PDA

View Full Version : Гаранция леново



ThEKiNgG
08-07-2012, 19:02
Здравейте, преди 8 месеца си взех едно лаптопче lenovo g570 ,но вчера при отварянето на лаптопа се счупи един една пластинка която държи един болт и така при всяко отваряне трака и метала се надига което е доста некомфортно да не говорим ,че екрана е доста хлабав та въпроса ми е дали ако го дам в техномаркет дали ще ми го оправят.

MrCreeper
08-07-2012, 20:03
Техномаркет не покриват гаранцията която са дали!
Моето леново (Г550) изгоря 7 дни преди да му изтече гаранцията.
За всеки случай звънни на номера, който го пише в/у гаранцията, но едва ли ще получиш адекватен отговор.

bgsupport@lenovo.teleperformance.com
Пиши на този мейл.

ThEKiNgG
08-07-2012, 20:45
Какво направи с леновото успяха ли да ти го поправят ако да къде?

MrCreeper
08-07-2012, 20:54
Aми тези от леново съпорт се оказаха много добри. Беше ми изгоряло дъното, те го изпратиха до полша и за 6 дни го върнаха.

MrCreeper
08-07-2012, 20:55
//Искат снимка на гаранцията (кога е закупен) и касова бележка за да я заверят.

gyffi
10-04-2012, 10:51
еми ко да ви кажа намоя ideapad y570 му умря клавиатурата(в16.30 всичко работи излизам в 19,30 сядам отново и бачкат 5-6 бутона) в гаранция е казаха че ще ми пратят куриер които да го вземе от мен да го пратят до полша и ше ми го върнат след около МЕСЕЦ WTF +това казах на "техника" от callcenter-a че клавиатурата не работи а тои ми каза да рестартирам и да НАТИСНА F2 ....... благодарих му за помоща и затворих та моя съвет е НЕ КУПУВАИТЕ ЛЕНОВО не се знае куде и кога ще му умре някой чарк а относно сервиза в полша FUCK THIS SHIT