представа за мъжкарското добита от филмите и чалга клиповете.

Точно това е.

loveca777
08-11-2012, 18:31
Момичетата е ясно ,че си падат по самоуверени , непритеснителни, с твърд характер ,тарикати, които имат опит , не се срамуват и знаят как свободно да говорят, нежно и ласкателно да зарибяват жените
Другите по стеснителни момчета остават в задната графа

MalkataMirela
08-12-2012, 19:40
влечът ги тези които ги раняват

z1p0
08-13-2012, 19:39
jcaxhaxxajxaj

sweetycherry33
08-14-2012, 09:52
Мммм :smt007

sweetycherry33
08-14-2012, 09:55
влечът ги тези които ги раняват

Точно. :sad: