PDA

View Full Version : Бяло течение



Tikche
08-07-2012, 19:55
Преди две седмици трябваше да пие едни хапчета "Клостилбегит". Преди седмица си завърших лечението и ми се появи силно бяло течение. Възможно ли е да е породено от хапчетата и само да отшуми и да намалее или пак трябва да ходя при лекарката на преглед? Преди седмица бях и каза, че вече нямам проблеми, а сега това се появи. Спазвам много добра хигиена, както и приятеля ми и нз от къде другаде може да дойде.

Your.Passion
08-07-2012, 20:14
Гинеколог ! От всичко може да е ,но щом си пила лекарства може и от това да е .Ама най-сигурно е на лекар .

lqlq89
08-08-2012, 08:15
^^ +1
Отивай, недей да чакаш. И аз имах зимата от един антибиотик, много силен. Чаках да си мине само ама все по-зле ставаше. Накрая ми взеха секрет и излязаха гъбички, от този смотан антибиотик. Жената ми изписа Орунгал, около 80лв беше опаковката, но си заслужава. Даже имам още за три месеца, бяло течение нямам вече, но трябва да си ги доизпия. Пият първия ден от цикъла по две хапчета, поне на мен така ми каза. И така няколко месеца, те са 15 хапчета, значи излизат шест месеца и на седмия изпиваш последното.

kalpazanka
08-08-2012, 08:38
Фоликулометрия правиш ли, докато пиеш това?

Листовка към медикамента имаш ли? Това

Ако се прояви някоя друга нежелана лекарствена реакция, която не е описана в тази листовка, незабавно уведомете Вашия лекуващ лекар. прочете ли го?

Amore-Mio*
08-10-2012, 12:50
Посети отново гинеколог.